Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.09.2020
Místo konání:
Řepín
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     TF    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1000
Náhradníků: 0
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 80 Kč
PGP1151 Súkupová Sára SK Praga C 2144052 80 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 80 Kč
KAM1152 Neškudlová Anna OK Kamenice C 1418764 80 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 80 Kč
FSP1054 Geffertová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 80 Kč
FSP1055 Kubásková Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 80 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany C 2420001 80 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 80 Kč
KAM1151 Pokorná Elen OK Kamenice C 2420066 80 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 80 Kč
DOR1151 Blehová Barbora OK Dobříš C 2127569 80 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
PGP1352 Súkupová Anita SK Praga C 2419862 80 Kč
FSP1150 Bolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 80 Kč
KAM1450 Neškudlová Kateřina OK Kamenice C 52122 80 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
FSP1152 Knýbelová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000586 80 Kč
DKP1160 Tomešová Stella Oddíl OB Kotlářka C 331606 80 Kč
DKP1163 Beranová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2135167 80 Kč
0080001 Beranová Michaela 008 - DDM Pha6 2086468 80 Kč
LOU1152 Topičová Laura SK Moravan Louňovice C 2143340 80 Kč
DKP1452 Večerková Klára Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 120 Kč
DKP1255 Ptáčková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2419917 80 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 80 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 80 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 8013933 80 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice B 8660577 80 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 80 Kč
TAP0856 Ovčáčková Barbora KOB Tretra Praha C 2125338 80 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 80 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga B 2099527 80 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 80 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 80 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 80 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 80 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 80 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 80 Kč
DKP0867 Koubová Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2148090 80 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 80 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 80 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 80 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086451 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 80 Kč
FSP0853 Hüblová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029179 80 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 80 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 80 Kč
KAM0952 Pokorná Sára OK Kamenice C 2118500 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 80 Kč
DKP0954 Ptáčková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2419959 80 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 80 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 2099509 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga C 2125321 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 8116673 80 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C 405999 80 Kč
DOR0852 Blehová Veronika OK Dobříš C 2127561 80 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 80 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8662326 80 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 8660576 80 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 80 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 80 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 80 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2116468 80 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha C 301182 80 Kč
FSP0653 Svobodová Adriana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029178 80 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 80 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 8033231 80 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 8014519 80 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 80 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 80 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 8226420 80 Kč
DKP0761 Marešová Nela Oddíl OB Kotlářka C 2419955 80 Kč
DKP0659 Heřmanová Aino Oddíl OB Kotlářka C 2039145 80 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029168 80 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000594 80 Kč
RIC0760 Vařeková Marianna OB Říčany C 8109332 80 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 2090870 80 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 80 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 80 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 2419974 80 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 120 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 80 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 80 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš B 8116728 80 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 120 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 120 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 120 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 8149896 120 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 8226413 120 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha B 8660543 120 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice B 2075612 120 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 120 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 120 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2086460 120 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 120 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky B 8109422 120 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 8033251 120 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 2134349 120 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany A 8226419 120 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno B 8667952 120 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 120 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 120 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 120 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 8003604 120 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C 53591 120 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno B 49640 120 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 120 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 120 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 120 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 120 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 8030301 120 Kč
DKP0053 Vokálová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 160 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 120 Kč
TAP8751 Cikhardtová Balzhima KOB Tretra Praha C 120 Kč
FSP8152 Bolinová Hana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 52214 120 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 120 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 120 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 120 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 120 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 120 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 120 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 120 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 120 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 120 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 120 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 120 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice A 2800330 120 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 120 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 120 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 120 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 120 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 120 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 120 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 120 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 120 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 120 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 120 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 120 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 120 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 120 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 120 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 120 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 120 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 120 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 8517318 120 Kč
TAP7950 Sotonová Jitka KOB Tretra Praha C 2420031 120 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 120 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 120 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 120 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 120 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 120 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 120 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 120 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 120 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 120 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 120 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 120 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 120 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 120 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 7204994 120 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 120 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 8660561 120 Kč
LOU8150 Geševa Radka SK Moravan Louňovice C 1450169 120 Kč
FSP8151 Pinkava Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029166 120 Kč
LBE8250 Černická Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 2420021 120 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 120 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2102804 120 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 120 Kč
