Přihlášky závodu: Dřínovský háj po dvaceti letech

Datum:
23.02.2020
Místo konání:
Zlosyňský háj
Pořadatel:
KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
Kategorie:
A     B     C     D    
17.00 km, 270 m, 29 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 20 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 20 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 20 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 20 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 20 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 20 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 20 Kč
0030001 Plachý Zdeněk 003 - Nelahozeves zapůjčit 20 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 20 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 20 Kč
0070001 Fučík Martin 007 - NER1985 zapůjčit 20 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 20 Kč
0090001 Pecoldová Pavlína 009 - Cookies & Pancakes 8066680 20 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 20 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 20 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 20 Kč
0120001 Hegner Filip 012 - PUNK, PLEASURE & PAIN!!! zapůjčit 20 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 20 Kč
0150001 Koutný Tomáš 015 - Praha 5 zapůjčit 20 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 20 Kč
0160001 Slabý Jiří 016 - Ta dá! 1418094 20 Kč
0160002 Stejskalová Tereza 016 - Ta dá! zapůjčit 20 Kč
0170001 Štec Tomáš 017 - Jeffer 2113501 20 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 1421299 20 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 20 Kč
0240001 Štibingerová Hana 024 - - zapůjčit 20 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka 896962 20 Kč
NNN9876 Malý Jakub Neregistrovaní 2129248 20 Kč
11.60 km, 260 m, 24 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 20 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 20 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 20 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 20 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 20 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 20 Kč
SLA7600 Grisa Petr SKOB Slaný C 2109693 20 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 20 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 20 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 20 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 20 Kč
VSP8308 Havlůj František USK Praha C 9200529 20 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 20 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207705 20 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 20 Kč
0020001 Šrek Ondřej 002 - Nereg. zapůjčit 20 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 20 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 20 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 20 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 20 Kč
0040001 Laštovička Martin 004 - Ekonom Praha Outdoor 2126347 20 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 20 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 20 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha 2060227 20 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 20 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 20 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 20 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 20 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 20 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 20 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 20 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 20 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 20 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 20 Kč
0100001 Štembera Petr 010 - Trosečníci 1420730 20 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 20 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 20 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 20 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 20 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 20 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 20 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 20 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 20 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 20 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 20 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha 8073 20 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 20 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 20 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 20 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 20 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 20 Kč
0250001 Čechová Lenka 025 - Neregistrovaní - ZOO 2129212 20 Kč
7.20 km, 140 m, 17 kontrol
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Drnek Jáchym 001 - ABC 523000 20 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 20 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 20 Kč
SLA7850 Fuxová Kateřina SKOB Slaný C 2109679 20 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 1470170 20 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 20 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 20 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 20 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 20 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 20 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 20 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 20 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 20 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 20 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 20 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 20 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 20 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 20 Kč
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2121097 20 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 20 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091552 20 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2419985 20 Kč
DKP8150 Balgová Markéta Oddíl OB Kotlářka C 2039165 20 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 20 Kč
0050001 Horáková Petra 005 - SKP RAPID Praha 2148253 20 Kč
