Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2020
Místo konání:
Javornice, Na Zádolci
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 886826 80 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 2148107 80 Kč
CHC1052 Borovcová Johana K.O.B. Choceň C 2128438 80 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 80 Kč
CHT1152 Charouzová Hana OOB SK Chrast C 80 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 80 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 80 Kč
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 80 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 80 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice C 426308 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 80 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 8226352 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 80 Kč
PHK0960 Suchá Anežka OK 99 Hradec Králové C 2419861 80 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 80 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení C 2148138 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8014548 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 2035704 80 Kč
CHT0951 Slavíková Barbora OOB SK Chrast C 2120993 80 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 80 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 80 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 80 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 80 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 80 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 80 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680392 80 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 80 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové C 405952 80 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 80 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 80 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 80 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 80 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 80 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 80 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 2148245 80 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 80 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 80 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 110 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 110 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 8680319 110 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 110 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 110 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 110 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 8242002 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 110 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 110 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 110 Kč
0030001 Kosikova Eliska 003 - dodatecna prihlaska 8656585 110 Kč
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 7211249 110 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 110 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 110 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 110 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 110 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 110 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 110 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 110 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 110 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 110 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 110 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 2128439 110 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 110 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 110 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 110 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 110 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 110 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 110 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 110 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 110 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 110 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 110 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 110 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 110 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 110 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 110 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 110 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 110 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 110 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 110 Kč
0030002 Kosikova Helena 003 - dodatecna prihlaska 9101184 110 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 80 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 80 Kč
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 80 Kč
SRK1206 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 416342 80 Kč
SRK1302 Ornst Tobiáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2134327 80 Kč
SRK1204 Sýkora Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 80 Kč
SRK1205 Charvát Petr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 8656702 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 80 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 80 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 80 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2029217 80 Kč
CHT1002 Svoboda Jan OOB SK Chrast C 80 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 80 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 80 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 80 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 80 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8028803 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 80 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 80 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 80 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 80 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 80 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 80 Kč
CHT0902 Češík František OOB SK Chrast C 80 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 80 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 80 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 80 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 80 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 80 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 80 Kč
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C 2029188 80 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 80 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 80 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 80 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 8680403 110 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 110 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 110 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 110 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 110 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8061489 110 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662729 110 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 110 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 110 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 110 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 110 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 110 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 8000239 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 110 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň B 9560 110 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 110 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 110 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 110 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 110 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 110 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 110 Kč
TUR9011 Trojan Karel OOB TJ Turnov C 8007187 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 110 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 110 Kč
OSN8601 Kutal Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9285 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL8200 Bláha Jan Sokol Horní Jelení C 8226314 110 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 110 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 110 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 110 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 110 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 110 Kč
CHC7606 Borovec Alexandr K.O.B. Choceň C 232909 110 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 1420849 110 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 110 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 110 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 110 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 110 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 110 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 110 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 110 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 110 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 110 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 110 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 110 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 110 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 110 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 110 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 110 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 110 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 110 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 110 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 110 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 110 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 110 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1501 Horák Vojtěch OK Jilemnice C 426351 80 Kč
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
HJL1250 Švorcová Karolína Sokol Horní Jelení C 2420047 80 Kč
SRK1301 Sobotka Alexandr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 80 Kč
SRK1061 Sobotková Klára SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
0060001 Jirásková Eliška 006 - Fanaticus 8656626 80 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
SRK1203 Šíma Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
SRK1351 Schwengerová Karla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Měkyna Zdeněk 001 - Začátečník, zatím nejsem členem zapůjčit 120 Kč
0040001 Tran Ngoc Mai 004 - Trumberka trumberatá 7203465 80 Kč
0050001 Skýpala Daniel 005 - - zapůjčit 120 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 80 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 80 Kč
CHC8152 Dvorská Renata K.O.B. Choceň C 8007502 80 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 80 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 80 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 110 Kč
0020001 Hladík Jiří 002 - xxx 2141918 110 Kč
0020002 Hoidekr Jan 002 - xxx 2109765 110 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 110 Kč
celkem přihlášených: 222, vklad: 21170 Kč