Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JHB1051 | Slavíčková JulieSlavíčková Julie | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2106742 | 60 Kč |
SJH1351 | Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka | SOS Jindřichův Hradec | C | 995845 | 60 Kč |
RUZ1250 | Polednová HelenaPolednová Helena | TJ Růžená | C | 51780 | 60 Kč |
RUZ1251 | Kubešová KláraKubešová Klára | TJ Růžená | C | 2125340 | 60 Kč |
RUZ1252 | Nevrklová AdélaNevrklová Adéla | TJ Růžená | C | 2133912 | 60 Kč |
DKP1158 | Gregorová MagdalenaGregorová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | C | 2121756 | 60 Kč |
CTB1152 | Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota | SK OB Chotěboř | C | 2120639 | 60 Kč |
CTB1153 | Klusáčková JohanaKlusáčková Johana | SK OB Chotěboř | C | 2119197 | 60 Kč |
OSN1260 | Voráčková AnežkaVoráčková Anežka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52142 | 60 Kč |
TTR1152 | Sobotková KarolínaSobotková Karolína | OOB Třebíč | C | 52244 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR1050 | Kozderková JolanaKozderková Jolana | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2420044 | 60 Kč |
OSN1151 | Pilná AnnaPilná Anna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 436927 | 60 Kč |
CHT1153 | Havlíčková HanaHavlíčková Hana | OOB SK Chrast | C | 60 Kč | |
CHT1152 | Charouzová HanaCharouzová Hana | OOB SK Chrast | C | 60 Kč | |
SJH1050 | Pobudová MariePobudová Marie | SOS Jindřichův Hradec | C | 443107 | 60 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003655 | 60 Kč |
STA1151 | Doleželová JolanaDoleželová Jolana | OK Střelka | C | 2134328 | 60 Kč |
RUZ1050 | Kubešová KristýnaKubešová Kristýna | TJ Růžená | C | 361944 | 60 Kč |
OSN1050 | Dvořáčková EvaDvořáčková Eva | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53177 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0851 | Krátká EliškaKrátká Eliška | OK Jihlava | B | 8109345 | 60 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8081227 | 60 Kč |
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | C | 7207853 | 60 Kč |
JHB0852 | Slavíčková EmaSlavíčková Ema | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2106738 | 60 Kč |
PZR0952 | Ptáčková EmaPtáčková Ema | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2121887 | 60 Kč |
CTB0851 | Jelínková MichaelaJelínková Michaela | SK OB Chotěboř | C | 2121764 | 60 Kč |
CHT0951 | Slavíková BarboraSlavíková Barbora | OOB SK Chrast | C | 2120993 | 60 Kč |
SJI0951 | Novotná JulieNovotná Julie | OK Jihlava | C | 2096133 | 60 Kč |
STA0851 | Plachá NoraPlachá Nora | OK Střelka | C | 8116821 | 60 Kč |
SJI0952 | Szablaturová NelaSzablaturová Nela | OK Jihlava | C | 2129233 | 60 Kč |
TTR0852 | Nešporová TerezieNešporová Terezie | OOB Třebíč | C | 49689 | 60 Kč |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | C | 682379 | 90 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | C | 8648583 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0751 | Oranyová SylvaOranyová Sylva | OK Jihlava | B | 2126366 | 60 Kč |
CTB0752 | Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina | SK OB Chotěboř | B | 8003607 | 60 Kč |
PZR0651 | Doleželová AnnaDoleželová Anna | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 8033281 | 60 Kč |
CHT0753 | Zoulíková VendulaZoulíková Vendula | OOB SK Chrast | B | 2120999 | 60 Kč |
CHT0655 | Doležalová BarboraDoležalová Barbora | OOB SK Chrast | C | 2115708 | 60 Kč |
CHT0651 | Halamková JustýnaHalamková Justýna | OOB SK Chrast | C | 2115701 | 60 Kč |
CHT0851 | Charouzová EliškaCharouzová Eliška | OOB SK Chrast | B | 2124755 | 60 Kč |
CHT0852 | Kellerová AliceKellerová Alice | OOB SK Chrast | B | 2115706 | 60 Kč |
CHT0652 | Slavíková EvaSlavíková Eva | OOB SK Chrast | B | 2124751 | 60 Kč |
CHT0656 | Slavíková TerezaSlavíková Tereza | OOB SK Chrast | B | 2148245 | 60 Kč |
SJH0752 | Kopencová AnnaKopencová Anna | SOS Jindřichův Hradec | B | 2088158 | 60 Kč |
