Přihlášky závodu: 5. Jihomoravská letní liga

Datum:
13.06.2020
Místo konání:
Uhřice, koupaliště
Pořadatel:
ABM - KOB ALFA Brno
Kategorie:
D12     D14     D16     D21     D35     D55     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H55     HD10    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 280
Náhradníků: 0
2.42 km, 55 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 8517355 50 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 8033247 50 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 50 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 2103674 50 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 50 Kč
ABM7667 Žovincová Sylva KOB ALFA Brno C 2081395 50 Kč
3.37 km, 100 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 50 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 8116744 50 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 50 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 2060216 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 50 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 50 Kč
4.24 km, 120 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno A 8660428 80 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno A 8660424 80 Kč
PBM0560 Ježková Ivana TJ Spartak 1. Brněnská B 8660552 80 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660409 80 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 80 Kč
5.65 km, 160 m, 20 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
4.77 km, 155 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 2419966 80 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
0040001 Rotková Gabriela 004 - nereg. 2103673 80 Kč
0050002 Tomíčková Dana 005 - ESOX ODEI 8518312 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. Brněnská C 2094550 80 Kč
3.89 km, 110 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
2.60 km, 65 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 50 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 50 Kč
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 8117119 50 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 50 Kč
0030001 Kresta Tomáš 003 - Kresťáci 2127875 50 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. Brněnská B 8660444 50 Kč
PBM0813 Ježek David TJ Spartak 1. Brněnská B 8667953 50 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 50 Kč
3.51 km, 100 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 50 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 50 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 2090873 50 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 50 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 50 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. Brněnská B 2051534 50 Kč
4.43 km, 135 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 80 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 8660434 80 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 80 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno A 8660412 80 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 80 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 80 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 80 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. Brněnská A 8660411 80 Kč
PBM0414 Ježek Filip TJ Spartak 1. Brněnská B 8660425 80 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. Brněnská A 8028870 80 Kč
6.50 km, 215 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 80 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 80 Kč
7.91 km, 245 m, 23 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 80 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno A 8656745 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 80 Kč
PBM7207 Zřídkaveselý Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8660433 80 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. Brněnská C 8351967 80 Kč
6.54 km, 220 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 80 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 100 Kč
0010001 Novotný Petr 001 - DUKLA Blansko 2067992 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 80 Kč
0020001 Račanský Martin 002 - Neregistrovaný 2116189 80 Kč
0030002 Kresta Aleš 003 - Kresťáci 2088149 80 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 80 Kč
ZBM8003 Polách David SK Žabovřesky Brno C 2144039 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
0050001 Tomíček Oldřich 005 - ESOX ODEI 8517311 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 80 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 80 Kč
3.97 km, 110 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 80 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8719038 80 Kč
1.83 km, 40 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 50 Kč
OTK1050 Pohořalá Kristýna OOB TJ Jiskra Otrokovice C 416033 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno C 7300558 50 Kč
0050003 Tomíčková Ivana 005 - ESOX ODEI 2096247 50 Kč
celkem přihlášených: 107, vklad: 7560 Kč