Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI1450 | Horáčková EliškaHoráčková Eliška | Slavia Liberec orienteering | C | 500290 | 120 Kč |
BOR1450 | Nehasilová AnnaNehasilová Anna | OK Jiskra Nový Bor | C | 7204511 | 120 Kč |
HJL1251 | Kušičková LucieKušičková Lucie | Sokol Horní Jelení | C | 8014454 | 120 Kč |
HJL1252 | Kušičková JolanaKušičková Jolana | Sokol Horní Jelení | C | 2419956 | 120 Kč |
VRL1451 | Kutlvašrová MartaKutlvašrová Marta | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2001908 | 120 Kč |
SJH1351 | Komárková OndřejkaKomárková Ondřejka | SOS Jindřichův Hradec | C | 8662283 | 120 Kč |
KAM1456 | Voleská AndreaVoleská Andrea | OK Kamenice | C | 2222807 | 120 Kč |
PGP1352 | Súkupová AnitaSúkupová Anita | SK Praga | C | 2419862 | 120 Kč |
DOR1254 | Nalezencová TerezaNalezencová Tereza | OK Dobříš | C | 2111602 | 120 Kč |
ODV1350 | Matoušková EditaMatoušková Edita | TJ Aero Odolena Voda | C | 2148164 | 120 Kč |
SJI1551 | Jirků TerezaJirků Tereza | OK Jihlava | C | 52192 | 120 Kč |
DKP1452 | Večerková KláraVečerková Klára | Oddíl OB Kotlářka | C | 2181307 | 120 Kč |
SJI1353 | Lauermanová EvaLauermanová Eva | OK Jihlava | C | 886813 | 120 Kč |
DKP1256 | Maroušková JulieMaroušková Julie | Oddíl OB Kotlářka | C | 2129223 | 120 Kč |
ZVO1450 | Mikulová LauraMikulová Laura | OB SK Zvole | C | 2127539 | 120 Kč |
VIM1350 | Roučková TerezaRoučková Tereza | Ski klub Šumava Vimperk | C | 2151421 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VPM1150 | Maternová JanaMaternová Jana | KOS Slavia Plzeň | C | 2060382 | 120 Kč |
PGP1150 | Hrušková GabrielaHrušková Gabriela | SK Praga | B | 2125327 | 120 Kč |
PHK1152 | Horáková EliškaHoráková Eliška | OK 99 Hradec Králové | C | 2099496 | 120 Kč |
DKP1153 | Procházková AnetaProcházková Aneta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2103718 | 120 Kč |
SLA1053 | Hrstková EliškaHrstková Eliška | SKOB Slaný | C | 2109680 | 120 Kč |
PHK1155 | Hepnerová TerezaHepnerová Tereza | OK 99 Hradec Králové | C | 8121537 | 120 Kč |
TAP1151 | Pohlová SandraPohlová Sandra | KOB Tretra Praha | C | 2103246 | 120 Kč |
HJL1050 | Hamáková ZuzanaHamáková Zuzana | Sokol Horní Jelení | C | 2148107 | 120 Kč |
JJN1052 | Jiráková AdélaJiráková Adéla | Team Jizerky | C | 8076042 | 120 Kč |
DKP1063 | Vaněčková AnnaVaněčková Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 8026583 | 120 Kč |
SJH1151 | Komárková RadkaKomárková Radka | SOS Jindřichův Hradec | B | 8003655 | 120 Kč |
VPM1155 | Andělová ViktorieAndělová Viktorie | KOS Slavia Plzeň | C | 8196066 | 120 Kč |
0010001 | Nová TerezaNová Tereza | 001 - Klatovy | zapůjčit | 170 Kč | |
0010004 | Ludvíková EvaLudvíková Eva | 001 - Klatovy | zapůjčit | 170 Kč | |
VSP1050 | Ehlerová MichaelaEhlerová Michaela | USK Praha | B | 8005127 | 120 Kč |
CHT1053 | Vítková EvaVítková Eva | OOB SK Chrast | B | 8047244 | 120 Kč |
CHT1153 | Havlíčková HanaHavlíčková Hana | OOB SK Chrast | B | 2419858 | 120 Kč |
CTB1152 | Klusáčková DorotaKlusáčková Dorota | SK OB Chotěboř | C | 8042140 | 120 Kč |
CTB1153 | Klusáčková JohanaKlusáčková Johana | SK OB Chotěboř | C | 8012875 | 120 Kč |
PGP1151 | Súkupová SáraSúkupová Sára | SK Praga | C | 2144052 | 120 Kč |
RIC1150 | Čevelová AdélaČevelová Adéla | OB Říčany | C | 2146028 | 120 Kč |
DOR1152 | Magazu SophiaMagazu Sophia | OK Dobříš | C | 8016029 | 120 Kč |
ODV1150 | Svobodová AdélaSvobodová Adéla | TJ Aero Odolena Voda | C | 8183192 | 120 Kč |
LPU1056 | Munzarová MonikaMunzarová Monika | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8013836 | 120 Kč |
JJN1056 | Rudolfová ElizabethRudolfová Elizabeth | Team Jizerky | C | 2224568 | 120 Kč |
ZVO1250 | Mikulová StellaMikulová Stella | OB SK Zvole | C | 8680608 | 120 Kč |
CHT1054 | Korecká EvaKorecká Eva | OOB SK Chrast | B | 8482073 | 120 Kč |
VPM1051 | Beránková JulieBeránková Julie | KOS Slavia Plzeň | C | 2042508 | 120 Kč |
VSP1153 | Zavadilová AdélaZavadilová Adéla | USK Praha | C | 8183103 | 180 Kč |
SCP1150 | Rakovcová ZuzanaRakovcová Zuzana | OK Sparta Praha | C | 52109 | 180 Kč |
LTP1050 | Jelínková AnnaJelínková Anna | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7202578 | 180 Kč |
KUL1051 | Portz ViktoriaPortz Viktoria | KOB Ústí nad Labem | C | 8226409 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC0853 | Vyziblová ViktorieVyziblová Viktorie | Sportcentrum Jičín | A | 8226352 | 150 Kč |
KAM0950 | Žemlová MagdalenaŽemlová Magdalena | OK Kamenice | B | 8116673 | 150 Kč |
VLI0853 | Šestáková JohanaŠestáková Johana | Slavia Liberec orienteering | A | 8119509 | 150 Kč |
VLI0852 | Flossmannová LucieFlossmannová Lucie | Slavia Liberec orienteering | B | 8008268 | 150 Kč |
VLI0851 | Kunášková KarolínaKunášková Karolína | Slavia Liberec orienteering | A | 8014518 | 150 Kč |
DKP0862 | Zemanová EliškaZemanová Eliška | Oddíl OB Kotlářka | C | 2127897 | 150 Kč |
PGP0953 | Hrušková TerezaHrušková Tereza | SK Praga | B | 8140916 | 150 Kč |
TAP0851 | Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela | KOB Tretra Praha | B | 8085108 | 150 Kč |
PGP0957 | Lošťáková ElaLošťáková Ela | SK Praga | A | 8013933 | 150 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8183102 | 150 Kč |
OSN0990 | Drápová JustýnaDrápová Justýna | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 8119491 | 150 Kč |
BOR0952 | Soukupová MarieSoukupová Marie | OK Jiskra Nový Bor | B | 8518329 | 150 Kč |
JJN0853 | Pražáková NellaPražáková Nella | Team Jizerky | B | 8662699 | 150 Kč |
JJN0852 | Nožičková EvaNožičková Eva | Team Jizerky | B | 8680401 | 150 Kč |
KSH0852 | Mayerová DanielaMayerová Daniela | OB Kašperské Hory | B | 8116778 | 150 Kč |
STH0851 | Chrástová BarboraChrástová Barbora | SK Studenec | A | 8033224 | 150 Kč |
KAM1050 | Mišeková LucieMišeková Lucie | OK Kamenice | B | 8660577 | 150 Kč |
VSP0850 | Zakouřilová KláraZakouřilová Klára | USK Praha | B | 8009888 | 150 Kč |
PHK0888 | Kunartová DominikaKunartová Dominika | OK 99 Hradec Králové | B | 8482084 | 150 Kč |
KRL0951 | Hanáková AnetaHanáková Aneta | Kometa Kralovice | B | 8113491 | 150 Kč |
SJC0950 | Havrdová SelinaHavrdová Selina | Sportcentrum Jičín | B | 8071009 | 150 Kč |
SJC0850 | Vltavská EliškaVltavská Eliška | Sportcentrum Jičín | B | 8000336 | 150 Kč |
PGP0853 | Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka | SK Praga | B | 8454048 | 150 Kč |
PGP1050 | Bartalošová AdaBartalošová Ada | SK Praga | B | 2085003 | 150 Kč |
CHA0851 | Březinová AntonieBřezinová Antonie | OK Chrastava | B | 8516430 | 150 Kč |
VRL0852 | Hanušová MarkétaHanušová Markéta | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 8033283 | 150 Kč |
BOR1051 | Ouzká EliškaOuzká Eliška | OK Jiskra Nový Bor | B | 8304116 | 150 Kč |
ZVO0851 | Mikulová TerezaMikulová Tereza | OB SK Zvole | B | 8033261 | 150 Kč |
VPM0850 | Beránková HedvikaBeránková Hedvika | KOS Slavia Plzeň | B | 8013879 | 150 Kč |
HJL0851 | Hamáková AdélaHamáková Adéla | Sokol Horní Jelení | B | 8016306 | 150 Kč |
DKP0864 | Vondráčková AlžbětaVondráčková Alžběta | Oddíl OB Kotlářka | A | 8226349 | 150 Kč |
DKP1058 | Vondráčková JolanaVondráčková Jolana | Oddíl OB Kotlářka | B | 8330756 | 150 Kč |
LPM0953 | Šafránková EliškaŠafránková Eliška | OK Lokomotiva Plzeň | B | 8003929 | 150 Kč |
CHT0852 | Kellerová AliceKellerová Alice | OOB SK Chrast | B | 8013487 | 150 Kč |
VRL0951 | Kutlvašrová PavlaKutlvašrová Pavla | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8454047 | 150 Kč |
JIL0852 | Kynčlová AnnaKynčlová Anna | OK Jilemnice | B | 8140914 | 150 Kč |
TUR0957 | Tomášková MatildaTomášková Matilda | OOB TJ Turnov | B | 8656542 | 150 Kč |
ONO0950 | Ječmenová VeronikaJečmenová Veronika | SKOB Ostrov | C | 8016054 | 150 Kč |
VRL0952 | Hančová KarolínaHančová Karolína | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8014548 | 150 Kč |
PHK0853 | Málková MichaelaMálková Michaela | OK 99 Hradec Králové | B | 8004344 | 150 Kč |
JIL0954 | Salabová PavlínaSalabová Pavlína | OK Jilemnice | B | 8482071 | 150 Kč |
PHK0850 | Čapková MarkétaČapková Markéta | OK 99 Hradec Králové | B | 8013911 | 150 Kč |
SHK0954 | Lapáčková ŠárkaLapáčková Šárka | OK Slavia Hradec Králové | B | 2126271 | 150 Kč |
VSP0854 | Ehlerová AnnaEhlerová Anna | USK Praha | B | 8005141 | 150 Kč |
PGP0956 | Dvořáková LucieDvořáková Lucie | SK Praga | B | 8410787 | 150 Kč |
ODV0951 | Svobodová EmaSvobodová Ema | TJ Aero Odolena Voda | C | 8196067 | 150 Kč |
SHK0850 | Jedličková VeronikaJedličková Veronika | OK Slavia Hradec Králové | B | 8022635 | 150 Kč |
SHK0953 | Sochorová KristýnaSochorová Kristýna | OK Slavia Hradec Králové | B | 8461735 | 150 Kč |
HJL0850 | Kaplanová ViktorieKaplanová Viktorie | Sokol Horní Jelení | B | 8006737 | 150 Kč |
RIC0950 | Seidlová MagdalenaSeidlová Magdalena | OB Říčany | B | 8061502 | 150 Kč |
SNA0851 | Balcarová OlgaBalcarová Olga | TJ START Náchod | B | 8076019 | 150 Kč |
KRL0952 | Gelnerová MarkétaGelnerová Markéta | Kometa Kralovice | B | 8008299 | 150 Kč |
ROU0950 | Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta | SKOB Roudnice nad Labem | B | 8662284 | 150 Kč |
ONO0851 | Ritterová LídaRitterová Lída | SKOB Ostrov | B | 8154991 | 150 Kč |
LPM0951 | Stehlíková TerezaStehlíková Tereza | OK Lokomotiva Plzeň | B | 8013914 | 150 Kč |
DOR0952 | Baštová JustýnaBaštová Justýna | OK Dobříš | B | 8007179 | 150 Kč |
DOR0953 | Petriláková Amálie RebekaPetriláková Amálie Rebeka | OK Dobříš | B | 8028871 | 150 Kč |
ODV0851 | Berná KláraBerná Klára | TJ Aero Odolena Voda | B | 8196040 | 150 Kč |
ODV0855 | Matoušková SáraMatoušková Sára | TJ Aero Odolena Voda | C | 8031409 | 150 Kč |
ODV0856 | Syblíková RozálieSyblíková Rozálie | TJ Aero Odolena Voda | C | 8196063 | 150 Kč |
LPU0954 | Hovorková ElenHovorková Elen | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8013852 | 150 Kč |
LPU0961 | Macková GitaMacková Gita | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109409 | 150 Kč |
LPU0951 | Macháčková TerezaMacháčková Tereza | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109392 | 150 Kč |
LPU0952 | Švíglerová AnnaŠvíglerová Anna | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109379 | 150 Kč |
DKP0857 | Hladíková JulieHladíková Julie | Oddíl OB Kotlářka | B | 8116730 | 150 Kč |
VRL0851 | Čivrná EliškaČivrná Eliška | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8226375 | 150 Kč |
DKP0850 | Snížková AdélaSnížková Adéla | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080814 | 150 Kč |
MFP0950 | Blahutová LucieBlahutová Lucie | Matfyz Praha | B | 405999 | 150 Kč |
VPM0851 | Sobotová KateřinaSobotová Kateřina | KOS Slavia Plzeň | B | 8013929 | 150 Kč |
MLA0851 | Hermannová NatálieHermannová Natálie | MLOK Mariánské Lázně | C | 8016037 | 150 Kč |
VCB0950 | Jarošová LindaJarošová Linda | OB České Budějovice | B | 8013897 | 150 Kč |
KAM0951 | Balejová SofieBalejová Sofie | OK Kamenice | B | 8660541 | 150 Kč |
OPI0951 | Sobotková LadaSobotková Lada | Orientační sporty Písek | B | 2064782 | 150 Kč |
CTB0951 | Nováková Anna MarieNováková Anna Marie | SK OB Chotěboř | B | 8648583 | 150 Kč |
ZVO0954 | Michalíková KláraMichalíková Klára | OB SK Zvole | B | 8033280 | 150 Kč |