SJH0651 | Benešová MichaelaBenešová Michaela | SOS Jindřichův Hradec | B | 8670796 | 60 Kč |
SJH0754 | Potužníková AdélaPotužníková Adéla | SOS Jindřichův Hradec | B | 2113415 | 60 Kč |
PZR0752 | Baďurová EliškaBaďurová Eliška | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210868 | 60 Kč |
SJI0653 | Wacková AnnaWacková Anna | OK Jihlava | B | 2126386 | 60 Kč |
OSN0777 | Janíčková JolanaJaníčková Jolana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8004350 | 60 Kč |
RUZ0650 | Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka | TJ Růžená | B | 8116689 | 60 Kč |
DKP0758 | Gregorová AliceGregorová Alice | Oddíl OB Kotlářka | B | 7208080 | 60 Kč |
OSN0757 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53158 | 60 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014456 | 90 Kč |
CTB0753 | Paulová BarboraPaulová Barbora | SK OB Chotěboř | B | 8003665 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0551 | Srbová MichaelaSrbová Michaela | OK Jihlava | A | 8660560 | 100 Kč |
OSN0452 | Pilná KláraPilná Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 436958 | 100 Kč |
CHT0552 | Veselá TerezaVeselá Tereza | OOB SK Chrast | C | 7207628 | 100 Kč |
SJH0451 | Kubáková NelaKubáková Nela | SOS Jindřichův Hradec | B | 8414138 | 100 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | A | 8226309 | 100 Kč |
OSN0454 | Stoklasová ZuzanaStoklasová Zuzana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8149874 | 100 Kč |
STA0451 | Čápová EliškaČápová Eliška | OK Střelka | B | 8482112 | 100 Kč |
STA0551 | Plachá ZitaPlachá Zita | OK Střelka | B | 8116810 | 100 Kč |
OSN0450 | Marečková EmaMarečková Ema | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8656602 | 100 Kč |
OSN0551 | Přibylová AnežkaPřibylová Anežka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2126374 | 100 Kč |
CTB0551 | Paulová PavlínaPaulová Pavlína | SK OB Chotěboř | C | 8003591 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPU0254 | Jelínková AdélaJelínková Adéla | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2113360 | 100 Kč |
SJI0250 | Dočkalová KláraDočkalová Klára | OK Jihlava | A | 1396852 | 100 Kč |
CHT0251 | Starková TerezieStarková Terezie | OOB SK Chrast | C | 9102283 | 100 Kč |
TTR0351 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 416215 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8655485 | 100 Kč |
CHT8651 | Binková JanaBinková Jana | OOB SK Chrast | C | 52312 | 100 Kč |
SJI0051 | Foltýnová EvaFoltýnová Eva | OK Jihlava | B | 8033298 | 100 Kč |
SJI9854 | Vacková AnnaVacková Anna | OK Jihlava | C | 336765 | 100 Kč |
SJI8459 | Slámová PetraSlámová Petra | OK Jihlava | C | 51765 | 100 Kč |
CHT0051 | Vacková AnnaVacková Anna | OOB SK Chrast | C | 51970 | 100 Kč |
KAM9852 | Čechová TerezaČechová Tereza | OK Kamenice | E | 8656609 | 100 Kč |
CHT8751 | Kratochvílová StanislavaKratochvílová Stanislava | OOB SK Chrast | C | 4537 | 100 Kč |
SJI7850 | Chudíková BarboraChudíková Barbora | OK Jihlava | C | 8033211 | 100 Kč |
CHT8251 | Matrasová VendulaMatrasová Vendula | OOB SK Chrast | C | 51982 | 100 Kč |
PGP8658 | Tichovská MartinaTichovská Martina | SK Praga | C | 8656501 | 100 Kč |
SJH8251 | Míková MichaelaMíková Michaela | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079502 | 100 Kč |
SJH0251 | Kinštová TerezaKinštová Tereza | SOS Jindřichův Hradec | A | 8116766 | 100 Kč |
SJH0252 | Blažková KateřinaBlažková Kateřina | SOS Jindřichův Hradec | A | 8656531 | 100 Kč |
OSN0055 | Stoklasová DanielaStoklasová Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7203325 | 100 Kč |
TBM8964 | Bořilová KláraBořilová Klára | KOS TJ Tesla Brno | C | 515189 | 100 Kč |
SHK9951 | Větříčková AndreaVětříčková Andrea | OK Slavia Hradec Králové | C | 8656704 | 100 Kč |
SHK9755 | Červená AdélaČervená Adéla | OK Slavia Hradec Králové | C | 8663209 | 100 Kč |
SHK9251 | Teplá KarolínaTeplá Karolína | OK Slavia Hradec Králové | E | 8660574 | 100 Kč |
JHB8952 | Nesrovnalová IvetaNesrovnalová Iveta | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 53615 | 100 Kč |
