Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.09.2020
Místo konání:
Bedřichov v Jizerských horách
Pořadatel:
LLI - LOK-o Liberec
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T4     T6    
2.38 km, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 90 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 90 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 90 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 90 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 90 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2144044 90 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 90 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2129236 90 Kč
BOR1052 Zenko Rozálie OK Jiskra Nový Bor C 4364 90 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C 2125339 90 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 90 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 135 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 135 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C 2143359 135 Kč
BOR1250 Čupcová Valerie OK Jiskra Nový Bor C 4392 135 Kč
LOU1153 Břízková Alžběta SK Moravan Louňovice C 2143343 135 Kč
2.68 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 90 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 90 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 90 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 90 Kč
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 90 Kč
BOR1154 Válková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4400 90 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 90 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 90 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 130 Kč
ROU1254 Doležalová Lucie SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 130 Kč
TJN1156 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 90 Kč
KDZ1150 Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144054 90 Kč
2.22 km, 8 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga C 8013933 90 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 90 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 90 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 8080812 90 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 90 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 90 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 90 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 90 Kč
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 90 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice B 2060292 90 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 90 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 90 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 90 Kč
SPC0955 Matoušková Kateřina SPORTICUS team C 2148068 90 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 90 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102694 90 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 90 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 90 Kč
TJN0855 Podoubská Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111782 90 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078479 90 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 90 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 90 Kč
TUR0860 Nováková Barborka OOB TJ Turnov C 2104592 90 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 90 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 90 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662699 90 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov C 411534 90 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 90 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 90 Kč
KUL0852 Ślinská Amálie KOB Ústí nad Labem C 2141901 90 Kč
BOR0958 Horáčková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 4426 90 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 90 Kč
BOR0956 Haasová Anežka OK Jiskra Nový Bor C 4399 90 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 90 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 135 Kč
BOR0957 Čupcová Viktorie OK Jiskra Nový Bor C 4420 135 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 135 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 135 Kč
LOU0851 Břízková Anna SK Moravan Louňovice C 2143393 135 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 135 Kč
0300001 Fuchsová Eliška 030 - TJ Baník Osek, z.s. 7202864 180 Kč
2.79 km, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 90 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 90 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 90 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 90 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 90 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 90 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 90 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 90 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 90 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 90 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 90 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 90 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 90 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 90 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111781 90 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 2115671 90 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 90 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 90 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8226310 90 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 90 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 90 Kč
BOR0766 Vlčková Emílie OK Jiskra Nový Bor C 4419 90 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 8516958 90 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 90 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 135 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 135 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 135 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 135 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670806 180 Kč
4.29 km, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8662326 130 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 130 Kč
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 8680421 130 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 130 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 130 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 130 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 130 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 130 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 130 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 130 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 130 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 446324 130 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 2129217 130 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 130 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 8149896 130 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 130 Kč
TJN0455 Brožková Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670794 195 Kč
4.39 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 130 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 130 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659384 130 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor A 2800957 195 Kč
4.39 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 130 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 130 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 130 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 130 Kč
4.03 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 130 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 130 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 130 Kč
TJN8850 Francke Pavla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059727 130 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 130 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 130 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 130 Kč
FYD9451 Kočí Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 8014460 130 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 130 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 130 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 130 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 130 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 130 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 130 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 130 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 130 Kč
0240002 Ščehovičová Zuzana 024 - (SVK) EBB 305982 130 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 195 Kč
0280001 Wolker Zinaida 028 - Wolkeraci zapůjčit 235 Kč
0290001 Medlíková Zuzana 029 - Medlíková 2134267 195 Kč
6.20 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 130 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 130 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 130 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 130 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 130 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 130 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 130 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 130 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 130 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 130 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 130 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662712 130 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 130 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy B 7205007 130 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 130 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 130 Kč
31D8650 Rickmeyer Tina (GER) SV Lengefeld 8028926 130 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 130 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 130 Kč
