Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
05.09.2020
Místo konání:
Stará Ves - Žďárský Potok
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HD10N     HDR     P    
1.72 km, 45 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 70 Kč
0030002 Zifčáková Šarlota 003 - Olomouc 2112742 70 Kč
SSU1252 Kopecká Eliška SK Severka Šumperk C 70 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 70 Kč
SSU1050 Závodná Kateřina SK Severka Šumperk C 2420036 70 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 70 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 70 Kč
1.89 km, 50 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 8226380 120 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2419936 120 Kč
PLU0853 Frélichová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061762 120 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 120 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 120 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 232251 120 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 120 Kč
DKL0851 Oliveriusová Anna KOB Kladno C 2119205 120 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 120 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 120 Kč
SBR0851 Procházková Samantha SKOB Bruntál C 120 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 120 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 120 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 120 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680326 120 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 120 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 120 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 120 Kč
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava C 180 Kč
ZLH0850 Albertová Valentýna OOB TJ Zlaté Hory C 428256 180 Kč
2.03 km, 65 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 120 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 120 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 120 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 120 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 120 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 120 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 8648623 120 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 120 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 120 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 52561 120 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 120 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 8226374 120 Kč
KSU0676 Smýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 120 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 120 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 120 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering B 416509 120 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 120 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 180 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 180 Kč
2.49 km, 75 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 120 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 120 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 120 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 8660366 120 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2419911 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 120 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 120 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 120 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 120 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 120 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 120 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 995815 120 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662732 120 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 120 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 120 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 120 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 120 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8655461 120 Kč
3.15 km, 115 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 8226432 120 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 120 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 120 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 8226355 120 Kč
KSU0383 Murínová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103267 120 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 120 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 180 Kč
4.35 km, 120 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 120 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 120 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 120 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 120 Kč
SSU9150 Šašinková Lucie SK Severka Šumperk C 515151 120 Kč
UOL9150 Blažková Kristina SOB Olomouc C 8516911 120 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 120 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 120 Kč
SSU9650 Janigová Kristýna SK Severka Šumperk C 332966 120 Kč
KSU9393 Turczerová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670790 120 Kč
3.89 km, 125 m, 19 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 120 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 120 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 120 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 120 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 120 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 120 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 120 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 120 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 120 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 120 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 120 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 120 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 120 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 120 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 120 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 120 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 120 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 120 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 120 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 120 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 120 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 120 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 120 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 180 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 180 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 180 Kč
3.55 km, 65 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 120 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 120 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 120 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 120 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 120 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 120 Kč
0040002 Ženčáková Marie 004 - ASPV OA 2032185 120 Kč
0040003 Felklová Jarmila 004 - ASPV OA 433098 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 120 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 120 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 120 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 120 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 120 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 120 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 120 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 120 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 120 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 120 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 120 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 120 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 180 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 180 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
3.19 km, 70 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 120 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 120 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 180 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 180 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 180 Kč
2.33 km, 40 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 120 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 120 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 120 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 120 Kč
1.72 km, 45 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 70 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 70 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 70 Kč
DKL1000 Oliverius Filip KOB Kladno C 2127889 70 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 70 Kč
KSU1131 Maláč Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 70 Kč
KSU1111 Mátl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108868 70 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 70 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 70 Kč
KSU1020 Jäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 70 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 70 Kč
PLU1002 Janeček Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 2087689 70 Kč
1.88 km, 50 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 120 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 120 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 120 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 120 Kč
KSU0848 Jurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 120 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 120 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 120 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 120 Kč
PLU0903 Suchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov 995816 120 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 682345 120 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 120 Kč
PLU0901 Frélich Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 2124798 120 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682687 120 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 120 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 120 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk B 2106723 120 Kč
KSU0919 Stojaník Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 120 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2148055 120 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 120 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 120 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 120 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 120 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2148093 180 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 180 Kč
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk C 9102883 180 Kč
2.64 km, 65 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 120 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 120 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering B 53003 120 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 120 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 2102553 120 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 120 Kč
SSU0704 Závodný Jakub SK Severka Šumperk C 2419980 120 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 8000243 120 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 120 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 120 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 120 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 120 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 120 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 120 Kč
UOL0703 Janák Patrik SOB Olomouc C 2039830 120 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 120 Kč
3.70 km, 90 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 120 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 120 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč
UOL0405 Steklý Milan SOB Olomouc C 1000462 120 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 120 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 120 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 120 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680413 120 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662429 120 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 120 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava C 180 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52408 120 Kč
UOL0503 Smékal Mikuláš SOB Olomouc C 180 Kč
4.26 km, 100 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 120 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 120 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk B 2108907 120 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 120 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680339 120 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 120 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 120 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 120 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662362 120 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662338 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 180 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc B 2419982 180 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 120 Kč
4.26 km, 100 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 120 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058481 120 Kč
5.35 km, 120 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 120 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 120 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 120 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 120 Kč
PLU8009 Špičák František TJ SOKOL Plumlov C 52410 120 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 120 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 120 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 120 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 120 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 120 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 120 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 120 Kč
PLU7501 Travnicek Jan TJ SOKOL Plumlov C 8660365 120 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 120 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 120 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 120 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 120 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 120 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 120 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 120 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 120 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 120 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 120 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 120 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 120 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 120 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662294 120 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 120 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 120 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 180 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 180 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067337 180 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 120 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 1007529 120 Kč
4.88 km, 130 m, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov 7790004 120 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 120 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 8670763 120 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 120 Kč
TVR7600 Stibor Zbyněk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301259 120 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 120 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 120 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 120 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 896972 120 Kč
0040001 Ženčák Jaroslav 004 - ASPV OA 2060274 120 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 120 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 120 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 120 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 8662350 120 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 8028819 120 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 120 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 120 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 120 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 8648563 120 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 120 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 120 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 120 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 120 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 120 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 120 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 120 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 120 Kč
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2087634 120 Kč
JPV8303 Hubáček Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8109329 120 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 180 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 180 Kč
0080001 Zeman Radek 008 - neregistrovaný 2032199 180 Kč
4.33 km, 80 m, 18 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 120 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 120 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 120 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 120 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 120 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 120 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 120 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 120 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 120 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 120 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 120 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 120 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 120 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 120 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 120 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 120 Kč
SSU7403 Závodný Marek SK Severka Šumperk C 2420013 120 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 120 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 120 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 120 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 120 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 120 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 120 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 120 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8517353 180 Kč
JPV7300 Koutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2148110 180 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 180 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 1401181 120 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 180 Kč
3.86 km, 75 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 120 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 120 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 120 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 120 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 2096115 120 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 120 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 120 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 120 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 120 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 120 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 120 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 120 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 180 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 120 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 120 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 231248 120 Kč
3.09 km, 55 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 120 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 120 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 120 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 120 Kč
2.62 km, 75 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 120 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 2143406 120 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 120 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 120 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 8303001 120 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 120 Kč
BOV5001 Miřijovský Přemysl TJ Baník Ostrava OKD C 232153 180 Kč
1.71 km, 45 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 70 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 70 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 70 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 70 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 70 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
KSU1220 Jäckel Vilém Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 70 Kč
SSU1099 Veronika Kopecká SK Severka Šumperk 70 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 52720 105 Kč
Kon1012 Neklová Daniela KOB Konice 515427 105 Kč
1.70 km, 45 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 70 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 70 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov 52482 70 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 70 Kč
TVR7650 Stiborová Blanka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301254 70 Kč
0030001 Zifčáková Justýnka 003 - Olomouc 2113084 70 Kč
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 70 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 70 Kč
STE1500 Tomášek David SK SKI-OB Šternberk C 2049563 70 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 70 Kč
SBR1700 Czasch Lukáš SKOB Bruntál C 70 Kč
0050001 Zapletal František 005 - Oliver zapůjčit 80 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 51952 70 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 70 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 70 Kč
ZLH0851 Buchtová Ester OOB TJ Zlaté Hory C 52658 70 Kč
Kon1241 Václavek Alois KOB Konice 361996 70 Kč
JPV8787 Hubáčková Romana Oddíl OS SK Prostějov C 8033248 70 Kč
2.33 km, 55 m, 10 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP9351 Červinková Barbora SK OK 24 Praha C 436949 120 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 120 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 120 Kč
0010001 Janečková Moťková Jitka 001 - - 1452447 120 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov 2000579 120 Kč
0020001 Pinkavová Helena 002 - Pink. 2000550 120 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 120 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 120 Kč
HOB7952 Kurečková Pavla SK OB Horní Benešov C 301315 120 Kč
SSU8000 Kopecká Tereza SK Severka Šumperk C 120 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 120 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 120 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 120 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 120 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 120 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 120 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 120 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 120 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 120 Kč
PVP0800 Možný Šimon VSK Přírodní vědy Praha C zapůjčit 130 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 120 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 120 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 120 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 120 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 120 Kč
0060001 Semanová Leona 006 - neregistrovaná zapůjčit 130 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 120 Kč
0070001 Chmelařová Blanka 007 - Péčkaři 8885 120 Kč
celkem přihlášených: 430, vklad: 51070 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.