0050002 Gabriela Vernerová 005 - SKP RAPID Praha zapůjčit 20 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 20 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1420853 20 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 20 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 20 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 20 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 20 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 20 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 20 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 20 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 20 Kč
KPY7401 Michálek Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 20 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 20 Kč
NNN1111 Koldinský Michal Neregistrovaní 7204518 20 Kč
NNN3333 Milič Radek Neregistrovaní 7204514 20 Kč
NNN4444 Gröhlingová Kristýna Neregistrovaní 7204513 20 Kč
NNN5555 Sič Marek Neregistrovaní 7204515 20 Kč
ROU7301 Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem C 2127852 20 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 20 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 20 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8910 20 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 20 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 20 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 20 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 20 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 20 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8007190 20 Kč
LCV9501 Kraus Petr TJ Lokomotiva Chomutov 253150 20 Kč
ODV2222 Kelnar Martin TJ Aero Odolena Voda 2148168 20 Kč
ODV5555 Klára Zvoníčková TJ Aero Odolena Voda 2148160 20 Kč
ODV4444 Šárka Filáková TJ Aero Odolena Voda 2143338 20 Kč
NNN0000 Vejrosta Zdeněk Neregistrovaní TBD 20 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. 205614 20 Kč
PFP9250 Procházková Iveta VŠSK PedF UK Praha C 53009 20 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438639 20 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 20 Kč
0140001 Irena Dudová 014 - HCE 1407428 20 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 20 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 20 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 20 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 20 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 20 Kč
0180001 Hegner Petra 018 - PUNK,PLEASURE&PAIN!!! zapůjčit 20 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 20 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 20 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 20 Kč
0200001 Procházka Petr 020 - Brenbal Veltrusy zapůjčit 20 Kč
0210001 Popová Tereza 021 - TOM KČT Kralupy zapůjčit 20 Kč
0220001 Pavlíčková Lenka 022 - Slow climbers 7204477 20 Kč
0220002 Strnadová Jana 022 - Slow climbers 7204479 20 Kč
0220003 Wotke Jiří 022 - Slow climbers 7204486 20 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 8028876 20 Kč
NNN4566 Novotný Václav Neregistrovaní zapůjčit 20 Kč
NNNN7896 Mikulecká Lucie Neregistrovaní 20 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 20 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 20 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 20 Kč
3.30 km, 50 m, 10 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 20 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 20 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 20 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 20 Kč
SLA0801 Grisa Filip SKOB Slaný C 2109682 20 Kč
SLA0900 Grisa Dominik SKOB Slaný C 2109683 20 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2129245 20 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 20 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 20 Kč
KPY1900 Liška František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 20 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 20 Kč
0030002 Plachá Alexandra 003 - Nelahozeves zapůjčit 20 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 20 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 20 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 20 Kč
0060001 Slípčenko Daria 006 - DT-B Praha zapůjčit 20 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 20 Kč
KPY0950 Hořejší Karolína SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
0080001 Martínková Kateřina 008 - Dřínov 12 zapůjčit 20 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 20 Kč
KPY0701 Šlemr Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
NNN Jirman Martin Neregistrovaní zapůjčit 20 Kč
NNN1234 Badalíková Markéta Neregistrovaní zapůjčit 20 Kč
NNN5678 Koldinská Hana Neregistrovaní 7204516 20 Kč
NNN2222 Marsová Lenka Neregistrovaní zapůjčit 20 Kč
NNN9999 Nešlehová Jana Neregistrovaní zapůjčit 20 Kč
NNN8888 Vašková Alena Neregistrovaní zapůjčit 20 Kč
NNN7777 Vaško Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 20 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 20 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 20 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 20 Kč
ODV7600 Koukal Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 428268 20 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 20 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 20 Kč
ODV1006 Houdek Jakub TJ Aero Odolena Voda C 428285 20 Kč
ODV1005 Moravec Adam TJ Aero Odolena Voda C 52893 20 Kč
ODV7852 Truncová Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2148051 20 Kč
ODV1052 Truncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C 52891 20 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C 428273 20 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 20 Kč
ODV7655 Vyšínská Michaela TJ Aero Odolena Voda C 52890 20 Kč
ODV0602 Ziegenfuss Denis TJ Aero Odolena Voda C 428228 20 Kč
KPY0551 Svobodová Alžběta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
ODV9999 Houdek Richard TJ Aero Odolena Voda 2148164 20 Kč
ODV8888 Koukalová Eva TJ Aero Odolena Voda 2148159 20 Kč
ODV7777 Koukalová Anna TJ Aero Odolena Voda 2148169 20 Kč
ODV6666 Vyšínská Ema TJ Aero Odolena Voda 52887 20 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 20 Kč
0130001 Vašáková Dagmar 013 - Odolka zapůjčit 20 Kč
0130002 Picka DAniel 013 - Odolka zapůjčit 20 Kč
0130003 Picková Daniela 013 - Odolka zapůjčit 20 Kč
0130004 Picková Dita 013 - Odolka zapůjčit 20 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 2020717 20 Kč
0190001 Šeráková Veronika 019 - Líbeznický vlk zapůjčit 20 Kč
0190002 Šerák Miroslav 019 - Líbeznický vlk zapůjčit 20 Kč
0230001 Čermáková Emílie 023 - NNN 7003028 20 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 20 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 20 Kč
celkem přihlášených: 222, vklad: 4440 Kč