VCB8854 Kovářová Julie OB České Budějovice C 7210125 130 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 130 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 130 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 130 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 8160186 130 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 130 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 8000426 130 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 130 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 8200023 195 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8656512 195 Kč
4.39 km, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 130 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 130 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 130 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 130 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 130 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 130 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 130 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2102804 130 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 130 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 130 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 130 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 130 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 130 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 130 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 130 Kč
0230002 Jakubská Jitka 023 - Jakubsky 2124803 130 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 130 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 195 Kč
ROU8153 Vejvodová Ivana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 235 Kč
4.03 km, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 130 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 130 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 130 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 130 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 130 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 130 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 130 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 130 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 130 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 130 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 130 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 130 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 130 Kč
VLI7653 Benešová Radka Slavia Liberec orienteering C 2127548 130 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 130 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 130 Kč
KDZ7850 Haltufová Jitka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144108 130 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 130 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 130 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 130 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 130 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 130 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 130 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 130 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 130 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 130 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 130 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov C 2126344 130 Kč
FYD8050 Juřinová Iva Jizerský klub OB Frýdlant C 2133913 130 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 8060679 130 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 130 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 195 Kč
NNN1002 Stránská Ester Neregistrovaní zapůjčit 170 Kč
4.48 km, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 130 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 130 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 130 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 130 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 130 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 130 Kč
VLI7457 Hrdá Martina Slavia Liberec orienteering C 2801288 130 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 130 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 130 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 130 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 130 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 130 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 130 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 130 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 130 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2103782 130 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 130 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 130 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 130 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 130 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 130 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 130 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 130 Kč
BOR7551 Špeldová Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 8439 130 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 130 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 130 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 195 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 195 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 195 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8160179 195 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 195 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 195 Kč
3.82 km, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 130 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 130 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 130 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 130 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 130 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 130 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C zapůjčit 170 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 130 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 130 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 130 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 130 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 130 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 130 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 130 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 130 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 130 Kč
TJN6852 Mašínová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056303 130 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 130 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 130 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 195 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 195 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 195 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 195 Kč
NNN1001 Krákorová Iva Neregistrovaní 887916 130 Kč
3.65 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 130 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 130 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 130 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 130 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 130 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 130 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 130 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 130 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 195 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 195 Kč
3.02 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov 8208 130 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 130 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 130 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 130 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 130 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 130 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 130 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 130 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 130 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 195 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 195 Kč
2.51 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 90 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 90 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 90 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 90 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 90 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 90 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 90 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 90 Kč
2.34 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 90 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 90 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 180 Kč
2.38 km, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 90 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 90 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 90 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 90 Kč
DOK1100 Kmínek Jan OK Doksy C 2115683 90 Kč
DOK1000 Kmínek Ondřej OK Doksy C 2115682 90 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 90 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 90 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 90 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 90 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 90 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 90 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 90 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 90 Kč
KDZ1100 Kvasnička Jakub Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144081 90 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 2420039 90 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2095971 90 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 2127892 90 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8421841 90 Kč
BOR1008 Vlček Eduard OK Jiskra Nový Bor C 4363 90 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 90 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 135 Kč
TUR1011 Bégoc Dany OOB TJ Turnov C 4616807 135 Kč
