Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Lipina
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    

D10C 2.10 km, 90 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 8013869 70 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 0 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 70 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno C 7300558 70 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 70 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 70 Kč
SSU1050 Závodná Kateřina SK Severka Šumperk C 2420036 70 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 52720 70 Kč

D12C 2.20 km, 80 m, 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52746 70 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 8226380 70 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2419936 70 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 70 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 70 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 70 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 0 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 0 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 70 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680326 70 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 70 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 70 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 70 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 70 Kč
0060002 Klöslová Sofie 006 - OB Opava 7201830 70 Kč
ZLH0850 Albertová Valentýna OOB TJ Zlaté Hory C 428256 70 Kč
SBR0851 Procházková Samantha SKOB Bruntál C 70 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 70 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 70 Kč
ZLH0852 Švajdová Agáta OOB TJ Zlaté Hory 70 Kč

D14C 2.60 km, 135 m, 12 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 70 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 70 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 70 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 70 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 70 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 70 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 70 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 8013868 70 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 0 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 52561 0 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 0 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 2419923 70 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 1000509 70 Kč
KSU0676 Smýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 70 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 70 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 8226374 70 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál C 345895 70 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering B 416509 70 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 8648623 100 Kč

D16C 3.40 km, 210 m, 17 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 120 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2419911 120 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 120 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 120 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 120 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 0 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 0 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 120 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 995815 120 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662732 120 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 120 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 8660366 120 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 120 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 0 Kč
STE0554 Venusová Anna SK SKI-OB Šternberk C 2148071 0 Kč

D18C 3.90 km, 265 m, 17 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 120 Kč
KSU0383 Murínová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103267 120 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 8226432 120 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 8226355 120 Kč
0100002 Jana Hladišová 010 - Hladišovi PV zapůjčit 120 Kč

D21C 4.70 km, 290 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 120 Kč
0010001 Palupcikova Nikola 001 - - 2058521 120 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 120 Kč
SSU9150 Šašinková Lucie SK Severka Šumperk C 515151 120 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory C 331363 120 Kč
UOL9150 Blažková Kristina SOB Olomouc C 8516911 120 Kč
SSU9650 Janigová Kristýna SK Severka Šumperk C 332966 120 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory C 857356 120 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 120 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 180 Kč

D35C 4.00 km, 295 m, 17 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 120 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 120 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 120 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 120 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 120 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 120 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 120 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 120 Kč
JPV7777 Balvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 2419968 120 Kč
0050002 Tomíčková Dana 005 - ESOX ODEI 8518312 120 Kč
KSU8080 Juřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 120 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 120 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 120 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 120 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 120 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 120 Kč
PTE7850 Zrůbková Dana TJ Sokol Ptení C 301580 120 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 120 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 120 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 8517317 120 Kč

D45C 3.40 km, 205 m, 16 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 120 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 120 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 120 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 120 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 0 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 120 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 2148225 120 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 120 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 120 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 120 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 120 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 8006773 120 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 120 Kč
0080002 Ženčáková Marie 008 - ASPV OA 2032185 120 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 120 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 180 Kč

D55C 2.70 km, 125 m, 14 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 120 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 439239 120 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 8515556 120 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 120 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 120 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 180 Kč

D65C 2.30 km, 90 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 120 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 120 Kč

H10C 2.10 km, 90 m, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 70 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 70 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 70 Kč
KSU1131 Maláč Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 70 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 70 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 70 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 70 Kč
KSU1020 Jäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 70 Kč
KSU1009 Havlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
KSU1001 Sovadina Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2082903 70 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 70 Kč
SSU1001 Ryszkowski Ondřej SK Severka Šumperk C 224897 70 Kč

H12C 2.20 km, 100 m, 14 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk C 9102883 70 Kč
KON0808 Podzimek Theodor KOB Konice C 2134360 70 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 70 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 70 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 70 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 70 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 70 Kč
PLU0901 Frélich Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 2124798 70 Kč
PLU0903 Suchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov 995816 70 Kč
STE0811 Máčala Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2073433 0 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 0 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 0 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 0 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk B 2106723 0 Kč
STE0809 Vavrečka Radek SK SKI-OB Šternberk C 2129179 0 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 70 Kč
JPV1001 Koutný Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2148093 70 Kč
KSU0929 Sovadina Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 70 Kč
KSU0848 Jurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 70 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 70 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 70 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 70 Kč
KSU0800 Hubáček Šimon Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
JPV0907 Markovič Krištof Oddíl OS SK Prostějov C 8516918 70 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 70 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682687 70 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 70 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 100 Kč

H14C 2.80 km, 155 m, 15 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 70 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 70 Kč
UOL0701 Robenek Jiří SOB Olomouc C 2148147 70 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 70 Kč
STE0705 Penka Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2122261 0 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 70 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 2102553 70 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 70 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 70 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 70 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering B 53003 70 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 8000243 70 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 70 Kč
PTE0600 Šišma Daniel TJ Sokol Ptení C 2102716 70 Kč
UOL0602 Švec Sebastian SOB Olomouc C 2419949 70 Kč
SSU0704 Závodný Jakub SK Severka Šumperk C 2419980 70 Kč
UOL0703 Janák Patrik SOB Olomouc C 2039830 100 Kč