SHK0051 | Thýnová NikolaThýnová Nikola | OK Slavia Hradec Králové | R | 8656672 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI8350 | Novotná PetraNovotná Petra | OK Jihlava | C | 8516414 | 100 Kč |
SJI7650 | Krátká SoňaKrátká Soňa | OK Jihlava | C | 2148195 | 100 Kč |
PZR7667 | Kozderková AlenaKozderková Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 52608 | 100 Kč |
SJH9853 | Dundáčková JulieDundáčková Julie | SOS Jindřichův Hradec | C | 420443 | 100 Kč |
CHT9999 | Pásková PapájaPásková Papája | OOB SK Chrast | 0 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT8152 | Krejsová MartinaKrejsová Martina | OOB SK Chrast | C | 52175 | 100 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648571 | 100 Kč |
CHT7151 | Švecová IvaŠvecová Iva | OOB SK Chrast | C | 53167 | 100 Kč |
CHT8551 | Martincová KristýnaMartincová Kristýna | OOB SK Chrast | C | 63591 | 100 Kč |
JHB7951 | Slavíčková LadaSlavíčková Lada | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2106726 | 100 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 8033277 | 100 Kč |
TTR8154 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | OOB Třebíč | C | 224888 | 100 Kč |
PZR8181 | Forstová VeronikaForstová Veronika | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 04767 | 100 Kč |
CHT7852 | Vacková PetraVacková Petra | OOB SK Chrast | C | 4329 | 100 Kč |
CHT8052 | Zoulíková IvetaZoulíková Iveta | OOB SK Chrast | C | 7207872 | 100 Kč |
SJH7651 | Komárková LenkaKomárková Lenka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8662283 | 100 Kč |
SJH8051 | Kinštová DominkaKinštová Dominka | SOS Jindřichův Hradec | C | 330592 | 100 Kč |
SJH7652 | Potužníková EvaPotužníková Eva | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113481 | 100 Kč |
STA7651 | Vítovcová RadanaVítovcová Radana | OK Střelka | C | 2118112 | 100 Kč |
RUZ8051 | Polednová HanaPolednová Hana | TJ Růžená | C | 8654887 | 100 Kč |
RUZ7951 | Hofhanzlová HanaHofhanzlová Hana | TJ Růžená | C | 2801046 | 100 Kč |
RUZ8151 | Kubešová EvaKubešová Eva | TJ Růžená | C | 51923 | 100 Kč |
SJI8057 | Paulíčková RenataPaulíčková Renata | OK Jihlava | C | 8660557 | 100 Kč |
SJI7951 | Srbová AlenaSrbová Alena | OK Jihlava | C | 2059731 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR7452 | Cíchová PavlínaCíchová Pavlína | OOB Třebíč | C | 2092365 | 100 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7204508 | 100 Kč |
PZR7352 | Suková RenataSuková Renata | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53196 | 100 Kč |
PZR6969 | Nechutová AlenaNechutová Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2075659 | 100 Kč |
PGP6652 | Tichovská HanaTichovská Hana | SK Praga | C | 51676 | 100 Kč |
CHT5852 | Jansová AlenaJansová Alena | OOB SK Chrast | C | 51897 | 100 Kč |
BZR6951 | Čechová ZuzanaČechová Zuzana | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 8149884 | 100 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 8660392 | 100 Kč |
SJH7550 | Blažková MarkétaBlažková Markéta | SOS Jindřichův Hradec | C | 2067998 | 100 Kč |
SJH7151 | Nouzová AlenaNouzová Alena | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113478 | 100 Kč |
OSN7555 | Stoklasová MarkétaStoklasová Markéta | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53154 | 100 Kč |
TTR7551 | Palátová LenkaPalátová Lenka | OOB Třebíč | C | 4673 | 100 Kč |
SJI7150 | Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta | OK Jihlava | C | 2102817 | 100 Kč |
CHT6460 | Kučerová VladimíraKučerová Vladimíra | OOB SK Chrast | C | 49857 | 100 Kč |
SHK7350 | Kroniková JanaKroniková Jana | OK Slavia Hradec Králové | C | 8662671 | 100 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 100 Kč |
OSN6654 | Wurzelová DanaWurzelová Dana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006654 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT6051 | Řezníčková HanaŘezníčková Hana | OOB SK Chrast | C | 53452 | 100 Kč |