VSP0855 | Malečková PavlínaMalečková Pavlína | USK Praha | A | 8000237 | 225 Kč |
VSP0950 | Kučerová KateřinaKučerová Kateřina | USK Praha | B | 8013954 | 225 Kč |
PGP0951 | Štěpová BarboraŠtěpová Barbora | SK Praga | A | 8005136 | 225 Kč |
VSP0853 | Nemšovská MagdalenaNemšovská Magdalena | USK Praha | B | 8515520 | 225 Kč |
VSP0951 | Kopecká MarieKopecká Marie | USK Praha | C | 1416363 | 225 Kč |
RIC0854 | Bouřová NatálieBouřová Natálie | OB Říčany | C | 2131200 | 225 Kč |
STA0851 | Plachá NoraPlachá Nora | OK Střelka | B | 8116821 | 225 Kč |
STA0952 | Čápová DenisaČápová Denisa | OK Střelka | C | 8680427 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TJN0656 | Savruková AdélaSavruková Adéla | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8670806 | 230 Kč |
KAM0751 | Žemlová BarboraŽemlová Barbora | OK Kamenice | B | 8116775 | 230 Kč |
TAP0653 | Měšťanová TerezaMěšťanová Tereza | KOB Tretra Praha | A | 8208207 | 230 Kč |
LDC0650 | Hovorková MarieHovorková Marie | KOB Děčín | B | 8008279 | 230 Kč |
OPI0750 | Velátová LucieVelátová Lucie | Orientační sporty Písek | B | 8137514 | 230 Kč |
ONO0650 | Urbánková EvaUrbánková Eva | SKOB Ostrov | B | 8667973 | 230 Kč |
PHK0658 | Chrtková AnežkaChrtková Anežka | OK 99 Hradec Králové | B | 8039981 | 230 Kč |
TAP0655 | Sotonová ŠárkaSotonová Šárka | KOB Tretra Praha | B | 301182 | 230 Kč |
TJN0650 | Štemberová BáraŠtemberová Bára | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8662736 | 230 Kč |
BOR0751 | Rejholcová TerezaRejholcová Tereza | OK Jiskra Nový Bor | B | 8226406 | 230 Kč |
FSP0755 | Leinweberová JulieLeinweberová Julie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 8042141 | 230 Kč |
FSP0752 | Stará BarboraStará Barbora | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 2029170 | 230 Kč |
FSP0653 | Svobodová AdrianaSvobodová Adriana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 2029178 | 230 Kč |
KRL0653 | Gelnerová AnnaGelnerová Anna | Kometa Kralovice | B | 9102145 | 230 Kč |
JJN0750 | Baloghová MilenaBaloghová Milena | Team Jizerky | B | 8228091 | 230 Kč |
DKP0760 | Šilerová PetraŠilerová Petra | Oddíl OB Kotlářka | B | 8113509 | 230 Kč |
SRK0751 | Stavrinou KristýnaStavrinou Kristýna | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 8516423 | 230 Kč |
VSP0752 | Gajdová MichaelaGajdová Michaela | USK Praha | B | 8660527 | 230 Kč |
BOR0752 | Kocmanová AdélaKocmanová Adéla | OK Jiskra Nový Bor | B | 8051249 | 230 Kč |
CHC0658 | Mimrová KateřinaMimrová Kateřina | K.O.B. Choceň | B | 206485 | 230 Kč |
SJH0651 | Benešová MichaelaBenešová Michaela | SOS Jindřichův Hradec | B | 8005147 | 230 Kč |
SJH0751 | Komárková ZbyňkaKomárková Zbyňka | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014456 | 230 Kč |
CHT0753 | Zoulíková VendulaZoulíková Vendula | OOB SK Chrast | B | 8022651 | 230 Kč |
PHK0752 | Podlešáková MonikaPodlešáková Monika | OK 99 Hradec Králové | B | 8515512 | 230 Kč |
PHK0664 | Ballonová LucieBallonová Lucie | OK 99 Hradec Králové | B | 2181282 | 230 Kč |
BOR0656 | Rejmanová NikolaRejmanová Nikola | OK Jiskra Nový Bor | B | 8160172 | 230 Kč |
EKP0756 | Náměstková AnetaNáměstková Aneta | VŠTJ Ekonom Praha | C | 1403429 | 230 Kč |
CTB0752 | Běloušková KateřinaBěloušková Kateřina | SK OB Chotěboř | B | 8003607 | 230 Kč |
PGP0659 | Dvořáková VeronikaDvořáková Veronika | SK Praga | B | 8140907 | 230 Kč |
SHK0760 | Chlupáčová AnežkaChlupáčová Anežka | OK Slavia Hradec Králové | B | 8119417 | 230 Kč |
SHK0650 | Čečková KarolínaČečková Karolína | OK Slavia Hradec Králové | B | 8414128 | 230 Kč |
CHT0656 | Slavíková TerezaSlavíková Tereza | OOB SK Chrast | B | 8226328 | 230 Kč |
RUZ0650 | Hofhanzlová ŠtěpánkaHofhanzlová Štěpánka | TJ Růžená | B | 8116689 | 230 Kč |
JIL0750 | Votočková AmélieVotočková Amélie | OK Jilemnice | B | 8047184 | 230 Kč |
KRL0757 | Pokorná AnežkaPokorná Anežka | Kometa Kralovice | B | 230 Kč | |
RIC0651 | Kotenová MarkétaKotenová Markéta | OB Říčany | C | 8226391 | 230 Kč |
DOR0657 | Magazu AnnabelleMagazu Annabelle | OK Dobříš | B | 8033231 | 230 Kč |
ODV0752 | Houdková KateřinaHoudková Kateřina | TJ Aero Odolena Voda | C | 8196064 | 230 Kč |
LPU0656 | Dvořáková KateřinaDvořáková Kateřina | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109315 | 230 Kč |
LPU0659 | Šmídová TerezieŠmídová Terezie | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7200596 | 230 Kč |
FSP0777 | Fibírová LucieFibírová Lucie | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 2081361 | 230 Kč |
VSP0653 | Folprechtová JulieFolprechtová Julie | USK Praha | C | 8013908 | 230 Kč |
DKP0657 | Večerková EmaVečerková Ema | Oddíl OB Kotlářka | B | 2419952 | 230 Kč |
SHK0750 | Netuková AnežkaNetuková Anežka | OK Slavia Hradec Králové | B | 8660536 | 230 Kč |
KRL0651 | Fišarová AdélaFišarová Adéla | Kometa Kralovice | B | 230 Kč | |
FSP0750 | Kuželová ElaKuželová Ela | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2067237 | 230 Kč |
ZVO0654 | Hocková JolanaHocková Jolana | OB SK Zvole | C | 2419979 | 230 Kč |
PHK0654 | Příkazská ZuzanaPříkazská Zuzana | OK 99 Hradec Králové | B | 8518314 | 230 Kč |
ZVO0653 | Hocková KristýnaHocková Kristýna | OB SK Zvole | C | 2420022 | 230 Kč |
KRL0754 | Kropáčová ZuzanaKropáčová Zuzana | Kometa Kralovice | B | 230 Kč | |
ROU0653 | Krejčová HanaKrejčová Hana | SKOB Roudnice nad Labem | B | 8662337 | 230 Kč |
PGP0654 | Vozábalová HanaVozábalová Hana | SK Praga | B | 2106747 | 230 Kč |
STH0754 | Hamáčková TáňaHamáčková Táňa | SK Studenec | B | 2008994 | 230 Kč |
ZVO0752 | Švejdová KarolínaŠvejdová Karolína | OB SK Zvole | B | 2125370 | 230 Kč |
ONO0655 | Pekárková BáraPekárková Bára | SKOB Ostrov | B | 21263914 | 230 Kč |
JJN0751 | Cicvárková KláraCicvárková Klára | Team Jizerky | C | 2111784 | 345 Kč |
PHK0759 | Nevmerzhytska MariiaNevmerzhytska Mariia | OK 99 Hradec Králové | C | 8003644 | 345 Kč |
SJC0650 | Malínská NelaMalínská Nela | Sportcentrum Jičín | B | 8344417 | 345 Kč |
TJN0658 | Podoubská AdélaPodoubská Adéla | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8410780 | 345 Kč |
ONO0657 | Halámková JanaHalámková Jana | SKOB Ostrov | B | 1428926 | 345 Kč |
VLI0658 | Balcarová MarieBalcarová Marie | Slavia Liberec orienteering | B | 8016312 | 345 Kč |
DOR0753 | Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta | OK Dobříš | B | 8116728 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI0452 | Šestáková MarieŠestáková Marie | Slavia Liberec orienteering | B | 8667522 | 230 Kč |
TAP0455 | Tomášková LindaTomášková Linda | KOB Tretra Praha | B | 8680610 | 230 Kč |
VLI0551 | Pecková TerezaPecková Tereza | Slavia Liberec orienteering | B | 8667966 | 230 Kč |
TUR0552 | Novotná BarboraNovotná Barbora | OOB TJ Turnov | B | 8026584 | 230 Kč |
SRK0554 | Tomášová AnnaTomášová Anna | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 8663141 | 230 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | B | 8226309 | 230 Kč |
VTA0552 | Pekařová NelaPekařová Nela | SC vebr-sport | B | 8670785 | 230 Kč |
JJN0550 | Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina | Team Jizerky | B | 8107705 | 230 Kč |
ONO0553 | Holíková SimonaHolíková Simona | SKOB Ostrov | B | 8154979 | 230 Kč |
JIL0552 | Kopecká AnnaKopecká Anna | OK Jilemnice | B | 2124766 | 230 Kč |
SRK0557 | Výchová VeronikaVýchová Veronika | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 8014445 | 230 Kč |
LTU0451 | Hošková KateřinaHošková Kateřina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662731 | 230 Kč |
PHK0451 | Čapková AnnaČapková Anna | OK 99 Hradec Králové | B | 8667978 | 230 Kč |
SHK0463 | Andrlová LeaAndrlová Lea | OK Slavia Hradec Králové | B | 2113493 | 230 Kč |
CHT0552 | Veselá TerezaVeselá Tereza | OOB SK Chrast | B | 7207628 | 230 Kč |
JIL0451 | Gottsteinová EmaGottsteinová Ema | OK Jilemnice | B | 2078459 | 230 Kč |
RIC0450 | De Heij LauraDe Heij Laura | OB Říčany | B | 8656564 | 230 Kč |
RIC0452 | Kotenová BarboraKotenová Barbora | OB Říčany | B | 8109328 | 230 Kč |
FSP0450 | Cincibusová LenkaCincibusová Lenka | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 8666 | 230 Kč |
PHK0450 | Chvátilová JohanaChvátilová Johana | OK 99 Hradec Králové | B | 8660575 | 230 Kč |
LPU0566 | Kubíková MagdalénaKubíková Magdaléna | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8183060 | 230 Kč |
LPU0455 | Tučková AnnaTučková Anna | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8013839 | 230 Kč |
PGP0454 | Řeháková LudmilaŘeháková Ludmila | SK Praga | B | 8003663 | 230 Kč |
OPI0453 | Počtová KláraPočtová Klára | Orientační sporty Písek | B | 8014535 | 230 Kč |
OPI0452 | Pazderníková JanaPazderníková Jana | Orientační sporty Písek | B | 8022373 | 230 Kč |
KPY0450 | Pavlíčková HanaPavlíčková Hana | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | B | 8226325 | 230 Kč |
ZTC0456 | Šauli KateřinaŠauli Kateřina | Západočeské sportovní centrum OB | B | 2060388 | 345 Kč |
PGP0556 | Gemperlová EliškaGemperlová Eliška | SK Praga | B | 8226321 | 345 Kč |
DKP0463 | Szymanská ZuzanaSzymanská Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | B | 8014458 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LTP0350 | Žejdlíková EliškaŽejdlíková Eliška | OOB TJ Lokomotiva Teplice | B | 8226439 | 230 Kč |
PGP0355 | Dvořáková HanaDvořáková Hana | SK Praga | A | 8667539 | 230 Kč |
PHK0353 | Horáková VeronikaHoráková Veronika | OK 99 Hradec Králové | B | 2087682 | 230 Kč |
OPI0350 | Šafaříková LucieŠafaříková Lucie | Orientační sporty Písek | B | 8648555 | 230 Kč |
JJN0251 | Podrábská MariePodrábská Marie | Team Jizerky | B | 8660394 | 230 Kč |
EKP0353 | Náměstková RadkaNáměstková Radka | VŠTJ Ekonom Praha | C | 981849 | 230 Kč |
JJN0254 | Linková LucieLinková Lucie | Team Jizerky | B | 8659384 | 230 Kč |
LPU0354 | Vodičková JohanaVodičková Johana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656504 | 230 Kč |
CHT0353 | Kropáčková VendulaKropáčková Vendula | OOB SK Chrast | B | 2148235 | 230 Kč |
ZVO0352 | Švecová AnežkaŠvecová Anežka | OB SK Zvole | B | 8116827 | 230 Kč |
EKP0256 | Fantová KateřinaFantová Kateřina | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8183070 | 230 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
FSP8650 | Studničná LenkaStudničná Lenka | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8028805 | 250 Kč |
KPY0050 | Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 8410806 | 250 Kč |
PHK8055 | Vítková LucieVítková Lucie | OK 99 Hradec Králové | C | 8006766 | 250 Kč |
BOR8752 | Kábrtová OldřiškaKábrtová Oldřiška | OK Jiskra Nový Bor | C | 7209434 | 250 Kč |
EKP0154 | Náměstková DenisaNáměstková Denisa | VŠTJ Ekonom Praha | C | 981844 | 250 Kč |
TJP8850 | Jirásková KateřinaJirásková Kateřina | TJ Sokol Troja | C | 53556 | 250 Kč |
KRL9651 | Hanáková MagdaHanáková Magda | Kometa Kralovice | C | 8013942 | 250 Kč |
SPC7160 | Mědílková IvaMědílková Iva | SPORTICUS team | C | 8667533 | 250 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TJN8951 | Večeřová BarboraVečeřová Barbora | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8061451 | 250 Kč |
PDY8050 | Šilerová EvaŠilerová Eva | Běhej Poděbrady | C | 8660526 | 250 Kč |
