Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 70 Kč |
PLU1051 | Luterová LauraLuterová Laura | TJ SOKOL Plumlov | C | 2044897 | 70 Kč |
SSU1150 | Tichá AnnaTichá Anna | SK Severka Šumperk | C | 2121007 | 70 Kč |
KON1079 | Václavková AmálieVáclavková Amálie | KOB Konice | C | 52720 | 70 Kč |
KSU1050 | Jordánová NellyJordánová Nelly | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2108906 | 70 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 8013869 | 70 Kč |
PLU1277 | Otrubová VeronikaOtrubová Veronika | TJ SOKOL Plumlov | C | 1400409 | 70 Kč |
UOL1051 | Kvášová KateřinaKvášová Kateřina | SOB Olomouc | C | 2133904 | 70 Kč |
PTE1051 | Bábková AmálieBábková Amálie | TJ Sokol Ptení | C | 2127533 | 70 Kč |
SSU1252 | Kopecká EliškaKopecká Eliška | SK Severka Šumperk | C | 2001926 | 70 Kč |
Kon1051 | Neklová DanielaNeklová Daniela | KOB Konice | 515427 | 70 Kč | |
SSUXX51 | Kopecká VeronikaKopecká Veronika | SK Severka Šumperk | 2001927 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8226380 | 70 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | B | 8061460 | 70 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 70 Kč |
STE0853 | Kučerová KlaudieKučerová Klaudie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2122246 | 70 Kč |
PLU0853 | Frélichová KarolínaFrélichová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061762 | 70 Kč |
PLU0854 | Slezáková VendulaSlezáková Vendula | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 70 Kč |
PLU0851 | Štefková MichaelaŠtefková Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 681869 | 70 Kč |
AOP0854 | Klöslová SofieKlöslová Sofie | Orientační Běh Opava | C | 7201830 | 70 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | B | 8013944 | 70 Kč |
SBR0851 | Procházková SamanthaProcházková Samantha | SKOB Bruntál | C | 70 Kč | |
KON0979 | Zapletalová AnnaZapletalová Anna | KOB Konice | C | 52718 | 70 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 70 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680326 | 70 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 70 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8670787 | 70 Kč |
AOP0950 | Borunská AlžbětaBorunská Alžběta | Orientační Běh Opava | C | 8648592 | 70 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2135196 | 70 Kč |
JPV0850 | Pinkavová EliškaPinkavová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2419936 | 70 Kč |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2135198 | 70 Kč |
JPV0950 | Gottwaldová AnnaGottwaldová Anna | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | B | 2090865 | 70 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | B | 8648623 | 70 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | B | 8226373 | 70 Kč |
UOL0753 | Jílková PavlaJílková Pavla | SOB Olomouc | B | 8670784 | 70 Kč |
UOL0654 | Jílková LenkaJílková Lenka | SOB Olomouc | A | 8680425 | 70 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | B | 8004292 | 70 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | B | 8516424 | 70 Kč |
STE0751 | Matoušková JohanaMatoušková Johana | SK SKI-OB Šternberk | B | 52561 | 70 Kč |
KON0757 | Benešová AnežkaBenešová Anežka | KOB Konice | C | 2020743 | 70 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | B | 8226374 | 70 Kč |
KSU0676 | Smýkalová EliškaSmýkalová Eliška | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 70 Kč |
KSU0660 | Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085598 | 70 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 70 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 70 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 70 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | B | 8013868 | 70 Kč |
AOP0752 | Cetlová KarolínaCetlová Karolína | Orientační Běh Opava | B | 2091596 | 70 Kč |
KON0779 | Fialová AnnaFialová Anna | KOB Konice | C | 52722 | 70 Kč |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | B | 416509 | 70 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 8226335 | 70 Kč |
JPV0750 | Balvanová VendulaBalvanová Vendula | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2419923 | 70 Kč |
SBR0750 | Good JulieGood Julie | SKOB Bruntál | C | 345895 | 70 Kč |
ZLH0666 | Gajdošová ViktorieGajdošová Viktorie | OOB TJ Zlaté Hory | 8656693 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | B | 8517451 | 120 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | B | 8004330 | 120 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 8660355 | 120 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | A | 8660366 | 120 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667550 | 120 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | B | 8660567 | 120 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 120 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108903 | 120 Kč |