LBE7951 Baxová Irena TJ Lokomotiva Beroun C 2148217 120 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 120 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 120 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 120 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 120 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 120 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 120 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 120 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 120 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 120 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 120 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 120 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 120 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 120 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 120 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 120 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 120 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 120 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 120 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 120 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 120 Kč
DKP7353 Daňková Daniela Oddíl OB Kotlářka C 2134260 120 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 120 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 120 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 120 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 120 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 120 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 120 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 120 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 120 Kč
0100001 Vydrová Terezie 010 - Praha zapůjčit 160 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 120 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 120 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C 2001925 120 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 120 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 120 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 120 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 120 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 120 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 120 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 120 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 80 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 80 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2419920 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
KAM1005 Neškudla Jan OK Kamenice C zapůjčit 120 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 80 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
DKP1010 Mareš Viktor Oddíl OB Kotlářka C 2086459 80 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2086452 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 80 Kč
DKP1011 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka C 7756777 80 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 80 Kč
DKP1008 Červený Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086453 80 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 80 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 80 Kč
ZVO1101 Mlčkovský Ondřej OB SK Zvole C 2039182 80 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 80 Kč
DKP1113 Vydra Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086464 80 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 80 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš C 2131198 80 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 80 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 80 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 80 Kč
DVP1202 Řehák Prokop DVP ORIENTATION C 2420053 80 Kč
TAP1106 Sedlář Prokop KOB Tretra Praha C 7205567 80 Kč
KAM1100 Zámečník Lukáš OK Kamenice C 2115738 80 Kč
DKP1211 Červený Antonín Oddíl OB Kotlářka C 2086454 80 Kč
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 80 Kč
FSP1102 Pinkava Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 80 Kč
FSP1101 Šuster Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 80 Kč
DKP1209 Matějovský Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2086466 80 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086465 80 Kč
DKP1204 Ptáček Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2029121 80 Kč
DOR1203 Szárszoi Eduard OK Dobříš C 2420051 80 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2000574 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 80 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 7020417 80 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 80 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 80 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 80 Kč
TAP0810 Sedlář Lumír KOB Tretra Praha C 8226359 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
FSP0902 Krutský Vavřinec VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116476 80 Kč
DKP0917 Baumruk Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2420017 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218851 80 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš C 2133884 80 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 80 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2420008 80 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 80 Kč
DKP0919 Špalek Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086458 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 80 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 80 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 80 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 80 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 80 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 2143373 80 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 80 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 80 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 80 Kč
DKP0812 Karych Alexander Oddíl OB Kotlářka C 2103750 80 Kč
FSP0808 Klimeš Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029197 80 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 80 Kč
LOU0900 Gešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 80 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole B 2115685 80 Kč
FSP0806 Pinkava Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029196 80 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 80 Kč
RIC0805 Kohoutek Lukáš OB Říčany C 8226412 80 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 80 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 80 Kč
TAP0914 Sotona Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 120 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2039161 80 Kč
TAP0902 Paulíny Jakub KOB Tretra Praha C 232725 80 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun B 8045205 80 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 80 Kč
0130001 Janda Martin 013 - Kulíšci 2029204 80 Kč
DOR1000 Szárszoi Antonín OK Dobříš C 2104698 80 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028832 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 80 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 80 Kč
FSP0603 Červinka Lukáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2078487 80 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 80 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 80 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 80 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 80 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C 2141902 80 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116495 80 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 80 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 80 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 80 Kč
DKP0725 Weiss Hugo Oddíl OB Kotlářka C 2086457 80 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka B 2103722 80 Kč
DKP0712 Černý Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8226356 80 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 80 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 80 Kč
DKP0722 Konrád Filip Oddíl OB Kotlářka C 2086456 80 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 80 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 80 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2148146 80 Kč
LOU0601 Václavík Richard SK Moravan Louňovice C 2039793 80 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 80 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 80 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 2419918 80 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 8061461 80 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 80 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 80 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 80 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha B 8667961 80 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 120 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 120 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 120 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 120 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 120 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 120 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 120 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 120 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 120 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 120 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 120 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 120 Kč
DKP0512 Konrád Alex Oddíl OB Kotlářka C 2086455 120 Kč
DKL0501 Kubáč Josef KOB Kladno C 2144110 120 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha B 8151968 120 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 120 Kč
