Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
12.06.2021
Místo konání:
Vojtíškov (část obce Malá Morava), louka na horním okraji obce
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    

D16 2.90 km, 120 m, 12 kontrol

(75)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 300 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 300 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 300 Kč
PBM0651 Procházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 300 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 300 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 300 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc A 8226335 300 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš A 8660590 300 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 300 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 300 Kč
TUR0559 Mellanová Judita OOB TJ Turnov A 8660382 300 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 300 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 300 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 8013862 300 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast A 8226328 300 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 300 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 300 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 300 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava A 8670475 300 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 300 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 300 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 300 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 300 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering A 8660546 300 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 300 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 300 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 300 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 300 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř A 8003607 300 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 300 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 300 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 300 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka A 8080818 300 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové A 8515512 300 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 300 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 300 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 300 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 300 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 300 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 300 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš A 8116682 300 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 300 Kč
VPM0652 Kožíšková Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8008298 300 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8014445 300 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 300 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 300 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport A 7207889 300 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 300 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 300 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8670806 300 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663139 300 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 300 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 300 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 300 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663142 300 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň A 8516419 300 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 300 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 300 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8667545 300 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 300 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8654916 300 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 300 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8663174 300 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 300 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 300 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 300 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava A 8648623 300 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 300 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 8113524 300 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín A 8680314 300 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 300 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 8116744 300 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 300 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662430 300 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 300 Kč

D18 3.10 km, 130 m, 14 kontrol

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 300 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 300 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 300 Kč
JJN0451 Pesničáková Soňa Team Jizerky A 8662749 300 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava A 8004313 300 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 300 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 300 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 300 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 300 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 300 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 300 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole A 8116827 300 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 300 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek A 8648555 300 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 300 Kč
JJN0454 Skácelová Adéla Team Jizerky A 8670820 300 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 300 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha A 8149886 300 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec A 8414138 300 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 300 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 8629751 300 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice A 8680319 300 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 8670459 300 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 300 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 300 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 300 Kč
JJN0452 Podrábská Alžběta Team Jizerky A 8663120 300 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 300 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 300 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 300 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 300 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 300 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8014458 300 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 8663192 300 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha B 8516920 300 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 300 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 300 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 300 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8414107 300 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany A 8004317 300 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 300 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 300 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 300 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 300 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 300 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 8109308 300 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 300 Kč
LPU0456 Stoklasová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice A 8149874 300 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 8680610 300 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8033267 300 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 300 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8670778 300 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 300 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 8660595 300 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 300 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 300 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 8680365 300 Kč

D20 3.40 km, 160 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.06

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov R 8659420 300 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 8660521 300 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka A 8030301 300 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov R 8660909 300 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice E 8100401 300 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno R 8656742 300 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky R 8655484 300 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8659403 300 Kč
JJN0251 Podrábská Marie Team Jizerky A 8660394 300 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 300 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 300 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8656531 300 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín R 8660396 300 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice E 8670788 300 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 300 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 8680400 300 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk A 8655379 300 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 300 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka A 8013845 300 Kč
SIT0251 Mrózek Teresa OK SILESIA A 8656736 300 Kč
SIT0252 Bernatíková Hana OK SILESIA A 8662702 300 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 300 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 8667540 300 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 300 Kč
LPU0154 Brožková Lucie OK Lokomotiva Pardubice A 8667525 300 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice A 8013867 300 Kč
JJN0252 Rýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 300 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 300 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 8660364 300 Kč
TUR0255 Chrástová Tereza OOB TJ Turnov A 8680409 300 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 300 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 300 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 300 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8660572 300 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 8033223 300 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno R 8434822 300 Kč
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov R 8680323 300 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660400 300 Kč
LCE0250 Dittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656732 300 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 300 Kč
LCE0261 Weissová Ľuboslava OOB TJ Slovan Luhačovice B 2032149 300 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 300 Kč

D21 4.70 km, 205 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.06

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 300 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 300 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 300 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 300 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 300 Kč
PGP9854 Vyhnálková Barbora SK Praga E 8656685 300 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 300 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř R 8656518 300 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 300 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 300 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 300 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 300 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 300 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8119755 300 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8644879 300 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 300 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice E 8116683 300 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 300 Kč
CHC9051 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň E 8640913 300 Kč
DOK0053 Pavlíková Markéta OK Doksy R 7208096 300 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 300 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 300 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8302000 300 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 8659389 300 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno C 8662300 300 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 300 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 300 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín R 8246428 300 Kč
JJN8950 Svobodová Barbora Team Jizerky C 8662281 300 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 300 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 300 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov R 8660903 300 Kč
TBM0056 Opálková Martina KOS TJ Tesla Brno R 8659381 300 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8310955 300 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 300 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 300 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 300 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk R 8648618 300 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga E 8656705 300 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 300 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 300 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656728 300 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 8663168 300 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 300 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8656599 300 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 300 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 8210495 300 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 300 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 300 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 8044394 300 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 300 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 300 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 300 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 300 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 300 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno E 8660401 300 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 300 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 8660416 300 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 300 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 300 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 300 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 300 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 300 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 8663119 300 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava C 8648576 300 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8656691 300 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 300 Kč