STE0554 | Venusová AnnaVenusová Anna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2148071 | 120 Kč |
ASU0550 | Pobucká EliškaPobucká Eliška | Magnus Orienteering | C | 920658 | 120 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | B | 8033214 | 120 Kč |
KSU0565 | Müllerová MarieMüllerová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 995815 | 120 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446447 | 120 Kč |
UOL0551 | Bartáková VeronikaBartáková Veronika | SOB Olomouc | C | 2133908 | 120 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 120 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8004313 | 120 Kč |
JPV0550 | Doláková AdélaDoláková Adéla | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8517312 | 120 Kč |
JPV0551 | Pinkavová HanaPinkavová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2419911 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 8660570 | 120 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | B | 8226432 | 120 Kč |
KSU0383 | Murínová MarkétaMurínová Markéta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103267 | 120 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 8226355 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | C | 2108866 | 120 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655379 | 120 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655383 | 120 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | C | 2120659 | 120 Kč |
RBK9252 | Mazalová MonikaMazalová Monika | SK Radioklub Blansko | C | 8667995 | 120 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | C | 2120658 | 120 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 8663157 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON8063 | Rozsívalová PetraRozsívalová Petra | KOB Konice | C | 2112772 | 120 Kč |
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2419904 | 120 Kč |
UOL8050 | Jílková HanaJílková Hana | SOB Olomouc | C | 8116765 | 120 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 8516754 | 120 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 8670771 | 120 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028882 | 120 Kč |
STE7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025355 | 120 Kč |
PLU7878 | Luterová KristýnaLuterová Kristýna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2419928 | 120 Kč |
ASU7750 | Sekaninová JitkaSekaninová Jitka | Magnus Orienteering | C | 2080969 | 120 Kč |
KON7979 | Zapletalová KamilaZapletalová Kamila | KOB Konice | C | 2126255 | 120 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073735 | 120 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 120 Kč |
KSU7272 | Krčová MartinaKrčová Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680374 | 120 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2069081 | 120 Kč |
KON7676 | Škrabalová EvaŠkrabalová Eva | KOB Konice | C | 1418768 | 120 Kč |
PLU7777 | Otrubová VěraOtrubová Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 120 Kč |
PTE7850 | Zrůbková DanaZrůbková Dana | TJ Sokol Ptení | C | 301580 | 120 Kč |
PTE8050 | Třísková EvaTřísková Eva | TJ Sokol Ptení | C | 52743 | 120 Kč |
PLU7677 | Otrubová IvonaOtrubová Ivona | TJ SOKOL Plumlov | C | 8517317 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 120 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 120 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 120 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 8061435 | 120 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 120 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 120 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 120 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 120 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 361977 | 120 Kč |
TVR7350 | Slavíková LenkaSlavíková Lenka | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 2067389 | 120 Kč |
KSU7551 | Pattermanová IvanaPattermanová Ivana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085601 | 120 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7211248 | 120 Kč |
AOP7551 | Pometlová JanaPometlová Jana | Orientační Běh Opava | C | 7206538 | 120 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 8648631 | 120 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 2092434 | 120 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 120 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH4950 | Mrkvicová LudmilaMrkvicová Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7758623 | 120 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8659406 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 70 Kč |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 70 Kč |
ASU1010 | Sekanina MarekSekanina Marek | Magnus Orienteering | C | 52539 | 70 Kč |