DCE7950 | Zeman KláraZeman Klára | KOB Dobřichovice | C | 2113474 | 250 Kč |
VCB9755 | Gottfriedová AdélaGottfriedová Adéla | OB České Budějovice | C | 426398 | 250 Kč |
MFP0550 | Blahutová MartinaBlahutová Martina | Matfyz Praha | C | 53611 | 250 Kč |
DKP9651 | Klašková JosefinaKlašková Josefina | Oddíl OB Kotlářka | C | 443061 | 250 Kč |
DKP0155 | Blahová PavlaBlahová Pavla | Oddíl OB Kotlářka | C | 8653088 | 250 Kč |
DKP8251 | Blažková KristinaBlažková Kristina | Oddíl OB Kotlářka | C | 8014545 | 250 Kč |
TJP8750 | Kuklová JanaKuklová Jana | TJ Sokol Troja | C | 51328 | 250 Kč |
PGP8455 | Horová KláraHorová Klára | SK Praga | C | 8008455 | 375 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI6151 | Henychová ZuzanaHenychová Zuzana | Slavia Liberec orienteering | C | 9061 | 230 Kč |
VLI8150 | Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina | Slavia Liberec orienteering | C | 51230 | 230 Kč |
PHK8150 | Hepnerová MartinaHepnerová Martina | OK 99 Hradec Králové | C | 8656708 | 230 Kč |
CST8351 | Málková ŠárkaMálková Šárka | OB Strakonice | C | 8051083 | 230 Kč |
BOR8450 | Zenková PavlaZenková Pavla | OK Jiskra Nový Bor | C | 7207489 | 230 Kč |
SRK7651 | Šklíbová JanaŠklíbová Jana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8663139 | 230 Kč |
DKP7752 | Snížková PetraSnížková Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 8013488 | 230 Kč |
CHT8052 | Zoulíková IvetaZoulíková Iveta | OOB SK Chrast | C | 7207872 | 230 Kč |
HCE8650 | Kučerová BarboraKučerová Barbora | TJ Hostivice | C | 2021835 | 230 Kč |
SHK8251 | Čížová AndreaČížová Andrea | OK Slavia Hradec Králové | C | 8076029 | 230 Kč |
DOR7656 | Petriláková PetraPetriláková Petra | OK Dobříš | C | 8226435 | 230 Kč |
DKP8756 | Pospíšilová MariePospíšilová Marie | Oddíl OB Kotlářka | R | 8080824 | 230 Kč |
ROU8350 | Hrádková KateřinaHrádková Kateřina | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2143344 | 230 Kč |
VIM8350 | Roučková RomanaRoučková Romana | Ski klub Šumava Vimperk | C | 51270 | 230 Kč |
TJP6550 | Pecharová MichaelaPecharová Michaela | TJ Sokol Troja | C | 301536 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CEP8050 | Pilařová KateřinaPilařová Kateřina | Čepíci | 2800224 | 230 Kč | |
VCB7853 | Veselá EvaVeselá Eva | OB České Budějovice | C | 8013928 | 230 Kč |
KAM7851 | Mišeková MartinaMišeková Martina | OK Kamenice | C | 2800344 | 230 Kč |
DKP8052 | Procházková JanaProcházková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8042126 | 230 Kč |
TAP7950 | Sotonová JitkaSotonová Jitka | KOB Tretra Praha | C | 2420031 | 230 Kč |
DOK6850 | Hradecká PetraHradecká Petra | OK Doksy | C | 897368 | 230 Kč |
SJC7756 | Havrdová RenataHavrdová Renata | Sportcentrum Jičín | C | 8113000 | 230 Kč |
BOR7853 | Patková KateřinaPatková Kateřina | OK Jiskra Nový Bor | C | 8304113 | 230 Kč |
FSP8051 | Skripniková KateřinaSkripniková Kateřina | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8116721 | 230 Kč |
VSP7850 | Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora | USK Praha | R | 2102777 | 230 Kč |
PGP8154 | Bartalošová JanaBartalošová Jana | SK Praga | C | 2084985 | 230 Kč |
VCB8150 | Rücklová AlenaRücklová Alena | OB České Budějovice | C | 2104583 | 230 Kč |
DKP8255 | Míková ŠárkaMíková Šárka | Oddíl OB Kotlářka | C | 8022636 | 230 Kč |
DKP7856 | Vondráčková MarkétaVondráčková Markéta | Oddíl OB Kotlářka | C | 2120867 | 230 Kč |
TJP7950 | Vaněčková PetraVaněčková Petra | TJ Sokol Troja | C | 8000318 | 230 Kč |
VRL7752 | Kutlvašrová VlaďkaKutlvašrová Vlaďka | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2060275 | 230 Kč |
SJH7853 | Gregorová LenkaGregorová Lenka | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096216 | 230 Kč |
ONO8050 | Ječmenová VěraJečmenová Věra | SKOB Ostrov | C | 7209469 | 230 Kč |
SJH7851 | Beranová JanaBeranová Jana | SOS Jindřichův Hradec | C | 2035147 | 230 Kč |
FSP6153 | Karasová JanaKarasová Jana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 301140 | 230 Kč |
LTU7851 | Komárková LucieKomárková Lucie | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662725 | 230 Kč |
PHK7850 | Čapková PetraČapková Petra | OK 99 Hradec Králové | C | 2053587 | 230 Kč |
VSP7855 | Ehlerová PetraEhlerová Petra | USK Praha | C | 51597 | 230 Kč |
KAM8050 | Voleská AliceVoleská Alice | OK Kamenice | C | 2051530 | 230 Kč |
CTB8051 | Klusáčková LenkaKlusáčková Lenka | SK OB Chotěboř | C | 232874 | 230 Kč |
LBE8152 | Žufníčková PavlaŽufníčková Pavla | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52320 | 230 Kč |
RIC7853 | Čevelová IvanaČevelová Ivana | OB Říčany | C | 2102678 | 230 Kč |
DOR7853 | Magazu RadmilaMagazu Radmila | OK Dobříš | C | 8012880 | 230 Kč |
DOR7754 | Žižková JaroslavaŽižková Jaroslava | OK Dobříš | C | 2104694 | 230 Kč |
LPU7960 | Haasová RenataHaasová Renata | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8014506 | 230 Kč |
DKP7852 | Hladíková ZuzanaHladíková Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 2092421 | 230 Kč |
ROU7850 | Hellerová AlenaHellerová Alena | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2081373 | 230 Kč |
FSP7555 | Fibírová ZuzanaFibírová Zuzana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515067 | 230 Kč |
FSP7851 | Kuželová MichaelaKuželová Michaela | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 211539 | 230 Kč |
SJI7850 | Chudíková BarboraChudíková Barbora | OK Jihlava | C | 8033211 | 230 Kč |
SJI8151 | Bartáková PetraBartáková Petra | OK Jihlava | C | 8076038 | 230 Kč |
MLA8250 | Placková VeronikaPlacková Veronika | MLOK Mariánské Lázně | C | 8033229 | 230 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 7207853 | 230 Kč |
DKP7251 | Vítečková KateřinaVítečková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 7007201 | 230 Kč |
OPI7850 | Hrodková MarkétaHrodková Markéta | Orientační sporty Písek | C | 2039227 | 230 Kč |
VSP8150 | Kopecká AnežkaKopecká Anežka | USK Praha | C | 8013939 | 345 Kč |
PGP8150 | Lacigová MichaelaLacigová Michaela | SK Praga | C | 8028810 | 345 Kč |
TUV7851 | Tomášková RadkaTomášková Radka | SOK TJ Turnov | C | 2120062 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOR7650 | Tučková MonikaTučková Monika | OK Jiskra Nový Bor | C | 8421843 | 230 Kč |
KAM7550 | Žemlová EvaŽemlová Eva | OK Kamenice | C | 8033217 | 230 Kč |
VLI7454 | Dvorská MarieDvorská Marie | Slavia Liberec orienteering | C | 2058473 | 230 Kč |
PGP7763 | Lošťáková IvanaLošťáková Ivana | SK Praga | C | 8014514 | 230 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8648571 | 230 Kč |
VSP7453 | Zakouřilová HelenaZakouřilová Helena | USK Praha | C | 8002888 | 230 Kč |
CST7454 | Pelcová PavlaPelcová Pavla | OB Strakonice | C | 7749 | 230 Kč |
ZVO7152 | Bártová PavlaBártová Pavla | OB SK Zvole | C | 2083418 | 230 Kč |
LIP7650 | Kubečková TerezieKubečková Terezie | SOS Mamuti z Lipovky | C | 995872 | 230 Kč |
LPM7753 | Šafránková MartinaŠafránková Martina | OK Lokomotiva Plzeň | C | 2000609 | 230 Kč |
VSP7752 | Gajdová KristinaGajdová Kristina | USK Praha | C | 8006765 | 230 Kč |
EKP7351 | Náměstková VeronikaNáměstková Veronika | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8042138 | 230 Kč |
BOR7563 | Jeřábková TerezaJeřábková Tereza | OK Jiskra Nový Bor | C | 8160178 | 230 Kč |
OKP6452 | Smolková AlenaSmolková Alena | SK OK 24 Praha | C | 53567 | 230 Kč |
SHK7753 | Čečková MartinaČečková Martina | OK Slavia Hradec Králové | C | 8660534 | 230 Kč |
SHK7651 | Lapáčková SoňaLapáčková Soňa | OK Slavia Hradec Králové | C | 2120644 | 230 Kč |
VCB7552 | Janošíková OlgaJanošíková Olga | OB České Budějovice | C | 426399 | 230 Kč |
HJL7550 | Kaplanová AlenaKaplanová Alena | Sokol Horní Jelení | C | 2148137 | 230 Kč |
MAS7351 | Millionová HedvikaMillionová Hedvika | OOB Aš | C | 2087633 | 230 Kč |
PGP7551 | Šimerková OlgaŠimerková Olga | SK Praga | C | 8648558 | 230 Kč |
VCB7653 | Míková LenkaMíková Lenka | OB České Budějovice | C | 8237724 | 230 Kč |
ODV7651 | Berná MarkétaBerná Markéta | TJ Aero Odolena Voda | C | 52889 | 230 Kč |
LPU7670 | Držková MarkétaDržková Markéta | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2073755 | 230 Kč |
LPU7658 | Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8013872 | 230 Kč |
VRL7355 | Čivrná KarolínaČivrná Karolína | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8107731 | 230 Kč |
VSP7460 | Folprechtová KateřinaFolprechtová Kateřina | USK Praha | C | 8670466 | 230 Kč |
ODV7751 | Dudlová JanaDudlová Jana | TJ Aero Odolena Voda | C | 2135182 | 230 Kč |
VPM7250 | Sobotová JanaSobotová Jana | KOS Slavia Plzeň | C | 8022362 | 230 Kč |
DKP7753 | Mullis KateřinaMullis Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 8660470 | 230 Kč |
TJP7550 | Prylová PavlaPrylová Pavla | TJ Sokol Troja | C | 2069042 | 230 Kč |
STH7351 | Junková KateřinaJunková Kateřina | SK Studenec | C | 7204984 | 230 Kč |
BOR7457 | Janoušková IvetaJanoušková Iveta | OK Jiskra Nový Bor | C | 8431 | 345 Kč |
BOR7459 | Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena | OK Jiskra Nový Bor | C | 8160189 | 345 Kč |
VSP7559 | Malečková IvaMalečková Iva | USK Praha | C | 2067949 | 345 Kč |
VSP7255 | Horáková LenkaHoráková Lenka | USK Praha | C | 2148103 | 345 Kč |
VSP7551 | Kučerová MarieKučerová Marie | USK Praha | C | 2127526 | 345 Kč |
SLA7450 | Zemková HelenaZemková Helena | SKOB Slaný | C | 8028831 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SLA6950 | Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila | SKOB Slaný | C | 8033240 | 230 Kč |
TAP6852 | Petrová MartinaPetrová Martina | KOB Tretra Praha | C | 232196 | 230 Kč |
TJN7152 | Lesáková VěraLesáková Věra | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662715 | 230 Kč |
TAP6851 | Šimůnková MartinaŠimůnková Martina | KOB Tretra Praha | C | 442851 | 230 Kč |
LDC7150 | Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana | KOB Děčín | C | 8022672 | 230 Kč |
LTP7252 | Riby KateřinaRiby Kateřina | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 8445304 | 230 Kč |
KRE7051 | Dulovcová MarieDulovcová Marie | OOB TJ Sokol Křemže | C | 7207876 | 230 Kč |
TAP7152 | Melišíková RadkaMelišíková Radka | KOB Tretra Praha | C | 8008273 | 230 Kč |
BOR6951 | Rejholcová AndreaRejholcová Andrea | OK Jiskra Nový Bor | C | 8033288 | 230 Kč |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 230 Kč |
KAM6952 | Himmelová MarieHimmelová Marie | OK Kamenice | C | 51681 | 230 Kč |
KPY6850 | Míchalová MarcelaMíchalová Marcela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 682670 | 230 Kč |
JJN6950 | Nožičková RenataNožičková Renata | Team Jizerky | C | 2070806 | 230 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 8660392 | 230 Kč |
VSP7099 | Klapalová PavlaKlapalová Pavla | USK Praha | C | 51589 | 230 Kč |
PHK7151 | Maňáková SilvieMaňáková Silvie | OK 99 Hradec Králové | C | 2000571 | 230 Kč |
PHK6757 | Azebová MartinaAzebová Martina | OK 99 Hradec Králové | C | 49890 | 230 Kč |
PGP7254 | Dvořáková IvanaDvořáková Ivana | SK Praga | C | 2148227 | 230 Kč |
VTA7151 | Svobodová MartinaSvobodová Martina | SC vebr-sport | C | 9101708 | 230 Kč |
ZVO6451 | Zimmerová LenkaZimmerová Lenka | OB SK Zvole | C | 428220 | 230 Kč |
