Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.09.2020
Místo konání:
Konecchlumí
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
3.67 km, 130 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 886826 80 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 80 Kč
CHC1051 Jiroutová Marie K.O.B. Choceň C 232911 80 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 80 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 80 Kč
SHK1151 Čečková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2111814 80 Kč
SHK1055 Dytrychová Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2111663 80 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425505 80 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 80 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 80 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 80 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 80 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 80 Kč
STH1152 Fischerová Tereza SK Studenec C 2144185 80 Kč
LTU1051 Rozsívalová Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144151 80 Kč
STH1055 Nováková Věra SK Studenec C 2008988 120 Kč
2.63 km, 80 m, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1051 Laštovková Zuzana OK Jilemnice C 2039176 80 Kč
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 80 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 80 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 2122268 80 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 80 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 80 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 80 Kč
HOS1051 Vrbatová Barbora TJ Tatran Hostinné 2080950 80 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 80 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 1398689 80 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 8109335 80 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 80 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 80 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 80 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 80 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 80 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 8663131 80 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín 2115012 80 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 80 Kč
STH1057 Valentová Adriana SK Studenec C 2008992 80 Kč
STH1251 Hakenová Petra SK Studenec C 2008984 80 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 80 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 80 Kč
VRL Jodasová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí 80 Kč
2.76 km, 90 m, 10 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 8226352 80 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice C 426308 80 Kč
JIL0853 Laštovková Jana OK Jilemnice C 2134347 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 80 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 80 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení C 2148138 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8014548 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 2035704 80 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 80 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 80 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 80 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 80 Kč
VRL0958 Movchanskaya Sofia OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení C 2148137 80 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 80 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 80 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 80 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 80 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 80 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 8109392 80 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 8003654 80 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 80 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 80 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 80 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 80 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 120 Kč
2.64 km, 80 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 80 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 80 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 80 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 80 Kč
SHK0859 Panáčková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 7003118 80 Kč
CHC0852 Komárková Anna K.O.B. Choceň C 2053589 80 Kč
CHC0955 Komárková Veronika K.O.B. Choceň C 2025366 80 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 426310 80 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 2058527 80 Kč
2.96 km, 90 m, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 80 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 80 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 80 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680392 80 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9523 80 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 80 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 80 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 2102084 80 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 80 Kč
CHC0655 Barcalová Iva K.O.B. Choceň C 2053577 80 Kč
LTU0750 Závodná Zuzana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 426320 80 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 80 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 80 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 2127639 80 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 8515512 80 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 80 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 80 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 80 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8014439 80 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 80 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 80 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 80 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 80 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 80 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 80 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 80 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 80 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 80 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 80 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 80 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 80 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 80 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 80 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 9043 80 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 80 Kč
2.81 km, 80 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Bílková Karolína 002 - Vojice zapůjčit 120 Kč
VRL0754 Martínková Viola OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
LPU0761 Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice C 2127660 80 Kč
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka C 2122274 80 Kč
ZAM0751 Bryscejnová Marieta OB TJ Sokol Žamberk 2075607 80 Kč
3.49 km, 120 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027214 110 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 110 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 8680319 110 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 110 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 110 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9201626 110 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 110 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 110 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 110 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8014445 110 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 110 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 110 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové C 8007192 110 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 110 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2025350 110 Kč
VRL0553 Dostálová Barbora OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1400428 110 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 110 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 8033235 110 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 110 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 110 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 8109313 110 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 110 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 110 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 110 Kč
ZAM0553 Hylmarová Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 110 Kč
3.61 km, 150 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 110 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 110 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 110 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 110 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 110 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 110 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 110 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 110 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 110 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226362 110 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 2122273 110 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 9284 110 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 165 Kč
4.84 km, 160 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 110 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 110 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 110 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 110 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 8033223 110 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 8013845 110 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 110 Kč
4.84 km, 160 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 110 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 110 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 110 Kč
JIL8951 Viková Vendula OK Jilemnice C 8889 110 Kč
SHK9351 Justová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 8662297 110 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 110 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 110 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 110 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 8109302 110 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 110 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2144189 110 Kč
LTU8951 Škodová Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410778 110 Kč
ZAM9752 Goňová Nikola OB TJ Sokol Žamberk C 436955 165 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 165 Kč
4.17 km, 140 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 110 Kč