TTR6152 | Klusáčková JitkaKlusáčková Jitka | OOB Třebíč | C | 303944 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI5252 | Podhorská VěraPodhorská Věra | OK Jihlava | C | 1000506 | 100 Kč |
RUZ5552 | Jelínková JanaJelínková Jana | TJ Růžená | C | 2099490 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI1201 | Dočkal ProkopDočkal Prokop | OK Jihlava | C | 2113497 | 60 Kč |
CTB1202 | Běloušek MatějBěloušek Matěj | SK OB Chotěboř | C | 2113412 | 60 Kč |
TBM1112 | Hübner VáclavHübner Václav | KOS TJ Tesla Brno | C | 2118463 | 60 Kč |
SJH1104 | Nouza VítekNouza Vítek | SOS Jindřichův Hradec | C | 336789 | 60 Kč |
STA1203 | Krätzer VojtěchKrätzer Vojtěch | OK Střelka | C | 2118113 | 60 Kč |
CTB1301 | Šťastný VilémŠťastný Vilém | SK OB Chotěboř | C | 51830 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR1100 | Forst MatoušForst Matouš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210855 | 60 Kč |
PZR1002 | Broum MatějBroum Matěj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210401 | 60 Kč |
CHT1001 | Kopecký VojtěchKopecký Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 2126238 | 60 Kč |
SJH1002 | Kopenec ŠimonKopenec Šimon | SOS Jindřichův Hradec | C | 2088209 | 60 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079509 | 60 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | C | 8003661 | 60 Kč |
CTB1101 | Šťastný AntonínŠťastný Antonín | SK OB Chotěboř | C | 8003650 | 60 Kč |
SJI1002 | Buršík MatějBuršík Matěj | OK Jihlava | C | 2141936 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0806 | Hudec DavidHudec David | OK Jihlava | C | 2088724 | 60 Kč |
TTR0901 | Prášil ŠimonPrášil Šimon | OOB Třebíč | C | 500580 | 60 Kč |
PZR0800 | Šimon EduardŠimon Eduard | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210246 | 60 Kč |
PZR0900 | Libra MatyášLibra Matyáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210882 | 60 Kč |
SJI0904 | Jirků OndřejJirků Ondřej | OK Jihlava | C | 2125311 | 60 Kč |
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | B | 2088159 | 60 Kč |
OSN0808 | Přibyl DanielPřibyl Daniel | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2023960 | 60 Kč |
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | B | 2103300 | 60 Kč |
SJI0907 | Růžička TomášRůžička Tomáš | OK Jihlava | C | 52298 | 60 Kč |
SJH0803 | Parkan TomášParkan Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | B | 8663132 | 60 Kč |
STA0901 | Wierer AntonínWierer Antonín | OK Střelka | C | 2029215 | 60 Kč |
SJI0905 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | C | 2129213 | 60 Kč |
RUZ0902 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | TJ Růžená | B | 8116806 | 60 Kč |
RUZ0900 | Fraj DavidFraj David | TJ Růžená | C | 49887 | 60 Kč |
DKP0914 | Gregor MarekGregor Marek | Oddíl OB Kotlářka | C | 887165 | 60 Kč |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | C | 2111816 | 60 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | B | 682374 | 90 Kč |
CHT0902 | Češík FrantišekČešík František | OOB SK Chrast | C | 416080 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0701 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | A | 8667506 | 60 Kč |
SJI0601 | Hendrych VítHendrych Vít | OK Jihlava | B | 8109369 | 60 Kč |
SJI0600 | Jirků FrantišekJirků František | OK Jihlava | C | 52966 | 60 Kč |
CTB0703 | Škaryd VojtěchŠkaryd Vojtěch | SK OB Chotěboř | C | 2039136 | 60 Kč |
CTB0602 | Kocourek JiříKocourek Jiří | SK OB Chotěboř | B | 2118475 | 60 Kč |
SJI0702 | Prášil JakubPrášil Jakub | OK Jihlava | B | 2127589 | 60 Kč |
CTB0603 | Jelínek JaromírJelínek Jaromír | SK OB Chotěboř | C | 2081398 | 60 Kč |
CHT0701 | Dejnožka MatějDejnožka Matěj | OOB SK Chrast | C | 2111744 | 60 Kč |
SJI0704 | Růžička VojtěchRůžička Vojtěch | OK Jihlava | C | 51772 | 60 Kč |
TTR0701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 53153 | 60 Kč |
PZR0701 | Knap JakubKnap Jakub | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 7210811 | 60 Kč |
SJI0705 | Zach MartinZach Martin | OK Jihlava | 00142 | 120 Kč | |