PHK7150 | Čermáková LucieČermáková Lucie | OK 99 Hradec Králové | C | 2103266 | 230 Kč |
RIC7252 | Kotenová KláraKotenová Klára | OB Říčany | C | 8226424 | 230 Kč |
VCB7055 | Gottfriedová MarcelaGottfriedová Marcela | OB České Budějovice | C | 426396 | 230 Kč |
DOR7150 | Nová JanaNová Jana | OK Dobříš | C | 8663122 | 230 Kč |
SHK7251 | Langrová MonikaLangrová Monika | OK Slavia Hradec Králové | C | 9802 | 230 Kč |
KAM7253 | Balejová VeronikaBalejová Veronika | OK Kamenice | C | 2115760 | 230 Kč |
TUV6850 | Linková IvaLinková Iva | SOK TJ Turnov | C | 8061486 | 230 Kč |
LLI7150 | Balcarová AlenaBalcarová Alena | LOK-o Liberec | C | 1398994 | 345 Kč |
EKP6252 | Pecková IvanaPecková Ivana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8162864 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST6550 | Málková VěraMálková Věra | OB Strakonice | C | 2118474 | 230 Kč |
PEN6350 | Kábrtová IvaKábrtová Iva | OK RECO Sport | C | 8030630 | 230 Kč |
BOR6550 | Pávková JanaPávková Jana | OK Jiskra Nový Bor | C | 8445 | 230 Kč |
LTU6451 | Hindráková MartinaHindráková Martina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8667964 | 230 Kč |
KRE6352 | Kovaříčková DarjaKovaříčková Darja | OOB TJ Sokol Křemže | C | 2039143 | 230 Kč |
OKP6651 | Nováková IrenaNováková Irena | SK OK 24 Praha | C | 2133898 | 230 Kč |
KNC6550 | Komersová JanaKomersová Jana | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 8226399 | 230 Kč |
KNC6750 | Čiháková LenkaČiháková Lenka | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 8667527 | 230 Kč |
BOR6654 | Halířová EvaHalířová Eva | OK Jiskra Nový Bor | C | 8028822 | 230 Kč |
LTU6352 | Hanušová JitkaHanušová Jitka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8680397 | 230 Kč |
JEN6451 | Švarcová LenkaŠvarcová Lenka | OB Jenišovice | C | 8033291 | 230 Kč |
SJH6451 | Tichá JanaTichá Jana | SOS Jindřichův Hradec | C | 8482089 | 230 Kč |
SCP6150 | Kavková DanaKavková Dana | OK Sparta Praha | C | 8222227 | 230 Kč |
TJN6051 | Zuzánková RůženaZuzánková Růžena | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8659401 | 230 Kč |
LTU6752 | Stodůlková LenkaStodůlková Lenka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 206478 | 230 Kč |
OKP6550 | Valentová HelenaValentová Helena | SK OK 24 Praha | C | 8013931 | 230 Kč |
PGP5850 | Zelená MarkétaZelená Markéta | SK Praga | C | 8680329 | 230 Kč |
MLA6551 | Tenglerová HelenaTenglerová Helena | MLOK Mariánské Lázně | C | 1421930 | 230 Kč |
FSP6651 | Cincibusová IvanaCincibusová Ivana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8116688 | 230 Kč |
SHK6651 | Thýnová IvanaThýnová Ivana | OK Slavia Hradec Králové | C | 2017663 | 230 Kč |
DKP6750 | Klašková KateřinaKlašková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 49806 | 230 Kč |
PGP6352 | Ježková ReginaJežková Regina | SK Praga | C | 8005133 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DCE5550 | Mrázová PavlaMrázová Pavla | KOB Dobřichovice | C | 7868 | 170 Kč |
KNC6150 | Havlíčková JindřiškaHavlíčková Jindřiška | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 8662276 | 170 Kč |
PGP6250 | Hrabánková IlonaHrabánková Ilona | SK Praga | C | 8013881 | 170 Kč |
ROZ6150 | Voltrová SvatavaVoltrová Svatava | OK Roztoky | C | 8013396 | 170 Kč |
DKP6150 | Malačková JanaMalačková Jana | Oddíl OB Kotlářka | C | 232646 | 170 Kč |
TJN6052 | Večeřová IvanaVečeřová Ivana | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2027204 | 170 Kč |
TAP6253 | Tihonová JindraTihonová Jindra | KOB Tretra Praha | C | 232161 | 170 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 51756 | 170 Kč |
KNC6251 | Kohoutová PavlaKohoutová Pavla | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 515055 | 170 Kč |
LTP6151 | Kovářová AlenaKovářová Alena | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7205026 | 170 Kč |
KPY6050 | Freyová MichaelaFreyová Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301394 | 170 Kč |
OKP6151 | Šámalová HanaŠámalová Hana | SK OK 24 Praha | C | 502090 | 170 Kč |
VSP6151 | Michálková JiřinaMichálková Jiřina | USK Praha | C | 51734 | 170 Kč |
MLA6258 | Sklenářová JanaSklenářová Jana | MLOK Mariánské Lázně | C | 416175 | 170 Kč |
EKP5750 | Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51604 | 170 Kč |
EKP5650 | Fantová LibušeFantová Libuše | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8516255 | 170 Kč |
SLP5951 | Chloupková JanaChloupková Jana | OOB Slavia Praha | C | 51546 | 255 Kč |
TEH5751 | Sládková EvaSládková Eva | Sokol Tehov | C | 8663158 | 255 Kč |
CHT6052 | Juračková JanaJuračková Jana | OOB SK Chrast | C | 9237 | 255 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TJN5752 | Kuncová JiřinaKuncová Jiřina | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8670743 | 170 Kč |
CHA5351 | Ševčíková AlenaŠevčíková Alena | OK Chrastava | C | 8008272 | 170 Kč |
NPA5754 | Hušková EvaHušková Eva | SK LOB Nová Paka | C | 7203468 | 170 Kč |
CHA5650 | Lusková OlgaLusková Olga | OK Chrastava | C | 8170 | 170 Kč |
DCE5450 | Procházková MilušeProcházková Miluše | KOB Dobřichovice | C | 1954721 | 170 Kč |
VCB5651 | Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra | OB České Budějovice | C | 53725 | 170 Kč |
TJP5250 | Wolkerová DagmarWolkerová Dagmar | TJ Sokol Troja | C | 51289 | 170 Kč |
KNC5750 | Šilerová ZdenaŠilerová Zdena | Sokol Kostelec n. Č. l. | C | 2023962 | 170 Kč |
VSP5450 | Horová MagdaHorová Magda | USK Praha | C | 7009782 | 170 Kč |
TCB5751 | Pokorná EvaPokorná Eva | SK Technik České Budějovice | C | 52184 | 170 Kč |
NPA5351 | Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina | SK LOB Nová Paka | C | 2060217 | 170 Kč |
NPA5552 | Nováková JanaNováková Jana | SK LOB Nová Paka | C | 2060214 | 170 Kč |
VRL5451 | Nýdrlová EvaNýdrlová Eva | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8954 | 170 Kč |
SHK5351 | Fejlková AliceFejlková Alice | OK Slavia Hradec Králové | C | 9107 | 170 Kč |
SCP5450 | Zavadilová NaďaZavadilová Naďa | OK Sparta Praha | C | 336750 | 170 Kč |
PGP5550 | Doležalová VlastaDoležalová Vlasta | SK Praga | C | 52095 | 255 Kč |
26A5650 | Haider AnnaHaider Anna | (AUT) HSV Ried | 8630860 | 255 Kč | |
UVP5450 | Beranová VlastaBeranová Vlasta | Slovan Praha | C | 7917 | 255 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHA5150 | Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana | OK Chrastava | C | 8022660 | 170 Kč |
VLI4950 | Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava | Slavia Liberec orienteering | C | 2080918 | 170 Kč |
VLI5150 | Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana | Slavia Liberec orienteering | C | 8113523 | 170 Kč |
VLI5152 | Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava | Slavia Liberec orienteering | C | 8448441 | 170 Kč |
VSP5050 | Dohnalová DanaDohnalová Dana | USK Praha | C | 8680418 | 170 Kč |
LPU4950 | Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 436429 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SLP4451 | Zmeková MílaZmeková Míla | OOB Slavia Praha | C | 51550 | 170 Kč |
PGP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Praga | C | 8200025 | 170 Kč |
PGP4750 | Kubátová MiladaKubátová Milada | SK Praga | C | 2067222 | 170 Kč |
VPM4350 | Beránková PavlaBeránková Pavla | KOS Slavia Plzeň | C | 330650 | 170 Kč |
LPU4752 | Kubíková KvětoslavaKubíková Květoslava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8471811 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM1300 | Mišek MichalMišek Michal | OK Kamenice | C | 2088709 | 120 Kč |
FSP1300 | Skripnik KiliánSkripnik Kilián | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2092380 | 120 Kč |
LTU1500 | Skalka JindřichSkalka Jindřich | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2113047 | 120 Kč |
DKP1301 | Míka ZbyněkMíka Zbyněk | Oddíl OB Kotlářka | C | 8410799 | 120 Kč |
HCE1400 | Kučera MartinKučera Martin | TJ Hostivice | C | 1417246 | 120 Kč |
RIC1300 | Čevela MarekČevela Marek | OB Říčany | C | 2039997 | 120 Kč |
CHT1402 | Matras ŠtěpánMatras Štěpán | OOB SK Chrast | C | 51980 | 120 Kč |
VCB1403 | Míka TomášMíka Tomáš | OB České Budějovice | C | 2115728 | 120 Kč |
BOR1305 | Šrůta DavidŠrůta David | OK Jiskra Nový Bor | C | 4408 | 120 Kč |
DKP1401 | Jager RobertJager Robert | Oddíl OB Kotlářka | C | 2086151 | 120 Kč |
DKP1200 | Mullis RobertMullis Robert | Oddíl OB Kotlářka | C | 2075694 | 120 Kč |
FSP1201 | Kužel JonášKužel Jonáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 446429 | 120 Kč |
DKP1212 | Junek KryštofJunek Kryštof | Oddíl OB Kotlářka | C | 2008986 | 120 Kč |
SJI1515 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 2103711 | 120 Kč |
SJI1401 | Prošek FilipProšek Filip | OK Jihlava | C | 888644 | 120 Kč |
MLA1200 | Placek NikolasPlacek Nikolas | MLOK Mariánské Lázně | C | 888609 | 120 Kč |
BOR1403 | Čech JanČech Jan | OK Jiskra Nový Bor | C | 416195 | 120 Kč |
CHT1401 | Korecký RadanKorecký Radan | OOB SK Chrast | C | 8003626 | 120 Kč |
KAM1201 | Sláma MarekSláma Marek | OK Kamenice | C | 2116462 | 120 Kč |
LTP1200 | Klein DavidKlein David | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 8107758 | 180 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOR1100 | Lamač VítekLamač Vítek | OK Jiskra Nový Bor | B | 8421841 | 120 Kč |
DKP1101 | Míka LubošMíka Luboš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8017720 | 120 Kč |
VCB1103 | Minařík FrantišekMinařík František | OB České Budějovice | B | 8007194 | 120 Kč |
SLA1100 | Hanák KryštofHanák Kryštof | SKOB Slaný | C | 9201329 | 120 Kč |
PHK1106 | Tatarnikov IvanTatarnikov Ivan | OK 99 Hradec Králové | C | 2017671 | 120 Kč |
VSP1100 | Baldrian JosefBaldrian Josef | USK Praha | C | 8670452 | 120 Kč |
PDY1101 | Šiler ŠtěpánŠiler Štěpán | Běhej Poděbrady | C | 2112725 | 120 Kč |
VRL1002 | Kutlvašr VladimírKutlvašr Vladimír | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8047122 | 120 Kč |
DKP1005 | Brandejs HynekBrandejs Hynek | Oddíl OB Kotlářka | C | 2095971 | 120 Kč |
SJH1003 | Blažek VojtěchBlažek Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014562 | 120 Kč |
SJH1001 | Míchal JakubMíchal Jakub | SOS Jindřichův Hradec | B | 8022661 | 120 Kč |
SJH1101 | Beran AntonínBeran Antonín | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014505 | 120 Kč |
HCE1101 | Kučera JakubKučera Jakub | TJ Hostivice | C | 2148139 | 120 Kč |
KAM1103 | Voleský ViktorVoleský Viktor | OK Kamenice | C | 2102864 | 120 Kč |
VCB1002 | Janošík IvanJanošík Ivan | OB České Budějovice | B | 8519562 | 120 Kč |
DKP1002 | Machar DanMachar Dan | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080823 | 120 Kč |
ONO1000 | Ritter JakubRitter Jakub | SKOB Ostrov | B | 2117426 | 120 Kč |
VCB1003 | Míka OndřejMíka Ondřej | OB České Budějovice | B | 7207856 | 120 Kč |
DOR1104 | Etrych MatějEtrych Matěj | OK Dobříš | C | 2135176 | 120 Kč |
ODV1000 | Berný JáchymBerný Jáchym | TJ Aero Odolena Voda | C | 8107769 | 120 Kč |
ODV1006 | Houdek JakubHoudek Jakub | TJ Aero Odolena Voda | C | 8418098 | 120 Kč |
LBE1000 | Kofroň JanKofroň Jan | TJ Lokomotiva Beroun | C | 8236 | 120 Kč |
ROU1000 | Hrádek VojtěchHrádek Vojtěch | SKOB Roudnice nad Labem | B | 2143362 | 120 Kč |