PHK9151 Bartošová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 110 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 110 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 110 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 110 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 110 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 110 Kč
4.39 km, 160 m, 17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7950 Sýkorová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 224879 110 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 110 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 110 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 110 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 110 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 110 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 110 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 110 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 110 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 110 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 110 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 110 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 110 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 110 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 110 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 110 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 8656671 110 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 110 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 110 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 110 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 110 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 110 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 8303001 110 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 110 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 110 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 165 Kč
4.05 km, 160 m, 15 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 110 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 110 Kč
0010001 Věříšová Lenka 001 - Věříšovi 2129221 110 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 2128439 110 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 110 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 110 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 110 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 110 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 110 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 110 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 110 Kč
0090002 Jitka Jakubská 009 - Jakubsky 2124803 110 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 110 Kč
SHK7352 Slavíková Jana OK Slavia Hradec Králové C 420436 110 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 110 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 110 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 110 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 110 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 110 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 8663169 110 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 110 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 110 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 110 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 7204987 110 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 110 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 110 Kč
LTU8550 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 110 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 110 Kč
0140002 Tomandlová Radka 014 - HoRa 2099521 110 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108882 110 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 110 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 110 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OB Vamberk C 9518 165 Kč
3.90 km, 160 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 110 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 110 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 110 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 110 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 110 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 110 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 110 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 110 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 110 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 110 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 110 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 110 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 110 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 110 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 110 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 110 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 110 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 110 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 110 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 110 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 110 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 110 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 110 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 110 Kč
3.36 km, 100 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 110 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 110 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 110 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 110 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 110 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 110 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 110 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 110 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 110 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 110 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 110 Kč
PDY7250 Dudková Lada Běhej Poděbrady C 2148254 110 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 110 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 110 Kč
3.36 km, 110 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 110 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 110 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 110 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 110 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 110 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 110 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 110 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 110 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 110 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 110 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 110 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 110 Kč
2.83 km, 90 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9535 110 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 110 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 110 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 110 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 110 Kč
2.89 km, 90 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
3.67 km, 130 m, 6 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 80 Kč
HJL1300 Bláha Štěpán Sokol Horní Jelení C 9103 80 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 80 Kč
HJL1202 Červinka Dominik Sokol Horní Jelení C 2126356 80 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 80 Kč
HOS1201 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné 2085611 80 Kč
0090003 Pavel Jakubský 009 - Jakubsky 2120625 80 Kč
0090004 Filip Jakubský 009 - Jakubsky 2120646 80 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 80 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 2059736 80 Kč
SJC1102 Vejvoda Martin Sportcentrum Jičín C 80 Kč
0100001 Řehák Jan 010 - SJC 9916 80 Kč
2.61 km, 80 m, 6 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 80 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425528 80 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 8656702 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 80 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 80 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 80 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 80 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 80 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 80 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2134346 80 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 80 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 04743 80 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 8400025 80 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové C 420437 80 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 2141922 80 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 80 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 80 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 80 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109408 80 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 8109417 80 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 80 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 04275 80 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2088716 80 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 2122275 80 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
2.97 km, 90 m, 10 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 80 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 80 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 80 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 80 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8028803 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 80 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 80 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 80 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 8014569 80 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 80 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 80 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 80 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 2144174 80 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 80 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 80 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 80 Kč
PHK0902 Procházka Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2039190 80 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 80 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 80 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 80 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 80 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 80 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 2113079 80 Kč
SHK0807 Bezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2113060 80 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 2129228 80 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 80 Kč
