Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Dobkov
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
2.12 km, 30 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1050 Kozderková Jolana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420044 60 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 60 Kč
CHT1153 Havlíčková Hana OOB SK Chrast C 60 Kč
CHT1152 Charouzová Hana OOB SK Chrast C 60 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 60 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 60 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 60 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 60 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 60 Kč
3.39 km, 50 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB1051 Slavíčková Julie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106742 60 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 60 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 60 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 60 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 60 Kč
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 60 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 60 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 60 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 60 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 60 Kč
2.65 km, 45 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava B 8109345 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 60 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 60 Kč
JHB0852 Slavíčková Ema TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106738 60 Kč
PZR0952 Ptáčková Ema UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 60 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 60 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 60 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 60 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 8116821 60 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 60 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 60 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 90 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 8648583 60 Kč
3.00 km, 55 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 60 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 60 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 60 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 60 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 60 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 60 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 60 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 60 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 60 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 2148245 60 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 60 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec B 2113415 60 Kč
PZR0752 Baďurová Eliška UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210868 60 Kč
SJI0653 Wacková Anna OK Jihlava B 2126386 60 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 60 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 60 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 60 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 90 Kč
CTB0753 Paulová Barbora SK OB Chotěboř B 8003665 60 Kč
3.58 km, 65 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 100 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 100 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 100 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 100 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 100 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8149874 100 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 8482112 100 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 100 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 100 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2126374 100 Kč
CTB0551 Paulová Pavlína SK OB Chotěboř C 8003591 100 Kč
4.13 km, 65 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2113360 100 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava A 1396852 100 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast C 9102283 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 100 Kč
5.01 km, 85 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 100 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 100 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 8033298 100 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 100 Kč
SJI8459 Slámová Petra OK Jihlava C 51765 100 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 100 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 100 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 100 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 8033211 100 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 100 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 8656501 100 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 8116766 100 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 100 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7203325 100 Kč
TBM8964 Bořilová Klára KOS TJ Tesla Brno C 515189 100 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8656704 100 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 100 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 100 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 150 Kč
3.88 km, 70 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 100 Kč
SJI7650 Krátká Soňa OK Jihlava C 2148195 100 Kč
PZR7667 Kozderková Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 100 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec C 420443 100 Kč
CHT9999 Pásková Papája OOB SK Chrast 0 100 Kč
4.13 km, 65 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 100 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 100 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 100 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2106726 100 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 8033277 100 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 100 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 04767 100 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 100 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 100 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 100 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 100 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 100 Kč
STA7651 Vítovcová Radana OK Střelka C 2118112 100 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8654887 100 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 100 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 100 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 8660557 100 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 100 Kč
3.58 km, 65 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 100 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53196 100 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 100 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 8149884 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 100 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 100 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 100 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 100 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 100 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 100 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 100 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 200 Kč
3.28 km, 55 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 100 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 100 Kč
2.86 km, 50 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 100 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 2099490 100 Kč
2.12 km, 30 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210855 60 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210401 60 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 60 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 60 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 60 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 60 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 8003650 60 Kč
SJI1002 Buršík Matěj OK Jihlava C 2141936 90 Kč
3.39 km, 50 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 60 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 60 Kč
STA1203 Krätzer Vojtěch OK Střelka C 2118113 60 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 51830 60 Kč
2.73 km, 45 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0806 Hudec David OK Jihlava C 2088724 60 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 500580 60 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210246 60 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210882 60 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 60 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 2088159 60 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023960 60 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 60 Kč
SJI0907 Růžička Tomáš OK Jihlava C 52298 60 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 60 Kč
STA0901 Wierer Antonín OK Střelka C 2029215 60 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 60 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 60 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 60 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 60 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 90 Kč
CHT0902 Češík František OOB SK Chrast C 416080 60 Kč
3.26 km, 70 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 60 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 8109369 60 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 60 Kč
CTB0703 Škaryd Vojtěch SK OB Chotěboř C 2039136 60 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř B 2118475 60 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 60 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 60 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 60 Kč
SJI0704 Růžička Vojtěch OK Jihlava C 51772 60 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 60 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 60 Kč
