Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.09.2020
Místo konání:
Jakubčovice, Honův mlýn
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 450
Náhradníků: 20
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 70 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 70 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 70 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 8226380 120 Kč
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava C 7201830 120 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 120 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 120 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 120 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680326 120 Kč
JPV0999 Soldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov C 49873 120 Kč
AOP0951 Kollarovitsová Julie Orientační Běh Opava C 51199 120 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 120 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 120 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 120 Kč
SBR0851 Procházková Samantha SKOB Bruntál C 120 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2419936 120 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 120 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 120 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 120 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 120 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 120 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 120 Kč
KSU0676 Smýkalová Eliška Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 120 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 120 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 120 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 120 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 120 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 120 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 120 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 120 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 995815 120 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662732 120 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 120 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 120 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2419911 120 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 120 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 120 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 120 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 8226432 120 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 120 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 120 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 8226355 180 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 120 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 120 Kč
SOP9052 Smolková Lucie OOB TJ Slezan Opava C 120 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec C 8655451 120 Kč
KYL9350 Hájková Petra SK SP Kylešovice C 8670481 120 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory C 331363 120 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 120 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 180 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava C 2061783 180 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 120 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 120 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 120 Kč
KSU8080 Juřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 120 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 120 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 120 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 120 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 120 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 120 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 120 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 120 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 120 Kč
PLU7777 Otrubová Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 180 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 120 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 49883 120 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 2148225 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 120 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
KYL6350 Hájková Iveta SK SP Kylešovice C 515180 120 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 120 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SK OB Horní Benešov C 4684 180 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 70 Kč
KSU1009 Havlík Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 70 Kč
KSU1030 Profous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 70 Kč
KSU1001 Sovadina Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2082903 70 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 70 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 70 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 70 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 120 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 120 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 120 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 120 Kč
KSU0848 Jurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 120 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 120 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 120 Kč
KSU0929 Sovadina Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 120 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 120 Kč
UOL0805 Barták Petr SOB Olomouc C 2148144 120 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 120 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 120 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 120 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 120 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 120 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 120 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 120 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 120 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 120 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 120 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering B 53003 120 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 120 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 2102553 120 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 8000243 120 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 120 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 120 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 120 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 120 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava C 7003005 120 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 8662672 120 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 120 Kč
AOP0503 Klapetek Václav Orientační Běh Opava C 0 120 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 120 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662429 120 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680413 120 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 120 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 120 Kč
VRB0404 Kočí Matyáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436929 120 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 120 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 120 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8670770 120 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 120 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 120 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662329 120 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 120 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 120 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8516416 180 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 120 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 120 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 120 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 8116824 120 Kč
KYL9800 Hájek Václav SK SP Kylešovice C 8680617 120 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 120 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 120 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 120 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 8033246 120 Kč
SOP8612 Smolka Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 8632140 180 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 120 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 120 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 120 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 120 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 120 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov 8670809 120 Kč
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov C 2061762 120 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 180 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 120 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 120 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 120 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 120 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 120 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 120 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 120 Kč
KYL6800 Hájek Marek SK SP Kylešovice C 515146 120 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 120 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 120 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 120 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 120 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 180 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 120 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 120 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 120 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 120 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 120 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 7790005 120 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 180 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 120 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 120 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 120 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 120 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 180 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 180 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 70 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 70 Kč
AOP1101 Kollarovits Matěj Orientační Běh Opava C 8648568 70 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
SBR1100 Otruba Robert SKOB Bruntál C 70 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 105 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP1701 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 70 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 70 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 70 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 70 Kč
AOP1201 Kollarovits Eduard Orientační Běh Opava C 49430 70 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov 7790004 70 Kč
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 70 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 120 Kč
TVR0450 Svačinková Berenika TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067394 120 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 120 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 120 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov 2000579 120 Kč
JPV7767 Pinkavová Helena Oddíl OS SK Prostějov 120 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 120 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 120 Kč
celkem přihlášených: 225, vklad: 26355 Kč