SHK0803 Baláž Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2039815 80 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 80 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 80 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 80 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109402 80 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 80 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 80 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 80 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 80 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 80 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
2.90 km, 80 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 80 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 336746 80 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 80 Kč
VRL0902 John Martin OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
3.43 km, 90 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 80 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 80 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 80 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 80 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 80 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 80 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 80 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091551 80 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001920 80 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 80 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2141894 80 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 80 Kč
CHC0601 Jirout Jan K.O.B. Choceň C 9569 80 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 80 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 80 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 80 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 80 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 80 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 80 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 80 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 80 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 80 Kč
LPU0606 Munzar Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 7210209 80 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB TJ Sokol Žamberk B 8014543 80 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 80 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 80 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 80 Kč
3.00 km, 80 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0702 Votruba Štěpán OOB SK Chrast C 2148241 80 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk C 2102873 80 Kč
3.93 km, 130 m, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 8680403 110 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 110 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 110 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662729 110 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027238 110 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 110 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 110 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 110 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2027229 110 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 110 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 110 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080847 110 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 110 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 8000239 110 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2106740 110 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 110 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 110 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 110 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 110 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové C 2144115 110 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 110 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 110 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 110 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 110 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 110 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 110 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 110 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 110 Kč
PDY0502 Dudek Daniel Běhej Poděbrady C 2148237 110 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 110 Kč
ZAM0504 Hylmar Zdeněk OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 110 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB TJ Sokol Žamberk B 2096135 110 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 110 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 110 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 110 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 110 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 110 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 110 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 110 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 110 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 165 Kč
4.10 km, 170 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 110 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň B 9560 110 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk B 8629818 110 Kč
HOR0301 Karban Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2078473 110 Kč
STH0302 Procinger Jakub SK Studenec B 8004345 110 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 110 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 110 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 110 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 110 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 110 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 110 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 110 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109305 110 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 110 Kč
PDY0200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148193 110 Kč
ZAM0301 Kaška Jan OB TJ Sokol Žamberk C 9040 110 Kč
6.33 km, 250 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 110 Kč
STH0106 Dostál Jakub SK Studenec B 8670450 110 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 110 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 110 Kč
6.33 km, 250 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 110 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 110 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 110 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 110 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 110 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 110 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 110 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 110 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 207870 110 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 110 Kč
PHK8700 Veselý Jiří OK 99 Hradec Králové C 1602626 110 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 110 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 8660463 110 Kč
0070001 Funda Jan 007 - Neregistrovaný 9843 110 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice A 8680308 110 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 110 Kč
STH0105 Paleček Ondřej SK Studenec A 8656505 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 110 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 110 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové C 232493 110 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 110 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 110 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 110 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 110 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 110 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 110 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 110 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 110 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 110 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 110 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 110 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 110 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 110 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 110 Kč
0160001 Jirků Václav 016 - VJ 8109389 110 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 110 Kč
4.76 km, 180 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 110 Kč
0060001 Záveský Jan 006 - Česká Třebová 361922 110 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 110 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 110 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7209785 110 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7206 110 Kč
4.96 km, 190 m, 18 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 110 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 110 Kč
HJL8200 Bláha Jan Sokol Horní Jelení C 8226314 110 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 110 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 110 Kč
0040001 Albrecht David 004 - HO Skol 8116731 110 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 110 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 110 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 110 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8667546 110 Kč
0090001 Jakubský Ondřej 009 - Jakubsky 7701 110 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 110 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 110 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 110 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 110 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 110 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 110 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 110 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 110 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 110 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8663196 110 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 110 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 110 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 110 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 110 Kč
4.58 km, 160 m, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 110 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 110 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 110 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 110 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 110 Kč
CHC7701 Macháček Milan K.O.B. Choceň C 9545 110 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 110 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001930 110 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 110 Kč
