Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Stražisko
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    

D10C 1.10 km, 48 m, 8 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 70 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 70 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 52720 70 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 70 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 8013869 70 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
UOL1051 Kvášová Kateřina SOB Olomouc C 2133904 70 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 70 Kč
SSU1252 Kopecká Eliška SK Severka Šumperk C 2001926 70 Kč
Kon1051 Neklová Daniela KOB Konice 515427 70 Kč
SSUXX51 Kopecká Veronika SK Severka Šumperk 2001927 70 Kč

D12C 1.10 km, 65 m, 9 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 8226380 70 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 70 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 70 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 70 Kč
PLU0853 Frélichová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061762 70 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 70 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 70 Kč
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava C 7201830 70 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 70 Kč
SBR0851 Procházková Samantha SKOB Bruntál C 70 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 52718 70 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 70 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680326 70 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 70 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 70 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 70 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 70 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2419936 70 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 70 Kč
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52746 70 Kč

D14C 1.30 km, 65 m, 9 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 70 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 8648623 70 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 70 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 70 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 70 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 70 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 70 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 52561 70 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 2020743 70 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 8226374 70 Kč
KSU0676 Smýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 70 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 70 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 70 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 70 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 70 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 8013868 70 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 70 Kč
KON0779 Fialová Anna KOB Konice C 52722 70 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering B 416509 70 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 70 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 2419923 70 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál C 345895 70 Kč
ZLH0666 Gajdošová Viktorie OOB TJ Zlaté Hory 8656693 100 Kč

D16C 1.30 km, 65 m, 10 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 120 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 120 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 120 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 8660366 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 120 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 120 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 120 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 120 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 120 Kč
ASU0550 Pobucká Eliška Magnus Orienteering C 920658 120 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 120 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 995815 120 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 120 Kč
UOL0551 Bartáková Veronika SOB Olomouc C 2133908 120 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 120 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 120 Kč
JPV0550 Doláková Adéla Oddíl OS SK Prostějov C 8517312 120 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2419911 120 Kč

D18C 1.40 km, 75 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 120 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 8226432 120 Kč
KSU0383 Murínová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103267 120 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 8226355 120 Kč

D21C 1.90 km, 113 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 120 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 120 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 120 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 120 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 120 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice C 2120658 120 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 120 Kč

D35C 1.50 km, 93 m, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 120 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 120 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 120 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 120 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 120 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 120 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 2126255 120 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 120 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 120 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 120 Kč
KON7676 Škrabalová Eva KOB Konice C 1418768 120 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 120 Kč
PTE7850 Zrůbková Dana TJ Sokol Ptení C 301580 120 Kč
PTE8050 Třísková Eva TJ Sokol Ptení C 52743 120 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 120 Kč

D45C 1.40 km, 75 m, 11 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 120 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 120 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 120 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 120 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 120 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 120 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 120 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 120 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 120 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 120 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 8648631 120 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 120 Kč

D55C 1.30 km, 65 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 120 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 120 Kč

D65C 1.30 km, 65 m, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 120 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 120 Kč

H10C 1.10 km, 48 m, 8 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 70 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 70 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 70 Kč
SBR1100 Otruba Robert SKOB Bruntál C 70 Kč
KON1111 Zapletal David KOB Konice C 8898 70 Kč
KSU1131 Maláč Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 70 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 70 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 70 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 70 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 70 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 307329 70 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 70 Kč
PTE1003 Tříska David TJ Sokol Ptení C 2102715 70 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 70 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 7202579 70 Kč
KSU1030 Profous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 100 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 70 Kč
SSU1001 Ryszkowski Ondřej SK Severka Šumperk C 224897 100 Kč

H12C 1.10 km, 65 m, 9 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 70 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 70 Kč
KON0808 Podzimek Theodor KOB Konice C 2134360 70 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 70 Kč
STE0811 Máčala Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2073433 70 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 70 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 70 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 70 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 70 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 70 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 70 Kč
PLU0903 Suchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov 995816 70 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 70 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 70 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 70 Kč
UOL0805 Barták Petr SOB Olomouc C 2148144 70 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 70 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2148093 70 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 70 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2135162 70 Kč
PVP0800 Možný Šimon VSK Přírodní vědy Praha C 08041 70 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 70 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 70 Kč