SBR1100 | Otruba RobertOtruba Robert | SKOB Bruntál | C | 70 Kč | |
KON1111 | Zapletal DavidZapletal David | KOB Konice | C | 8898 | 70 Kč |
KSU1131 | Maláč PetrMaláč Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52619 | 70 Kč |
KSU1121 | Vlček AntonínVlček Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52258 | 70 Kč |
KSU1101 | Smýkal LukášSmýkal Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53662 | 70 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053548 | 70 Kč |
KSU1000 | Jordán DominikJordán Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2103281 | 70 Kč |
KON0909 | Beneš JanBeneš Jan | KOB Konice | C | 307329 | 70 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 70 Kč |
ZLH1100 | Mrkvica JanMrkvica Jan | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8516453 | 70 Kč |
PTE1003 | Tříska DavidTříska David | TJ Sokol Ptení | C | 2102715 | 70 Kč |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 2127543 | 70 Kč |
HOB1101 | Kratochvíl DavidKratochvíl David | SK OB Horní Benešov | C | 7202579 | 70 Kč |
KSU1030 | Profous ŠtěpánProfous Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 100 Kč |
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 8226353 | 70 Kč |
SSU1001 | Ryszkowski OndřejRyszkowski Ondřej | SK Severka Šumperk | C | 224897 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 70 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | B | 8648624 | 70 Kč |
KON0808 | Podzimek TheodorPodzimek Theodor | KOB Konice | C | 2134360 | 70 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | B | 8000245 | 70 Kč |
STE0811 | Máčala AntonínMáčala Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073433 | 70 Kč |
STE0909 | Matoušek JanMatoušek Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 224904 | 70 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | B | 2108898 | 70 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 70 Kč |
PLU0900 | Hřivňák PetrHřivňák Petr | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051506 | 70 Kč |
PLU0902 | Kožnárek PavelKožnárek Pavel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061817 | 70 Kč |
PLU1001 | Lutera OliverLutera Oliver | TJ SOKOL Plumlov | C | 2044898 | 70 Kč |
PLU0903 | Suchánek MatyášSuchánek Matyáš | TJ SOKOL Plumlov | 995816 | 70 Kč | |
AOP0801 | Čech ViktorČech Viktor | Orientační Běh Opava | B | 8004291 | 70 Kč |
KSU0838 | Marek VítMarek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 361910 | 70 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680351 | 70 Kč |
UOL0805 | Barták PetrBarták Petr | SOB Olomouc | C | 2148144 | 70 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 70 Kč |
JPV1001 | Koutný OndřejKoutný Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2148093 | 70 Kč |
ZLH0800 | Mrkvica VáclavMrkvica Václav | OOB TJ Zlaté Hory | B | 8116831 | 70 Kč |
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 2135162 | 70 Kč |
PVP0800 | Možný ŠimonMožný Šimon | VSK Přírodní vědy Praha | C | 08041 | 70 Kč |
SSU0901 | Pánek AntonínPánek Antonín | SK Severka Šumperk | C | 9005142 | 70 Kč |
OOL0800 | Petřivalský NilPetřivalský Nil | SK Haná orienteering | C | 2051491 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | B | 53003 | 70 Kč |
UOL0602 | Švec SebastianŠvec Sebastian | SOB Olomouc | C | 2419949 | 70 Kč |
ASU0745 | Sekanina OndřejSekanina Ondřej | Magnus Orienteering | B | 2102553 | 70 Kč |
UOL0703 | Janák PatrikJanák Patrik | SOB Olomouc | C | 2039830 | 70 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | B | 7206535 | 70 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8663160 | 70 Kč |
KSU0701 | Miča JanMiča Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2108916 | 70 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680281 | 70 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8670827 | 70 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8670783 | 70 Kč |
AOP0600 | Borunský MatějBorunský Matěj | Orientační Běh Opava | C | 8000243 | 70 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2108899 | 70 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | B | 426313 | 70 Kč |
SSU0702 | Pánek OndřejPánek Ondřej | SK Severka Šumperk | C | 9200527 | 70 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | B | 2133905 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 120 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 8660477 | 120 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667538 | 120 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | A | 8667537 | 120 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | B | 8061467 | 120 Kč |
AOP0504 | Klösel SamuelKlösel Samuel | Orientační Běh Opava | C | 7003005 | 120 Kč |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 8662672 | 120 Kč |