H16C 3.70 km, 265 m, 19 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 120 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 120 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 120 Kč
AOP0503 Klapetek Václav Orientační Běh Opava C 0 120 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 120 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 120 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680413 120 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč
0060001 Klösel Samuel 006 - OB Opava 7003005 120 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 8662672 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč

H18C 4.40 km, 300 m, 16 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 120 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 120 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 120 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 120 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 120 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 120 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 120 Kč

H20C 5.10 km, 365 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 120 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 120 Kč

H21C 5.10 km, 365 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 120 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 120 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 120 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 120 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 120 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 120 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 120 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 120 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 1007529 120 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 120 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 120 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 120 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 120 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 120 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 120 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 8656693 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 120 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 120 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 120 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 120 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 120 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 180 Kč

H35C 4.50 km, 275 m, 18 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 120 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 120 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 0 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 0 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 0 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 120 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov 7790004 120 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 120 Kč
0050001 Tomíček Oldřich 005 - ESOX ODEI 8517311 120 Kč
KSU8011 Vlček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 120 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 120 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 120 Kč
TVR7600 Stibor Zbyněk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301259 120 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 120 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 896972 120 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 120 Kč
0080001 Ženčák Jaroslav 008 - ASPV OA 2060274 120 Kč
JPV8200 Jura Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 52862 120 Kč

H45C 4.10 km, 260 m, 17 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 120 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 120 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 120 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 120 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 120 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 120 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 120 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 120 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 120 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 8266526 120 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 120 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 120 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 120 Kč
JPV7300 Koutný Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2148110 120 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 120 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680340 120 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 120 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 120 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8517353 120 Kč
SSU7403 Závodný Marek SK Severka Šumperk C 2420013 120 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 7210915 120 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 120 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 120 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 120 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 180 Kč

H55C 3.00 km, 140 m, 17 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 120 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 120 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 120 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 120 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 120 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 120 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 120 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 120 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 120 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 180 Kč

H65C 2.70 km, 125 m, 14 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 120 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 120 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 120 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 120 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 120 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 120 Kč

H70C 2.30 km, 90 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 120 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 120 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 120 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 0 Kč

HD10N 2.00 km, 50 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 0 Kč
STE0955 Penková Amálie SK SKI-OB Šternberk C 2143382 0 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 0 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 70 Kč
KSU1220 Jäckel Vilém Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52544 70 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 70 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 70 Kč
PTE1004 Šmída Patrik TJ Sokol Ptení 301572 70 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 8003614 70 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 307329 70 Kč

HDR 2.00 km, 50 m, 7 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
0010002 Horák Matěj 001 - - zapůjčit 70 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 70 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 70 Kč
STE1500 Tomášek David SK SKI-OB Šternberk C 2049563 0 Kč
STE1002 Penka Maxim SK SKI-OB Šternberk 2073438 0 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov 70 Kč
0040001 Hana Kuchařová 004 - Psí tým 2080940 70 Kč
0040002 Mája Kuchařová 004 - Psí tým 08759 70 Kč
TVR7650 Stiborová Blanka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301254 70 Kč
JPV1150 Markovičová Ludmila Oddíl OS SK Prostějov C 2125346 70 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 70 Kč
PTE1402 Bábek Tom TJ Sokol Ptení C 52737 70 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál C 70 Kč
Kon1211 Václavek Alois KOB Konice 361996 70 Kč
HOB1201 Kulíšek Tadeáš SK OB Horní Benešov C 301303 70 Kč
STE1700 Zapletal Matěj SK SKI-OB Šternberk 8662724 0 Kč
STExx01 Jiroušová Ema SK SKI-OB Šternberk 2073422 0 Kč
STExx02 Koutník Tomáš SK SKI-OB Šternberk 2073428 0 Kč
STExx03 Koutník David SK SKI-OB Šternberk 2073436 0 Kč

P 2.20 km, 90 m, 11 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
0020001 Tran Ngoc Mai 002 - Trumberka trumberatá 7201758 120 Kč
KON7629 Podzimek Petr KOB Konice C 2134361 120 Kč
0030001 Pinkavová Helena 003 - Pink. 2000550 120 Kč
0030002 Pinkava Roman 003 - Pink. 2000579 120 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 120 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 120 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 120 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 120 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 120 Kč
TVR0450 Svačinková Berenika TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067394 120 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 120 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 120 Kč
JPV8016 Markovič Peter Oddíl OS SK Prostějov C 120 Kč
SBR8500 Czasch Petr SKOB Bruntál 120 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 416716 120 Kč
0070001 Janečková Moťková Jitka 007 - 007 1452447 120 Kč
SSU7800 Ryszkowski Slavomír SK Severka Šumperk C 2001992 120 Kč
SSU8050 Ryszkowská Marie SK Severka Šumperk C 2001966 120 Kč
0090001 Janeček Petr 009 - OBR Radíkov 2420067 120 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 120 Kč
celkem přihlášených: 366, vklad: 34750 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.