Přihlášky závodu: 3. Valašská jarní liga

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Lukoveček, areál myslivecké chaty, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
D12     D14     D18     D21     D40     D50     DH10     DH9     H12     H14     H18     H21     H40     H50     H60    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 490
Náhradníků: 0
2.90 km, 115 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425438 50 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 8482070 50 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 50 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín C 8670781 50 Kč
TZL0854 Němcová Kamila SKOB Zlín C 2091553 50 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 8150409 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 50 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 8584 50 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 50 Kč
SKM0850 Buksová Karolína KOB Směr Kroměříž C 7790010 50 Kč
TZL0957 Héčová Kristýna SKOB Zlín C 2134311 50 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 50 Kč
TZL0956 Klimešová Hana SKOB Zlín C 2121121 50 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 50 Kč
TZL0954 Pozlovská Eliška SKOB Zlín C 8605 50 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 50 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín B 8680330 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 50 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 50 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 50 Kč
LCE0956 Zrníková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 50 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C 2001970 50 Kč
VIC0888 Špaňhelová Jana OB Vizovice C 425435 50 Kč
TZL0555 Vaňharová Kateřina SKOB Zlín C 53320 50 Kč
3.50 km, 160 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 50 Kč
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 8482100 50 Kč
4.70 km, 185 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 8250121 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 8663192 50 Kč
TZL0259 Olbortová Kristýna SKOB Zlín C 52685 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 8226374 50 Kč
SKM0550 Ošmerová Tereza KOB Směr Kroměříž C 8680307 50 Kč
MOV0450 Procnerová Veronika SKOB Ostrava C 2087705 50 Kč
MOV0553 Zahradníková Kateřina SKOB Ostrava B 2102874 50 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 50 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 50 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 50 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 50 Kč
TZL0455 Klimešová Kateřina SKOB Zlín B 53354 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 8656714 50 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662430 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 8007182 50 Kč
5.90 km, 310 m, 20 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 50 Kč
KVS9551 Mrázková Veronika SKOB Kobra Vsetín C 8670766 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 50 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 50 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 50 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 8518318 50 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 2091555 50 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 50 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno R 8644886 50 Kč
UOL9150 Blažková Kristina SOB Olomouc C 8516911 50 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660400 50 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 50 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 50 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 50 Kč
4.20 km, 180 m, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7079 Hiršová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8648605 50 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 50 Kč
0020001 Palasová Michaela 002 - OB Veliková 49592 50 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 8033241 50 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 50 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 50 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 50 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 50 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 53809 50 Kč
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 50 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067304 50 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 50 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 50 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 50 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 50 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 50 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 50 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 50 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 50 Kč
TZL7550 Kočová Eva SKOB Zlín C 08614 50 Kč
PLU7676 Lorencová Linda TJ SOKOL Plumlov C 2035160 50 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 50 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 50 Kč
0070002 Tomíčková Dana 007 - ESOX ODEI 8518312 50 Kč
0080001 Rotková Gabriela 008 - nereg. 2103673 50 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 50 Kč
0100001 Fialová Jitka 010 - Fialovi 7209290 50 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 8670791 50 Kč
TZLxxx2 Solařová Kristýna SKOB Zlín 8608 50 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 50 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 50 Kč
3.60 km, 160 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 50 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 50 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 50 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 50 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 50 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 50 Kč
0050001 Pavlasová Marcela 005 - SKOB Pavlasovi Zlín 2121126 50 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 50 Kč
HLV6856 Končáková Katka KČT - OB Holešov C 416086 50 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 50 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 50 Kč
LCE6351 Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52701 50 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 50 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 50 Kč
0090001 Benrothová Irena 009 - Benrothovi 416065 50 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 50 Kč
2.30 km, 80 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL1052 Palasová Barbora SKOB Zlín C 49513 50 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 8680301 50 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 2070831 50 Kč
TZL1006 Koč Juraj SKOB Zlín C 08924 50 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 50 Kč
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 50 Kč
LCE1002 Hubáček Oskar OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 207812 50 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 50 Kč
LCE1054 Veselková Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 50 Kč
0070003 Tomíčková Eliška 007 - ESOX ODEI 7300558 50 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C 9200992 50 Kč
TZL1003 Solař Jan SKOB Zlín C 2134321 50 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 425428 50 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2126280 50 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 416090 50 Kč
TZL1050 Kořenová Hana SKOB Zlín C 2134316 50 Kč
SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín C 50 Kč
0040001 Pokluda Filip 004 - FreeRun Zlín 2148239 50 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 50 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680394 50 Kč
TZLxxx1 Perničková Dita SKOB Zlín 8612 50 Kč
TZL1111 Smola Jakub SKOB Zlín C 515174 50 Kč
TZL1414 Smola Štěpán SKOB Zlín C 8615 50 Kč
TZL1515 Krejčík Vít SKOB Zlín C 416043 50 Kč
TZL1200 Šidla Dalibor SKOB Zlín C 8053354 50 Kč
PLU1053 Lorencová Justýna TJ SOKOL Plumlov C 301590 50 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 50 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 50 Kč
0070004 Tomíčková Ivana 007 - ESOX ODEI 2096247 50 Kč
LCExxxa Zrníková Julie OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCEXXXB Zrníková Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
0100002 Fialová Zuzana 010 - Fialovi 416155 50 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 53379 50 Kč
0110002 Mikšík Oliver 011 - O-sport 301155 50 Kč
HLV11x1 Brázdilová Krystýna KČT - OB Holešov 50 Kč
HLV09x1 Brázdil Lukáš KČT - OB Holešov 50 Kč
HLV10x1 Halašková Krystýna KČT - OB Holešov 50 Kč
HLV10x2 Halašková Denisa KČT - OB Holešov 50 Kč