DKP1011 | Junek ŠimonJunek Šimon | Oddíl OB Kotlářka | C | 7756777 | 120 Kč |
KAM1000 | Sláma KryštofSláma Kryštof | OK Kamenice | B | 2116478 | 120 Kč |
CTB1103 | Novák TobiášNovák Tobiáš | SK OB Chotěboř | B | 8003661 | 120 Kč |
VIM1100 | Roučka TomášRoučka Tomáš | Ski klub Šumava Vimperk | C | 2224796 | 120 Kč |
SJC1004 | Ticháček JáchymTicháček Jáchym | Sportcentrum Jičín | C | 8250110 | 180 Kč |
DKL1101 | Lukavský VítLukavský Vít | KOB Kladno | C | 2127553 | 0 Kč |
DKL1100 | Datel AdamDatel Adam | KOB Kladno | C | 2148079 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | B | 8015319 | 150 Kč |
VPM0902 | Materna JosefMaterna Josef | KOS Slavia Plzeň | B | 8007996 | 150 Kč |
VLI0805 | Šebelka MatějŠebelka Matěj | Slavia Liberec orienteering | B | 8149871 | 150 Kč |
DKP0816 | Sedláček PatrikSedláček Patrik | Oddíl OB Kotlářka | A | 8080829 | 150 Kč |
PHK0801 | Metelka TomášMetelka Tomáš | OK 99 Hradec Králové | A | 8226302 | 150 Kč |
VLI0901 | Skácel JanSkácel Jan | Slavia Liberec orienteering | B | 8076629 | 150 Kč |
TJN0811 | Lesák MarekLesák Marek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8482115 | 150 Kč |
SNA0801 | Doucha TomášDoucha Tomáš | TJ START Náchod | B | 9616 | 150 Kč |
VLI0804 | Heczko ErikHeczko Erik | Slavia Liberec orienteering | A | 8116802 | 150 Kč |
BOR0809 | Hrůzek OndřejHrůzek Ondřej | OK Jiskra Nový Bor | B | 8304117 | 150 Kč |
CEP0900 | Pilař FrantišekPilař František | Čepíci | 1413334 | 150 Kč | |
JJN0800 | Nožička JanNožička Jan | Team Jizerky | B | 8636193 | 150 Kč |
CHC1002 | Šimek VojtěchŠimek Vojtěch | K.O.B. Choceň | B | 8113489 | 150 Kč |
PGP0808 | Zápotocký JiříZápotocký Jiří | SK Praga | A | 8648622 | 150 Kč |
NPA0801 | Pavelec MichalPavelec Michal | SK LOB Nová Paka | B | 8006771 | 150 Kč |
PGP0903 | Svítil MartinSvítil Martin | SK Praga | B | 8005120 | 150 Kč |
VCB0903 | Minařík JosefMinařík Josef | OB České Budějovice | B | 8226414 | 150 Kč |
TJN0801 | Štembera VítekŠtembera Vítek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8662690 | 150 Kč |
DKP0815 | Koten VojtěchKoten Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | B | 8445310 | 150 Kč |
LPM1000 | Parula EgonParula Egon | OK Lokomotiva Plzeň | B | 8107721 | 150 Kč |
VLI0810 | Guida FrancescoGuida Francesco | Slavia Liberec orienteering | C | 8328674 | 150 Kč |
DKP0800 | Šubrt JáchymŠubrt Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080819 | 150 Kč |
BOR0902 | Patka MarekPatka Marek | OK Jiskra Nový Bor | B | 8304112 | 150 Kč |
JIL0803 | Spilka PetrSpilka Petr | OK Jilemnice | B | 2144174 | 150 Kč |
TAP0807 | Tejkl ŠtěpánTejkl Štěpán | KOB Tretra Praha | B | 8090146 | 150 Kč |
TTR0901 | Prášil ŠimonPrášil Šimon | OOB Třebíč | B | 8107762 | 150 Kč |
FSP0800 | Skripnik MatoušSkripnik Matouš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | A | 8028838 | 150 Kč |
TUR0909 | Žemlík EduardŽemlík Eduard | OOB TJ Turnov | B | 8680592 | 150 Kč |
SJI0901 | Prášil AdamPrášil Adam | OK Jihlava | B | 8033299 | 150 Kč |
VSP0807 | Termer ŠtěpánTermer Štěpán | USK Praha | B | 8404070 | 150 Kč |
DKP0824 | Vaněček JanVaněček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8670805 | 150 Kč |
VSP0903 | Gajda PetrGajda Petr | USK Praha | C | 8028811 | 150 Kč |
DKP0807 | Brandejs ŠtěpánBrandejs Štěpán | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080813 | 150 Kč |
TUR0901 | Lamač FrantišekLamač František | OOB TJ Turnov | B | 8014470 | 150 Kč |
SJH0803 | Parkan TomášParkan Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | B | 8663132 | 150 Kč |
SJH0804 | Jelínek VítJelínek Vít | SOS Jindřichův Hradec | B | 8014566 | 150 Kč |
TUR0908 | Kutek MatějKutek Matěj | OOB TJ Turnov | B | 8003260 | 150 Kč |
VPM0901 | Anděl RobinAnděl Robin | KOS Slavia Plzeň | B | 8109411 | 150 Kč |
LTU0902 | Kvášovský FilipKvášovský Filip | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8028803 | 150 Kč |
DKL0901 | Komín MatyášKomín Matyáš | KOB Kladno | C | 2121871 | 0 Kč |
DKP0801 | Víteček ŠimonVíteček Šimon | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080630 | 150 Kč |
SNA0803 | Kubeček AntonínKubeček Antonín | TJ START Náchod | A | 8022684 | 150 Kč |
JIL0901 | Gottstein MatoušGottstein Matouš | OK Jilemnice | B | 2124769 | 150 Kč |
HCE0900 | Hradil MichalHradil Michal | TJ Hostivice | B | 1417257 | 150 Kč |
SJC0802 | Pešek OndřejPešek Ondřej | Sportcentrum Jičín | B | 8226384 | 150 Kč |
CHT0801 | Vítek VojtěchVítek Vojtěch | OOB SK Chrast | B | 8061440 | 150 Kč |
CTB0902 | Klusáček MikulášKlusáček Mikuláš | SK OB Chotěboř | B | 8003597 | 150 Kč |
DKP0803 | Machar EdaMachar Eda | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080822 | 150 Kč |
SHK0811 | Macháček TomášMacháček Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | B | 8076023 | 150 Kč |
RUZ0902 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | TJ Růžená | C | 8116806 | 150 Kč |
SJI0905 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | B | 2129213 | 150 Kč |
SHK0903 | Sochor JakubSochor Jakub | OK Slavia Hradec Králové | B | 8022640 | 150 Kč |
SHK0802 | Rémiš ŠtěpánRémiš Štěpán | OK Slavia Hradec Králové | B | 8410778 | 150 Kč |
SHK0801 | Rémiš ŠimonRémiš Šimon | OK Slavia Hradec Králové | B | 8410769 | 150 Kč |
MAS1001 | Brabec ZdeněkBrabec Zdeněk | OOB Aš | B | 2087666 | 150 Kč |
RIC0805 | Kohoutek LukášKohoutek Lukáš | OB Říčany | C | 8226412 | 150 Kč |
PGP0800 | Šimerka OndřejŠimerka Ondřej | SK Praga | B | 8648593 | 150 Kč |
DOR0907 | Etrych JonášEtrych Jonáš | OK Dobříš | B | 8016296 | 150 Kč |
DOR0805 | Magazu LukasMagazu Lukas | OK Dobříš | B | 8663147 | 150 Kč |
ZVO0805 | Kolář DavidKolář David | OB SK Zvole | B | 8109393 | 150 Kč |
LPU0901 | Držka FilipDržka Filip | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2103270 | 150 Kč |
LPU0801 | Frosch VítekFrosch Vítek | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656503 | 150 Kč |
LPU0804 | Goláň AntonínGoláň Antonín | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656532 | 150 Kč |
LPU0803 | Goláň FrantišekGoláň František | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8663151 | 150 Kč |
LPU0902 | Kroupa MatyášKroupa Matyáš | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109402 | 150 Kč |
LPU0905 | Maloch DavidMaloch David | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109427 | 150 Kč |
HOR0900 | Škorpil MarekŠkorpil Marek | TJ Jiskra Hořice | B | 8667965 | 150 Kč |
FSP0900 | Fibír JakubFibír Jakub | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 2081385 | 150 Kč |
VSP0802 | Folprecht LukášFolprecht Lukáš | USK Praha | C | 8226436 | 150 Kč |
DKP0813 | Večerka VojtěchVečerka Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 2039161 | 150 Kč |
DKP0910 | Engel AdamEngel Adam | Oddíl OB Kotlářka | B | 8047223 | 150 Kč |
DKP0817 | Junek MatoušJunek Matouš | Oddíl OB Kotlářka | B | 8670826 | 150 Kč |
DKP0923 | Gurecký VojtěchGurecký Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 2113488 | 150 Kč |
KAM0901 | Zavadil AdamZavadil Adam | OK Kamenice | B | 8004883 | 150 Kč |
SHK0905 | Jakubský DavidJakubský David | OK Slavia Hradec Králové | B | 8014481 | 150 Kč |
MLA0902 | Placek TomasPlacek Tomas | MLOK Mariánské Lázně | B | 8014515 | 150 Kč |
SKV0801 | Turek JakubTurek Jakub | TJ Slovan Karlovy Vary | B | 8114119 | 150 Kč |
VPM0801 | Krs JakubKrs Jakub | KOS Slavia Plzeň | C | 8014479 | 150 Kč |
KAM0900 | Kříž MatějKříž Matěj | OK Kamenice | B | 8002892 | 225 Kč |
DOR0900 | Jiras FrantišekJiras František | OK Dobříš | B | 2080953 | 225 Kč |
MLA0801 | Herman OndřejHerman Ondřej | MLOK Mariánské Lázně | C | 8109363 | 225 Kč |
MLA0901 | Prinz MikulášPrinz Mikuláš | MLOK Mariánské Lázně | B | 8656644 | 225 Kč |
VSP0900 | Kučera JakubKučera Jakub | USK Praha | B | 8042137 | 225 Kč |
SHK0910 | Kyrylyshyn IhorKyrylyshyn Ihor | OK Slavia Hradec Králové | C | 8071970 | 150 Kč |
VSP0803 | Rod MatyášRod Matyáš | USK Praha | B | 8066787 | 225 Kč |
VSP0904 | Zavadil MatějZavadil Matěj | USK Praha | B | 8026650 | 225 Kč |
VPM0800 | Pícl KryštofPícl Kryštof | KOS Slavia Plzeň | C | 8410773 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI0708 | Beneš FilipBeneš Filip | Slavia Liberec orienteering | B | 8033275 | 230 Kč |
ONO0602 | Myslík VojtěchMyslík Vojtěch | SKOB Ostrov | B | 8667289 | 230 Kč |
ONO0702 | Maglia ŠimonMaglia Šimon | SKOB Ostrov | B | 8022369 | 230 Kč |
TUR0701 | Drahoňovský TomášDrahoňovský Tomáš | OOB TJ Turnov | B | 8667957 | 230 Kč |
PHK0701 | Horák FilipHorák Filip | OK 99 Hradec Králové | B | 2088727 | 230 Kč |
PGP0706 | Svítil PatrikSvítil Patrik | SK Praga | B | 8670812 | 230 Kč |
DKP0711 | Procházka VítProcházka Vít | Oddíl OB Kotlářka | B | 8648614 | 230 Kč |
TAP0609 | Kuchař OndřejKuchař Ondřej | KOB Tretra Praha | B | 8667961 | 230 Kč |
PHK0709 | Seligr LukášSeligr Lukáš | OK 99 Hradec Králové | C | 2141894 | 230 Kč |
SRK0602 | Jiroušek DominikJiroušek Dominik | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 8670741 | 230 Kč |
ONO0701 | Kule OliverKule Oliver | SKOB Ostrov | B | 8648612 | 230 Kč |
SJI0601 | Hendrych VítHendrych Vít | OK Jihlava | B | 8109369 | 230 Kč |
PHK0710 | Tkachenko ArtemTkachenko Artem | OK 99 Hradec Králové | C | 8003640 | 230 Kč |
LBE0602 | Hůla TomášHůla Tomáš | TJ Lokomotiva Beroun | B | 7300274 | 230 Kč |
CST0601 | Pelc TadeášPelc Tadeáš | OB Strakonice | C | 8109353 | 230 Kč |
TAP0703 | Pohl LukášPohl Lukáš | KOB Tretra Praha | C | 2060250 | 230 Kč |
SLA0700 | Beran FrantišekBeran František | SKOB Slaný | B | 8075984 | 230 Kč |
ZVO0601 | Bárta ViktorBárta Viktor | OB SK Zvole | B | 8667515 | 230 Kč |
JIL0602 | Stach OndřejStach Ondřej | OK Jilemnice | B | 8662678 | 230 Kč |
CHA0605 | Březina KarelBřezina Karel | OK Chrastava | B | 8518330 | 230 Kč |
FSP0600 | Skripnik NikolaSkripnik Nikola | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 8028832 | 230 Kč |
FSP0706 | Vrba MatyášVrba Matyáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 8116787 | 230 Kč |
SJI0702 | Prášil JakubPrášil Jakub | OK Jihlava | B | 8014531 | 230 Kč |
DKP0712 | Černý VojtěchČerný Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | B | 8226356 | 230 Kč |
DKP0613 | Kopecký MatyášKopecký Matyáš | Oddíl OB Kotlářka | B | 8017713 | 230 Kč |
SJH0701 | Blažek CyrilBlažek Cyril | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662336 | 230 Kč |
ONO0600 | Ječmen MatyášJečmen Matyáš | SKOB Ostrov | B | 8061404 | 230 Kč |
BSO0602 | Havlíček ViktorHavlíček Viktor | KOB Baník Sokolov | B | 8028801 | 230 Kč |
OPI0701 | Hrodek Ondřej OttoHrodek Ondřej Otto | Orientační sporty Písek | B | 8077477 | 230 Kč |
TAP0613 | Vyhnis ŠimonVyhnis Šimon | KOB Tretra Praha | B | 8154987 | 230 Kč |
SHK0700 | Kurka AntonínKurka Antonín | OK Slavia Hradec Králové | B | 8042125 | 230 Kč |
DKP0708 | Melichar ŠimonMelichar Šimon | Oddíl OB Kotlářka | C | 8154983 | 230 Kč |
VTA0701 | Svoboda JanSvoboda Jan | SC vebr-sport | B | 7207619 | 230 Kč |
DKP0604 | Machar MatějMachar Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080821 | 230 Kč |
LBE0702 | Friedel MatějFriedel Matěj | TJ Lokomotiva Beroun | C | 981846 | 230 Kč |
DKP0725 | Weiss HugoWeiss Hugo | Oddíl OB Kotlářka | B | 2211630 | 230 Kč |
