Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.09.2020
Místo konání:
Lipová u Šluknova Solandský ryb.
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T1     T2    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1000
Náhradníků: 100
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 70 Kč
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 70 Kč
TJN1152 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 70 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 4411231 70 Kč
TJN1250 Dušková Denisa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2134329 70 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 100 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 100 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 100 Kč
RUM0852 Semerádová Štěpánka ZOOB Rumburk C 4616540 100 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078479 100 Kč
VLI0856 Feřtová Anežka Slavia Liberec orienteering C 2120065 100 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 100 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 100 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 100 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 100 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 100 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102694 100 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 100 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 100 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 100 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 100 Kč
TJN0854 Pražáková Nella OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662699 100 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 100 Kč
KUL0852 Ślinská Amálie KOB Ústí nad Labem C 2141901 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 100 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670806 100 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 100 Kč
RUM0752 Davidová Beatrice ZOOB Rumburk C 4641713 100 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 100 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 100 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 100 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 1418757 100 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102568 100 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8033274 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0556 Hájková Tereza OOB TJ Turnov B 8680421 130 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 130 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 130 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 8013862 130 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 130 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk C 2126349 130 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 130 Kč
KUL0550 Derflová Eliška KOB Ústí nad Labem C 8226409 130 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078475 130 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 130 Kč
VLI0552 Sokolová Julie Slavia Liberec orienteering C 2122290 130 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 130 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 130 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 130 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 130 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662298 130 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 130 Kč
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 130 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 130 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 130 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 130 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 130 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 130 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 130 Kč
CHA9651 Vejstrková Martina OK Chrastava C 8194 130 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 130 Kč
31D8650 Rickmeyer Tina (GER) SV Lengefeld 8028926 130 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 130 Kč
0020002 Prieto Maria 002 - (ESP) Malarruta 8180698 130 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 130 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 130 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662712 130 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 130 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 130 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 130 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 130 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 130 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 130 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 130 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 130 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 130 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 130 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 130 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 130 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 130 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8680599 130 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 130 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 130 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 130 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 130 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 130 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 130 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 130 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 130 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 130 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 130 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 130 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 130 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 130 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 130 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 130 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 130 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662696 130 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 130 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 130 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 130 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 130 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 130 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 130 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 130 Kč
0020004 del Campo Cristina 002 - (ESP) Malarruta 8130369 130 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 130 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 130 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 130 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 130 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 100 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 100 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 100 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 100 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 100 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 100 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 100 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 70 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 70 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 70 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 70 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 70 Kč
VLI1100 Beneš Max Slavia Liberec orienteering C 1424648 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 70 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 100 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 100 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 100 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 100 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088176 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 100 Kč
VLI0900 Guida Alessandro Slavia Liberec orienteering C 2419991 100 Kč
VLI0810 Guida Francesco Slavia Liberec orienteering B 4402223 100 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8028824 100 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 100 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 100 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 100 Kč
KUL0600 Jareš Ondřej KOB Ústí nad Labem C 8662371 100 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov B 2108913 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 100 Kč
TUR0703 Zajger David OOB TJ Turnov C 2134323 100 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 100 Kč
KUL0601 Votava Matěj KOB Ústí nad Labem C 8226319 100 Kč
DKP0612 Lorenc Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2103755 100 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering B 8655464 100 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 100 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 8116802 100 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov B 8226402 100 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 100 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 100 Kč
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 100 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 100 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662716 100 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 130 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 130 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 130 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 130 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 130 Kč
KUL0501 Mužíček Martin KOB Ústí nad Labem C 2107022 130 Kč
TJN0409 Marek Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2103701 130 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 130 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 130 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 130 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 130 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 130 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 130 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 130 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 130 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 130 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 130 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 130 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 130 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 130 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 130 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 130 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 130 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 130 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 130 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 130 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 130 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 130 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 130 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 130 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 130 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 130 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 130 Kč
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk C 8680373 130 Kč
0020003 Prieto Alvaro 002 - (ESP) Malarruta 8051295 130 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 130 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 130 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 130 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 130 Kč
KUL7801 Derfl Dušan KOB Ústí nad Labem 8226415 130 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 130 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 130 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670764 130 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 130 Kč
KUL7800 Hejčl Aleš KOB Ústí nad Labem C 8116703 130 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
31D6400 Müller Rico (GER) SV Lengefeld 8020222 130 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 130 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 130 Kč
0010001 Votava David 001 - DSVJ 8517319 130 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 130 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 130 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207880 130 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 130 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 130 Kč
STB7500 Štěpánek Martin TJ Stadion Nový Bor C 1418766 130 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 130 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 130 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 130 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 130 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 130 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 130 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210123 130 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 130 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 130 Kč
KUL6900 Jareš Daniel KOB Ústí nad Labem C 8226351 130 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 130 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 130 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 130 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 130 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 130 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 130 Kč
0020001 Prieto José 002 - (ESP) Malarruta 8220467 130 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 130 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 130 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 130 Kč
KUL6702 Hinterholzinger Petr KOB Ústí nad Labem C 8226387 130 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 130 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 130 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 130 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 130 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 130 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 130 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 130 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 100 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 100 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 100 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 100 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 70 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 70 Kč
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 70 Kč
VLI1302 Guida Sebastian Slavia Liberec orienteering C 4402229 70 Kč
LDC1600 Duben Jan KOB Děčín C 7001411 70 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 70 Kč
STB1352 Průšková Veronika TJ Stadion Nový Bor C 682367 70 Kč
STB1550 Hanušová Eva TJ Stadion Nový Bor C 1417130 70 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 70 Kč
STB1351 Hübnerová Olivie TJ Stadion Nový Bor C 52912 70 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010002 Votavová Světla 001 - DSVJ 1000453 70 Kč
VLI7405 Kunášek Martin Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 120 Kč
VLI8154 Kunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 4402225 70 Kč
VLI6851 Barsová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402227 70 Kč
LTP7552 Šašková Hana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 70 Kč
VLI7151 Sokolová Miroslava Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 120 Kč
0030001 Válek Ondřej 003 - Aktivit 1420239 70 Kč
CHA5600 Nový Jiří OK Chrastava C 2095972 70 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 70 Kč
0040001 Dušková Petra 004 - TJN zapůjčit 120 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 2058474 70 Kč
TJN7751 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 70 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662704 70 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 70 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 130 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 130 Kč
STB7850 Kutková Petra TJ Stadion Nový Bor C 52904 130 Kč
0050001 průcha lukáš 005 - sloup zapůjčit 180 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 130 Kč
celkem přihlášených: 282, vklad: 32180 Kč