ZVO0400 Kačer Jakub OB SK Zvole C 2115679 120 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 120 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 120 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 8662349 120 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 120 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš B 2044894 120 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 120 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 246900 120 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 120 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 120 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 120 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 120 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 120 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 120 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 120 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 120 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 120 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 120 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 120 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 120 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 120 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 120 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 120 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 232143 120 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 120 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 120 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 120 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 120 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 7207859 120 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 120 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 120 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 120 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 120 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 120 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 120 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 434596 120 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 120 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8516425 120 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 120 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 120 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 120 Kč
PGP7900 Súkup Jaroslav SK Praga C 2029214 120 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 120 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 120 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 120 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 120 Kč
KAM8000 Neškudla Jan OK Kamenice C 8226404 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 120 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 120 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 120 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 120 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 120 Kč
PGP7810 Svítil Petr SK Praga C 1450170 120 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 120 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 120 Kč
STH8101 Junek Martin SK Studenec C 51114 120 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 120 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 8226407 120 Kč
DKP7602 Špalek Ondřej Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 160 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 120 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 120 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers 1150693 120 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 120 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 120 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 120 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 120 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 120 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 120 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 120 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 120 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 120 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 120 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 120 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 120 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 120 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 120 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 120 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 120 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 120 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 120 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 120 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 120 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 120 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 120 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 120 Kč
0030001 Král Lukáš 003 - Netrefím domu 2143372 120 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 120 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 120 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 120 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 120 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 120 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 120 Kč
RIC7303 Kohoutek Jan OB Říčany C 2096228 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 120 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 120 Kč
DKP7001 Vydra Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
DKP7402 Maroušek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8667501 120 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 120 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C 2144071 120 Kč
0120001 Stěpanov Ilja 012 - zadny 8109367 120 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 120 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 120 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 120 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 120 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 120 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 120 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 120 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 120 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 120 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 120 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 120 Kč
PGP6404 Mikuláš Radek SK Praga C 515443 120 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 120 Kč
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 120 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 120 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 80 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
0010001 Janoušek Vladimír 001 - Vlašim 303913 80 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 80 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 80 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 80 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 80 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8200026 80 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 120 Kč
FSP7903 Beneš Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 120 Kč
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2127571 120 Kč
DVP7351 Řeháková Jana DVP ORIENTATION C 361962 120 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C zapůjčit 160 Kč
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha 2127555 120 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 120 Kč
0030002 Lucie Králová 003 - Netrefím domu zapůjčit 160 Kč
0040001 Šnejdar Ondřej 004 - - 2001953 120 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 120 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 120 Kč
0060001 Šimerka Jan 006 - Všenory 7210932 120 Kč
0070001 Karychová Pavla 007 - OB Kotlářka zapůjčit 160 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 120 Kč
FSP7750 Hüblová Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000593 120 Kč
KAM7552 Štěpánková Adéla OK Kamenice C zapůjčit 160 Kč
DKP7651 Seifertová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
KAM7452 Pokorná Kamila OK Kamenice C 2118482 120 Kč
FSP7650 Geffertová Radka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 120 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 120 Kč
0090001 Hořejší Jan 009 - Hořejší zapůjčit 160 Kč
DKP6951 Beranová Jana Oddíl OB Kotlářka C 2135167 120 Kč
0110001 Večerka Daniel 011 - Neregistrovaný 2419952 120 Kč
DKL6950 Rousová Jana KOB Kladno C 2148125 120 Kč
KAM6503 Himmel Petr OK Kamenice C 303918 120 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2127585 120 Kč
DOR7405 Szárszoi Ondrej OK Dobříš 2131196 120 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU8000 Břízek Petr SK Moravan Louňovice C 2143409 120 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 120 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 120 Kč
0020001 Vojtěchovský Martin 002 - Dezorientovaní zapůjčit 160 Kč
DKP7503 Brandejs Jan Oddíl OB Kotlářka C 120 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 120 Kč
FSP7802 Hübl Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 120 Kč
DOR7503 Bleha Stanislav OK Dobříš C 2131188 120 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 120 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 100 Kč
TAP1254 Tejklová Stela KOB Tretra Praha C 2088207 100 Kč
KAM1700 Albrecht Jiří OK Kamenice C 515491 100 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 100 Kč
DOR1351 Hezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 100 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8537 100 Kč
DKP1552 Škáchová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 51366 100 Kč
0030003 Alžběta Králová 003 - Netrefím domu zapůjčit 140 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 100 Kč
0050001 Knížková Nela 005 - Kotlářka zapůjčit 140 Kč
DKP1353 Karychová Renée Oddíl OB Kotlářka C 2086463 100 Kč
KAM8051 Slámová Michaela OK Kamenice C 2148061 100 Kč
DKP1162 Rafaelová Ema Oddíl OB Kotlářka C 2086461 100 Kč
ZVO1351 Mlčkovská Anna OB SK Zvole C 2039148 100 Kč
FSP1400 Pinkava Adam VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 100 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 100 Kč
FSP1103 Hübl Hugo VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000572 100 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 100 Kč
FSP1104 Hůlka Josef VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 887950 100 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086467 100 Kč
LBE1400 Baxa Daniel TJ Lokomotiva Beroun C 100 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 100 Kč
0130002 Janda Vít 013 - Kulíšci 7210112 100 Kč
celkem přihlášených: 588, vklad: 61060 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.