Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.09.2020
Místo konání:
Javornice, Na Zádolci
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 4.10 km, 6 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 886826 80 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení C 2148107 80 Kč
CHC1052 Borovcová Johana K.O.B. Choceň C 2128438 80 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 80 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 405983 80 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 80 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení C 2419956 80 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 80 Kč
SHK1058 Ladýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 1700078 80 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425505 80 Kč
LPU1059 Gojná Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2103237 80 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 80 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 80 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 80 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 80 Kč
SNA1153 Matějková Eliška TJ START Náchod C 9645 80 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 80 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 80 Kč

D10C 2.20 km, 7 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 80 Kč
CHT1152 Charouzová Hana OOB SK Chrast C 80 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 80 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 80 Kč
CHC1054 Dvorská Veronika K.O.B. Choceň C 7502000 80 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 80 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení C 2148069 80 Kč
SHK1150 Hepnerová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 1398689 80 Kč
SHK1055 Dytrychová Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2111663 80 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 8109335 80 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice C 8014517 80 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 80 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 80 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice C 436951 80 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 80 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 80 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 80 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 80 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 120 Kč
HJL1150 Bláhová Klára Sokol Horní Jelení C 2126356 144 Kč

D12C 2.70 km, 9 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice C 426308 80 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 80 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 8226352 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 80 Kč
PHK0960 Suchá Anežka OK 99 Hradec Králové C 2419861 80 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 80 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení C 2148138 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8014548 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 2035704 80 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 80 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 80 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 80 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 80 Kč
PHK0959 Rutová Renata OK 99 Hradec Králové C 2148204 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč
VRL0853 Dvořáková Johanka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 80 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení C 2148137 80 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 80 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 80 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 2134362 80 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové C 2144078 80 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 80 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 80 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 80 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 80 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 80 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod C 405984 80 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 80 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 80 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 120 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 120 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 8003654 144 Kč

D12D 2.70 km, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 80 Kč
KUO0951 Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí C 2127551 80 Kč
PHK0961 Andrlová Barbora OK 99 Hradec Králové C 49604 80 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 80 Kč
SHK0859 Panáčková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 7003118 80 Kč
ZAM0851 Julišová Kateřina OB T.J. Sokol Žamberk C 426310 80 Kč
ZAM0852 Němcová Kateřina OB T.J. Sokol Žamberk C 2058527 80 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 80 Kč
SHK0852 Selixová Anežka OK Slavia Hradec Králové C 2126384 120 Kč

D14C 4.40 km, 11 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 80 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 80 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680392 80 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové A 8660553 80 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové C 405952 80 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 80 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 80 Kč
CHT0652 Slavíková Eva OOB SK Chrast B 2124751 80 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 2115708 80 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115701 80 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 80 Kč
CHT0656 Slavíková Tereza OOB SK Chrast B 2148245 80 Kč
PHK0757 Ondrušová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2148113 80 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 80 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 8515512 80 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 80 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 2127639 80 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 80 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2081361 80 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 8518314 80 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 80 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8014439 80 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 80 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 80 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 80 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 80 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 80 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 80 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 80 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 80 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8116716 80 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 2102084 80 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 80 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 120 Kč

D14D 2.90 km, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0751 Bryscejnová Marieta OB T.J. Sokol Žamberk 2075607 80 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 80 Kč
SHK0752 Selixová Mariana OK Slavia Hradec Králové C 2126353 120 Kč

D16C 5.20 km, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 110 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 110 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 8680319 110 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 110 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 110 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 110 Kč
CHT0552 Veselá Tereza OOB SK Chrast C 7207628 110 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory B 8516956 110 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 110 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 110 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 110 Kč
SHK0454 Maršounová Jana OK Slavia Hradec Králové C 8033235 110 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8667532 110 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 110 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 110 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 110 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB T.J. Sokol Žamberk C 416281 110 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 110 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk B 51468 110 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 110 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 165 Kč

D18C 5.50 km, 17 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 8242002 110 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 110 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 8648619 110 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice B 2078456 110 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 110 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8670483 110 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 110 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 110 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 110 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 110 Kč
ZAM0352 Burešová Karolína OB T.J. Sokol Žamberk C 9284 110 Kč
NPA0351 Brumlichová Kristýna SK LOB Nová Paka C 2122273 110 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 165 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 220 Kč

