Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Choustník
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P1     P2    
2.00 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STA1152 Lubasová Nela OK Střelka C 8116807 50 Kč
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 443107 50 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 50 Kč
CHT1152 Charouzová Hana OOB SK Chrast C 50 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 50 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 361944 50 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2134328 75 Kč
STA1051 Vaníčková Nikola OK Střelka C 216452 75 Kč
2.70 km, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 50 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 50 Kč
RUZ1251 Kubešová Klára TJ Růžená C 2125340 50 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C 2133912 50 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 50 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 8482112 50 Kč
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 50 Kč
VTA0957 Novotná Barbora SC vebr-sport C 886294 50 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
PZR0952 Ptáčková Ema UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 50 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2129233 50 Kč
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2019554 50 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 50 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 50 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 50 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 50 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 50 Kč
STA0952 Čápová Denisa OK Střelka C 2134335 75 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka C 8116821 75 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 8648583 75 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 8226390 50 Kč
VTA0752 Pokorná Bára SC vebr-sport C 2019546 50 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8033281 50 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 50 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 50 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 50 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 50 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 50 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 50 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 50 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 50 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 50 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 2148245 50 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 50 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 50 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená B 2092371 50 Kč
STA0754 Bestová Magdalena OK Střelka C 2108861 150 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 8414138 100 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 8663172 100 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 100 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 8482108 150 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 150 Kč
STA0452 Bestová Barbora OK Střelka C 2134370 150 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8013867 100 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast C 9102283 100 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava A 1396852 100 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 100 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 100 Kč
3.70 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 8013928 100 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava C 336763 100 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 100 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 100 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 100 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava B 7200599 100 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec C 331719 100 Kč
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 100 Kč
JHB8952 Nesrovnalová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
0040001 Pecoldová Pavlína 004 - Cookies & Pancakes 8066680 200 Kč
KSU9393 Turczerová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670790 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 100 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 100 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 100 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 100 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 100 Kč
0090001 Pásková Papája 009 - CHT 7169 300 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 8660524 150 Kč
3.10 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7650 Krátká Soňa OK Jihlava C 2148195 100 Kč
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2134287 100 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 2801050 100 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 100 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 8028815 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 100 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 100 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 100 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 100 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 100 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 100 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 100 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 100 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 100 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 8003667 100 Kč
0020001 Zámečníková Jitka 002 - Zámečníci 2103763 200 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 100 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 100 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 100 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 100 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 100 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 100 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 100 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 100 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 100 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 100 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 100 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 100 Kč
1.70 km, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 1000506 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 100 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 8007194 50 Kč
VTA1102 Pokorný Vítek SC vebr-sport C 2019545 50 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 50 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 50 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 50 Kč
VTA1101 Kotek Matěj SC vebr-sport C 2116455 50 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 50 Kč
CHT1002 Svoboda Jan OOB SK Chrast C 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 8003661 75 Kč
2.70 km, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1201 Rychtárik Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 436407 50 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 336789 50 Kč
0050001 Brossaud Thomas 005 - VCB - neregistrovaní 2104594 100 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 100 Kč
STA1203 Krätzer Vojtěch OK Střelka C 2118113 75 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 8226414 50 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 50 Kč
SJH0804 Jelínek Vít SOS Jindřichův Hradec C 8014566 50 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8014562 50 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SOS Jindřichův Hradec C 2801422 50 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 50 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 8003597 50 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 50 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 50 Kč
STA0901 Wierer Antonín OK Střelka C 2029215 75 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 75 Kč
2.60 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 50 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 8109369 50 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 50 Kč
CTB0703 Škaryd Vojtěch SK OB Chotěboř C 2039136 50 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 50 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř B 2118475 50 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 50 Kč
VTA0603 Khýn Hubert SC vebr-sport C 2025201 50 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 50 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 8670758 50 Kč
