Přihlášky závodu: LIBEREC CITY RACE

Datum:
23.02.2020
Místo konání:
Liberec - centrum, SPŠ stavební, Sokolovské nám. 264/14
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Kategorie:
A     B    
8.64 km, 30 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 50 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 50 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 50 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 50 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 50 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 50 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 50 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 50 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 50 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 50 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 8662713 50 Kč
0010004 Patka Miroslav 001 - OK Jiskra Nový Bor 8304110 50 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 50 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 50 Kč
0010006 Rejman Josef 001 - OK Jiskra Nový Bor 8160173 50 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering 52179 50 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 50 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 50 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 50 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8116793 50 Kč
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 2120665 50 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160190 50 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 50 Kč
BOR8101 Balák Otakar OK Jiskra Nový Bor C 8660473 50 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8160180 50 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 50 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 50 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 50 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov B 8667503 50 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 50 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 50 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 50 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 50 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 50 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 50 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 50 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 50 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 50 Kč
0040001 Tuček Jakub 004 - Tuček 8116792 50 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 50 Kč
0050001 Švarc Jiří 005 - Svarcovi 682108 50 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 50 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 50 Kč
0060001 Mrázková Linda 006 - Mrázková 997929 50 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 50 Kč
JLI7600 Keltner Marek OB Jizerky C 2120656 50 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 50 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2134251 50 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 50 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 50 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 50 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 50 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8160179 50 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 50 Kč
19P9202 Madej Mateusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396723 50 Kč
19P0600 Pachnik Jędrzej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8000568 50 Kč
19P0300 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8632433 50 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 50 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 50 Kč
0080001 Tomanica Vojtěch 008 - OK CHA 2070857 50 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 50 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 50 Kč
5.14 km, 21 kontrol
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 50 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 50 Kč
LLI6051 Štičková Eva LOK-o Liberec C 7200361 50 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 50 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 8116802 50 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 1424649 50 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8516930 50 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 50 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 50 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 50 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 50 Kč
0010001 Soukupová Marie 001 - OK Jiskra Nový Bor 4424 50 Kč
0010002 Patka Marek 001 - OK Jiskra Nový Bor 8304112 50 Kč
0010003 Patka Kryštof 001 - OK Jiskra Nový Bor 8304111 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8116784 50 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 8033274 50 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 50 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 50 Kč
0010005 Rejmanová Nikola 001 - OK Jiskra Nový Bor 8160172 50 Kč
0020001 Semerád Pavel 002 - Oski 331664 50 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 50 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 50 Kč
0030001 Pech Richard 003 - Och421 2148088 50 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 50 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8116804 50 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 8116773 50 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 50 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 50 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 50 Kč
0010007 Michálková Ema 001 - OK Jiskra Nový Bor 4427 50 Kč
0010008 Stehlíková Adéla 001 - OK Jiskra Nový Bor 2129217 50 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 50 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 50 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 50 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8226310 50 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 50 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 50 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 50 Kč
VLI8002 Ježowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 50 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 50 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 50 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 50 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 50 Kč
DKP8759 Lepšíková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8112522 50 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 50 Kč
0040002 Tučková Zuzana 004 - Tuček 8517330 50 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 50 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 50 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 50 Kč
0050002 Lenka Švarcová 005 - Svarcovi 682110 50 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 50 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 8660545 50 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 8660546 50 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 50 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 50 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 8667981 50 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 50 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 50 Kč
BOR7551 Špeldová Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 8439 50 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 50 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 50 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 50 Kč
0070001 Votava David 007 - DSVJ 10000453 50 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 50 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 50 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 50 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 50 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 50 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 50 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 50 Kč
19P1001 Kulka Kornelia (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025011 50 Kč
19P0552 Kulka Wiktoria (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2016464 50 Kč
19P0755 Roman Oliwia (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025012 50 Kč
19P0602 Dwojak Gracjan (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396727 50 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering 51217 50 Kč
0080002 Tomanicová Sofie 008 - OK CHA 436428 50 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 50 Kč
celkem přihlášených: 146, vklad: 7300 Kč