Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
20.09.2020
Místo konání:
Vítová, skautská Chatová základna Eliška
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.40 km, 65 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM1053 Juračáková Judita SKOB Frýdek - Místek C 49455 60 Kč
TZL1052 Palasová Barbora SKOB Zlín C 49513 60 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 60 Kč
TZL1050 Kořenová Hana SKOB Zlín C 2134316 60 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 60 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 60 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 9200992 60 Kč
2.80 km, 70 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 60 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 60 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 8004343 60 Kč
TRI0956 Kawuloková Tereza TJ TŽ Třinec C 8003651 60 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 60 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 60 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek C 428283 60 Kč
SKM0850 Buksová Karolína KOB Směr Kroměříž C 7790010 60 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 8150409 60 Kč
TZL0959 Řezníčková Klára SKOB Zlín C 8411 60 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 60 Kč
SKM0950 Skopalová Alexandra KOB Směr Kroměříž C 8656701 60 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 8584 60 Kč
TZL0957 Héčová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 60 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 8482070 60 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 60 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 60 Kč
LCE0956 Zrníková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
TZL0853 Kopečková Viktorie SKOB Zlín C 2091565 90 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 2001970 60 Kč
VIC0860 Halová Kateřina OB Vizovice 60 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 425435 60 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 90 Kč
VIC0953 Kozubíková Markéta OB Vizovice C 60 Kč
3.60 km, 135 m, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 60 Kč
TRI0652 Walicová Eva TJ TŽ Třinec C 53215 60 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 60 Kč
SOP0751 Červenková Eliška OOB TJ Slezan Opava C 7209463 60 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín B 2121124 60 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067388 60 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín B 2121125 60 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 60 Kč
TZL0757 Kovalčíková Nela SKOB Zlín C 8583 60 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680292 60 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín C 2121128 90 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 90 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice C 2103241 60 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 90 Kč
4.10 km, 135 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 120 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 120 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 120 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 120 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 8033258 120 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 120 Kč
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava C 420438 120 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 120 Kč
MOV0553 Zahradníková Kateřina SKOB Ostrava B 2102874 120 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 120 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 8670800 120 Kč
SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž C 8680307 120 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 120 Kč
MOV0450 Procnerová Veronika SKOB Ostrava C 2087705 180 Kč
5.00 km, 205 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 8061463 120 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 8662702 120 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 120 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 120 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 180 Kč
5.70 km, 270 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 120 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 7203458 120 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 120 Kč
6.20 km, 280 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 120 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 120 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 120 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 120 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 120 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660400 120 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 120 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 120 Kč
5.10 km, 190 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 120 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 120 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 120 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 120 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 120 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 120 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 8670791 120 Kč
VIC7753 Špaňhelová Lenka OB Vizovice C 425433 120 Kč
4.20 km, 170 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 120 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 120 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 120 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 120 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 120 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 120 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 120 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 120 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 120 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 120 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 120 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 120 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 120 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 180 Kč
3.60 km, 160 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 120 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 8116679 120 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 180 Kč
2.40 km, 40 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 60 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 8660374 60 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 60 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 60 Kč