H14C 1.30 km, 73 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering B 53003 70 Kč
UOL0602 Švec Sebastian SOB Olomouc C 2419949 70 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 2102553 70 Kč
UOL0703 Janák Patrik SOB Olomouc C 2039830 70 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 70 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 70 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 70 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 70 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 70 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 70 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 8000243 70 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 70 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 70 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 70 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 100 Kč

H16C 1.50 km, 93 m, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 120 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 120 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 120 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 120 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava C 7003005 120 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 8662672 120 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 120 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680413 120 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 120 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662429 120 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč

H18C 1.90 km, 113 m, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 120 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8670770 120 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680339 120 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 120 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 120 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 120 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 120 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 120 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc B 2419982 120 Kč

H20C 2.00 km, 133 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058481 120 Kč

H21C 2.00 km, 133 m, 15 kontrol Rank. koef.: 1

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 120 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 120 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 120 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 120 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 120 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 120 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 120 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 120 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 120 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 120 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 120 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 120 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 120 Kč
UOL7900 Svoboda Zdeněk SOB Olomouc C 2121000 120 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 8061501 120 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 120 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 8662444 120 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 120 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 120 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 120 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 120 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 120 Kč
0050001 Sajal Martin 005 - SMIK team 8033209 120 Kč
TBM8911 Zimmermann Jakub KOS TJ Tesla Brno C 8645930 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 120 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662436 180 Kč

H35C 1.90 km, 113 m, 13 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 120 Kč
KON7629 Podzimek Petr KOB Konice C 2134361 120 Kč
KSU8011 Vlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 120 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 120 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 120 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 120 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 120 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 8648563 120 Kč
STE7800 Venus Ctibor SK SKI-OB Šternberk C 2144041 120 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 120 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 120 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 120 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 120 Kč
UOL7901 Kváša Michal SOB Olomouc C 2039812 120 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 120 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 120 Kč

H45C 1.70 km, 110 m, 13 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 120 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 120 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 120 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 120 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 120 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 120 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 120 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 120 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 120 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 120 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 120 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 120 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 120 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 120 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 120 Kč
KON7521 Škrabal Milan KOB Konice C 2125331 120 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 120 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 120 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 120 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 120 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 120 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 8003614 120 Kč

H55C 1.40 km, 75 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 120 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 120 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 120 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 120 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 120 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 120 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 120 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 120 Kč

H65C 1.30 km, 65 m, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 120 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 120 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 120 Kč

H70C 1.30 km, 65 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 120 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 8516456 120 Kč

HDR 1.10 km, 55 m, 8 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR1500 Pavlas Ondřej SKOB Bruntál C 70 Kč
Kon1211 Václavek Alois KOB Konice 361996 70 Kč
KON1061 Fialová Andrea KOB Konice C 49367 70 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 70 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 70 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 7000379 70 Kč
PTE1402 Bábek Tom TJ Sokol Ptení C 52737 70 Kč
PTE1300 Tříska Jakub TJ Sokol Ptení C 2102713 70 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 70 Kč
PTE1400 Fládr Jan TJ Sokol Ptení C 2102683 70 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 70 Kč
JPVXX01 Dolák Matěj Oddíl OS SK Prostějov 8014438 70 Kč
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 2001966 70 Kč
0050002 Sajalová Michaela 005 - SMIK team 9005230 70 Kč
HOB1651 Kratochvílová Amálie SK OB Horní Benešov C 53348 70 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč

P 1.20 km, 75 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 100 Kč
STE9750 Mikošková Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2143385 100 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 100 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 7210915 100 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 8518317 100 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 995843 100 Kč
SSU8000 Kopecká Tereza SK Severka Šumperk C 2001912 100 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 416716 100 Kč
0030001 Janeček Petr 003 - 00 2420067 100 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 100 Kč
celkem přihlášených: 313, vklad: 31140 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.