Logo

Přihlášky závodu: Na Houpačce cerven-20, denní závod

pro kategorii: T7

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Dubenec, okres Příbram, bývalé uranové doly - šachta č. 19
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

T7 7.10 km, 140 m, 21 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 150 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 888639 150 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 150 Kč
0050001 Procházková Marie 005 - Dobřichovice 8051795 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 150 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 150 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 150 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 150 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 150 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 150 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 150 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 150 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 150 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 150 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 150 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 150 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 8226383 150 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 150 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 150 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 150 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 150 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 150 Kč
0030001 Kasal Vít 003 - No Brain No Pain 8008808 150 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 150 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 150 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 150 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 150 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 150 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 150 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 150 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 150 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 150 Kč
0100001 Pecoldová Pavlína 010 - Cookies & Pancakes 8066680 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
18D7700 Patommel Jens (GER) Post SV Dresden 9101195 150 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 150 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 150 Kč
FSP7403 Lukeš Zdeněk VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 4641786 150 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 150 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 150 Kč
71D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 7207178 150 Kč