0090001 Perničková Dita 009 - - 8612 60 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 60 Kč
LCE1052 Gregorová Berta OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 60 Kč
0100001 Černoch Jakub 010 - Kroměříž 8933 60 Kč
2.40 km, 65 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 60 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 8680301 60 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 8050910 60 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 60 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 60 Kč
TZL1006 Koč Juraj SKOB Zlín C 2091546 60 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 60 Kč
LCE1002 Hubáček Oskar OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 60 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 60 Kč
3.30 km, 140 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 60 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 60 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 60 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 60 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 8116808 60 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 60 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 60 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 8660358 60 Kč
SKM0801 Mlčoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 8680367 60 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 8680313 60 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 8662706 60 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 2134314 60 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 60 Kč
BFM0903 Otta Tobiáš SKOB Frýdek - Místek C 49496 60 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 8648628 60 Kč
VIC0801 Hala Zdeněk OB Vizovice C 425439 60 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek B 4320 60 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 2121130 60 Kč
TZL0903 Hustý Matěj SKOB Zlín C 2096138 60 Kč
TZL0812 Trávníček Jan SKOB Zlín C 8618 60 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 90 Kč
VIC0802 Křížka Martin OB Vizovice C 425432 60 Kč
TZL0904 Zicha Ondřej SKOB Zlín C 2121123 90 Kč
TZL0905 Zicha Lukáš SKOB Zlín C 2121129 90 Kč
4.20 km, 185 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 60 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 8170602 60 Kč
TZL0606 Čepický Šimon SKOB Zlín C 7848411 60 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 60 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec B 8657 60 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 60 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 60 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 60 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín C 2113089 60 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 60 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín C 2134320 60 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 60 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 60 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 60 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8000119 60 Kč
BFM0608 Otta Kryštof SKOB Frýdek - Místek C 49492 60 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice B 425427 60 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 60 Kč
TZL0707 Sikora Jan SKOB Zlín C 49484 60 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 2087708 60 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice C 53857 60 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 60 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 60 Kč
TZL0708 Petrla Michal SKOB Zlín C 53886 60 Kč
5.70 km, 210 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8226307 120 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 120 Kč
SIT0503 Damek Ondřej OK SILESIA B 8667526 120 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 120 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 120 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 2135180 120 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 120 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 120 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 120 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 8660475 120 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 8660466 120 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice B 8660362 120 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 120 Kč
TZL0407 Graubner Tadeáš SKOB Zlín B 2067944 120 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 8482077 120 Kč
SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž C 8680291 180 Kč
6.40 km, 260 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 120 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 120 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 53180 120 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 120 Kč
7.30 km, 305 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA B 8655413 120 Kč
HAV0002 Staněk Ondřej OB Havířov B 1426069 120 Kč
9.40 km, 460 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 8109360 120 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 120 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 120 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 120 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 120 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 120 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 120 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 120 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7201825 120 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 180 Kč
7.40 km, 345 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 120 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 120 Kč
TRI7801 Myslivec Jiří TJ TŽ Třinec C 52292 120 Kč
TRI8000 Kawulok Marek TJ TŽ Třinec C 8003610 120 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 120 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 120 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 120 Kč
0010001 Špak Zdenek 001 - Multisport361 428279 240 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 120 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 120 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 120 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 120 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 120 Kč
BFM7603 Otta Jakub SKOB Frýdek - Místek C 52377 120 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 120 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 120 Kč