HLV10x3 Kroutil Matěj KČT - OB Holešov 50 Kč
HLV12x1 Kroutilova Marie KČT - OB Holešov 50 Kč
SKM15xx Loučka Vít KOB Směr Kroměříž 7200330 50 Kč
0120001 Škabraha Samuel 012 - ... 0 50 Kč
2.90 km, 115 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín B 8648637 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 8680313 50 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 50 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 8109339 50 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 2134312 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 8660358 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 8090714 50 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 50 Kč
SKM0800 Buksa Jan KOB Směr Kroměříž C 7790044 50 Kč
SKM0801 Mlčoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 8680367 50 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín C 8648628 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
TZL0905 Zicha Lukáš SKOB Zlín C 2121129 50 Kč
TZL0904 Zicha Ondřej SKOB Zlín C 2121123 50 Kč
LCE0901 Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2078474 50 Kč
TZL0812 Trávníček Jan SKOB Zlín C 8618 50 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 2134314 50 Kč
TZL0712 Vaňhara Lukáš SKOB Zlín C 8595 50 Kč
3.80 km, 160 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 8663111 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž B 8660395 50 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8000119 50 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 8000604 50 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín C 2113089 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 50 Kč
TZL0708 Petrla Michal SKOB Zlín C 53886 50 Kč
TZL0709 Minařík Petr SKOB Zlín C 2134319 50 Kč
TZL0606 Čepický Šimon SKOB Zlín C 7848411 50 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín C 2134320 50 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 50 Kč
KVS0710 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 50 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 50 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 50 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210097 50 Kč
LCE0603 Veselka Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 52687 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 50 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 50 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 50 Kč
VIC0610 Špaňhel Petr OB Vizovice C 53857 50 Kč
5.40 km, 330 m, 17 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 50 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 2135180 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8663152 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 8090126 50 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 7209282 50 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 50 Kč
SKM0400 Zácha David KOB Směr Kroměříž C 8680291 50 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 50 Kč
UOL0405 Steklý Milan SOB Olomouc C 1000462 50 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 50 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8116823 50 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 8226307 50 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 50 Kč
SIT0503 Damek Ondřej OK SILESIA B 8667526 50 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 50 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 50 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 50 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc B 2419982 50 Kč
LCE0204 Freml Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 8670814 50 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 8482077 50 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 50 Kč
7.60 km, 395 m, 23 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 8670763 50 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondřej OB Havířov B 1426069 50 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 50 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 50 Kč
SKMxxxx Darebník Ladislav KOB Směr Kroměříž 2096251 50 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 50 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 50 Kč
TZL8503 Pavlas Radek SKOB Zlín C 8466648 50 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 50 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 50 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 50 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 50 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 8663198 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 50 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 50 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 50 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 50 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 50 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 50 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 50 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 50 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 50 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 50 Kč
VIC9102 Sláčík Tomáš OB Vizovice C 53892 50 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 50 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 50 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 8662694 50 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 50 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 50 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
5.80 km, 315 m, 19 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 50 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 50 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 50 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 50 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 50 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 7210090 50 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 50 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 50 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 50 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 8654881 50 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 50 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 50 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 50 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 50 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 50 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 8670808 50 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 50 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 50 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 50 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 50 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 50 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 50 Kč
0060001 Janeček Petr 006 - OBR Radíkov 2420067 50 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 50 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 50 Kč
0070001 Tomíček Oldřich 007 - ESOX ODEI 8517311 50 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 2088711 50 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 50 Kč
4.20 km, 180 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Florian Michal 001 - TBM 7201772 50 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 50 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 50 Kč
0090002 Benroth Miroslav 009 - Benrothovi 416064 50 Kč
0110001 Mikšík Pavel 011 - O-sport 500259 50 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 50 Kč
3.60 km, 160 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 50 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 50 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 50 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8670810 50 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 50 Kč
0030001 Válek Jaroslav 003 - Drop 426340 50 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 50 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 50 Kč
KVS9000 Mrázek Petr SKOB Kobra Vsetín C 51529 50 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 50 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 50 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 50 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 50 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 50 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 50 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 50 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 50 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 50 Kč
celkem přihlášených: 313, vklad: 15650 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.