Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Telč
Pořadatel:
RUZ - TJ Růžená
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 490
Náhradníků: 0
1.13 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 60 Kč
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 2134353 60 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 60 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 60 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 60 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 60 Kč
STA1051 Vaníčková Nikola OK Střelka C 2001915 60 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 60 Kč
1.14 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 60 Kč
STA1251 Klimenko Nikola OK Střelka C 2108861 60 Kč
KRE1050 Fialová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 2148179 60 Kč
KRE1150 Fialová Simona OOB TJ Sokol Křemže C 2420040 60 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 51139 60 Kč
1.43 km, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 7202578 60 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 8116810 60 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 2134325 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 60 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 8648583 60 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 60 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava B 2125342 60 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 60 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 60 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 60 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 60 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice C 2127643 60 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 2116453 60 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek C 60 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 8077877 90 Kč
1.52 km, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 7210117 60 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 8670755 60 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 60 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 8226390 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 60 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 60 Kč
VTA0658 Krejčová Petra SC vebr-sport B 2025208 60 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 60 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210868 60 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 2121757 60 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 60 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 60 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 8226328 60 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 60 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 60 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 60 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 60 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená B 2092371 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 60 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 60 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 2044889 60 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 60 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 60 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže C 8516927 60 Kč
KRE0750 Zemanová Barbora OOB TJ Sokol Křemže B 8116825 60 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 60 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 60 Kč
1.80 km, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 100 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 100 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116807 100 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 8116821 100 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 100 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 100 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 2119195 100 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
PBM0560 Ježková Ivana TJ Spartak 1. Brněnská B 8660552 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
1.99 km, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2113360 100 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. Brněnská A 8656786 100 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. Brněnská A 8660438 100 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast C 9102283 100 Kč
2.34 km, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 8680611 100 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 100 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno C 515189 100 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 100 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 100 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 8033298 100 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 100 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 100 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 8680400 100 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 100 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava C 336763 100 Kč
VBM8555 Vlčková Hana VSK Mendelu Brno C 2419914 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 100 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 100 Kč
VTA0055 Karbusová Kateřina SC vebr-sport B 8680284 100 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 100 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 8662335 100 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 100 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 100 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 100 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 100 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 100 Kč
1.83 km, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec C 420443 100 Kč
STA8651 Vaníčková Alena OK Střelka C 2029139 100 Kč
2.22 km, 17 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 7202864 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 100 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 100 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 100 Kč
VCB8150 Rücklová Alena OB České Budějovice C 100 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8033277 100 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 100 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 100 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 100 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 100 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 100 Kč
CTB7851 Paulová Hana SK OB Chotěboř C 2039078 100 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 100 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 100 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 100 Kč
STA8151 Klimenko Zuzana OK Střelka C 2116452 100 Kč
PBM8485 Uhnavá Markéta TJ Spartak 1. Brněnská C 8010108 100 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 100 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. Brněnská C 2094550 100 Kč
0030001 Blažková Kristina 003 - Bludní tuleni 7300472 100 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 100 Kč
KRE7950 Fialová Irena OOB TJ Sokol Křemže C 8516427 100 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 100 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 100 Kč
1.82 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 100 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 100 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 7260028 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 100 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 100 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 100 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 100 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 100 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 100 Kč
VCB7551 Jarošová Irena OB České Budějovice 2118452 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 100 Kč
1.44 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 100 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 100 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 100 Kč
1.38 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 100 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 100 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 100 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 100 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 100 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
1.13 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 60 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 7260014 60 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 60 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 60 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 60 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 60 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 60 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8116772 60 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 8003650 60 Kč
1.14 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 60 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 60 Kč
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
STA1201 Vaníček Štěpán OK Střelka C 2139483 60 Kč
CHT1002 Svoboda Jan OOB SK Chrast C 60 Kč
0050001 Černý Ondřej 005 - Bez registrace 2127647 60 Kč
1.43 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 60 Kč
STA0901 Wierer Antonín OK Střelka C 2029215 60 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 60 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 500580 60 Kč
VCB0905 Gotfried Štěpán OB České Budějovice C 2127640 60 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 60 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 60 Kč
SJI0806 Hudec David OK Jihlava C 2088724 60 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 60 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. Brněnská B 8660444 60 Kč
PBM0813 Ježek David TJ Spartak 1. Brněnská B 8667953 60 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8014562 60 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 60 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec C 8014566 60 Kč
JMO0801 Bulička Martin Jihomoravská oblast B 8660380 60 Kč
VCB0800 Jaroš Jáchym OB České Budějovice C 2127644 60 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420002 60 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 60 Kč
KRE0800 Fiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 60 Kč
1.83 km, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 60 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka C 2116465 60 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř B 2118475 60 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 60 Kč
VTA0603 Khýn Hubert SC vebr-sport C 2025201 60 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 60 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 60 Kč