2.68 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080843 90 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 90 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 90 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 90 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 90 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 90 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 90 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 90 Kč
TJN1109 Pesničák Daniel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 130 Kč
KDZ1200 Jůza Bruno Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000600 90 Kč
0160002 Kasse Jakub 016 - HO Jurije Garagina 4616491 90 Kč
0160003 Kasse Matej 016 - HO Jurije Garagina 4616492 90 Kč
FYD1300 Juřina Michal Jizerský klub OB Frýdlant C 2134263 90 Kč
0230003 Pavel Jakubský 023 - Jakubsky 2120625 90 Kč
0230004 Filip Jakubský 023 - Jakubsky 2120646 90 Kč
2.46 km, 9 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 130 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice C 2113046 90 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 8648593 90 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 90 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 90 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 90 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 90 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 90 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 90 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 90 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 90 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 90 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 90 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 90 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 90 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 90 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 90 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 90 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 90 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 90 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 90 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 90 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 90 Kč
DKP0914 Gregor Marek Oddíl OB Kotlářka C 887165 90 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 90 Kč
88P0801 Jończy Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8062008 90 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 2419991 90 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering B 4402223 90 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8237 90 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 90 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 90 Kč
VLI0811 Týfa Daniel Slavia Liberec orienteering C 4411236 90 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2141934 90 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov 2148234 135 Kč
BOR0904 Kovanda Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 230718 135 Kč
ROU0804 Doležal Jiří SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 175 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 135 Kč
4.29 km, 11 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 90 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 90 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 8045083 90 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 90 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 90 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 90 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov B 8226402 90 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 90 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 90 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 90 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 90 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 90 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 90 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 90 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 90 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 90 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 90 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 90 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 90 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 90 Kč
DOK0700 Jakša Karel OK Doksy C 2053512 90 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 90 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 90 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C zapůjčit 130 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 90 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 90 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8226319 90 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 90 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 90 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 90 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 90 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka B 8080820 90 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 90 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 90 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 90 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2000574 90 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 7020417 90 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 90 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov B 2108913 135 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor B 7531975 135 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 135 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 135 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 135 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 180 Kč
5.24 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 130 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 130 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 130 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 130 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 130 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 130 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 2129241 130 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 130 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 130 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 195 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 8149881 195 Kč
TJN0409 Marek Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2103701 195 Kč
5.45 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 130 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 130 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 130 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 130 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 130 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8071103 130 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8000577 130 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053614 130 Kč
TJN0205 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070855 260 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 260 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 260 Kč
5.45 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy B 888634 130 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 130 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 130 Kč
6.20 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662721 130 Kč
TAP9001 Nykl Jan KOB Tretra Praha 232158 130 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 130 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 130 Kč
0070001 Albrecht David 007 - HO Skol 8116731 130 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha C 446363 130 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 130 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 130 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 130 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov C 7205012 130 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 130 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 130 Kč
0130001 Dang Michal 013 - KOR 08152 130 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 130 Kč
0160001 Kasse Jakub 016 - HO Jurije Garagina 8554 130 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 130 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 130 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 130 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 130 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 130 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 130 Kč
0240001 Gajdoš Martin 024 - (SVK) EBB 2039802 130 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 195 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 195 Kč
8.99 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 130 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 130 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 130 Kč