STA0701 | Wierer JanWierer Jan | OK Střelka | C | 2116465 | 60 Kč |
STA0703 | Hruška TadeášHruška Tadeáš | OK Střelka | C | 21343325 | 90 Kč |
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | B | 8226396 | 60 Kč |
SJI0703 | Coufal PetrCoufal Petr | OK Jihlava | C | 2121888 | 90 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPU0514 | Jelínek FilipJelínek Filip | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8020220 | 100 Kč |
TTR0401 | Cícha VáclavCícha Václav | OOB Třebíč | B | 2092373 | 100 Kč |
SJI0505 | Venhauer VojtěchVenhauer Vojtěch | OK Jihlava | B | 2125372 | 100 Kč |
CHT0501 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | C | 2067939 | 100 Kč |
SJI0401 | Orany VojtěchOrany Vojtěch | OK Jihlava | B | 8116725 | 100 Kč |
CHT0401 | Hybeš MichalHybeš Michal | OOB SK Chrast | B | 336711 | 100 Kč |
CHT0503 | Keller FilipKeller Filip | OOB SK Chrast | C | 2115707 | 100 Kč |
CHT0502 | Šíma MatějŠíma Matěj | OOB SK Chrast | B | 2127613 | 100 Kč |
SJH0401 | Dundáček KarelDundáček Karel | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662342 | 100 Kč |
SJH0504 | Potužník ViktorPotužník Viktor | SOS Jindřichův Hradec | B | 8003611 | 100 Kč |
SJH0405 | Smékal JanSmékal Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113419 | 100 Kč |
STA0501 | Krätzer JakubKrätzer Jakub | OK Střelka | C | 2118115 | 100 Kč |
STA0502 | Stuchlík ViktorStuchlík Viktor | OK Střelka | C | 2134353 | 100 Kč |
RUZ0400 | Gregor JáchymGregor Jáchym | TJ Růžená | B | 8654884 | 100 Kč |
TTR0502 | Nešpor JiříNešpor Jiří | OOB Třebíč | C | 995847 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LPU0314 | Jelínek KryštofJelínek Kryštof | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8666870 | 100 Kč |
SJI0304 | Hudec FilipHudec Filip | OK Jihlava | C | 9201980 | 100 Kč |
OSN0300 | Přibyl JanPřibyl Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2031346 | 100 Kč |
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | B | 8109370 | 100 Kč |
SJH0302 | Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 8515514 | 100 Kč |
TTR0305 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB Třebíč | B | 8003602 | 100 Kč |
TTR0203 | Novotný VojtěchNovotný Vojtěch | OOB Třebíč | B | 2115149 | 100 Kč |
TTR0201 | Palát BohuslavPalát Bohuslav | OOB Třebíč | C | 04538 | 100 Kč |
OSN0301 | Chrást LukášChrást Lukáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 52000 | 100 Kč |
OSN0303 | Dvořáček JakubDvořáček Jakub | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648630 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7313 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 8116817 | 100 Kč |
CHT8701 | Krejsa JanKrejsa Jan | OOB SK Chrast | C | 8004592 | 100 Kč |
TTR0102 | Cícha MatějCícha Matěj | OOB Třebíč | B | 8109391 | 100 Kč |
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8644875 | 100 Kč |
CHT8502 | Martinec PetrMartinec Petr | OOB SK Chrast | C | 52168 | 100 Kč |
CHT9001 | Krejsa MartinKrejsa Martin | OOB SK Chrast | C | 8656563 | 100 Kč |
TTR0501 | Prášil TomášPrášil Tomáš | OOB Třebíč | A | 8666871 | 100 Kč |
SJI9702 | Frýba DominikFrýba Dominik | OK Jihlava | C | 7200599 | 100 Kč |
PZR8903 | Novohradský PetrNovohradský Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53700 | 100 Kč |
SJI0001 | Čech PetrČech Petr | OK Jihlava | R | 8656540 | 100 Kč |
SJI9602 | Vacek VojtěchVacek Vojtěch | OK Jihlava | C | 7200366 | 100 Kč |
SJI8509 | Plíhal TomášPlíhal Tomáš | OK Jihlava | C | 8660510 | 100 Kč |
SJI7419 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 8662358 | 100 Kč |
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | C | 8028816 | 100 Kč |
PZR8814 | Hladílek JanHladílek Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49824 | 100 Kč |
SJI8306 | Kadlec JanKadlec Jan | OK Jihlava | C | 8028807 | 100 Kč |
SJI9903 | Kafka MatějKafka Matěj | OK Jihlava | C | 7200364 | 100 Kč |
JHB9902 | Kubák Martin ml.Kubák Martin ml. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 336772 | 100 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 100 Kč |
