Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Pozděchov, sjezdovka
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
2.63 km, 55 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 9200992 60 Kč
OTK1050 Pohořalá Kristýna OOB TJ Jiskra Otrokovice C 416033 60 Kč
TZL1052 Palasová Barbora SKOB Zlín C 49513 60 Kč
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek C 49455 60 Kč
TZL1050 Kořenová Hana SKOB Zlín C 2134316 60 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 60 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 2087504 60 Kč
2.62 km, 80 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 2001970 60 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 60 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 60 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 60 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 8003651 60 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 60 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 60 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 425435 60 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 60 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín C 8670781 60 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071292 60 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071304 60 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 60 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 60 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek C 428283 60 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 60 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 60 Kč
SKM0950 Skopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž C 8656701 60 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 60 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 60 Kč
TZL0954 Pozlovská Eliška SKOB Zlín C 8605 60 Kč
TZL0853 Kopečková Viktorie SKOB Zlín C 2091565 60 Kč
TZL0957 Héčová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 60 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 60 Kč
TZL0959 Řezníčková Klára SKOB Zlín C 8411 60 Kč
2.78 km, 60 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 60 Kč
TRI0652 Walicová Eva TJ TŽ Třinec C 53215 60 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 60 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 60 Kč
SOP0751 Červenková Eliška OOB TJ Slezan Opava C 7209463 60 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice C 2103241 60 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 60 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 60 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 60 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 60 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín C 2121128 60 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín B 2121124 60 Kč
3.02 km, 85 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0553 Zahradníková Kateřina SKOB Ostrava B 2102874 120 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 120 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 120 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 120 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 120 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 8033258 120 Kč
LOV0450 Bochňák Vitoslavská Beatrice lepus.cz C 7130704 120 Kč
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava C 420438 120 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 120 Kč
MOV0450 Procnerová Veronika SKOB Ostrava C 2087705 120 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 8663192 120 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 120 Kč
SKM0552 Coufalová Aneta KOB Směr Kroměříž C 436930 120 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 120 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 120 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 120 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 8670800 120 Kč
3.80 km, 100 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 120 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 120 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 120 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 120 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 120 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 120 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 120 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 120 Kč
4.29 km, 130 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 120 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 8485648 120 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 7207857 120 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 120 Kč
4.29 km, 130 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 120 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 120 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 120 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 120 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 120 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 120 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 2084933 120 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660400 120 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 120 Kč
3.91 km, 125 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 120 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 120 Kč
TZL7550 Kočová Eva SKOB Zlín C 08614 120 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 120 Kč
LCE8151 Hubáčková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 120 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 120 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 120 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 120 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 120 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 120 Kč
KVS8350 Spitzerová Petra SKOB Kobra Vsetín C 8660389 120 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 120 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 120 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 120 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 120 Kč
3.55 km, 105 m, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 120 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 120 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 120 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 120 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 120 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 120 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 120 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 120 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 120 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 120 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 120 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 120 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 120 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 120 Kč
MOV7452 Bergrová Petra SKOB Ostrava C 52981 120 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 120 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 120 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 120 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 120 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 120 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 120 Kč
3.17 km, 95 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 120 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 120 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232358 120 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 8012045 120 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 120 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 120 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 120 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 8482068 120 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 7209288 120 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 7209283 120 Kč
2.80 km, 70 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 84822065 120 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 120 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 120 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 120 Kč
2.63 km, 55 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 60 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 8680301 60 Kč
TZL1006 Koč Juraj SKOB Zlín C 08924 60 Kč
KVS1005 Halata Šebestián SKOB Kobra Vsetín C 7100723 60 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 60 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 60 Kč
LCE1101 Trčka Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 60 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 8660354 60 Kč
KVS1001 Graclík Daniel SKOB Kobra Vsetín C 8482064 60 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 60 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 60 Kč
TZLxxxx Zdráhal Matěj SKOB Zlín 7207358 60 Kč
MOV1101 Mráz Jakub SKOB Ostrava C 2082935 60 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 60 Kč
2.62 km, 80 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 8109339 60 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 60 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 60 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 60 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 60 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 8116808 60 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 60 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 60 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 8680313 60 Kč
VIC0802 Křížka Martin OB Vizovice C 425432 60 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 8090714 60 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 2134314 60 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 60 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 8660358 60 Kč
LCE0901 Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2078474 60 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek C 49451 60 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 8662706 60 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 60 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 60 Kč
SKM0801 Mlčoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 8680367 60 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 8648628 60 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 60 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 2121130 60 Kč
TZL0903 Hustý Matěj SKOB Zlín C 2096138 60 Kč