VIC7601 Hala Miroslav OB Vizovice C 416057 120 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 7210090 120 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 120 Kč
SKM7800 Ošmera Jakub KOB Směr Kroměříž C 8670759 120 Kč
LCE7702 Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 120 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 120 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 8660360 120 Kč
VIC7631 Špaňhel Zdeněk OB Vizovice C 425423 120 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 180 Kč
5.30 km, 210 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 120 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 120 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 120 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 120 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 120 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 120 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 120 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 120 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 120 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 120 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 120 Kč
5.00 km, 205 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 120 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53804 120 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 120 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 120 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 8007175 120 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 120 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 120 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 8654881 120 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 120 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 120 Kč
KVS5300 Mizera Ladislav SKOB Kobra Vsetín C 2056277 120 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52703 120 Kč
3.70 km, 160 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 120 Kč
2.90 km, 100 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 120 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 120 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 120 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 120 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 120 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 120 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 120 Kč
2.70 km, 40 m, 7 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 60 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 49371 60 Kč
SKMxx01 Posolda Filip KOB Směr Kroměříž 253379 60 Kč
SKMxx02 Posolda Matěj KOB Směr Kroměříž 51305 60 Kč
SKM15xx Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž 52199 60 Kč
TZL1250 Kořenová Helena SKOB Zlín C 416155 60 Kč
LCE1601 Dékány Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 60 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 60 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 232338 60 Kč
0060002 Pokluda Filip 006 - FreeRun Zlín 2148239 60 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 60 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 60 Kč
TRI1150 Urbanczyková Nela TJ TŽ Třinec C 8655 60 Kč
OOP1152 Mertová Elen TJ Opava 232527 60 Kč
OOP1451 Mertová Sofie TJ Opava 341893 60 Kč
SFM1701 Koťátko Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2031348 60 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 60 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 60 Kč
SKMXX10 Kunovská Natálie KOB Směr Kroměříž 619094 60 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 60 Kč
LCE1352 Škodová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 60 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 60 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 60 Kč
TZL125x Svobodová Natálie SKOB Zlín 53337 60 Kč
TZL11xx Jahudka Štěpán SKOB Zlín 2113062 60 Kč
SKMyy01 Navrátil Filip KOB Směr Kroměříž 53811 60 Kč
SKMyy02 Buček Radek KOB Směr Kroměříž 53817 60 Kč
TZL12xx Brucháček Jan SKOB Zlín půjčit 60 Kč
TZLxxx1 Hozík Štěpán SKOB Zlín půjčit 60 Kč
TZLxxx2 Hozíková Eliška SKOB Zlín půjčit 60 Kč
TZLxxx3 Brucháček Matěj SKOB Zlín půjčit 60 Kč
TZL1100 Malaník Viktor SKOB Zlín C 8598 60 Kč
3.10 km, 110 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7651 Walicová Jana TJ TŽ Třinec C 416128 120 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 120 Kč
TRI7602 Krupa David TJ TŽ Třinec C 8014462 120 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 120 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 49327 120 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 120 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 120 Kč
BFM7855 Burešová Petra SKOB Frýdek - Místek 428209 120 Kč
0040001 Kořenová Jana 004 - nemám klub zapůjčit 160 Kč
TZL0259 Olbortová Kristýna SKOB Zlín C 52685 120 Kč
MOV0504 Řepka Michal SKOB Ostrava C 2082935 120 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 120 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232358 120 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 120 Kč
BFM7605 Juračák Miroslav SKOB Frýdek - Místek 49454 120 Kč
0070001 Perničková Lenka 007 - OK Malenovice 7207038 120 Kč
SKMxx03 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž 8680394 120 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 8660386 120 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 120 Kč
0080002 Plšek Martin 008 - neregistrovaný zapůjčit 160 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 120 Kč
LCE8152 Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 120 Kč
TZL0555 Vaňharová Kateřina SKOB Zlín C 53320 120 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 120 Kč
SFM7657 Kaňová Hanka O-RUNNAŘI Beskydy 2061800 120 Kč
VIC0005 Malý Vojtěch OB Vizovice 120 Kč
MOV0606 Hájek Štěpán SKOB Ostrava C 436421 120 Kč
TZL0712 Vaňhara Lukáš SKOB Zlín C 8595 120 Kč
HLV7250 Polišenská Ludmila KČT - OB Holešov C 53829 120 Kč
TZLxxx4 Brucháčková Markéta SKOB Zlín půjčit 120 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 120 Kč
5.80 km, 285 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 120 Kč
0020001 Válek Jaroslav 002 - drop 426340 120 Kč
0030001 Palasová Michaela 003 - OB Velikova 49592 120 Kč
0050001 Novotný Petr 005 - DUKLA Blansko 2067992 120 Kč
0060001 Pokluda Ondřej 006 - FreeRun Zlín 8116684 120 Kč
0080001 Kadlček Václav 008 - neregistrovaný 682616 120 Kč
TZL7802 Přibík Václav SKOB Zlín C 2121119 120 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 120 Kč
celkem přihlášených: 326, vklad: 31340 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.