Přihlášky závodu: PZL Na Plazech

Datum:
05.01.2020
Místo konání:
Čisovice
Pořadatel:
PGP - SK Praga
DCE - KOB Dobřichovice
Kategorie:
A     B     C     D    
15.50 km
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Urban Hynek 002 - Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 50 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 2419955 50 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 1421299 50 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 50 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 50 Kč
0130001 Bloudek Petr 013 - Czar 428259 50 Kč
0140001 Fučík Martin 014 - NER1985 zapůjčit 50 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 50 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 50 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 50 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 50 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 7003036 50 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 1625050 50 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 50 Kč
DOR7000 Hruška Jan OK Dobříš C 2125349 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 50 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 50 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 50 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 50 Kč
0200001 Pelikán Michal 020 - Dupající funící 682617 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 50 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 50 Kč
11.80 km
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 50 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 1418753 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 50 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 50 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 50 Kč
0040001 Beran Jakub 004 - Tempo 7209367 50 Kč
KAM9354 Landovská Petra OK Kamenice E 8271093 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 50 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 50 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 50 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 50 Kč
0070001 Švorc Martin 007 - Praha 5 2144087 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 50 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 50 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 50 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 50 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 50 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 50 Kč
HCE6700 Halač Jaroslav TJ Hostivice C 2133888 50 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 50 Kč
DKP9450 Řada Hanka Oddíl OB Kotlářka C 7945000 50 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering C 7207615 50 Kč
0170001 Kučerová Berenika 017 - Vše 2102812 50 Kč
DOR7300 Etrych Tomáš OK Dobříš C 8044386 50 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 50 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 50 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 50 Kč
HCE8650 Kučerová Barbora TJ Hostivice C 2021835 50 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 50 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 50 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 50 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 50 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 50 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 50 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 50 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 50 Kč
0230001 Vančáková Magda 023 - Gerontclub zapůjčit 50 Kč
0230002 Fait František 023 - Gerontclub zapůjčit 50 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers C 8040749 50 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 50 Kč
7.10 km
(108)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 50 Kč
0010001 Suková Eva 001 - Malí draci 232264 50 Kč
0010002 Zelenková Martina 001 - Malí draci 232265 50 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 50 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 50 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 50 Kč
0030001 Vaníček Tomáš 003 - SK Líšná 232892 50 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 50 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 50 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 50 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 50 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 50 Kč
PGP0801 Chmelař David SK Praga C 2106731 50 Kč
PGP7204 Chmelař Bohumil SK Praga C 2111706 50 Kč
PGP0553 Chmelařová Romana SK Praga C 2102851 50 Kč
PGP7761 Chmelařová Zuzana SK Praga C 2106887 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 50 Kč
0040002 Beranova Helena 004 - Tempo zapůjčit 50 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 50 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 50 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 50 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 50 Kč
0050001 Novotný Petr 005 - DUKLA Blansko 2067992 50 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 50 Kč
0060001 Drnek Jáchym 006 - ABC 523000 50 Kč
0080001 Pangrácová Marie 008 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 50 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 50 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 50 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 50 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 50 Kč
0090001 Ditrich Pepa 009 - - 9201379 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
0100001 Jurga Václav 010 - Krutě Kruté Krůty 2800296 50 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 50 Kč
0120001 Tučný Jan 012 - Tučňáci OB 2131195 50 Kč
0120002 Malá Martina 012 - Tučňáci OB 2148228 50 Kč
0130002 Bloudkova Veronika 013 - Czar zapůjčit 50 Kč
0130003 Bloudkova Lucie 013 - Czar zapůjčit 50 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 50 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 50 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 8007173 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 52118 50 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 50 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 50 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 50 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 50 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 50 Kč
0150001 Honzáková Kateřina 015 - DKP 8648616 50 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
0160001 Klíma Kamil 016 - SK Olympia Praha SPS 8667960 50 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 50 Kč
HCE0501 Halač Viktor TJ Hostivice C 2141890 50 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 50 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 50 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 50 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 50 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 50 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 50 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš C 2134307 50 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 50 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 50 Kč
DOR8300 Kubeček Lukáš OK Dobříš C 2090856 50 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 8033232 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 50 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 50 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 50 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 50 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2127567 50 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš C 2111608 50 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 50 Kč
0180001 Doležal Jan 018 - PGP 53008 50 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 50 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 50 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 50 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 50 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 50 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka 8644 50 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 50 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 50 Kč
0190001 Palla Marek 019 - Praga zapůjčit 50 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 50 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 2148227 50 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 50 Kč
0210001 Hoang Lukáš 021 - Orientální běžec zapůjčit 50 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 50 Kč
STA7802 Lubas Miroslav OK Střelka C 2029154 50 Kč
0220001 Sedláčková Lucie 022 - Cvrcek zapůjčit 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 50 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 50 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 50 Kč
3.30 km, 9 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 20 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 20 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 20 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 20 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 20 Kč
0090002 Ditrichová Lenka 009 - - 9201822 20 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 20 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 20 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 20 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 20 Kč
0090003 Hylmarová Eva 009 - - zapůjčit 20 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 20 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 20 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 20 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 20 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 8149880 20 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 8149889 20 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 20 Kč
0170002 Kosák Eliáš 017 - Vše 2800310 20 Kč
DOR0907 Etrych Jonáš OK Dobříš C 2133884 20 Kč
DOR1104 Etrych Matěj OK Dobříš C 2135176 20 Kč
DOR1103 Etrych Tobiáš OK Dobříš C 2148206 20 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš B 8648585 20 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 20 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš C 2125343 20 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 20 Kč
DOR0808 Kubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 20 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš C 8033231 20 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 20 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 20 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 2111602 20 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 20 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 8516919 20 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 20 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 20 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 20 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 20 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 682623 20 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 2134325 20 Kč
0220002 Půlpán František 022 - Cvrcek zapůjčit 20 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 20 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 20 Kč
celkem přihlášených: 245, vklad: 10990 Kč