D20C 6.20 km, 20 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 110 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 8660568 110 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 110 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 110 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 8033223 110 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 8013845 110 Kč

D21C 7.10 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 110 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 110 Kč
0030001 Kosikova Eliska 003 - dodatecna prihlaska 8656585 110 Kč
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 7211249 110 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 110 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 110 Kč
KUO9951 Boková Ivana KOB Ústí nad Orlicí C 7210086 110 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 110 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 110 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 110 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 8109302 110 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 110 Kč
0080002 Myslivcová Pavla 008 - Neregistrovaný 2051524 110 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2144189 110 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 110 Kč
ZAM9752 Goňová Nikola OB T.J. Sokol Žamberk C 436955 165 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB T.J. Sokol Žamberk C 1400431 165 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 165 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 7681889 220 Kč

D21D 5.00 km, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 110 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 110 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 110 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 110 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 110 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB T.J. Sokol Žamberk C 9030 198 Kč

D35C 5.70 km, 15 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 110 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 110 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 110 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 110 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 110 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 110 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 110 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 110 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 2102550 110 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 8656671 110 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 110 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 110 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 110 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 8400365 110 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 110 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 8303001 110 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 165 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 220 Kč

D35D 4.10 km, 11 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 2128439 110 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 8003646 110 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 110 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 110 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 110 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 110 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 110 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 110 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 110 Kč
KUO7851 Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí C 887161 110 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 110 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 110 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 110 Kč
LPU7559 Dvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 110 Kč
LPU7962 Gojná Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 110 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 110 Kč
LPU8153 Kárníková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 2118499 110 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 110 Kč
ZAM8252 Svejštilová Radka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 110 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 110 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 110 Kč
KUN7650 Kubištová Lenka OB Kunvald C 9025 110 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 110 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 7204987 110 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108882 110 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 110 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 110 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 110 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 110 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 8352000 110 Kč
VAM8250 Drhlíková Markéta OB Vamberk C 9518 198 Kč

D45C 5.20 km, 15 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 110 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 110 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 110 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 110 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 110 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 110 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 110 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 110 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 110 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 110 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 110 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 110 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 110 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 110 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 110 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 110 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 110 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 110 Kč

D45D 3.60 km, 12 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 110 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 110 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 110 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 110 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 110 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 110 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 110 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 110 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 110 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 110 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 110 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 110 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 110 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 110 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 110 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 110 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 110 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 110 Kč
KUN7450 Boháčová Alena OB Kunvald C 9021 110 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 110 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 110 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 110 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 110 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 2000571 165 Kč

D55C 3.50 km, 12 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 110 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 110 Kč
0030002 Kosikova Helena 003 - dodatecna prihlaska 9101184 110 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 110 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 110 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 110 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 110 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 110 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 9031 110 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB T.J. Sokol Žamberk C 2092408 110 Kč

D55D 3.00 km, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 110 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 110 Kč
0090001 Zelenková Lenka 009 - Zelenkovi 9920924 110 Kč

D65C 3.10 km, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč

H10N 4.10 km, 6 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 80 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 80 Kč
SRK1202 Vlk Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2134367 80 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 80 Kč
SRK1206 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 416342 80 Kč
SRK1302 Ornst Tobiáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2134327 80 Kč
SRK1204 Sýkora Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 80 Kč
SRK1205 Charvát Petr SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 80 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 80 Kč
0170002 Kasse Matej 017 - HO Jurije Garagina 4616492 120 Kč

H10C 2.30 km, 7 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 8656702 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 80 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 80 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 80 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2029217 80 Kč
CHT1002 Svoboda Jan OOB SK Chrast C 80 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 2126238 80 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2134346 80 Kč
SRK1001 Šíma Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080830 80 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 80 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425528 80 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 80 Kč
SHK1002 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové C 2148053 80 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 80 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 80 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109408 80 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 8109417 80 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 80 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 80 Kč
LPU1009 Mrva Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7208094 80 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 80 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 80 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2088716 80 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 2122275 80 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
0170001 Kasse Jakub 017 - HO Jurije Garagina 4616491 120 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň C 2134304 160 Kč