MAS0701 | Brabec MatějBrabec Matěj | OOB Aš | B | 2026161 | 230 Kč |
RIC0603 | Kohoutek TomášKohoutek Tomáš | OB Říčany | C | 8061461 | 230 Kč |
DOR0706 | Žižka PřemyslŽižka Přemysl | OK Dobříš | B | 8332266 | 230 Kč |
LPU0620 | Derekolenko OstapDerekolenko Ostap | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8663129 | 230 Kč |
LPU0633 | Flos TomášFlos Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109314 | 230 Kč |
LPU0607 | Hájek DominikHájek Dominik | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8660514 | 230 Kč |
LPU0713 | Hlavatý JanHlavatý Jan | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8196084 | 230 Kč |
LPU0703 | Kadaně MarekKadaně Marek | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109319 | 230 Kč |
LPU0603 | Štichhauer AdamŠtichhauer Adam | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8663189 | 230 Kč |
DOR0702 | Lorenc VáclavLorenc Václav | OK Dobříš | B | 8154976 | 230 Kč |
OPI0601 | Hrdlička ŠimonHrdlička Šimon | Orientační sporty Písek | B | 8014482 | 230 Kč |
DKP0718 | Studnička JakubStudnička Jakub | Oddíl OB Kotlářka | B | 8080820 | 230 Kč |
OPI0600 | Sobotka IvoSobotka Ivo | Orientační sporty Písek | B | 2064781 | 230 Kč |
CTB0601 | Novák MatyášNovák Matyáš | SK OB Chotěboř | B | 8226396 | 230 Kč |
DOR0701 | Jiras AntonínJiras Antonín | OK Dobříš | A | 8116815 | 345 Kč |
PGP0704 | Kosák EliášKosák Eliáš | SK Praga | C | 8140934 | 345 Kč |
PGP0703 | Matyšek OndřejMatyšek Ondřej | SK Praga | B | 2087642 | 345 Kč |
VSP0601 | Horák MartinHorák Martin | USK Praha | B | 2085614 | 345 Kč |
SLA0601 | Václavík MartinVáclavík Martin | SKOB Slaný | B | 8109398 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOR0510 | Jelínek ŠimonJelínek Šimon | OK Jiskra Nový Bor | B | 8160188 | 230 Kč |
PHK0400 | Neumann MatějNeumann Matěj | OK 99 Hradec Králové | B | 8667962 | 230 Kč |
OPI0400 | Velát VojtěchVelát Vojtěch | Orientační sporty Písek | B | 8226416 | 230 Kč |
DKP0503 | Kohoutek VojtěchKohoutek Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | B | 8042119 | 230 Kč |
SJI0500 | Vítek MatějVítek Matěj | OK Jihlava | B | 8116794 | 230 Kč |
NPA0401 | Fajfer FilipFajfer Filip | SK LOB Nová Paka | B | 8680282 | 230 Kč |
NPA0404 | Novák StanislavNovák Stanislav | SK LOB Nová Paka | B | 8109325 | 230 Kč |
NPA0501 | Pavelec MatějPavelec Matěj | SK LOB Nová Paka | B | 8680363 | 230 Kč |
LTU0500 | Lazák JanLazák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662729 | 230 Kč |
PHK0405 | Tatarnikov MykhailoTatarnikov Mykhailo | OK 99 Hradec Králové | C | 8003652 | 230 Kč |
SRK0503 | Morávek MartinMorávek Martin | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 8663144 | 230 Kč |
PGP0404 | Janas AdamJanas Adam | SK Praga | B | 8667507 | 230 Kč |
LTU0502 | Kotyk VojtěchKotyk Vojtěch | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8085196 | 230 Kč |
VSP0405 | Baldrian TomášBaldrian Tomáš | USK Praha | C | 8660399 | 230 Kč |
TAP0501 | Černý MatoušČerný Matouš | KOB Tretra Praha | B | 8014512 | 230 Kč |
CHC0502 | Nimshaus ViktorNimshaus Viktor | K.O.B. Choceň | B | 8012872 | 230 Kč |
SJH0405 | Smékal JanSmékal Jan | SOS Jindřichův Hradec | B | 8013484 | 230 Kč |
SJH0401 | Dundáček KarelDundáček Karel | SOS Jindřichův Hradec | B | 8662342 | 230 Kč |
JJN0402 | Marek MatějMarek Matěj | Team Jizerky | B | 2103701 | 230 Kč |
LTU0400 | Pirožek VojtěchPirožek Vojtěch | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662734 | 230 Kč |
PHK0504 | Málek DavidMálek David | OK 99 Hradec Králové | B | 8000239 | 230 Kč |
JJN0501 | Mastník OndřejMastník Ondřej | Team Jizerky | B | 8662692 | 230 Kč |
PHK0502 | Čermák MartinČermák Martin | OK 99 Hradec Králové | A | 8226370 | 230 Kč |
RIC0501 | Rožek VojtěchRožek Vojtěch | OB Říčany | C | 8670552 | 230 Kč |
DOR0505 | Jiras JanJiras Jan | OK Dobříš | B | 2042521 | 230 Kč |
DOR0405 | Snížek MartinSnížek Martin | OK Dobříš | B | 8116738 | 230 Kč |
DOR0406 | Snížek OndřejSnížek Ondřej | OK Dobříš | B | 8116788 | 230 Kč |
LPU0403 | Krpata MichalKrpata Michal | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656545 | 230 Kč |
LPU0515 | Pekárek TomášPekárek Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8014532 | 230 Kč |
LPU0505 | Šípek OndřejŠípek Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8663154 | 230 Kč |
LPU0512 | Vališ VojtěchVališ Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109312 | 230 Kč |
VRL0501 | Čivrný JanČivrný Jan | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8656604 | 230 Kč |
ROU0501 | Heller JiříHeller Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | B | 8662349 | 230 Kč |
MLA0502 | Janoch Samuel JanJanoch Samuel Jan | MLOK Mariánské Lázně | B | 8656638 | 230 Kč |
DOR0403 | Janda JakubJanda Jakub | OK Dobříš | B | 8662308 | 230 Kč |
SHK0501 | Kurka JaroslavKurka Jaroslav | OK Slavia Hradec Králové | B | 8113527 | 230 Kč |
ZTC0502 | Sobota OndřejSobota Ondřej | Západočeské sportovní centrum OB | B | 8014568 | 230 Kč |
MLA0503 | Pivec JanPivec Jan | MLOK Mariánské Lázně | B | 8033228 | 230 Kč |
FSP0400 | Kužel JanKužel Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 515098 | 230 Kč |
SHK0406 | Jakubský AdamJakubský Adam | OK Slavia Hradec Králové | B | 8014452 | 230 Kč |
BOR0400 | Janoušek SlávekJanoušek Slávek | OK Jiskra Nový Bor | B | 1204999 | 345 Kč |
CHT0501 | Vacek FrantišekVacek František | OOB SK Chrast | B | 2067939 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | B | 8109370 | 230 Kč |
LTP0202 | Riby ThomasRiby Thomas | OOB TJ Lokomotiva Teplice | B | 8662326 | 230 Kč |
MLA0201 | Kováč FrantišekKováč František | MLOK Mariánské Lázně | B | 8656612 | 230 Kč |
LTU0300 | Šitina Tomᚊitina Tomáš | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 8662708 | 230 Kč |
BSO0304 | Havlíček AlbertHavlíček Albert | KOB Baník Sokolov | B | 8028818 | 230 Kč |
ZAM0205 | Moravec JanMoravec Jan | OB T.J. Sokol Žamberk | B | 8629818 | 230 Kč |
VRL0305 | Procinger JakubProcinger Jakub | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8004345 | 230 Kč |
SNA0301 | Balcar JiříBalcar Jiří | TJ START Náchod | B | 8022679 | 230 Kč |
LPU0310 | Fejfar LukášFejfar Lukáš | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8663186 | 230 Kč |
LPU0320 | Novák AdamNovák Adam | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8109307 | 230 Kč |
LPU0312 | Váňa VojtěchVáňa Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8109305 | 230 Kč |
CHC0303 | Šimek JakubŠimek Jakub | K.O.B. Choceň | B | 8113508 | 230 Kč |
TUR0308 | Mellan JonášMellan Jonáš | OOB TJ Turnov | B | 8008292 | 345 Kč |
TJN0306 | Lesák OndřejLesák Ondřej | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8659385 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI6001 | Henych PetrHenych Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 8220800 | 250 Kč |
VLI7700 | Horáček MichalHoráček Michal | Slavia Liberec orienteering | C | 8003620 | 250 Kč |
FSP7612 | Hrouda MartinHrouda Martin | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8680607 | 250 Kč |
VLI7403 | Šesták MarekŠesták Marek | Slavia Liberec orienteering | C | 8004275 | 250 Kč |
PGP8904 | Pavlů OndřejPavlů Ondřej | SK Praga | C | 8232039 | 250 Kč |
PCB9401 | Hulec FilipHulec Filip | SKP České Budějovice | C | 8001109 | 250 Kč |
PGP8700 | Sysel CtiborSysel Ctibor | SK Praga | R | 515161 | 250 Kč |
CST8902 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 8130389 | 250 Kč |
BOR0001 | Pavlovec DanPavlovec Dan | OK Jiskra Nový Bor | C | 8655456 | 250 Kč |
PGP8605 | Vlach MartinVlach Martin | SK Praga | C | 8140912 | 250 Kč |
SJH9201 | Tichý TomášTichý Tomáš | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014563 | 250 Kč |
BOR9503 | Pavlovec JanPavlovec Jan | OK Jiskra Nový Bor | C | 8116796 | 250 Kč |
KAM7900 | Voleský LeošVoleský Leoš | OK Kamenice | C | 2049553 | 250 Kč |
SJI9203 | Škrabánek MatějŠkrabánek Matěj | OK Jihlava | C | 2073707 | 250 Kč |
SJI8306 | Kadlec JanKadlec Jan | OK Jihlava | C | 8028807 | 250 Kč |
RIC7407 | Seidl MiroslavSeidl Miroslav | OB Říčany | C | 8033245 | 250 Kč |
ONO7401 | Ritter AlešRitter Aleš | SKOB Ostrov | C | 7202865 | 250 Kč |
DKP8717 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 8667544 | 250 Kč |
FSP7901 | Fibír TomášFibír Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8014524 | 250 Kč |
KPY8600 | Kohl OndřejKohl Ondřej | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301370 | 250 Kč |
SPC7608 | Štěňha MartinŠtěňha Martin | SPORTICUS team | C | 8667520 | 250 Kč |
SHK7601 | Hepner DavidHepner David | OK Slavia Hradec Králové | C | 8655416 | 250 Kč |
EKP7002 | Blaha OndřejBlaha Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8667983 | 250 Kč |
BOR0000 | Mareš VítMareš Vít | OK Jiskra Nový Bor | C | 8662363 | 250 Kč |
PGP8301 | Hora VojtěchHora Vojtěch | SK Praga | C | 8663123 | 375 Kč |
DOR0301 | Kučera JáchymKučera Jáchym | OK Dobříš | B | 8116741 | 375 Kč |
EKP8511 | Černý OndřejČerný Ondřej | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8045215 | 375 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TJN9105 | Večeřa MartinVečeřa Martin | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8061438 | 250 Kč |
VSP0000 | Semík JakubSemík Jakub | USK Praha | C | 446363 | 250 Kč |
LBE8801 | Šimon JakubŠimon Jakub | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52979 | 250 Kč |
BOR7901 | Kábrt FilipKábrt Filip | OK Jiskra Nový Bor | C | 51473 | 250 Kč |
KRL9505 | Žákovec JanŽákovec Jan | Kometa Kralovice | C | 8012868 | 250 Kč |
EKP8304 | Borák MichalBorák Michal | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8016307 | 250 Kč |
VSP9200 | Šunda MarekŠunda Marek | USK Praha | C | 7210926 | 250 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHC8603 | Pátek MichalPátek Michal | K.O.B. Choceň | C | 8025343 | 230 Kč |
CEP8700 | Komůrka JiříKomůrka Jiří | Čepíci | 7300819 | 230 Kč | |
PGP6901 | Kabát JanKabát Jan | SK Praga | C | 8140922 | 230 Kč |
FSP7502 | Skripnik OndřejSkripnik Ondřej | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8028842 | 230 Kč |
SJH7601 | Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk | SOS Jindřichův Hradec | C | 8003631 | 230 Kč |
PGP8302 | Sysel OndřejSysel Ondřej | SK Praga | C | 515038 | 230 Kč |
BOR8402 | Ledecký VladimírLedecký Vladimír | OK Jiskra Nový Bor | C | 8149892 | 230 Kč |
SLA7103 | Kolář TomášKolář Tomáš | SKOB Slaný | C | 8654898 | 230 Kč |
CTB7803 | Klusáček LuděkKlusáček Luděk | SK OB Chotěboř | C | 232875 | 230 Kč |
LPU8106 | Šabatka PetrŠabatka Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8000246 | 230 Kč |
SJI8309 | Jirků RomanJirků Roman | OK Jihlava | C | 301273 | 230 Kč |
ROU8301 | Hrádek TomášHrádek Tomáš | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2143402 | 230 Kč |
FSP7610 | Kužel TomášKužel Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1000505 | 230 Kč |
SJI7823 | Prošek MichalProšek Michal | OK Jihlava | C | 8028823 | 230 Kč |
RUZ7500 | Gregor PetrGregor Petr | TJ Růžená | C | 8648570 | 230 Kč |
LIT8501 | Lužnický JiříLužnický Jiří | KOB Litvínov | C | 7205016 | 345 Kč |
SLA7200 | Kouřimský JanKouřimský Jan | SKOB Slaný | C | 8107710 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | C | 8028816 | 230 Kč |