SJH0002 | Nosek JakubNosek Jakub | SOS Jindřichův Hradec | B | 331357 | 100 Kč |
SJH7702 | Komárek ArnoštKomárek Arnošt | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014444 | 100 Kč |
SJH0505 | Nouza MichalNouza Michal | SOS Jindřichův Hradec | A | 8004613 | 100 Kč |
OSN9443 | Janíček JakubJaníček Jakub | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53603 | 200 Kč | |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 8648570 | 100 Kč |
LPU0222 | Mareček ŠimonMareček Šimon | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8000543 | 100 Kč |
DKP7705 | Gregor MartinGregor Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 8014551 | 100 Kč |
CHT7301 | Chaloupka MartinChaloupka Martin | OOB SK Chrast | C | 52333 | 100 Kč |
SHK9701 | Netuka VojtěchNetuka Vojtěch | OK Slavia Hradec Králové | C | 8656727 | 100 Kč |
SHK9001 | Šabatka JanŠabatka Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9193 | 100 Kč |
SHK8901 | Jirásek MichalJirásek Michal | OK Slavia Hradec Králové | C | 8656557 | 100 Kč |
SHK0303 | Tichý LubomírTichý Lubomír | OK Slavia Hradec Králové | A | 8670458 | 100 Kč |
SHK0000 | Tichý RadomírTichý Radomír | OK Slavia Hradec Králové | R | 8670465 | 100 Kč |
TBM8833 | Bořil TomášBořil Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8008833 | 100 Kč |
JHB8305 | Nesrovnal JaroslavNesrovnal Jaroslav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 4630 | 100 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 7300192 | 100 Kč |
TUR9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | OOB TJ Turnov | R | 8651708 | 150 Kč |
CHT8601 | Kysilko ZdeněkKysilko Zdeněk | OOB SK Chrast | C | 52304 | 150 Kč |
KAM9403 | Kettner LukášKettner Lukáš | OK Kamenice | R | 8654886 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR9202 | Sitař VáclavSitař Václav | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2148207 | 100 Kč |
TBM8809 | Karlík JanKarlík Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8323322 | 100 Kč |
0020002 | Jirků FrantišekJirků František | 002 - Jirků | 2039175 | 200 Kč | |
PZR9502 | Skryja OndřejSkryja Ondřej | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232483 | 100 Kč |
PZR7808 | Broum TomášBroum Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53152 | 100 Kč |
SJI8100 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | 2127647 | 200 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7613 | Izdný PavelIzdný Pavel | OK Jihlava | C | 8149899 | 100 Kč |
SJI7801 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | C | 8667505 | 100 Kč |
SJI7823 | Prošek MichalProšek Michal | OK Jihlava | C | 8028823 | 100 Kč |
0010001 | Konfršt JosefKonfršt Josef | 001 - OB Vepřová | 2126341 | 200 Kč | |
CHT7901 | Korecký MiroslavKorecký Miroslav | OOB SK Chrast | C | 8226364 | 100 Kč |
TTR7701 | Dvořáček JanDvořáček Jan | OOB Třebíč | C | 52240 | 100 Kč |
CHT7500 | Klvaňa MilanKlvaňa Milan | OOB SK Chrast | C | 8226323 | 100 Kč |
JHB7703 | Slavíček VáclavSlavíček Václav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 2103798 | 100 Kč |
SJI7415 | Prášil AlešPrášil Aleš | OK Jihlava | C | 52152 | 100 Kč |
SJI7311 | Orany TomášOrany Tomáš | OK Jihlava | C | 889294 | 100 Kč |
OSN7801 | Přibyl JanPřibyl Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2023952 | 100 Kč |
PZR7008 | Sobotka PetrSobotka Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53709 | 100 Kč |
PZR7621 | Uchytil TomášUchytil Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2080939 | 100 Kč |
SJH7802 | Míchal JiříMíchal Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096231 | 100 Kč |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2051486 | 100 Kč |
SJH7705 | Potužník MartinPotužník Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 2113492 | 100 Kč |
SJI7700 | Novotný JakubNovotný Jakub | OK Jihlava | C | 2080936 | 100 Kč |
STA7701 | Doležel TomášDoležel Tomáš | OK Střelka | C | 05297 | 100 Kč |