CHC7604 Jirout Milan K.O.B. Choceň C 9562 110 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 110 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 110 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 110 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 110 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 110 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 110 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 110 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 110 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 110 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 110 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 110 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 110 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 110 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 110 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 110 Kč
CHC8001 Komárek Josef K.O.B. Choceň C 232902 110 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 110 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 110 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 110 Kč
0150002 Hruša Petr 015 - Vysoká nad Labem 682336 110 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 110 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 165 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 165 Kč
4.64 km, 190 m, 18 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 110 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 110 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 110 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 110 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 110 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 110 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 110 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 110 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 110 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 110 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 110 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 110 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 110 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 110 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 110 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 110 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 110 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 110 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 110 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 110 Kč
3.23 km, 90 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 110 Kč
VRL7408 Buchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 110 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 110 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 110 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 110 Kč
CHT7502 Votruba Petr OOB SK Chrast C 2148258 110 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 110 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 110 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 110 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 110 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 110 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 110 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 110 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 110 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 110 Kč
LPU7313 Munzar Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2104618 110 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 110 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 110 Kč
HOR7400 Kubín Jan TJ Jiskra Hořice C 2126355 110 Kč
ZAM6802 Vrba Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9591 110 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 110 Kč
0140001 Tomandl Jan 014 - HoRa 2090861 110 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 110 Kč
HOR7100 Loukota Josef TJ Jiskra Hořice C 2102559 110 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 110 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 110 Kč
3.70 km, 100 m, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 110 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 110 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 110 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 110 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 110 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 110 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 110 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 110 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 110 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 110 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 110 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 110 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 110 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 110 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 110 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 110 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 7208214 110 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 110 Kč
2.97 km, 80 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 110 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 110 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 110 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 110 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 110 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 110 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 110 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 110 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 110 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 110 Kč
LPU6103 Jánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 110 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8003599 110 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 110 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 110 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 110 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 110 Kč
3.26 km, 100 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 80 Kč
2.83 km, 90 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
LTU4600 Jirásek Josef OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7202875 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 8014467 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
2.78 km, 90 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
3.66 km, 130 m, 8 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1501 Horák Vojtěch OK Jilemnice C 426351 80 Kč
VRL1351 Poláková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331655 80 Kč
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 80 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 2148107 80 Kč
HJL1550 Bláhová Edita Sokol Horní Jelení C 9145 80 Kč
HJL1400 Makovský Jonáš Sokol Horní Jelení C 2420049 80 Kč
HJL1350 Červinková Michaela Sokol Horní Jelení C 80 Kč
PHK1350 Málková Dominika OK 99 Hradec Králové C 2070847 80 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206476 80 Kč
CHC1301 Šimek Jan K.O.B. Choceň C 2132930 80 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C 2080944 80 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 80 Kč
KOR1600 Macháček Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09598 80 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208202 80 Kč
SHK1500 Hepner Martin OK Slavia Hradec Králové C 9133 80 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 80 Kč
SHK1352 Bezvodová Elen OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 80 Kč
SHK1300 Toužil Jan OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 2144069 80 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 80 Kč
SHK1101 Šlambora Vít OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK9999 Dytrych Josef OK Slavia Hradec Králové 80 Kč
SHK9998 Rozdolská Adéla OK Slavia Hradec Králové 2111607 80 Kč
LPU1880 Maclová Adina OK Lokomotiva Pardubice 9867 80 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 80 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 52178 80 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 80 Kč
LPU1752 Hovorková Žofie OK Lokomotiva Pardubice C 2039122 80 Kč
LPU1501 Zvěřina Radim OK Lokomotiva Pardubice C 7202878 80 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
STH1451 Hakenová Kateřina SK Studenec C 08888 80 Kč
STH1651 Haken Václav SK Studenec 80 Kč
STH1302 Fischer Pavel SK Studenec C 80 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK1600 Čapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 80 Kč
0150001 Hrušová Kateřina 015 - Vysoká nad Labem 434594 80 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 80 Kč
2.82 km, 70 m, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6753 Tomášová Majda SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301116 80 Kč
CHC8152 Dvorská Renata K.O.B. Choceň C 8656615 80 Kč
0010002 Věříšová Lucie 001 - Věříšovi 2075646 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 80 Kč
HJL8650 Makovská Lenka Sokol Horní Jelení C 2420047 80 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 80 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 80 Kč
0080001 Horák Pavel 008 - PH 2088722 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 80 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 80 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 80 Kč
SHK7653 Fialová Radmila OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 2122264 80 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111664 80 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425504 80 Kč
LPU2222 Kubík Dušan OK Lokomotiva Pardubice 51128 80 Kč
LPU6956 Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LPU8058 Šípková Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 80 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 80 Kč
0110001 Hanousek Václav 011 - Jičín 002 8482063 80 Kč
0110002 Hanousková Radka 011 - Jičín 002 zapůjčit 120 Kč
0130001 Stuchlík Jan 013 - Depo Jičín 70 zapůjčit 120 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 80 Kč
4.44 km, 160 m, 19 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 110 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 110 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 110 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 110 Kč
0030001 Košťál Pavel 003 - Dlouhé Dvory 2017683 110 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 110 Kč
0050001 Procházka Martin 005 - Tatrmani 1150698 110 Kč
HOR7550 Kubínová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2127893 110 Kč
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 2120665 110 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 110 Kč
0120001 Tereza Kopecká 012 - Sovy Bělečko 2419864 110 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 110 Kč
0180001 Jahoda Jiří 018 - (j)Elita 1428935 110 Kč
DLP8350 Kopecká Šárka Matesová OOB TJ Dukla Praha C 165 Kč
0180000 Sommer Jaroslav 018 - (j)Elita 2148176 165 Kč
celkem přihlášených: 783, vklad: 76650 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.