3.02 km, 85 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 60 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 60 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8000119 60 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 60 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 7202876 60 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 60 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 8170602 60 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 60 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín C 2113089 60 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice C 53857 60 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 60 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 60 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 60 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 60 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071316 60 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210097 60 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 60 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín C 2134320 60 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 60 Kč
TZL0709 Minařík Petr SKOB Zlín C 2134319 60 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
TZL0606 Čepický Šimon SKOB Zlín C 7848411 60 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 60 Kč
TZL0708 Petrla Michal SKOB Zlín C 53886 60 Kč
3.91 km, 125 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 120 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8226307 120 Kč
SIT0503 Damek Ondřej OK SILESIA B 8667526 120 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 120 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 120 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 120 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 120 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 2135180 120 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 120 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 120 Kč
TZL0407 Graubner Tadeáš SKOB Zlín B 2067944 120 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 120 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 120 Kč
4.28 km, 130 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 120 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 120 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 53180 120 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 8670482 120 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 120 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8090126 120 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 120 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín C 2133890 120 Kč
4.52 km, 130 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 120 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 8028879 120 Kč
5.58 km, 170 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8660398 120 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 120 Kč
TZL8503 Pavlas Radek SKOB Zlín C 8466648 120 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 8109360 120 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 120 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 120 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 120 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 120 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7201825 120 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 120 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 120 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662439 120 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 120 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 120 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 120 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 120 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín 7203466 120 Kč
4.52 km, 130 m, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 120 Kč
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering C 8670772 120 Kč
TRI7803 Krček Jakub TJ TŽ Třinec C 49315 120 Kč
TRI8000 Kawulok Marek TJ TŽ Třinec C 8003610 120 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 120 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 120 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 120 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 120 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 120 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 120 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 120 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 120 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 120 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 8071296 120 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 120 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 120 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 120 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 120 Kč
TZL6502 Kusák Ivan SKOB Zlín C 53896 120 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 120 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 8680410 120 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 8004332 120 Kč
TRI7801 Myslivec Jiří TJ TŽ Třinec C 52292 120 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 8680285 120 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 120 Kč
4.28 km, 130 m, 17 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 120 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 120 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 120 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 120 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 120 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 120 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 120 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 120 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 120 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 120 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 7210885 120 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 436969 120 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 120 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 120 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 120 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 120 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 120 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 1396836 120 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 120 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 120 Kč
NNN0001 Lasota Tomasz Neregistrovaní zapůjčit 280 Kč
SVS7401 Koňařík Jaroslav Orientklub Vsetín C 51521 120 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 120 Kč
NNN0002 Podhajský Jaroslav Neregistrovaní 8937 240 Kč
3.55 km, 105 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 120 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 120 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 8007175 120 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 8654881 120 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 120 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 120 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 120 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 120 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 120 Kč
3.17 km, 95 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8670810 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 120 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 120 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 120 Kč
2.80 km, 70 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 120 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 120 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 120 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 120 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 120 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 120 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 120 Kč
2.50 km, 65 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 60 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 8660374 60 Kč
LCE1052 Gregorová Berta OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 60 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 60 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2127595 60 Kč
2.51 km, 65 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 60 Kč
TRI1200 Mokrosz Tomasz TJ TŽ Třinec C 8652 60 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 49371 60 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 60 Kč
0020001 Pokluda Filip 002 - Pokludovic familie 2148239 60 Kč
VIC1560 Starostová Ema OB Vizovice C 515037 60 Kč
VIC1760 Starostová Marie OB Vizovice C 60 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 60 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 232338 60 Kč
SKM15xx Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž 52199 60 Kč
KVS1252 Halatová Anna SKOB Kobra Vsetín C 7120329 60 Kč
LCE0805 Krajča Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 60 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 60 Kč
TZL1250 Kořenová Helena SKOB Zlín C 60 Kč
TZL1551 Vintrová Matylda SKOB Zlín C 53341 60 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 60 Kč
TZLxxx1 Zdráhalová Amálka SKOB Zlín 52217 60 Kč
2.67 km, 60 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 120 Kč
TRI7651 Walicová Jana TJ TŽ Třinec C 416128 120 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 120 Kč
TRI7602 Krupa David TJ TŽ Třinec C 8655482 120 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 49327 120 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 120 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 120 Kč
TRI7951 Krčková Ivana TJ TŽ Třinec C 8663 120 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 120 Kč
0010001 Pavlasová Marcela 001 - Pavlasovic familie 2121126 120 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 120 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 120 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 120 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 120 Kč
38S8150 Borets Anna (SVK) Slávia ŽU Žilina 2061795 120 Kč
0040001 Perničková Lenka 004 - OK Malenovice 7207038 120 Kč
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 120 Kč
OTK7200 Klíma Jan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067301 120 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 120 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 120 Kč
TRI6851 Mizerová Jarmila TJ TŽ Třinec C 49355 120 Kč
TRI9250 Mizerová Monika TJ TŽ Třinec C 49365 120 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 120 Kč
TZL0712 Vaňhara Lukáš SKOB Zlín C 8595 120 Kč
TZL0555 Vaňharová Kateřina SKOB Zlín C 53320 120 Kč
4.02 km, 110 m, 18 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 120 Kč
0030001 Palasová Michaela 003 - OB Veliková 49592 120 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 120 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 120 Kč
TZL7802 Přibík Václav SKOB Zlín C 2121119 120 Kč
celkem přihlášených: 362, vklad: 35860 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.