TVR0500 | Slavík OndřejSlavík Ondřej | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 232194 | 120 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680331 | 120 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680413 | 120 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680405 | 120 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8662429 | 120 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8440505 | 120 Kč |
SSU0505 | Hejtmánek ŠtěpánHejtmánek Štěpán | SK Severka Šumperk | C | 2001950 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0302 | Krampla Michal JanKrampla Michal Jan | SOB Olomouc | B | 8116830 | 120 Kč |
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 8670770 | 120 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680339 | 120 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680426 | 120 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8662428 | 120 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8663202 | 120 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 8061407 | 120 Kč |
UOL0203 | Jirka MatyášJirka Matyáš | SOB Olomouc | B | 7202871 | 120 Kč |
UOL0303 | Sarazin Julien PierreSarazin Julien Pierre | SOB Olomouc | B | 2419982 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058481 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | C | 1418762 | 120 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 120 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 120 Kč |
UOL6601 | Krampla TomášKrampla Tomáš | SOB Olomouc | C | 2148092 | 120 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655385 | 120 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 8656687 | 120 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 120 Kč |
STE8500 | Zapletal MartinZapletal Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 8662724 | 120 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 8670456 | 120 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662343 | 120 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 8656577 | 120 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 8662369 | 120 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655380 | 120 Kč |
UOL7900 | Svoboda ZdeněkSvoboda Zdeněk | SOB Olomouc | C | 2121000 | 120 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 8061501 | 120 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662445 | 120 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | R | 8662444 | 120 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662437 | 120 Kč |
ZLH7800 | Mrkvica PetrMrkvica Petr | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8663166 | 120 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 8656569 | 120 Kč |
JPV9707 | Honkyš PavelHonkyš Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 234582 | 120 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8656711 | 120 Kč |
0050001 | Sajal MartinSajal Martin | 005 - SMIK team | 8033209 | 120 Kč | |
TBM8911 | Zimmermann JakubZimmermann Jakub | KOS TJ Tesla Brno | C | 8645930 | 120 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 8033246 | 120 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662436 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 120 Kč |
KON7629 | Podzimek PetrPodzimek Petr | KOB Konice | C | 2134361 | 120 Kč |
KSU8011 | Vlček JanVlček Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886267 | 120 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2118486 | 120 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 8028819 | 120 Kč |
STE7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2025356 | 120 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073426 | 120 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 8648563 | 120 Kč |
STE7800 | Venus CtiborVenus Ctibor | SK SKI-OB Šternberk | C | 2144041 | 120 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 120 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 120 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8680320 | 120 Kč |
ASU7448 | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | C | 416715 | 120 Kč |
UOL7901 | Kváša MichalKváša Michal | SOB Olomouc | C | 2039812 | 120 Kč |
PVP7700 | Možný StanislavMožný Stanislav | VSK Přírodní vědy Praha | C | 2115730 | 120 Kč |
PVP7400 | Cveček MartinCveček Martin | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8629813 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 8660471 | 120 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 120 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8226430 | 120 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 120 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 8663161 | 120 Kč |
ASU6849 | Pavlík RadekPavlík Radek | Magnus Orienteering | C | 8666874 | 120 Kč |
STE7103 | Mikoška EmanMikoška Eman | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112775 | 120 Kč |