H12C 2.80 km, 9 kontrol

(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 80 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 80 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8028803 80 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 80 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 80 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 80 Kč
LIP0800 Kubeček Antonín SOS Mamuti z Lipovky B 2124780 80 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 80 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 80 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 682374 80 Kč
CHT0902 Češík František OOB SK Chrast C 80 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 80 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 80 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2420026 80 Kč
ZAM0802 Moskva Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 416097 80 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8226395 80 Kč
KOR0805 Vít Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051472 80 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 8014569 80 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 80 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 80 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 80 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 80 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 80 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2134345 80 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 2113079 80 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2113080 80 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 80 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 80 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 80 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 80 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 80 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 80 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 8109402 80 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109396 80 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice C 8109427 80 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 80 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 80 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 80 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 80 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2115711 120 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 160 Kč

H12D 2.70 km, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0801 Vích Ondřej K.O.B. Choceň C 232912 80 Kč
LPU0920 Flos David OK Lokomotiva Pardubice C 7209449 80 Kč
ZAM0801 Pachel Jiří OB T.J. Sokol Žamberk C 2053566 80 Kč

H14C 5.40 km, 14 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 80 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 80 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 80 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 80 Kč
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C 2029188 80 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 80 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 80 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2111744 80 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 80 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 8109384 80 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 80 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 80 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 80 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2141894 80 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 80 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 80 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 80 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 80 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 80 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8663189 80 Kč
ZAM0602 Fajfr Marek OB T.J. Sokol Žamberk B 8014543 80 Kč
STH0711 Anýž Edward SK Studenec C 2008985 80 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 80 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 80 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 120 Kč

H14D 3.50 km, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419999 144 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2102873 160 Kč

H16C 6.50 km, 19 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice B 8680403 110 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 110 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 110 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 110 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 110 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8061489 110 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662729 110 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň C 2025344 110 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 110 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 110 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 110 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 110 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 8000239 110 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 110 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2133882 110 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095937 110 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 110 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 110 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 110 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové C 2144115 110 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 110 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 110 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové C 2121005 110 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 110 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7207030 110 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 8670486 110 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 110 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice A 8656502 110 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 110 Kč
ZAM0505 Pulc Ondřej OB T.J. Sokol Žamberk B 2096135 110 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 110 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 110 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 110 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 8109325 110 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 110 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 110 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 110 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 110 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2102818 110 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 165 Kč

H18C 7.70 km, 20 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 110 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň B 9560 110 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk B 8629818 110 Kč
STH0302 Procinger Jakub SK Studenec B 8004345 110 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 110 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 110 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 110 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 110 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 110 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 110 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 110 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109305 110 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod C 2113064 110 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 198 Kč

H20C 8.30 km, 25 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 110 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí C 2051522 110 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 8663181 110 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 110 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662680 220 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 110 Kč

H21C 9.50 km, 25 kontrol Rank. koef.: 1

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 110 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 110 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 8004592 110 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 110 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 110 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň C 8053577 110 Kč
TUR9011 Trojan Karel OOB TJ Turnov C 8007187 110 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 110 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 110 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 110 Kč
TBM9919 Horčička Vít KOS TJ Tesla Brno E 8656558 110 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8014524 110 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 110 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 110 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 110 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 7208023 110 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 110 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 110 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 110 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 8517452 110 Kč
0080001 Důrek Milan 008 - Neregistrovaný 1417129 110 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 110 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 897364 110 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 110 Kč
STE9900 Šklíba Michal SK SKI-OB Šternberk C 7201758 165 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 165 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 165 Kč
PHK9302 Maňák Matěj OK 99 Hradec Králové C 232647 198 Kč
0180001 Dvořáček Radek 018 - Doudleby nad Orlicí 682344 198 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 220 Kč

H21D 7.30 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7206 110 Kč
LPU2222 Přibyl Václav OK Lokomotiva Pardubice 352253 110 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 110 Kč
LPU2224 Valach Ondřej OK Lokomotiva Pardubice 410786 110 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB T.J. Sokol Žamberk 2053564 110 Kč
0170003 Kasse Jakub 017 - HO Jurije Garagina 8554 165 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 1398977 198 Kč