STA7702 | Wierer MartinWierer Martin | OK Střelka | C | 2029139 | 100 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 2800340 | 100 Kč |
RUZ7600 | Nevrkla TomášNevrkla Tomáš | TJ Růžená | C | 2133899 | 100 Kč |
SHK7704 | Slovák MiroslavSlovák Miroslav | OK Slavia Hradec Králové | C | 9101117 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR7503 | Cícha RadekCícha Radek | OOB Třebíč | C | 2092381 | 100 Kč |
PZR6701 | Suk MarekSuk Marek | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410394 | 100 Kč |
PZR7007 | Nechuta MilanNechuta Milan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 49811 | 100 Kč |
MLA6601 | Kunc PetrKunc Petr | MLOK Mariánské Lázně | C | 8109383 | 100 Kč |
PGP6100 | Tichovský MartinTichovský Martin | SK Praga | C | 51682 | 100 Kč |
PZR6106 | Skryja BořivojSkryja Bořivoj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232492 | 100 Kč |
SJI6901 | Vacek MilanVacek Milan | OK Jihlava | C | 219243 | 100 Kč |
CHT7001 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | C | 4634 | 100 Kč |
OSN6904 | Pilný JaroslavPilný Jaroslav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 51972 | 100 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8122027 | 100 Kč |
OSN6600 | Kovačič MarekKovačič Marek | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8670817 | 100 Kč |
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006005 | 100 Kč |
SJH7403 | Pobuda MichalPobuda Michal | SOS Jindřichův Hradec | C | 442845 | 100 Kč |
SJH6902 | Dundáček MilanDundáček Milan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8648639 | 100 Kč |
SJH6801 | Parkan JiříParkan Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 8656643 | 100 Kč |
SJH6501 | Nouza PetrNouza Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003622 | 100 Kč |
OSN7500 | Stoklasa RadekStoklasa Radek | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2080908 | 100 Kč |
SJI6801 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 219258 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI6002 | Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk | OK Jihlava | C | 52360 | 100 Kč |
SJI6301 | Petráček AlešPetráček Aleš | OK Jihlava | C | 53631 | 100 Kč |
PZR5603 | Forst VlastimilForst Vlastimil | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51900 | 100 Kč |
SJI6001 | Kafka VáclavKafka Václav | OK Jihlava | C | 301295 | 100 Kč |
CHT6049 | Kopáček MiroslavKopáček Miroslav | OOB SK Chrast | C | 2073715 | 100 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8656611 | 100 Kč |
SJH5901 | Nosek VladimírNosek Vladimír | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003617 | 100 Kč |
SJI6115 | Kaňák PetrKaňák Petr | OK Jihlava | C | 8149879 | 100 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 2103756 | 100 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 8663162 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PZR5309 | Novohradský JanNovohradský Jan | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232741 | 100 Kč |
CHT4802 | Vítek JosefVítek Josef | OOB SK Chrast | C | 51948 | 100 Kč |
CHT5101 | Zlesák MilanZlesák Milan | OOB SK Chrast | C | 51951 | 100 Kč |
RUZ5105 | Kodys VáclavKodys Václav | TJ Růžená | C | 51920 | 100 Kč |
CHT5301 | Matras JaroslavMatras Jaroslav | OOB SK Chrast | C | 51953 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT4701 | Vodrážka OldřichVodrážka Oldřich | OOB SK Chrast | C | 52323 | 100 Kč |
CHT4801 | Starka FrantišekStarka František | OOB SK Chrast | C | 51949 | 100 Kč |
SJI4911 | Paulíček JiříPaulíček Jiří | OK Jihlava | C | 52173 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI1850 | Srbová JulieSrbová Julie | OK Jihlava | C | 2059730 | 60 Kč |
CHT1351 | Krejsová MarkétaKrejsová Markéta | OOB SK Chrast | C | 53155 | 60 Kč |
SJI1401 | Prošek FilipProšek Filip | OK Jihlava | C | 888644 | 60 Kč |
CHT1202 | Martinec EduardMartinec Eduard | OOB SK Chrast | C | 2102866 | 60 Kč |
CHT1502 | Martinec OtakarMartinec Otakar | OOB SK Chrast | C | 60 Kč | |
