Přihlášky závodu: Hostivické sprintování

pro kategorii: T4

Datum:
22.03.2020
Místo konání:
Hostivice - sokolovna
Pořadatel:
HCE - TJ Hostivice
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 99
Náhradníků: 10
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 9540001 40 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 40 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 40 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 40 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 40 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 40 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 40 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 40 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 40 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 7210914 40 Kč
0020001 Eliášová Petra 002 - Na Kopci 2124300 40 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 40 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 40 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 40 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 40 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 40 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656720 40 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 40 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 40 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 40 Kč
LCV9501 Kraus Petr TJ Lokomotiva Chomutov 253150 40 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 40 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 40 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 8007173 40 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 40 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 40 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 40 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 40 Kč
PGP1051 Dlouhá Julie SK Praga C 2099494 40 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 40 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 40 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 40 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 40 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 40 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 40 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice C 8226366 40 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 40 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 40 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 40 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 40 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 40 Kč
KAM0154 Hovorková Tereza OK Kamenice B 2800330 40 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 40 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 40 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 40 Kč
PGP9810 Pelikán Lukáš SK Praga C 8648607 40 Kč
DKL7100 Švorc Martin KOB Kladno C 2144087 40 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 40 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 40 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 40 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 40 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 40 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 40 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 40 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 40 Kč
PFP9250 Procházková Iveta VŠSK PedF UK Praha C 53009 40 Kč