0030001 Loudil Lukáš 003 - Neregistrovaný 8116761 130 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 130 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 130 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 130 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 130 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 130 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 130 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8116764 130 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 130 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 130 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 130 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 130 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 130 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 130 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 130 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga R 8644492 130 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 2109758 130 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 130 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 130 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 130 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 130 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 130 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 130 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 130 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 130 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 130 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 130 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 1420795 130 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 130 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 130 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 130 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 8659382 130 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 130 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 130 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 130 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 130 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 130 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 130 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 7030567 130 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 130 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 130 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 130 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 130 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 195 Kč
0250001 Hodboď Jakub 025 - neregistrovaný zapůjčit 235 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov C 8655449 195 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 195 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 195 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 195 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 195 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 195 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 195 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 260 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8663177 260 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8654903 195 Kč
6.05 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 130 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 9965 130 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 130 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 130 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 130 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 130 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 130 Kč
TUR8207 Žídek Karel OOB TJ Turnov C 1413718 130 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 130 Kč
0110001 Šrek Ondřej 011 - neregistr zapůjčit 170 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 130 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 130 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 130 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 195 Kč
5.45 km, 16 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 130 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 130 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 130 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 130 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 130 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 130 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 130 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2102794 130 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 130 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C zapůjčit 170 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 130 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 130 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 130 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670764 130 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 130 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 130 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 130 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 130 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 130 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 1459071 130 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 130 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 130 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 130 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 130 Kč
0230001 Jakubský Ondřej 023 - Jakubsky 7701 130 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 130 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 195 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 195 Kč
5.21 km, 11 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 130 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 130 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 130 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 130 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 130 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 130 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 130 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 130 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 130 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 130 Kč
VLI7404 Hrdý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2800326 130 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 130 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 130 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 130 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 130 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 130 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 130 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 130 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 130 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 130 Kč
KDZ7400 Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144073 130 Kč
31D6400 Müller Rico (GER) SV Lengefeld 8020222 130 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 130 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 130 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 130 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 130 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049586 130 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 130 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2419931 130 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 130 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 130 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 130 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 130 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 130 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8020375 130 Kč
BOR7400 Hrůzek Libor OK Jiskra Nový Bor C 8243 130 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 130 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 130 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 130 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 130 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 130 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 130 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 130 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 8116685 195 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 195 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 195 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 195 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 195 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 195 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 195 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 195 Kč
4.77 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 130 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 130 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 130 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 130 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 130 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8226303 130 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 130 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 130 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 130 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 130 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 301113 130 Kč
KDZ7000 Souček Miloslav Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144049 130 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 130 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8226351 130 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 130 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 130 Kč
KUL6702 Hinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 8226415 130 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 130 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 130 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 195 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 195 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 195 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 195 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 260 Kč
4.47 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 130 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 865655 130 Kč
0050001 Pech Richard 005 - Och421 2148088 130 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 130 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 130 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 130 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 130 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 130 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 130 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 130 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 130 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 130 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 130 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 130 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 130 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 195 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 195 Kč
4.48 km, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 130 Kč