CHT1701 | Korecký MarekKorecký Marek | OOB SK Chrast | C | 515504 | 60 Kč |
CHT1401 | Korecký RadanKorecký Radan | OOB SK Chrast | C | 8003626 | 60 Kč |
PZR1551 | Forstová ViolaForstová Viola | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7210889 | 60 Kč |
CTB1200 | Fikar MichalFikar Michal | SK OB Chotěboř | C | 2082924 | 60 Kč |
CTB1552 | Fikarová MagdalenaFikarová Magdalena | SK OB Chotěboř | C | 232861 | 60 Kč |
CHT1201 | Vacek JanVacek Jan | OOB SK Chrast | C | 60 Kč | |
CTB1551 | Hübnerová JohanaHübnerová Johana | SK OB Chotěboř | C | 51833 | 60 Kč |
SJI1515 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 2103711 | 60 Kč |
SJI1353 | Lauermanová EvaLauermanová Eva | OK Jihlava | C | 886813 | 60 Kč |
JHB1550 | Kubáková LauraKubáková Laura | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 9201757 | 60 Kč |
SJH1601 | Míchal JáchymMíchal Jáchym | SOS Jindřichův Hradec | C | 2420068 | 60 Kč |
SJH1602 | Komárek ŠtěpánKomárek Štěpán | SOS Jindřichův Hradec | C | 2025364 | 60 Kč |
RUZ1350 | Polednová DominikaPolednová Dominika | TJ Růžená | C | 53500 | 60 Kč |
RUZ1650 | Hofhanzlová MagdalénaHofhanzlová Magdaléna | TJ Růžená | C | 2801042 | 60 Kč |
RUZ1600 | Gregor ŠimonGregor Šimon | TJ Růžená | C | 2088726 | 60 Kč |
RUZ1750 | Nevrklová ZuzanaNevrklová Zuzana | TJ Růžená | C | 2087716 | 60 Kč |
OSN7853 | Přibylová JanaPřibylová Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 2023960 | 60 Kč | |
SJI1700 | Blažek RobinBlažek Robin | OK Jihlava | C | 1425374 | 60 Kč |
OSN1456 | Voráčková KarolínaVoráčková Karolína | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8009 | 60 Kč |
TTR1401 | Sobotka OndřejSobotka Ondřej | OOB Třebíč | C | 52159 | 60 Kč |
CTB1401 | Dostálek JanDostálek Jan | SK OB Chotěboř | C | 2039131 | 60 Kč |
CTB1251 | Dostálková AnnaDostálková Anna | SK OB Chotěboř | C | 2039120 | 60 Kč |
0080005 | Nádvorník MatyášNádvorník Matyáš | 008 - CTB | 2039071 | 60 Kč | |
0080006 | Oulická DenisaOulická Denisa | 008 - CTB | 2102564 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
0020001 | Jirků Olga Jirků Olga | 002 - Jirků | 2039188 | 60 Kč | |
SJI1050 | Zamrazilová NikolZamrazilová Nikol | OK Jihlava | C | 2011866 | 60 Kč |
SJI0755 | Zamrazilová TerezaZamrazilová Tereza | OK Jihlava | C | 886269 | 60 Kč |
CHT8054 | Kellerová LenkaKellerová Lenka | OOB SK Chrast | C | 2148247 | 60 Kč |
SJH8252 | Míchalová ZuzanaMíchalová Zuzana | SOS Jindřichův Hradec | C | 2419915 | 60 Kč |
SJH7052 | Dundáčková HanaDundáčková Hana | SOS Jindřichův Hradec | C | 442862 | 60 Kč |
SJI7853 | Wacková HanaWacková Hana | OK Jihlava | C | 2126383 | 60 Kč |
RUZ7502 | Fraj OldřichFraj Oldřich | TJ Růžená | C | 232335 | 60 Kč |
RUZ7950 | Frajová KamilaFrajová Kamila | TJ Růžená | C | 2111732 | 60 Kč |
0050001 | Mikuličová AlenaMikuličová Alena | 005 - JHB | 2106721 | 60 Kč | |
0050002 | Mikulič MatějMikulič Matěj | 005 - JHB | 2106745 | 60 Kč | |
JHB7102 | Miksa MiroslavMiksa Miroslav | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 04686 | 60 Kč |
0050003 | Mikulič AdamMikulič Adam | 005 - JHB | 2106744 | 60 Kč | |
0050004 | Mikulič MiroslavMikulič Miroslav | 005 - JHB | 2106746 | 60 Kč | |
0070001 | Szablaturová Kamila Szablaturová Kamila | 007 - NNN | 2129201 | 60 Kč | |
0080001 | Petříčková LenkaPetříčková Lenka | 008 - CTB | 51837 | 60 Kč | |
0080002 | Petříčková ZitaPetříčková Zita | 008 - CTB | 2039098 | 60 Kč | |
0080003 | Petříčková ElenaPetříčková Elena | 008 - CTB | 4536 | 60 Kč | |
0080004 | Jiránková KláraJiránková Klára | 008 - CTB | 2039108 | 60 Kč | |
OSN9999 | Mackanicova KatarinaMackanicova Katarina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 232029 | 60 Kč | |
TRT5100 | Blecha LadislavBlecha Ladislav | KOS Třešť | C | 51989 | 60 Kč |
SJI8150 | Buršíková OlgaBuršíková Olga | OK Jihlava | C | 2141924 | 60 Kč |
CHT7502 | Votruba PetrVotruba Petr | OOB SK Chrast | C | 2148258 | 60 Kč |
CHT0702 | Votruba ŠtěpánVotruba Štěpán | OOB SK Chrast | C | 2148241 | 60 Kč |