KPY7800 | Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 8119424 | 230 Kč |
JJN7900 | Pražák MichalPražák Michal | Team Jizerky | C | 8670764 | 230 Kč |
SLA8002 | Hanák JanHanák Jan | SKOB Slaný | C | 8660460 | 230 Kč |
BOR7713 | Nehasil DavidNehasil David | OK Jiskra Nový Bor | C | 8655487 | 230 Kč |
PGP8010 | Bartaloš TomášBartaloš Tomáš | SK Praga | C | 2084951 | 230 Kč |
FSP7800 | Starý JanStarý Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 1450166 | 230 Kč |
LBE7900 | Bureš KamilBureš Kamil | TJ Lokomotiva Beroun | C | 232346 | 230 Kč |
DKP7800 | Míka PavelMíka Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 2080948 | 230 Kč |
SJH7702 | Komárek ArnoštKomárek Arnošt | SOS Jindřichův Hradec | C | 8014444 | 230 Kč |
SJH7802 | Míchal JiříMíchal Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 2096231 | 230 Kč |
ONO7900 | Ječmen VladimírJečmen Vladimír | SKOB Ostrov | C | 8154994 | 230 Kč |
VPM8001 | Anděl RobertAnděl Robert | KOS Slavia Plzeň | C | 8028884 | 230 Kč |
PGP8006 | Dvořák JosefDvořák Josef | SK Praga | C | 8482120 | 230 Kč |
PGP7900 | Súkup JaroslavSúkup Jaroslav | SK Praga | C | 2029214 | 230 Kč |
CHT8001 | Matras TomášMatras Tomáš | OOB SK Chrast | C | 7210808 | 230 Kč |
LPU8103 | Kroupa JanKroupa Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2070819 | 230 Kč |
LBE8001 | Kofroň JanKofroň Jan | TJ Lokomotiva Beroun | C | 1459072 | 230 Kč |
SJI7419 | Lauerman JanLauerman Jan | OK Jihlava | C | 8662358 | 230 Kč |
STH7801 | Junek PetrJunek Petr | SK Studenec | C | 8660910 | 230 Kč |
MLA8000 | Placek PetrPlacek Petr | MLOK Mariánské Lázně | C | 8109418 | 230 Kč |
SKV7302 | Turek JanTurek Jan | TJ Slovan Karlovy Vary | C | 7464855 | 230 Kč |
FSP7900 | Čech JanČech Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8660502 | 230 Kč |
CHT7901 | Korecký MiroslavKorecký Miroslav | OOB SK Chrast | C | 8226364 | 230 Kč |
VIM8000 | Roučka MartinRoučka Martin | Ski klub Šumava Vimperk | C | 2224141 | 230 Kč |
VPM7202 | Beránek JanBeránek Jan | KOS Slavia Plzeň | C | 887603 | 230 Kč |
ONO7203 | Pekárek MartinPekárek Martin | SKOB Ostrov | C | 7777781 | 230 Kč |
PLU7823 | Matyšek BronislavMatyšek Bronislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 515418 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM7105 | Žemla Tomᚎemla Tomáš | OK Kamenice | C | 8090129 | 230 Kč |
ZBP7302 | Vaněk PetrVaněk Petr | OOB SK Zbraslav | C | 8414135 | 230 Kč |
CEP7700 | Pilař MarekPilař Marek | Čepíci | 2800223 | 230 Kč | |
SLA7602 | Hill RichardHill Richard | SKOB Slaný | C | 1150693 | 230 Kč |
STH7401 | Chrást TomášChrást Tomáš | SK Studenec | C | 8670473 | 230 Kč |
OPI7402 | Šafařík IvoŠafařík Ivo | Orientační sporty Písek | C | 8004272 | 230 Kč |
SLA7501 | Hrstka PavelHrstka Pavel | SKOB Slaný | C | 2109691 | 230 Kč |
BOR7409 | Vácha TomášVácha Tomáš | OK Jiskra Nový Bor | C | 8160174 | 230 Kč |
LBE7300 | Hůla PavelHůla Pavel | TJ Lokomotiva Beroun | C | 8667504 | 230 Kč |
BOR7715 | Patka MiroslavPatka Miroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 8304110 | 230 Kč |
TAP7606 | Pohl ZdeněkPohl Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 8662334 | 230 Kč |
SLA7601 | Beran JaroslavBeran Jaroslav | SKOB Slaný | C | 2109694 | 230 Kč |
BOR7703 | Šrůta MilanŠrůta Milan | OK Jiskra Nový Bor | C | 8160185 | 230 Kč |
CHA7604 | Březina JanBřezina Jan | OK Chrastava | C | 8008267 | 230 Kč |
FSP7401 | Leinweber CtiradLeinweber Ctirad | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 2116468 | 230 Kč |
VLI7601 | Bureš MichalBureš Michal | Slavia Liberec orienteering | C | 8014539 | 230 Kč |
SJI7415 | Prášil AlešPrášil Aleš | OK Jihlava | C | 8015316 | 230 Kč |
HJL7600 | Kušička JosefKušička Josef | Sokol Horní Jelení | C | 1425339 | 230 Kč |
DKP7704 | Vondráček MartinVondráček Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 2120894 | 230 Kč |
PGP6405 | Čermák RadekČermák Radek | SK Praga | C | 1413333 | 230 Kč |
VRL7601 | Kutlvašr RudaKutlvašr Ruda | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2017664 | 230 Kč |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 8636796 | 230 Kč |
TJN5901 | Zuzánek ZdeněkZuzánek Zdeněk | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 1302798 | 230 Kč |
PGP7405 | Komín DavidKomín David | SK Praga | C | 8116739 | 230 Kč |
BOR7415 | Rejman JosefRejman Josef | OK Jiskra Nový Bor | C | 8160173 | 230 Kč |
SHK7600 | Čečka JiříČečka Jiří | OK Slavia Hradec Králové | C | 8109416 | 230 Kč |
VTA7301 | Ruda PetrRuda Petr | SC vebr-sport | C | 8659396 | 230 Kč |
RUZ7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | TJ Růžená | C | 2800340 | 230 Kč |
MAS6800 | Kovář JindřichKovář Jindřich | OOB Aš | C | 8667511 | 230 Kč |
RIC7303 | Kohoutek JanKohoutek Jan | OB Říčany | C | 2096228 | 230 Kč |
RIC7200 | Koten PavelKoten Pavel | OB Říčany | C | 8004315 | 230 Kč |
DOR7300 | Etrych TomášEtrych Tomáš | OK Dobříš | C | 8044386 | 230 Kč |
ONO7501 | Nejedlý LadislavNejedlý Ladislav | SKOB Ostrov | C | 8116750 | 230 Kč |
LPU7604 | Držka ŠtěpánDržka Štěpán | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7209354 | 230 Kč |
LPU7308 | Vávra JaroslavVávra Jaroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7203457 | 230 Kč |
LPU7715 | Vodička OldřichVodička Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8518324 | 230 Kč |
ROU7708 | Heller JiříHeller Jiří | SKOB Roudnice nad Labem | C | 8005150 | 230 Kč |
0030001 | Večerka DanielVečerka Daniel | 003 - NoWay | 7002605 | 230 Kč | |
SNA7349 | Slavík PavelSlavík Pavel | TJ START Náchod | C | 1451527 | 230 Kč |
MFP7301 | Blahuta MarekBlahuta Marek | Matfyz Praha | C | 897349 | 230 Kč |
ODV7703 | Dudl JanDudl Jan | TJ Aero Odolena Voda | C | 8418099 | 230 Kč |
TUV7304 | Folprecht EduardFolprecht Eduard | SOK TJ Turnov | C | 8670480 | 230 Kč |
ZVO7601 | Švec KarelŠvec Karel | OB SK Zvole | C | 2092351 | 230 Kč |
SHK7603 | Jakubský RadekJakubský Radek | OK Slavia Hradec Králové | C | 8013423 | 230 Kč |
ROU7301 | Krejčí LadislavKrejčí Ladislav | SKOB Roudnice nad Labem | C | 2127852 | 230 Kč |
OPI7300 | Sobotka PetrSobotka Petr | Orientační sporty Písek | C | 2088168 | 230 Kč |
DKP7201 | Víteček JanVíteček Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8720322 | 230 Kč |
DKP7402 | Maroušek JanMaroušek Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8667501 | 230 Kč |
VSP7423 | Rod JanRod Jan | USK Praha | C | 8196080 | 345 Kč |
VSP7305 | Horák Pavel (Starosta)Horák Pavel (Starosta) | USK Praha | C | 2032184 | 345 Kč |
VSP7302 | Kučera JanKučera Jan | USK Praha | C | 8196070 | 345 Kč |
CHT7501 | Vítek PavelVítek Pavel | OOB SK Chrast | C | 51999 | 345 Kč |
RIC7501 | Končický LukášKončický Lukáš | OB Říčany | C | 2127565 | 345 Kč |
TUV7001 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | SOK TJ Turnov | C | 2120075 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI6205 | Poloprutský TomášPoloprutský Tomáš | Slavia Liberec orienteering | C | 888630 | 230 Kč |
LTP7001 | Žejdlík MichalŽejdlík Michal | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 8662345 | 230 Kč |
LDC6802 | Hovorka LadislavHovorka Ladislav | KOB Děčín | C | 7300206 | 230 Kč |
LDC7101 | Nehasil VladislavNehasil Vladislav | KOB Děčín | C | 8019930 | 230 Kč |
BOR6701 | Beránek PetrBeránek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8402 | 230 Kč |
LTU6900 | Lazák JanLazák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8662675 | 230 Kč |
EKP6800 | Pecka JanPecka Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8659399 | 230 Kč |
SJC7100 | Kouba OtakarKouba Otakar | Sportcentrum Jičín | C | 8076606 | 230 Kč |
DKP7100 | Šubrt AntonínŠubrt Antonín | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080834 | 230 Kč |
TJN7201 | Ulman AlešUlman Aleš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2078471 | 230 Kč |
JIL6901 | Vlastník ZdeněkVlastník Zdeněk | OK Jilemnice | C | 2060259 | 230 Kč |
SJH6801 | Parkan JiříParkan Jiří | SOS Jindřichův Hradec | C | 8656643 | 230 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 230 Kč |
BOR7105 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8160177 | 230 Kč |
BOR6900 | Machara MartinMachara Martin | OK Jiskra Nový Bor | C | 8149895 | 230 Kč |
PHK6800 | Metelka PavelMetelka Pavel | OK 99 Hradec Králové | C | 8006770 | 230 Kč |
TUR7135 | Žemlík PavelŽemlík Pavel | OOB TJ Turnov | C | 2119202 | 230 Kč |
TJN7002 | Novotný DušanNovotný Dušan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662701 | 230 Kč |
PGP7203 | Baldrian PetrBaldrian Petr | SK Praga | C | 8140933 | 230 Kč |
TJN7101 | Mrkvička JiříMrkvička Jiří | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8670752 | 230 Kč |
LPU7102 | Filičko MarekFiličko Marek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8582019 | 230 Kč |
SHK7001 | Netuka JanNetuka Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9126 | 230 Kč |
SHK6902 | Kohout JosefKohout Josef | OK Slavia Hradec Králové | C | 2017669 | 230 Kč |
VCB7100 | Jaroš JakubJaroš Jakub | OB České Budějovice | C | 8107730 | 230 Kč |
KAM7201 | Balej JiříBalej Jiří | OK Kamenice | C | 8680586 | 230 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 8648574 | 230 Kč |
CTB7001 | Novák PavelNovák Pavel | SK OB Chotěboř | C | 8648548 | 230 Kč |
DOR6900 | Jiras JiříJiras Jiří | OK Dobříš | C | 2120631 | 345 Kč |
MFP7102 | Gemperle FrantišekGemperle František | Matfyz Praha | C | 8680580 | 345 Kč |
BOR7106 | Waldhauser MartinWaldhauser Martin | OK Jiskra Nový Bor | C | 8160182 | 345 Kč |
VSP6902 | Aschermann JanAschermann Jan | USK Praha | C | 2020710 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST6501 | Málek MartinMálek Martin | OB Strakonice | C | 8246117 | 230 Kč |
LTP6501 | Bruner LubošBruner Luboš | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 8445302 | 230 Kč |
LBE6400 | Mezník VladimírMezník Vladimír | TJ Lokomotiva Beroun | C | 52971 | 230 Kč |
SJI6301 | Petráček AlešPetráček Aleš | OK Jihlava | C | 53631 | 230 Kč |
ONO6701 | Urbánek LumírUrbánek Lumír | SKOB Ostrov | C | 8013394 | 230 Kč |
OKP6504 | Novák LiborNovák Libor | SK OK 24 Praha | C | 8028825 | 230 Kč |
PHK6401 | Hlaváček LubomírHlaváček Lubomír | OK 99 Hradec Králové | C | 2059745 | 230 Kč |
DOK6300 | Hradecký JaroslavHradecký Jaroslav | OK Doksy | C | 8648566 | 230 Kč |
VSP6507 | Semík JanSemík Jan | USK Praha | C | 8109425 | 230 Kč |
CST6702 | Pelc VáclavPelc Václav | OB Strakonice | C | 2027924 | 230 Kč |
BOR6303 | Pavlovec PetrPavlovec Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 9200728 | 230 Kč |
KPY5701 | Dobeš VáclavDobeš Václav | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301374 | 230 Kč |
BOR6600 | Karvánek PetrKarvánek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8160187 | 230 Kč |
VSP6506 | Hartman AlešHartman Aleš | USK Praha | C | 51620 | 230 Kč |
BOR6302 | Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 8660925 | 230 Kč |
TJN6301 | Schindler JiříSchindler Jiří | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 416828 | 230 Kč |
LTU6501 | Hanuš PavelHanuš Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 8680288 | 230 Kč |