SBR6201 | Zítka JiříZítka Jiří | SKOB Bruntál | C | 51907 | 120 Kč |
ASU7501 | Kolek PetrKolek Petr | Magnus Orienteering | C | 8636194 | 120 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 120 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2092433 | 120 Kč |
TVR6800 | Slavík TomášSlavík Tomáš | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 436923 | 120 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 120 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 120 Kč |
KSU7337 | Patterman PavelPatterman Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446410 | 120 Kč |
KSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8663115 | 120 Kč |
KSU6800 | Květoň VladimírKvětoň Vladimír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2090700 | 120 Kč |
KON7521 | Škrabal MilanŠkrabal Milan | KOB Konice | C | 2125331 | 120 Kč |
AOP6602 | Cetl VladimírCetl Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 0 | 120 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8656723 | 120 Kč |
KON6427 | Navrátil VáclavNavrátil Václav | KOB Konice | C | 1417263 | 120 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 120 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 120 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 8659407 | 120 Kč |
HOB7001 | Kratochvíl KarelKratochvíl Karel | SK OB Horní Benešov | C | 8003614 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 8005432 | 120 Kč |
UOL5600 | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | C | 682075 | 120 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 120 Kč |
TVR6200 | Labudík MilanLabudík Milan | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 206457 | 120 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 8028829 | 120 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 120 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 120 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 120 Kč |
OOL6300 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK Haná orienteering | C | 426375 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 120 Kč |
SPR5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK SKI - SPORT Praděd | C | 8135135 | 120 Kč |
TVR5000 | Pospíšil KarelPospíšil Karel | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | C | 2001952 | 120 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 8061472 | 120 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8515553 | 120 Kč |
ZLH4600 | Mrkvica MiroslavMrkvica Miroslav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8516456 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SBR1500 | Pavlas OndřejPavlas Ondřej | SKOB Bruntál | C | 70 Kč | |
Kon1211 | Václavek AloisVáclavek Alois | KOB Konice | 361996 | 70 Kč | |
KON1061 | Fialová AndreaFialová Andrea | KOB Konice | C | 49367 | 70 Kč |
AOP1650 | Tesařová EvaTesařová Eva | Orientační Běh Opava | C | 232620 | 70 Kč |
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 70 Kč |
ZLH1600 | Mrkvica VítMrkvica Vít | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7000379 | 70 Kč |
PTE1402 | Bábek TomBábek Tom | TJ Sokol Ptení | C | 52737 | 70 Kč |
PTE1300 | Tříska JakubTříska Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 2102713 | 70 Kč |
PTE1350 | Mikušová KateřinaMikušová Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 70 Kč |
PTE1400 | Fládr JanFládr Jan | TJ Sokol Ptení | C | 2102683 | 70 Kč |
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | 886264 | 70 Kč |
JPVXX01 | Dolák MatějDolák Matěj | Oddíl OS SK Prostějov | 8014438 | 70 Kč | |
SSU1600 | Pánek MilanPánek Milan | SK Severka Šumperk | C | 2001966 | 70 Kč |
0050002 | Sajalová MichaelaSajalová Michaela | 005 - SMIK team | 9005230 | 70 Kč | |
HOB1651 | Kratochvílová AmálieKratochvílová Amálie | SK OB Horní Benešov | C | 53348 | 70 Kč |
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | C | 8116677 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
STE7602 | Kučera MartinKučera Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143405 | 100 Kč |
STE9750 | Mikošková TerezaMikošková Tereza | SK SKI-OB Šternberk | C | 2143385 | 100 Kč |
STE6451 | Smolková DagmarSmolková Dagmar | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027230 | 100 Kč |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 7210915 | 100 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 8518317 | 100 Kč |
AOP7550 | Cetlová HelenaCetlová Helena | Orientační Běh Opava | C | 995843 | 100 Kč |
SSU8000 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SK Severka Šumperk | C | 2001912 | 100 Kč |
ASU7798 | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | C | 416716 | 100 Kč |
0030001 | Janeček PetrJaneček Petr | 003 - 00 | 2420067 | 100 Kč | |
PTE7650 | Bartošová DanaBartošová Dana | TJ Sokol Ptení | C | 2131187 | 100 Kč |