Přihlášky závodu: Veřejný závod

pro kategorii: Sb

Datum:
14.06.2020
Místo konání:
Roudnice n.L.- Hostěraz
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
4.22 km, 160 m, 9 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 50 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 50 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 50 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 50 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 50 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 50 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 50 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 50 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 50 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 50 Kč
LTP7551 Jelínková Jiřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52924 50 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208229 50 Kč
LTP6808 Jelínek Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 50 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 50 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno B 8667952 50 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 50 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 50 Kč
LTP7553 Kleinová Petra OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 50 Kč
PGP7764 Svítilová Pavla SK Praga C 8660503 50 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 50 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 50 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 50 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 50 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 50 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 50 Kč
BZP7250 Jirkovská Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 434805 50 Kč
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 50 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8517329 50 Kč
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 50 Kč
KPY0551 Svobodová Alžběta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 50 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 50 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 50 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 50 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 50 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 50 Kč
LTP7601 Klein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8109394 50 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 50 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 50 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 50 Kč
SCP7250 Havlíková Miroslava OK Sparta Praha C 50 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 50 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 50 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 50 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 50 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 50 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 50 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 50 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 2058524 50 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 50 Kč