Logo

Přihlášky závodu: Zimní KUFROVÁNÍ - PAJDA

Datum:
26.12.2019
Místo konání:
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Kategorie:
A     B     C    

A 7.35 km, 19 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 40 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 86660507 40 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 40 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 40 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 40 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 40 Kč
SJH9300 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8090148 40 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 40 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 40 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 7208091 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 40 Kč
0010001 Šrámková Míša 001 - OB Horní Pěna 8662335 40 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 40 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 40 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec C 995864 40 Kč
SJH9999 Prach Martin SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 70 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 40 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 40 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 40 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 40 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 40 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 40 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 40 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 40 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 40 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 40 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 40 Kč

B 6.29 km, 16 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice 7206533 40 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 40 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 40 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 40 Kč
PGP9999 Dlouhý Štěpán SK Praga 2086527 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 232404 40 Kč
SJH9601 Novák Jakub SOS Jindřichův Hradec C 920682 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 40 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 40 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 40 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport B 7207889 40 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 40 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 40 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 40 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 40 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 7210128 40 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 40 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 682635 40 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 40 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 40 Kč
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport B 7207488 40 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 40 Kč
VTA0502 Mengler Vojtěch SC vebr-sport B 2025207 40 Kč
VTA0603 Khýn Hubert SC vebr-sport C 2025201 40 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 40 Kč
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport C 2116444 40 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 7210406 40 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport B 7208097 40 Kč
VTA0658 Krejčová Petra SC vebr-sport B 2025208 40 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 40 Kč
VTA9999 Rybáková Radka SC vebr-sport 2019570 40 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 40 Kč
VTA0302 Dlouhý Matěj SC vebr-sport B 2025219 40 Kč
0030001 Pražma Vojtěch 003 - WC - Wall Club zapůjčit 70 Kč

C 3.09 km, 7 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 40 Kč
OLP9999 Strnad Jakub PSK Olymp Praha 515033 40 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 2025202 40 Kč
VTA5401 Khýn Miroslav SC vebr-sport C 2025212 40 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 40 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 40 Kč
VTA0902 Novisedlák Denis SC vebr-sport C 2025213 40 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 40 Kč
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2019554 40 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8662359 40 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 8656659 40 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 40 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 40 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 40 Kč
celkem přihlášených: 79, vklad: 3220 Kč