VTA0702 Kouba Martin SC vebr-sport B 2025204 60 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 60 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 60 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 8109369 60 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 7210406 60 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 60 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. Brněnská B 2051534 60 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 60 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek B 2064781 60 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 8656659 60 Kč
KRE0705 Padrta Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2148185 60 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 90 Kč
1.99 km, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 100 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 8670756 100 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 100 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 100 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 100 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 100 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 100 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast B 2127613 100 Kč
VTA0502 Mengler Vojtěch SC vebr-sport B 2025207 100 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. Brněnská A 8660411 100 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. Brněnská A 8028870 100 Kč
PBM0414 Ježek Filip TJ Spartak 1. Brněnská B 8660425 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 100 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 100 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8654918 100 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 100 Kč
2.14 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0302 Dlouhý Matěj SC vebr-sport B 8659393 100 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 2115144 100 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 100 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport B 8670757 100 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 100 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 100 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 100 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 100 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 100 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 100 Kč
2.43 km, 18 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 100 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 100 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 100 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 8116725 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 100 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 100 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 100 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 100 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003618 100 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 436413 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 100 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 100 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 100 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 8109391 100 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 100 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava C 7200364 100 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice R 8662697 100 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 100 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2801050 100 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8660433 100 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 100 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 100 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 100 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 8680600 100 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 100 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 100 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 100 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 100 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 100 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 100 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 100 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava C 2045309 100 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 8061449 100 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 100 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 100 Kč
OSN8900 Goncalves Joao SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 100 Kč
1.99 km, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 100 Kč
2.25 km, 17 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 100 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2029139 100 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 100 Kč
STA7802 Lubas Miroslav OK Střelka C 2029154 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 100 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 100 Kč
0010001 Uchytil Tomáš 001 - Měřín Cyklokroužek zapůjčit 100 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 100 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 100 Kč
CTB7601 Paul Pavel SK OB Chotěboř C 2039076 100 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 100 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 100 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
STA8001 Klimenko Igor OK Střelka C 53676 100 Kč
STA7801 Vaníček Ondřej OK Střelka C 2116487 100 Kč
PBM7606 Šafek Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 8000013 100 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 100 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 100 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 100 Kč
SJI7500 Máca Petr OK Jihlava C 2127602 100 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 100 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 100 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 100 Kč
2.10 km, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 8636195 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 100 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 100 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003600 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 100 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 100 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 100 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 100 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. Brněnská C 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 8648639 100 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 100 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 100 Kč
KRE7502 Martin Padrta OOB TJ Sokol Křemže C 8517327 100 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 100 Kč
1.68 km, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 100 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 100 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 100 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 100 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 100 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 100 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 8666873 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 100 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 100 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 100 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 100 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 100 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 100 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 150 Kč
1.44 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 100 Kč
VTA5401 Khýn Miroslav SC vebr-sport C 2025212 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 100 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 100 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 100 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 100 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 100 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 100 Kč
1.38 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 8648557 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 100 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 100 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 100 Kč
1.14 km, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 60 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 60 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 2134303 60 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232883 60 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 60 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 301356 60 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 515504 60 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 60 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 60 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 60 Kč
SJH1252 Jelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681884 60 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 60 Kč
STA1401 Vaníček Robin OK Střelka C 2134370 60 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 60 Kč
SJI1700 Blažek Robin OK Jihlava C 1425374 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420042 60 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51830 60 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 60 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 60 Kč
OSN1357 Močubová Magdaléna Marie SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 60 Kč
0060001 Štípková Jana 006 - neregistrovaná zapůjčit 60 Kč
0080001 Beneš Michal 008 - TJ Růžená nereg zapůjčit 60 Kč
0080002 Procházková Kateřina 008 - TJ Růžená nereg zapůjčit 60 Kč
0080003 Šťastná Štěpánka 008 - TJ Růžená nereg zapůjčit 60 Kč
0080004 Bloudíček Jakub 008 - TJ Růžená nereg zapůjčit 60 Kč
1.52 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 2025202 60 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 60 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 60 Kč
0020001 Novisedlák Dušan 002 - Sedlaci2020 2025213 60 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 60 Kč
SJH7854 Jelínková Marta SOS Jindřichův Hradec C 442885 60 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 60 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 2126399 60 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava 51774 60 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 60 Kč
0040001 Ondráček Ondřej 004 - Příchozí zapůjčit 60 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 04767 60 Kč
KRE7400 Fiala Tomáš OOB TJ Sokol Křemže C 2148171 60 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 60 Kč
celkem přihlášených: 429, vklad: 36650 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.