H35C 7.90 km, 21 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HJL8200 Bláha Jan Sokol Horní Jelení C 8226314 110 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 8226323 110 Kč
CHT7703 Keller Ivo OOB SK Chrast C 2148244 110 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 110 Kč
SHK7604 Panáček Aleš OK Slavia Hradec Králové C 7210098 110 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 2122247 110 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 110 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 110 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 110 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 110 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 110 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 110 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 110 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 165 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 198 Kč

H35D 6.00 km, 17 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
SJC8002 Šnokhous Jan Sportcentrum Jičín C 8357666 110 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 2134332 198 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 110 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 110 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 9852 110 Kč
CHC7606 Borovec Alexandr K.O.B. Choceň C 232909 110 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 1420849 110 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 110 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 110 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 110 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 110 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 110 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 110 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 110 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 110 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení C 1425339 110 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 110 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 110 Kč
SHK7802 Novák Michal OK Slavia Hradec Králové C 2420035 110 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 110 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 110 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 110 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 8100176 110 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 110 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 110 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 110 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 110 Kč
LPU7719 Maloch Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9287 110 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 110 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 110 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 110 Kč
0120002 Hruša Petr 012 - Vysoká nad Labem 682336 110 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 110 Kč
TYN7900 Daněk Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111605 110 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 110 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 165 Kč
KOR7700 Marek Robert OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2419912 198 Kč

H45C 6.50 km, 18 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 110 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 110 Kč
OAV6900 Müller Robert Orienteering Adventure C 553456 110 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 110 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 110 Kč
HOR6900 Čihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 110 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 110 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 110 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 110 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 110 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 110 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 110 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 110 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 110 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 110 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 110 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 110 Kč

H45D 5.00 km, 15 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 2114991 110 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 110 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 110 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 110 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 110 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 110 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 110 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 110 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 110 Kč
KOR6801 Tichý Pavel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2126260 110 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 110 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 110 Kč
SHK7301 Košek Martin OK Slavia Hradec Králové C 2080836 110 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 110 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 110 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033634 110 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 110 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 110 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 110 Kč
ZAM6802 Vrba Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9591 110 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 110 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 110 Kč
0140001 Novotný Petr 014 - DUKLA Blansko 2067992 110 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 110 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 165 Kč

H55C 5.60 km, 16 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 110 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 110 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 110 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 110 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 110 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 110 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 165 Kč
SNA6401 Hanuš Luboš TJ START Náchod C 9627 165 Kč

H55D 4.20 km, 12 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 110 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 110 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 110 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 110 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 110 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB T.J. Sokol Žamberk C 2085624 110 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 110 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 110 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 110 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 110 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 110 Kč
LPU6103 Jánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 110 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 110 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 110 Kč

H65C 4.30 km, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656516 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč

H65D 3.00 km, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
TYN5401 Doležal Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 995880 144 Kč

H75C 3.20 km, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč

HDR 4.10 km, 6 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1501 Horák Vojtěch OK Jilemnice C 426351 80 Kč
PHK0659 Leflerová Kristýna OK 99 Hradec Králové C 2126279 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
HJL1250 Švorcová Karolína Sokol Horní Jelení C 2420047 80 Kč
CHC1401 Dvorský Michal K.O.B. Choceň C 9990101 80 Kč
0060001 Jirásková Eliška 006 - Fanaticus 8656626 80 Kč
TYN1300 Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
TYN1350 Nymsová Marie Ema OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
SRK1203 Šíma Vojtěch SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091532 80 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 80 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 80 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 80 Kč
SRK1111 Votroubek Dan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 434581 80 Kč
SRK1112 Zemánek Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2091530 80 Kč
SHK1500 Hepner Martin OK Slavia Hradec Králové C 9133 80 Kč
SHK1205 Hrdinka Josef OK Slavia Hradec Králové C 2111662 80 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 2144069 80 Kč
SHK1107 Hanslík Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2029128 80 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 80 Kč
SHK9997 Horáčková Kateřina OK Slavia Hradec Králové 80 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 80 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 52178 80 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 80 Kč
LPU1752 Hovorková Žofie OK Lokomotiva Pardubice C 2039122 80 Kč
LPU1652 Jirásková Jasmína OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 80 Kč
LPU1362 Malochová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2103277 80 Kč
LPU1651 Stryková Kamila OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
ZAM1501 Svejštil Dominik OB T.J. Sokol Žamberk C 9593 80 Kč
ZAM0902 Fajfr Aleš OB T.J. Sokol Žamberk 2058526 80 Kč
VAM1250 Jedlinská Kateřina OB Vamberk C 9787 80 Kč
VAM1200 Vaněk Václav OB Vamberk C 9791 80 Kč
0110001 Teplý Filip 011 - Vamberk 9528 80 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK1600 Čapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 80 Kč
0120001 Hrušová Kateřina 012 - Vysoká nad Labem 434594 80 Kč
VAM1351 Martincová Daniela Sofie OB Vamberk C 9680 80 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 80 Kč
TYN0900 Daněk Tomáš OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
TYN0751 Daňková Tereza OOB SK Týniště nad Orlicí C 09744 80 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 80 Kč
LPU1502 Odvody Vilém OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
0200001 Meiselová Alžběta 020 - K.O.B. Běstovice 2419863 80 Kč
CHC1301 Šimek Jan K.O.B. Choceň C 2134355 80 Kč

