Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL1150 | Kubíčková MagdalenaKubíčková Magdalena | SOB Olomouc | C | 2113056 | 70 Kč |
PTE1051 | Bábková AmálieBábková Amálie | TJ Sokol Ptení | C | 2127533 | 70 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 70 Kč | |
SSU1252 | Kopecká EliškaKopecká Eliška | SK Severka Šumperk | C | 2001966 | 70 Kč |
SSU1051 | Kopecká VeronikaKopecká Veronika | SK Severka Šumperk | C | 2001992 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0950 | Gottwaldová AnnaGottwaldová Anna | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52746 | 120 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8226380 | 120 Kč |
PTE0850 | Vrbová MarieVrbová Marie | TJ Sokol Ptení | C | 2135198 | 120 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2135196 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 120 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 120 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | B | 8226373 | 120 Kč |
UOL0753 | Jílková PavlaJílková Pavla | SOB Olomouc | B | 8670784 | 120 Kč |
UOL0654 | Jílková LenkaJílková Lenka | SOB Olomouc | A | 8680425 | 120 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | B | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 120 Kč |
PTE0553 | Klapková AnežkaKlapková Anežka | TJ Sokol Ptení | C | 301571 | 120 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | B | 8033214 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 8660570 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | C | 2108866 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7752 | Kubíčková EvaKubíčková Eva | SOB Olomouc | C | 2419904 | 120 Kč |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 120 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8516420 | 120 Kč |
PTE7650 | Bartošová DanaBartošová Dana | TJ Sokol Ptení | C | 2131187 | 120 Kč |
PTE8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | TJ Sokol Ptení | C | 1424645 | 120 Kč |
PTE7850 | Zrůbková DanaZrůbková Dana | TJ Sokol Ptení | C | 301580 | 120 Kč |
AOP8050 | Librová LucieLibrová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 49386 | 120 Kč |
UOL8050 | Jílková HanaJílková Hana | SOB Olomouc | C | 8116765 | 120 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 120 Kč | |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 120 Kč |
JPV7551 | Gottwaldová HanaGottwaldová Hana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2081370 | 120 Kč |
JPV7474 | Hýblová IvetaHýblová Iveta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127879 | 120 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 120 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 8061435 | 120 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8006556 | 120 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8648634 | 120 Kč |
PTE7150 | Klapková JarmilaKlapková Jarmila | TJ Sokol Ptení | C | 301576 | 120 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 2011817 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU1100 | Krtička MikulášKrtička Mikuláš | SK Severka Šumperk | C | 52563 | 70 Kč |
PLU1300 | Hubík HubertHubík Hubert | TJ SOKOL Plumlov | C | 2124774 | 70 Kč |
PTE1004 | Šmída PatrikŠmída Patrik | TJ Sokol Ptení | 301572 | 70 Kč | |
AOP1302 | Liber TomášLiber Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2127594 | 70 Kč |
PTE1050 | Šnajdrová NikolŠnajdrová Nikol | TJ Sokol Ptení | C | 2102684 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1010 | Čeřovský FilipČeřovský Filip | KOB Konice | C | 8226353 | 70 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2115705 | 70 Kč |
SSU1000 | Krtička AntonínKrtička Antonín | SK Severka Šumperk | C | 52578 | 70 Kč |
PTE1003 | Tříska DavidTříska David | TJ Sokol Ptení | C | 2102715 | 70 Kč |
PTE1001 | Vrba AntonínVrba Antonín | TJ Sokol Ptení | C | 2127543 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 120 Kč |
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 2135162 | 120 Kč |
AOP1000 | Liber VáclavLiber Václav | Orientační Běh Opava | C | 8680606 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2108899 | 120 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | B | 2133905 | 120 Kč |
PTE0600 | Šišma DanielŠišma Daniel | TJ Sokol Ptení | C | 2102716 | 120 Kč |
PTE0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 2102717 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 8660477 | 120 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 120 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8440505 | 120 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 8667538 | 120 Kč |
AOP0503 | Klapetek VáclavKlapetek Václav | Orientační Běh Opava | C | 51190 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 8061407 | 120 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 8663202 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | C | 1418762 | 120 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 120 Kč |
PVP7400 | Cveček MartinCveček Martin | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8629813 | 120 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 8005432 | 120 Kč |
OOL8801 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 8198811 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU7847 | Krtička LuděkKrtička Luděk | SK Severka Šumperk | C | 7204982 | 120 Kč |
PLU8201 | Hubík HubertHubík Hubert | TJ SOKOL Plumlov | 8670809 | 120 Kč | |
0010001 | Novotný PetrNovotný Petr | 001 - DUKLA Blansko | 2067992 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 120 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 120 Kč |
JPV7202 | Hýbl DušanHýbl Dušan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2127873 | 120 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 120 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8515515 | 120 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 120 Kč |
PTE7447 | Tříska RichardTříska Richard | TJ Sokol Ptení | C | 8826 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 8488884 | 120 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 120 Kč |
AOP6402 | Liber VlastimilLiber Vlastimil | Orientační Běh Opava | C | 2127600 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 52438 | 120 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 8061472 | 120 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 8515553 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON1353 | Čeřovská EliškaČeřovská Eliška | KOB Konice | C | 8116677 | 70 Kč |
PLU1500 | Hubík RadanHubík Radan | TJ SOKOL Plumlov | 7790004 | 70 Kč | |
PTE1402 | Bábek TomBábek Tom | TJ Sokol Ptení | C | 52737 | 70 Kč |
PTE1350 | Mikušová KateřinaMikušová Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 70 Kč |
PTE1300 | Tříska JakubTříska Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 2102713 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON8755 | Čeřovská AdélaČeřovská Adéla | KOB Konice | C | 120 Kč | |
PTE0755 | Dosedělová TerezaDosedělová Tereza | TJ Sokol Ptení | C | 2127525 | 120 Kč |