H16 3.40 km, 145 m, 15 kontrol

(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 300 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 300 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 300 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 300 Kč
PBM0501 Bukovác Filip TJ Spartak 1. brněnská A 8116740 300 Kč
PBM0509 Bednařík Vilém TJ Spartak 1. brněnská A 8670461 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 300 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava A 8670493 300 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek A 8226381 300 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 300 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 300 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 300 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 300 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 300 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 300 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 300 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 300 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 300 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň A 8651736 300 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 300 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 300 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 300 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice A 8680403 300 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava A 8000243 300 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 300 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 300 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín A 8170602 300 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 300 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 300 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 300 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 300 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 300 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 300 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 300 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 300 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 300 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice A 8662678 300 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem A 8662349 300 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8028856 300 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 300 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 300 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680281 300 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 300 Kč
SIT0503 Damek Ondřej OK SILESIA A 8667526 300 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 300 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 300 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín A 8000604 300 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 300 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 300 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň A 8670487 300 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň A 8013478 300 Kč
LPU0612 Fajfr Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8014543 300 Kč
LPU0607 Hájek Dominik OK Lokomotiva Pardubice A 8660514 300 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 300 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 300 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice A 8663189 300 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8414097 300 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha A 2103723 300 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8670828 300 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 300 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 300 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 300 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 2035710 300 Kč

H18 3.90 km, 170 m, 14 kontrol

(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 300 Kč
BSO0304 Havlíček Albert KOB Baník Sokolov A 8028818 300 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov A 8655420 300 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov A 8061407 300 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek A 8226333 300 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 300 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava A 8109370 300 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 300 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 300 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 300 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8648578 300 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 300 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové A 8667962 300 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659385 300 Kč
TJN0409 Marek Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2103701 300 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 8670824 300 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 300 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 300 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 300 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava A 8116725 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8180018 300 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko A 8000241 300 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 300 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 300 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš A 8116738 300 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8004345 300 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 300 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 300 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 300 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 300 Kč
JJN0302 Vitebský Lukáš Team Jizerky A 8662688 300 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport A 8002431 300 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 300 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 300 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 300 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 300 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 300 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 300 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 8667982 300 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka A 8680282 300 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 8109325 300 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka A 8680412 300 Kč
SIT0402 Mrózek Paweł OK SILESIA B 8002604 300 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 300 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 300 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 2121005 300 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 300 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 300 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 300 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8109305 300 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 300 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 300 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 300 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 300 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové A 8662691 300 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 300 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 300 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 300 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno A 8663130 300 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 300 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 300 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno A 8660413 300 Kč
LCE0308 Roháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice A 8017132 300 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 8061505 300 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 300 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 300 Kč

H20 4.20 km, 180 m, 18 kontrol Rank. koef.: 1.06

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 8109361 300 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov R 8655411 300 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 300 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy R 8662323 300 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno R 8655419 300 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava R 8656577 300 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 300 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 300 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 8680598 300 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga R 8636798 300 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 300 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč A 8109391 300 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 300 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha R 8654905 300 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 300 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 300 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 300 Kč
TBM0200 Nechanický Jan KOS TJ Tesla Brno R 8000321 300 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 8670482 300 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno A 8100023 300 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov A 8461739 300 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 300 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 300 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8022671 300 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 300 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 300 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 300 Kč
TUR0204 Richtr Lukáš OOB TJ Turnov E 8656696 300 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 300 Kč
SIT0101 Kovařík Martin OK SILESIA A 8655413 300 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec R 8656505 300 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 300 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice R 8000543 300 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 300 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 300 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 300 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 300 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc A 8655429 300 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové A 8663181 300 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 300 Kč
VTA0204 Novák Jakub SC vebr-sport A 8660920 300 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno A 8100060 300 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno R 8660432 300 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice E 8662443 300 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice R 8656513 300 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 8648584 300 Kč
KAM0113 Janda Ondřej OK Kamenice A 8663176 300 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice R 8680302 300 Kč

H21 5.70 km, 270 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1.06

(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 300 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 300 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 300 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 300 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 300 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 300 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 300 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 300 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 8656686 300 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 300 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 300 Kč
DOK8800 Škoda Jakub OK Doksy R 8656596 300 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 300 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 300 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 300 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 300 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice C 8651935 300 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 300 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 300 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 300 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 300 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 300 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 300 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 300 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 8644887 300 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 8662310 300 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 300 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 300 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 8667535 300 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 300 Kč
KAM9602 Glonek Jakub OK Kamenice E 8656521 300 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 300 Kč
VSP0007 Bořánek Michal USK Praha R 8656733 300 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 300 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 8086808 300 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 300 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 300 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 300 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 8627109 300 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 300 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 300 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 300 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 300 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8656587 300 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 300 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice E 8656620 300 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 300 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 300 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8667971 300 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 300 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 300 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 300 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 300 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 300 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 300 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 300 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 300 Kč
ZBM9444 Minář Marek SK Žabovřesky Brno E 8396969 300 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 300 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 300 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 300 Kč
LCE9300 Chloupek Adam OOB TJ Slovan Luhačovice E 8660447 300 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice E 8645928 300 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 300 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 300 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 300 Kč
celkem přihlášených: 484, vklad: 145200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.