Přihlášky závodu: 4. Jihomoravská letní liga

Datum:
06.06.2020
Místo konání:
Moravec
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D55     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H55     HD10    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 280
Náhradníků: 0
3.07 km, 30 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 8077877 50 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Žabovřesky Brno B 8648635 50 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 8033247 50 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 50 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 50 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 50 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 8149878 50 Kč
OSN0950 Svojanovská Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2419908 50 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 50 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 50 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 2420061 50 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 8517355 50 Kč
3.23 km, 35 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 8116744 50 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 50 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 50 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 2060216 50 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 50 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 50 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 50 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 2067941 50 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 50 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava B 8226390 50 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8004350 50 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 50 Kč
3.51 km, 45 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8414120 80 Kč
PBM0560 Ježková Ivana TJ Spartak 1. Brněnská B 8660552 0 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 80 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 80 Kč
4.00 km, 55 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. Brněnská A 8656786 0 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 416215 80 Kč
4.69 km, 60 m, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 80 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 80 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 9101703 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 80 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. Brněnská C 8226315 0 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
PBM8485 Uhnavá Markéta TJ Spartak 1. Brněnská C 8010108 0 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 80 Kč
UBM9857 Šmídová Klára MENISKOS Brno C 2419869 80 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno C 122 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 80 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 80 Kč
TBM9657 Borkovcová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 2067204 80 Kč
3.98 km, 55 m, 17 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 80 Kč
ZBM8053 Smítalová Jana SK Žabovřesky Brno C 1111280 80 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 80 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. Brněnská C 2094550 0 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 0 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 2419966 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 80 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 232377 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2011822 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 8028815 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
BBM7651 Kadlecová Gabriela BETA URSUS Orienteering C 2117693 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 8123459 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 80 Kč
3.53 km, 45 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
3.10 km, 30 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 50 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. Brněnská B 8660444 0 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 50 Kč
PBM0813 Ježek David TJ Spartak 1. Brněnská B 8667953 0 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 2088159 50 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2122243 50 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2420002 50 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 50 Kč
PBM0901 Svoboda Jakub TJ Spartak 1. Brněnská C 2127524 0 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 8058058 50 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 50 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 50 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 50 Kč
3.33 km, 35 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 50 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 50 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 50 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 50 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 50 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 50 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 50 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. Brněnská B 2051534 0 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 50 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 50 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 7210811 50 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 53153 50 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 50 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 50 Kč
3.99 km, 55 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. Brněnská A 8660411 0 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 80 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 80 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. Brněnská A 8028870 0 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 8660434 80 Kč
PBM0414 Ježek Filip TJ Spartak 1. Brněnská B 8660425 0 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 80 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 8116725 80 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 80 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 80 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 80 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava A 8116794 80 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 80 Kč
4.70 km, 60 m, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 80 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52042 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 80 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 80 Kč
5.58 km, 80 m, 24 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 80 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 2088711 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 8109391 80 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno C 8100897 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
PBM7609 Pátek Richard TJ Spartak 1. Brněnská C 8007609 0 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 80 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. Brněnská C 52034 0 Kč
UBM9602 Srba Matěj MENISKOS Brno C 2049600 80 Kč
4.59 km, 60 m, 19 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 80 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C 2000581 80 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 0 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 80 Kč
ZBM7903 Smítal Rostislav SK Žabovřesky Brno C 1260179 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 0 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2000591 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. Brněnská C 8516931 0 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 8648589 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
15A7000 Pölzelbauer Michael (AUT) OLG Ströck Wien 8120970 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 80 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 80 Kč
SJI7800 Máca Tomáš OK Jihlava C 141 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 80 Kč
SJI7701 Zamrazil Jan OK Jihlava 2011831 80 Kč
PZR7808 Broum Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
0010001 Novotný Petr 001 - DUKLA Blansko 2067992 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 80 Kč
4.00 km, 55 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 80 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8719038 0 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
2.32 km, 20 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 50 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 50 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 50 Kč
ZBM1203 Smítal Vendelín SK Žabovřesky Brno C 1280112 50 Kč
ZBM1056 Smítalová Ester SK Žabovřesky Brno C 1180510 50 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 2039072 50 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 50 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 50 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 50 Kč
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 50 Kč
SJI1150 Mácová Apolena OK Jihlava C 115 50 Kč
ZBM1305 Cicvárek Lukáš SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 70 Kč
RBK1150 Jalová Kristýna SK Radioklub Blansko C 980373 50 Kč
RBK1401 Jalový Kryštof SK Radioklub Blansko 52015 50 Kč
PBM1001 Svoboda Adam TJ Spartak 1. Brněnská C 2111747 0 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Orienteering C 2067927 50 Kč
SJI1050 Zamrazilová Nikol OK Jihlava 07926 50 Kč
PZR1002 Broum Matěj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 50 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 50 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 50 Kč
TBM1125 Svirák Samuel KOS TJ Tesla Brno C 2111765 50 Kč
PZR1100 Forst Matouš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 50 Kč
celkem přihlášených: 237, vklad: 15240 Kč