P 3.20 km, 9 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Měkyna Zdeněk 001 - Začátečník, zatím nejsem členem zapůjčit 120 Kč
0040001 Tran Ngoc Mai 004 - Trumberka trumberatá 7203465 80 Kč
0050001 Skýpala Daniel 005 - - zapůjčit 120 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 80 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 80 Kč
CHC8152 Dvorská Renata K.O.B. Choceň C 8007502 80 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
CHC0054 Šimková Klára K.O.B. Choceň C 9570 80 Kč
CHC0455 Víchová Sára K.O.B. Choceň C 232910 80 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 80 Kč
0070001 Mrvová Veronika 007 - Lokomotiva Pardubice zapůjčit 120 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 80 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 80 Kč
HJL7550 Kaplanová Alena Sokol Horní Jelení C 9145 80 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 80 Kč
SHK7751 Holmanová Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 2122264 80 Kč
SHK9999 Šafářová Anna OK Slavia Hradec Králové 211165 80 Kč
SHK9998 Leško Michal OK Slavia Hradec Králové 2148106 80 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425504 80 Kč
LPU2223 Vrobelová Iveta OK Lokomotiva Pardubice 232606 80 Kč
LPU7314 Flos Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 80 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 80 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 80 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OB Vamberk C 9483 80 Kč
VAM0800 Jedlinský Martin OB Vamberk C 9508 80 Kč
0100001 Tereza Kopecká 010 - Sovy Bělečko 2419864 80 Kč
HOR0750 Vávrová Anna TJ Jiskra Hořice C 2032106 80 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 80 Kč
0130001 Martinec Petr 013 - Nereg. zapůjčit 120 Kč
0190001 Matoušková Petra 019 - OK Béďa 2129204 80 Kč
0210001 Štěpová Věra 021 - Stepova 301639 80 Kč
0220001 Benda Miroslav 022 - LTU zapůjčit 120 Kč
0230001 Juška Jiří 023 - nereg 2045239 80 Kč
ZAM7701 Hovad Jaroslav OB T.J. Sokol Žamberk 9029 80 Kč
ZAM0661 Hovadová Aneta OB T.J. Sokol Žamberk 2053567 80 Kč
ZAM8161 Hovadová Iva OB T.J. Sokol Žamberk 9036 80 Kč
PHK0804 Chrtek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2112758 80 Kč

T 6.30 km, 18 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 110 Kč
0020001 Hladík Jiří 002 - xxx 2141918 110 Kč
0020002 Hoidekr Jan 002 - xxx 2109765 110 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 110 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 110 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 2419981 110 Kč
0150001 Jahoda Jiří 015 - (j)Elita 1428935 110 Kč
0160001 Věříš Michal 016 - neregistrovaný 1000511 110 Kč
0160002 Věříš Andrea 016 - neregistrovaný 1000456 110 Kč
0150002 Sommer Jaroslav 015 - (j)Elita 2148176 110 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 110 Kč
0250001 Ruzicka Karel 025 - Ok99 2080949 110 Kč
0240001 Smutný Michal 024 - VčP SRK 9589 110 Kč
celkem přihlášených: 744, vklad: 74953 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.