STA0703 Hruška Tadeáš OK Střelka C 2139483 75 Kč
STA0701 Wierer Jan OK Střelka C 2116465 75 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 75 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2121888 75 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 100 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 9540001 100 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7210903 100 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 8116725 100 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 100 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 100 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 100 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast B 2127613 100 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 100 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 100 Kč
STA0501 Krätzer Jakub OK Střelka C 2118115 150 Kč
STA0502 Stuchlík Viktor OK Střelka C 2139494 150 Kč
3.50 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 9201980 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 100 Kč
VTA0302 Dlouhý Matěj SC vebr-sport B 8659393 100 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč B 8003602 100 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč B 2115149 100 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 100 Kč
4.40 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 100 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 100 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 100 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava C 7200364 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 100 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 100 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 100 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 100 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 100 Kč
0030001 Pinkas Jan 003 - Červená Voda zapůjčit 240 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 8090148 100 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 100 Kč
0040002 Dvořáček Dan 004 - Cookies & Pancakes 8629750 200 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 100 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 100 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 8033298 100 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 100 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 100 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 100 Kč
RUZ7100 Čermák Martin TJ Růžená C 2134278 100 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava C 7205966 100 Kč
JHB9902 Kubák Martin ml. TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 336772 100 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 100 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 100 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 150 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 150 Kč
3.50 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2144083 100 Kč
RUZ0000 Pavlík Lukáš TJ Růžená C 2070801 100 Kč
3.90 km, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 100 Kč
SJH8001 Rychtárik Ladislav SOS Jindřichův Hradec C 2103731 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 100 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 100 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 100 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 100 Kč
RUZ7600 Nevrkla Tomáš TJ Růžená C 2133899 100 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 100 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 100 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava 2127647 300 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 150 Kč
3.40 km, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 100 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 100 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 100 Kč
OSN5501 Hruška Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 550310 100 Kč
0020002 Zámečník Pavel 002 - Zámečníci 2801012 200 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 100 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 100 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 100 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 100 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 8648639 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 100 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 100 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 100 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 100 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 100 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 150 Kč
MLA6601 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109383 150 Kč
3.10 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 100 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 100 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 100 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 100 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 100 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 100 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 100 Kč
2.50 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 100 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 100 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 100 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 100 Kč
1.90 km, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 100 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 100 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 100 Kč
2.70 km, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1252 Jelínková Anna SOS Jindřichův Hradec C 681884 50 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 50 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2420068 50 Kč
SJH1353 Běhalová Matylda SOS Jindřichův Hradec C 442888 50 Kč
SJH1502 Běhal Matěj SOS Jindřichův Hradec C 442847 50 Kč
SJH1551 Rychtáriková Sofie SOS Jindřichův Hradec C 2118501 50 Kč
SJH1602 Komárek Štěpán SOS Jindřichův Hradec C 2025364 50 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 50 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 50 Kč
SCP1150 Rakovcová Zuzana OK Sparta Praha C 52109 50 Kč
SCP1501 Rakovec Pavel OK Sparta Praha C 170085 50 Kč
SJI1700 Blažek Robin OK Jihlava C 1425374 50 Kč
STA1401 Vaníček Robin OK Střelka C 2001915 50 Kč
STA1201 Vaníček Štěpán OK Střelka C 2116487 50 Kč
STA0904 Marxbauer Ondra OK Střelka 2134353 50 Kč
STA1204 Marxbauer Matěj OK Střelka 2116494 50 Kč
STA1701 Sejk Jan OK Střelka 05296 50 Kč
STA1451 Sejková Apolenka OK Střelka 2108878 50 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010003 Drahoňovská Kateřina 001 - Drahoňovský zapůjčit 90 Kč
0010004 Drahoňovská Lucie 001 - Drahoňovský zapůjčit 90 Kč
SJH7852 Svitáková Eva SOS Jindřichův Hradec C 886295 50 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 50 Kč
SJH8050 Rychtáriková Eliška SOS Jindřichův Hradec C 2103754 50 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 50 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava 51774 50 Kč
0050002 Brossaud Petra 005 - VCB - neregistrovaní 2104593 50 Kč
0060001 Nesrovnalová Iveta 006 - JHB - neregistrovaní 4630 50 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 50 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 50 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 50 Kč
0070001 Mikuličová Alena 007 - JHB 2106721 50 Kč
0070002 Mikulič Matěj 007 - JHB 2106745 50 Kč
0070003 Mikulič Adam 007 - JHB 2106744 50 Kč
0070004 Mikulič Miroslav 007 - JHB 2106746 50 Kč
VTA0902 Novisedlák Denis SC vebr-sport C 2025213 50 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 50 Kč
3.00 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Drahoňovský Roman 001 - Drahoňovský zapůjčit 90 Kč
0010002 Drahoňovská Barbora 001 - Drahoňovský zapůjčit 90 Kč
VTA6851 Poláková Jolana SC vebr-sport C 897379 50 Kč
SJH7854 Jelínková Marta SOS Jindřichův Hradec C 442885 50 Kč
SJH8252 Míchalová Zuzana SOS Jindřichův Hradec C 2419915 50 Kč
VTA7401 Kůrka František SC vebr-sport 2019556 50 Kč
VTA7101 Svoboda Luděk SC vebr-sport 682635 50 Kč
VTA7951 Rybáková Radka SC vebr-sport C 2025210 50 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 2025202 50 Kč
RUZ8053 Nevrklová Martina TJ Růžená C 2087716 50 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 50 Kč
0080001 Szablaturová Kamila 008 - NNN 2129201 50 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 50 Kč
celkem přihlášených: 315, vklad: 26675 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.