SJI0705 Zach Martin OK Jihlava 00142 120 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka C 2116465 60 Kč
STA0703 Hruška Tadeáš OK Střelka C 21343325 90 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 60 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 90 Kč
4.16 km, 75 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 100 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 100 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 100 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 8116725 100 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 100 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 100 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast B 2127613 100 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 100 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 100 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 2113419 100 Kč
STA0501 Krätzer Jakub OK Střelka C 2118115 100 Kč
STA0502 Stuchlík Viktor OK Střelka C 2134353 100 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654884 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 100 Kč
5.04 km, 95 m, 21 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 100 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 100 Kč
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 100 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 8003602 100 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 100 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 04538 100 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 100 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 100 Kč
6.20 km, 105 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 100 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 100 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 8109391 100 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 100 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 100 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 100 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 100 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 100 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 100 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava R 8656540 100 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 100 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 100 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 8662358 100 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 100 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 100 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava C 7200364 100 Kč
JHB9902 Kubák Martin ml. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 336772 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 100 Kč
OSN9443 Janíček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53603 200 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 100 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 100 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 100 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 100 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 100 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 100 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 100 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové A 8670458 100 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 100 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 100 Kč
JHB8305 Nesrovnal Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 100 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 100 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 150 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 150 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 150 Kč
4.83 km, 80 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2148207 100 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 100 Kč
0020002 Jirků František 002 - Jirků 2039175 200 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 100 Kč
PZR7808 Broum Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 100 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava 2127647 200 Kč
5.04 km, 95 m, 21 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 100 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 100 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 100 Kč
0010001 Konfršt Josef 001 - OB Vepřová 2126341 200 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 8226364 100 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 100 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 100 Kč
JHB7703 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103798 100 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 100 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 100 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 100 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 100 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 100 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 100 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05297 100 Kč
STA7702 Wierer Martin OK Střelka C 2029139 100 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 100 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 100 Kč
4.16 km, 75 m, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 100 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 100 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 100 Kč
MLA6601 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109383 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 100 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 100 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 100 Kč
OSN6904 Pilný Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 100 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 100 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 100 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 100 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442845 100 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 8648639 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 100 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080908 100 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 100 Kč
3.61 km, 60 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 100 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 100 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 100 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 100 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 100 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 100 Kč
3.28 km, 55 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 100 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 100 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 100 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 100 Kč
2.86 km, 50 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 100 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 100 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 100 Kč
3.39 km, 50 m, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1850 Srbová Julie OK Jihlava C 2059730 60 Kč
CHT1351 Krejsová Markéta OOB SK Chrast C 53155 60 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 60 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 60 Kč
CHT1502 Martinec Otakar OOB SK Chrast C 60 Kč
CHT1701 Korecký Marek OOB SK Chrast C 515504 60 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 8003626 60 Kč
PZR1551 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210889 60 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 60 Kč
CTB1552 Fikarová Magdalena SK OB Chotěboř C 232861 60 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 60 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 51833 60 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 60 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 60 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 60 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 60 Kč
SJH1602 Komárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 60 Kč
RUZ1350 Polednová Dominika TJ Růžená C 53500 60 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 60 Kč
RUZ1600 Gregor Šimon TJ Růžená C 2088726 60 Kč
RUZ1750 Nevrklová Zuzana TJ Růžená C 2087716 60 Kč
OSN7853 Přibylová Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 2023960 60 Kč
SJI1700 Blažek Robin OK Jihlava C 1425374 60 Kč
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8009 60 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52159 60 Kč
CTB1401 Dostálek Jan SK OB Chotěboř C 2039131 60 Kč
CTB1251 Dostálková Anna SK OB Chotěboř C 2039120 60 Kč
0080005 Nádvorník Matyáš 008 - CTB 2039071 60 Kč
0080006 Oulická Denisa 008 - CTB 2102564 60 Kč
2.63 km, 35 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Jirků Olga 002 - Jirků 2039188 60 Kč
SJI1050 Zamrazilová Nikol OK Jihlava C 2011866 60 Kč
SJI0755 Zamrazilová Tereza OK Jihlava C 886269 60 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 60 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 2419915 60 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 60 Kč
SJI7853 Wacková Hana OK Jihlava C 2126383 60 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 60 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 60 Kč
0050001 Mikuličová Alena 005 - JHB 2106721 60 Kč
0050002 Mikulič Matěj 005 - JHB 2106745 60 Kč
JHB7102 Miksa Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 60 Kč
0050003 Mikulič Adam 005 - JHB 2106744 60 Kč
0050004 Mikulič Miroslav 005 - JHB 2106746 60 Kč
0070001 Szablaturová Kamila 007 - NNN 2129201 60 Kč
0080001 Petříčková Lenka 008 - CTB 51837 60 Kč
0080002 Petříčková Zita 008 - CTB 2039098 60 Kč
0080003 Petříčková Elena 008 - CTB 4536 60 Kč
0080004 Jiránková Klára 008 - CTB 2039108 60 Kč
OSN9999 Mackanicova Katarina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 232029 60 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 60 Kč
SJI8150 Buršíková Olga OK Jihlava C 2141924 60 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 60 Kč
CHT0702 Votruba Štěpán OOB SK Chrast C 2148241 60 Kč
celkem přihlášených: 362, vklad: 30980 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.