SJH6401 | Tichý MartinTichý Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 995864 | 230 Kč |
EKP6300 | Kořistka LiborKořistka Libor | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51591 | 230 Kč |
CHA6600 | Vydra IvanVydra Ivan | OK Chrastava | C | 8028878 | 230 Kč |
SHK6600 | Lapáček JiříLapáček Jiří | OK Slavia Hradec Králové | C | 2120620 | 230 Kč |
PGP5200 | Sysel ZdeněkSysel Zdeněk | SK Praga | C | 52107 | 230 Kč |
MAS5501 | Pilař KarelPilař Karel | OOB Aš | C | 8667502 | 230 Kč |
FSP6605 | Cincibus PavelCincibus Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8226358 | 230 Kč |
VRL6306 | Čivrný PavelČivrný Pavel | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8076637 | 230 Kč |
KAM6401 | Zavadil PavelZavadil Pavel | OK Kamenice | C | 2148219 | 230 Kč |
SHK6701 | Langr JanLangr Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9531 | 230 Kč |
DKP6500 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8650 | 230 Kč |
DKP6300 | Betlach MiroslavBetlach Miroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 49818 | 230 Kč |
PGP6305 | Hurta VladimírHurta Vladimír | SK Praga | C | 8670816 | 345 Kč |
VSP6710 | Zavadil VladimírZavadil Vladimír | USK Praha | C | 8183149 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PCB5901 | Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk | SKP České Budějovice | C | 8660458 | 170 Kč |
JIL6101 | Král MartinKrál Martin | OK Jilemnice | C | 9071 | 170 Kč |
PEN6200 | Vydra PavelVydra Pavel | OK RECO Sport | C | 8051254 | 170 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8122027 | 170 Kč |
SCP6001 | Hošek LadislavHošek Ladislav | OK Sparta Praha | C | 8676001 | 170 Kč |
ZVO6101 | Strejc JaroslavStrejc Jaroslav | OB SK Zvole | C | 515124 | 170 Kč |
TAP5802 | Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír | KOB Tretra Praha | C | 682651 | 170 Kč |
TUR5803 | Konopáč JiříKonopáč Jiří | OOB TJ Turnov | C | 8220 | 170 Kč |
TAP6102 | Tihon JaroslavTihon Jaroslav | KOB Tretra Praha | C | 515440 | 170 Kč |
BOR6003 | Dikoš PavelDikoš Pavel | OK Jiskra Nový Bor | C | 8160176 | 170 Kč |
DCE6100 | Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav | KOB Dobřichovice | C | 2222796 | 170 Kč |
JEN6201 | Švarc JiříŠvarc Jiří | OB Jenišovice | C | 8656556 | 170 Kč |
75S5900 | Palicka MiroslavPalicka Miroslav | (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves | 8667993 | 170 Kč | |
SCP5900 | Kavka JiříKavka Jiří | OK Sparta Praha | C | 8222225 | 170 Kč |
VSP5801 | Šváb JanŠváb Jan | USK Praha | C | 886277 | 170 Kč |
KPY6201 | Kohl JiříKohl Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301391 | 170 Kč |
LPU6003 | Kološ OldřichKološ Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8047197 | 170 Kč |
MLA5801 | Milota JosefMilota Josef | MLOK Mariánské Lázně | C | 8656692 | 170 Kč |
EKP5800 | Fanta MiroslavFanta Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8414109 | 170 Kč |
DKP5500 | Špičák AlešŠpičák Aleš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8641 | 170 Kč |
SJI6002 | Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk | OK Jihlava | C | 52360 | 170 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CST5601 | Muchl VladimírMuchl Vladimír | OB Strakonice | C | 8648613 | 170 Kč |
TAP5501 | Fiala ZdeněkFiala Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 7209455 | 170 Kč |
VLI5301 | Škoda PřemekŠkoda Přemek | Slavia Liberec orienteering | C | 8111113 | 170 Kč |
TJN5549 | Kunc RadovanKunc Radovan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8670777 | 170 Kč |
MFP5700 | Minchev IvanMinchev Ivan | Matfyz Praha | C | 51769 | 170 Kč |
MAS5400 | Chotětický JanChotětický Jan | OOB Aš | C | 7887 | 170 Kč |
FSP5300 | Wald FrantišekWald František | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8033205 | 170 Kč |
VCB5601 | Hejzlar JosefHejzlar Josef | OB České Budějovice | C | 8077486 | 170 Kč |
TJP5700 | Kraus OtaKraus Ota | TJ Sokol Troja | C | 53514 | 170 Kč |
SCP5500 | Jahn PavelJahn Pavel | OK Sparta Praha | C | 7207870 | 170 Kč |
TJN5602 | Horák PetrHorák Petr | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8680309 | 170 Kč |
OKP5600 | Šámal VáclavŠámal Václav | SK OK 24 Praha | C | 436401 | 170 Kč |
PHK5600 | Čermák LiborČermák Libor | OK 99 Hradec Králové | C | 2181286 | 170 Kč |
LPU5408 | Štěrba PavelŠtěrba Pavel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2116196 | 170 Kč |
HOR5700 | Škorpil MartinŠkorpil Martin | TJ Jiskra Hořice | C | 8670484 | 170 Kč |
MAS5401 | Hájek JanHájek Jan | OOB Aš | C | 8648556 | 170 Kč |
EKP5500 | Šedivý JiříŠedivý Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8662327 | 170 Kč |
STH5501 | Junek PetrJunek Petr | SK Studenec | C | 9200530 | 170 Kč |
26A5400 | Hones SeppHones Sepp | (AUT) HSV Ried | 8116117 | 255 Kč | |
CHT5404 | Juračka VojtěchJuračka Vojtěch | OOB SK Chrast | C | 9234 | 255 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOR5004 | Rančák JosefRančák Josef | OK Jiskra Nový Bor | C | 8719003 | 170 Kč |
VLI5000 | Horáček MiroslavHoráček Miroslav | Slavia Liberec orienteering | C | 2080998 | 170 Kč |
CHA5003 | Ševčík MilanŠevčík Milan | OK Chrastava | C | 8022378 | 170 Kč |
VLI4901 | Karmazín PetrKarmazín Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 8004352 | 170 Kč |
VRL5002 | Farář JaroslavFarář Jaroslav | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2096242 | 170 Kč |
NPA5101 | Kalibán JaroslavKalibán Jaroslav | SK LOB Nová Paka | C | 2059741 | 170 Kč |
CHA5002 | Lusk KarelLusk Karel | OK Chrastava | C | 8160 | 170 Kč |
TUR5102 | Provazník JiříProvazník Jiří | OOB TJ Turnov | C | 8660468 | 170 Kč |
VSP5000 | Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav | USK Praha | C | 8045137 | 170 Kč |
SCP5200 | Přeček ZdeněkPřeček Zdeněk | OK Sparta Praha | C | 8632855 | 170 Kč |
SCP5201 | Hojný OldřichHojný Oldřich | OK Sparta Praha | C | 52111 | 170 Kč |
VSP5001 | Uher PetrUher Petr | USK Praha | C | 8666868 | 170 Kč |
VRL4901 | Knobloch JindřichKnobloch Jindřich | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 2096237 | 170 Kč |
VLI5101 | Přinda OldřichPřinda Oldřich | Slavia Liberec orienteering | C | 8659398 | 170 Kč |
VPM4502 | Beránek PetrBeránek Petr | KOS Slavia Plzeň | C | 330530 | 170 Kč |
VSP5203 | Polák ZdeněkPolák Zdeněk | USK Praha | C | 51740 | 170 Kč |
NPA5001 | Novák KarelNovák Karel | SK LOB Nová Paka | C | 2060215 | 170 Kč |
EKP5212 | Borák StanislavBorák Stanislav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8028861 | 170 Kč |
DKP4900 | Stehno PavelStehno Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8200026 | 170 Kč |
PGP4900 | Kotecký RomanKotecký Roman | SK Praga | C | 8040749 | 255 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SLA4700 | Švec ZdeněkŠvec Zdeněk | SKOB Slaný | C | 8806 | 170 Kč |
SCP4700 | Buriánek JaromírBuriánek Jaromír | OK Sparta Praha | C | 8028840 | 170 Kč |
KPY4600 | Duda FrantišekDuda František | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 2103786 | 170 Kč |
DCE4400 | Mudr StanislavMudr Stanislav | KOB Dobřichovice | C | 232101 | 170 Kč |
JES4601 | Otta PavelOtta Pavel | OK Rakovník | C | 301666 | 170 Kč |
FSP4300 | Čadil JanČadil Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 53267 | 170 Kč |
MLA4401 | Fišák JanFišák Jan | MLOK Mariánské Lázně | C | 2181940 | 170 Kč |
SCP4600 | Novák MilošNovák Miloš | OK Sparta Praha | C | 52299 | 170 Kč |
DOR4400 | Aschermann MichaelAschermann Michael | OK Dobříš | C | 2031374 | 255 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BOR3900 | Beránek MiroslavBeránek Miroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 8550 | 170 Kč |
SJC3601 | Havlík JaroslavHavlík Jaroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8338383 | 170 Kč |
SJP3501 | Bláha SvatoplukBláha Svatopluk | KČT Slavoj Praha | C | 08797 | 170 Kč |
SJP4200 | Hlavatý KarelHlavatý Karel | KČT Slavoj Praha | C | 53507 | 170 Kč |
MLA4201 | Sklenář JanSklenář Jan | MLOK Mariánské Lázně | C | 8116748 | 170 Kč |
PUL4200 | Novotný FrantišekNovotný František | OOB USK Slavie Ústí n.L. | C | 7210063 | 170 Kč |
SLA4202 | Němec VladimírNěmec Vladimír | SKOB Slaný | C | 8100015 | 255 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CEP1900 | Komůrka KryštofKomůrka Kryštof | Čepíci | 2148120 | 230 Kč | |
TAP7758 | Pohlová PetraPohlová Petra | KOB Tretra Praha | C | 9527 | 230 Kč |
CEP1300 | Pilař JiříPilař Jiří | Čepíci | 1413334 | 230 Kč | |
VSP1600 | Baldrian FrantišekBaldrian František | USK Praha | C | 2075606 | 230 Kč |
0010002 | Nová KristýnaNová Kristýna | 001 - Klatovy | zapůjčit | 280 Kč | |
0010003 | Nový LubošNový Luboš | 001 - Klatovy | zapůjčit | 280 Kč | |
0010005 | Ludvík PetrLudvík Petr | 001 - Klatovy | zapůjčit | 280 Kč | |
ODV7605 | Svoboda JanSvoboda Jan | TJ Aero Odolena Voda | C | 8028846 | 230 Kč |
PGP8156 | Súkupová HanaSúkupová Hana | SK Praga | C | 2224777 | 230 Kč |
ONO0750 | Nejedlá BarboraNejedlá Barbora | SKOB Ostrov | C | 9201325 | 230 Kč |
ONO7850 | Nejedlá MichaelaNejedlá Michaela | SKOB Ostrov | C | 230 Kč | |
LPU6055 | Smrčková OlgaSmrčková Olga | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9301 | 230 Kč |
0020002 | Richard HoudekRichard Houdek | 002 - ODV- 2 | 428273 | 230 Kč | |
0030002 | Večerková DanielaVečerková Daniela | 003 - NoWay | 2039145 | 230 Kč | |
FSP8353 | Čechová JanaČechová Jana | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 8476 | 230 Kč |
KRL7151 | Hanáková MartaHanáková Marta | Kometa Kralovice | C | 7140196 | 230 Kč |
BOR6150 | Šípová SoňaŠípová Soňa | OK Jiskra Nový Bor | C | 8028851 | 230 Kč |
KAM8051 | Slámová MichaelaSlámová Michaela | OK Kamenice | C | 2148061 | 230 Kč |
0040001 | Zmatlova AnnaZmatlova Anna | 004 - - | zapůjčit | 280 Kč | |
PGP1616 | Hora DamiánHora Damián | SK Praga | C | 1006283 | 345 Kč |
EKP1752 | Černá AndreaČerná Andrea | VŠTJ Ekonom Praha | C | 7205000 | 345 Kč |
DKP1651 | Mullis ElizabethMullis Elizabeth | Oddíl OB Kotlářka | C | 2075697 | 345 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP5753 | Setínková ZuzanaSetínková Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8945 | 230 Kč |
LTU7850 | Termerová JanaTermerová Jana | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2103288 | 230 Kč |
LTU6700 | Skalka MichalSkalka Michal | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2103290 | 230 Kč |
DKP7853 | Brandejsová PetraBrandejsová Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 8113490 | 230 Kč |
DKP7503 | Brandejs JanBrandejs Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 2095973 | 230 Kč |
0010006 | Ludvíková EliškaLudvíková Eliška | 001 - Klatovy | zapůjčit | 280 Kč | |
0010007 | Ludvík JanLudvík Jan | 001 - Klatovy | zapůjčit | 280 Kč | |
SJI8100 | Černý PetrČerný Petr | OK Jihlava | C | 2127647 | 230 Kč |
ZVO7901 | Kolář JanKolář Jan | OB SK Zvole | C | 8471111 | 230 Kč |
0020001 | Martin KelnarMartin Kelnar | 002 - ODV- 2 | 2148159 | 230 Kč | |
VPM7800 | Sobota PetrSobota Petr | KOS Slavia Plzeň | C | 1420788 | 230 Kč |
0050001 | Zmátlo RadekZmátlo Radek | 005 - Pippa | 2115722 | 230 Kč | |
0060001 | Bouda PetrBouda Petr | 006 - NER - Ztraceni- Bouda | 7300555 | 345 Kč |