Přihlášky závodu: Opět na Kozla XIII

Datum:
08.03.2020
Místo konání:
Pyšely
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
A     B     C     D     L    
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 70 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 2051509 70 Kč
0050001 Schus Martin 005 - Řevnice 1452967 70 Kč
0060001 Urban Hynek 006 - Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 70 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 70 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 70 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 70 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 70 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 70 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 70 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 70 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 70 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 70 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 70 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 70 Kč
0110001 Pecoldová Pavlína 011 - Cookies & Pancakes 8066680 70 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 70 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 70 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 70 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 70 Kč
0130001 Bravený Vít 013 - xxx 51633 70 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 70 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 70 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 70 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
0160001 Fučík Martin 016 - NER1985 zapůjčit 90 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 90 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 888618 90 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 90 Kč
DKL7100 Švorc Martin KOB Kladno C 2144087 90 Kč
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Drnek Jáchym 001 - ABC 523000 70 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 70 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 70 Kč
0030001 Horáková Petra 003 - SKP RAPID Praha zapůjčit 70 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 70 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 70 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 70 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 70 Kč
0040001 Papež Zdeněk 004 - Popovice 7210119 70 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 70 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 70 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 70 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 70 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 70 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 70 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 70 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 70 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 7208324 70 Kč
KAM7301 Lichtenberg Martin OK Kamenice C 7209345 70 Kč
SLA7501 Hrstka Pavel SKOB Slaný C 2109691 70 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 70 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 70 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 70 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 70 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 70 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 70 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 70 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 70 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 70 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 70 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 70 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 70 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 70 Kč
TAP7900 Kamenický Jan KOB Tretra Praha C 8680588 70 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 90 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 90 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 90 Kč
DKP6401 Chvojka Zbyšek Oddíl OB Kotlářka C 2800314 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 90 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 90 Kč
0200001 Srbová Libuše 020 - Braníci 2067251 90 Kč
0200002 Srb Martin 020 - Braníci 361908 90 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 90 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 90 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 90 Kč
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 70 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 70 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 70 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 70 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 70 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8909 70 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 70 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 70 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 70 Kč
KAM6401 Zavadil Pavel OK Kamenice C 2148219 70 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 70 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 70 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 70 Kč
STA7802 Lubas Miroslav OK Střelka C 2029154 70 Kč
0100001 Suková Eva 010 - Malí draci 232264 70 Kč
0100002 Zelenková Martina 010 - Malí draci 232265 70 Kč
KPY5850 Trdá Iva SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 70 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 8007173 70 Kč
SPC8112 Bednařík Jan SPORTICUS team C 8670468 70 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 70 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 70 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 8667545 70 Kč
KAM6200 Kamerer Marek OK Kamenice C 439106 70 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 70 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 70 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 70 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 70 Kč
PGP9053 Kafková Dominika SK Praga C 7300087 70 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 70 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 70 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 70 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 70 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 70 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 70 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 70 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2800293 70 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 70 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 2148227 70 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 70 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 70 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 90 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. 205614 90 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 70 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 90 Kč
0180001 Tučný Jan 018 - Tučňáci OB 2131195 90 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 8516919 90 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 90 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 90 Kč
SLA7601 Beran Jaroslav SKOB Slaný C 2109694 90 Kč
0080003 Šťastný Pavel 008 - 6YC 2148221 90 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 90 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 70 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 70 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 70 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 70 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 70 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 70 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. B 8116754 70 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 70 Kč
0080001 Hrubá Veronika 008 - 6YC 2080907 70 Kč
SLA1053 Hrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 70 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 70 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 70 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 70 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 70 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 2420046 70 Kč
0120001 Snejdar Ondrej 012 - - 2001953 70 Kč
KAM0757 Lichtenbergová Zuzana OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole B 2115685 70 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 70 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 70 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 70 Kč
TAP0909 Kamenický Pavel KOB Tretra Praha C 2080913 70 Kč
TAP1105 Kamenický Karel KOB Tretra Praha C 2134256 70 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 90 Kč
DKP7150 Nežádalová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2143380 90 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 90 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2125315 90 Kč
0180002 Malá Martina 018 - Tučňáci OB 2148228 90 Kč
DKL0851 Oliveriusová Anna KOB Kladno C 2119205 90 Kč
DKL1000 Oliverius Filip KOB Kladno C 2127889 90 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 90 Kč
0190001 Králová Lucie 019 - Modrá krev 2143372 90 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 70 Kč
KAM0901 Zavadil Adam OK Kamenice C 2148166 70 Kč
KAM0902 Zavadil Štěpán OK Kamenice C 2148177 70 Kč
STA0953 Lubasová Aneta OK Střelka C 2134325 70 Kč
KAM1700 Albrecht Jiří OK Kamenice C 515491 70 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8662341 70 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 2115070 70 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 70 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 70 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 70 Kč
0120002 Šnejdarová Miroslava 012 - - zapůjčit 70 Kč
0120003 Šnejdar David 012 - - zapůjčit 70 Kč
TAP1052 Jakubesová Julie KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 70 Kč
0140001 Kamenická Martina 014 - KaČer zapůjčit 70 Kč
0190002 Králová Alžběta 019 - Modrá krev zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 184, vklad: 13800 Kč