TUR5906 Dragowski Robert OOB TJ Turnov C 887222 130 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 130 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 130 Kč
TJN5603 Janata Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 130 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 130 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 130 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 130 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 130 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 130 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 130 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 130 Kč
4.17 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 90 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 90 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 90 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 90 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 90 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 90 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 90 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 135 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 135 Kč
3.78 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 90 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 90 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 90 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 90 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8516930 90 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 90 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 90 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 90 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 135 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 135 Kč
2.71 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
2.61 km, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 90 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 90 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 90 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 90 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 90 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 90 Kč
2.68 km, 8 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 1459052 90 Kč
0010001 Vejnar Jonáš 001 - Oldřichov v Hájích 4411248 90 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 90 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 90 Kč
0020002 Novotný Metoděj Vavřinec 002 - Maxidum zapůjčit 130 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 90 Kč
CHA1200 Lankaš Antonín OK Chrastava 8167 90 Kč
CHA1500 Lankaš Vojtěch OK Chrastava 8173 90 Kč
DKP1313 Karban Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 90 Kč
DKP1553 Balgová Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2039213 90 Kč
TAP1300 Holata Vojtěch KOB Tretra Praha C 2115740 90 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 90 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha C 2106722 90 Kč
DKP1352 Sedláková Helena Oddíl OB Kotlářka C 2118492 90 Kč
0100002 Drbohlav Marek 010 - Lkvc zapůjčit 130 Kč
CHA1400 Pachner Ota OK Chrastava C 5177 90 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 90 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 90 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 90 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 90 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 90 Kč
KDZ1550 Jůzová Beáta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000597 90 Kč
KDZ1451 Seemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000577 90 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 90 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 49385 90 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 90 Kč
BOR1301 Válek Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4414 90 Kč
BOR1252 Kyselovská Nella OK Jiskra Nový Bor C 4401 90 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 90 Kč
VLI1303 Podhorný Prokop Slavia Liberec orienteering C 4411240 90 Kč
TUR1209 Louda Štěpán OOB TJ Turnov C 4406057 90 Kč
FYD1201 Ponc Sébastien Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 130 Kč
VLI1150 Týfová Ella Slavia Liberec orienteering C 4411235 90 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 90 Kč
SJC1302 Ticháček Jonáš Sportcentrum Jičín C 9940 90 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 90 Kč
TUR1207 Žídek Petr Einar OOB TJ Turnov C 4406053 90 Kč
TUR1408 Žídek Filip Eldar OOB TJ Turnov C 4406054 90 Kč
SJC1650 Uhlíková Eva Sportcentrum Jičín 51180 90 Kč
TUR1213 Feštr Albert OOB TJ Turnov C 1000 90 Kč
NNN1003 Handrik Adam Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN1004 Florian Eduard Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
NNN1007 Fáber Matyáš Neregistrovaní 08547 90 Kč
2.21 km, 8 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 90 Kč
VLI7251 Pechová Helena Slavia Liberec orienteering C 4402220 90 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 90 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 90 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 90 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 90 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 130 Kč
VLI8154 Kunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 4402225 90 Kč
0060001 Čalounová Jana 006 - *Jana* 2134294 90 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 90 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 90 Kč
0080001 Koutná Marie 008 - Koutní zapůjčit 130 Kč
VLI6851 Barsová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402227 90 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 90 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 90 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 90 Kč
0100001 Drbohlav Mirek 010 - Lkvc zapůjčit 130 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 90 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 90 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 90 Kč
0120001 Jelínková Lenka 012 - Jelínková 2049590 90 Kč
DOK6700 Dolejší Miloš OK Doksy C 434808 90 Kč
0140001 Válek Ondřej 014 - Aktivit 1420239 90 Kč
0140002 Válek Matěj 014 - Aktivit 04287 90 Kč
0170002 Votavová Světla 017 - DSVJ 1000453 90 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 90 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 90 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 90 Kč
STB7850 Kutková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 90 Kč
VLI1255 Harazinová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4402216 90 Kč
VLI7650 Harazinová Radka Slavia Liberec orienteering C 49387 90 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 2135181 90 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 90 Kč
0200001 Hnídek Stanislav 020 - Tanvald 2073662 90 Kč
VLI7151 Sokolová Miroslava Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 130 Kč
BOR7252 Vaňourková Jitka OK Jiskra Nový Bor C 1420232 90 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 90 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 2134262 90 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 2134265 90 Kč
TUR7455 Drahoňovská Petra OOB TJ Turnov C 888638 90 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 90 Kč
0270001 Faltysová Zuzana 027 - Faltysovi zapůjčit 130 Kč
TJN7751 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 90 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 90 Kč
TJN7551 Koníčková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 130 Kč
NNN1006 Šimerka Jan Neregistrovaní 7210932 90 Kč
0330001 Jirků Nikola 033 - Neregistrovaní-Nikola 51600 90 Kč
0330002 Kačírková Kateřina 033 - Neregistrovaní-Nikola 515152 90 Kč
3.82 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 130 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 130 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 130 Kč
0020001 Novotný Vít 002 - Maxidum zapůjčit 170 Kč
RUM8750 Kotyšanová Lucie ZOOB Rumburk 301543 130 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 130 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 130 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 130 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 130 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 130 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 130 Kč
JIL7002 Chrz Martin OK Jilemnice C zapůjčit 170 Kč
0170001 Votava David 017 - DSVJ 8517319 130 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 130 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 130 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 130 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 130 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 130 Kč
0210001 Holečková Žanet 021 - nnn zapůjčit 170 Kč
BOR7859 Vlčková Petra OK Jiskra Nový Bor C 8385 130 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 130 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 130 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 130 Kč
TUR8160 Preclíková Jana OOB TJ Turnov C 682650 130 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 130 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 130 Kč
KDZ7550 Brzobohatá Pavla Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144057 130 Kč
KUL6700 Chrz Pavel KOB Ústí nad Labem C 8662286 130 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 130 Kč
15G6600 Šafka Jan (GBR) DRONGO 51745 130 Kč
6.06 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7700 Karban Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 130 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 130 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 130 Kč
0220001 Juklíček Jakub 022 - ZuKuŠiJo 2134340 130 Kč
0220002 Juklíčková Zuzana 022 - ZuKuŠiJo 2134330 130 Kč
0260001 Němečková Eliška 026 - Glede team 307416 130 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 130 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 130 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 130 Kč
0320001 Hruška Antonín 032 - Náhodný kolemjdoucí zapůjčit 170 Kč
NNN1005 Týfa Lukáš Neregistrovaní 07752 130 Kč
celkem přihlášených: 860, vklad: 104570 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.