Přihlášky závodu: Hejkal o-cup (ZÁVOD 1) & Běhej s mapou

Datum:
04.07.2020
Místo konání:
Odranec, výletiště za kulturním domem (49.6135431N, 16.1380350E)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D12     D14     D21K     D21E     D40     D50     D60     DH10L     H12     H14     H21K     H21E     H40     H50     H60    
2.75 km, 35 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 100 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 100 Kč
PZR0952 Ptáčková Ema UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 100 Kč
TBM0856 Horká Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 446408 100 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 100 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 8077877 100 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 100 Kč
3.44 km, 40 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 100 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 100 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno B 361987 100 Kč
0050002 Andrade Miriam 005 - andrade 2800322 100 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 100 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 100 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 100 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 100 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 100 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 100 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2087638 100 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 100 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 100 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 100 Kč
5.77 km, 100 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 150 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 150 Kč
0020001 Pangrácová Marie 002 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 150 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 150 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 150 Kč
0040001 Stehlíková Alžbeta 004 - S-team 2111772 150 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 150 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 150 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 150 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 1400419 150 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 150 Kč
0010002 Spilková Pavlína 001 - SK Olympia Praha SPS 2104589 150 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 150 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 150 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 150 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 150 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 150 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 150 Kč
0080001 Novotná Barbora 008 - PHK 219236 150 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 150 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 150 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 150 Kč
PBM8485 Uhnavá Markéta TJ Spartak 1. Brněnská C 8010108 150 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 04767 150 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 150 Kč
NNN0002 Dohnalová Květa Neregistrovaní 2144067 150 Kč
8.61 km, 185 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 150 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2113360 150 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 150 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 150 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 150 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 150 Kč
0100001 Pecoldová Pavlína 010 - Cookies & Pancakes 8066680 150 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice R 8656599 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 9988889 150 Kč
5.76 km, 110 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 150 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 150 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 150 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 150 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 150 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 150 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 150 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 150 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 150 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 150 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 150 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 150 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 150 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 150 Kč
0050003 Andrade Milena 005 - andrade 2081371 150 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 150 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 150 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 150 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 150 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 8033239 150 Kč
TAP7751 Bublíková Zuzana KOB Tretra Praha C zapůjčit 200 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 150 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 150 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 150 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 150 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 150 Kč
5.15 km, 90 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 150 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 150 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 150 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 150 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 150 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 150 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 150 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 150 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 150 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 150 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 150 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 150 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 150 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 150 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 150 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 150 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 150 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 150 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 150 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 150 Kč
3.24 km, 75 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 150 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 150 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 150 Kč
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 100 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 100 Kč
0040002 Stehlík Šimon 004 - S-team 8087 100 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 100 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 100 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 100 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 100 Kč
0050001 Andrade Iris 005 - andrade 308380 100 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 100 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 100 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 100 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 100 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 100 Kč
TBM1125 Svirák Samuel KOS TJ Tesla Brno C 2111765 100 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 100 Kč
CHTXX01 Kropáčková Aneta OOB SK Chrast 7207872 100 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 100 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 51833 100 Kč
3.46 km, 35 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 100 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 100 Kč
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C zapůjčit 150 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 100 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 100 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 100 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 100 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno C 2111764 100 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 100 Kč
5.28 km, 40 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 100 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 100 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 100 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 100 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 100 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 100 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 100 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 100 Kč
8.57 km, 190 m, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 150 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 150 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 150 Kč
0010001 Klíma Kamil 001 - SK Olympia Praha SPS 8667960 150 Kč
0020003 Spilka Marek 002 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2104586 150 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 150 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 150 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 150 Kč
0030001 Červinka Mário 003 - SKN HRADEC KRÁLOVÉ 2104589 150 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 150 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 150 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 150 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 150 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 150 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 150 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 150 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 150 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 150 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 150 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 150 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 150 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 150 Kč
0100002 Dvořáček Dan 010 - Cookies & Pancakes 8629750 150 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654884 150 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 1414506 150 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 150 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 150 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2148207 150 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 2113419 150 Kč
0020004 Josef Procházka 002 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8126756 150 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 150 Kč
NNN0001 Dohnal Pavel Neregistrovaní 2039117 150 Kč
NNN0047 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 150 Kč
12.59 km, 265 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 150 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 682096 150 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 150 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 150 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 150 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 150 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 150 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno C 8680585 150 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 150 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 150 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 150 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 150 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 150 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 150 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 150 Kč
OSN8900 Goncalves Joao SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 150 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 150 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 150 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 150 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 150 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 150 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 150 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 150 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 150 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 150 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 150 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 150 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 150 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 150 Kč
8.64 km, 180 m, 25 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 150 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 150 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 150 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 150 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 150 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 150 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 150 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 150 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 8090147 150 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 150 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 150 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 150 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 150 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 150 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 150 Kč
0060001 Uchytil Tomáš 006 - Měřín Cyklokroužek 2080939 150 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 8226334 150 Kč
0070001 Ondráček Jan 007 - přijedu s CST 1425376 150 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 150 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 150 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 150 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 150 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 150 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 219206 150 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 150 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 150 Kč
PBM7606 Šafek Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 8000013 150 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 150 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 150 Kč
5.96 km, 110 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 150 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 150 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 150 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 150 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 150 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 150 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 150 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 150 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 150 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 150 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 150 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 150 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 150 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 150 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 150 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 150 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 150 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 150 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8007013 150 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 150 Kč
3.44 km, 40 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 150 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 150 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 150 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 150 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 150 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 150 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 150 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 150 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 150 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8719038 150 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 150 Kč
0090001 Vondrouš Jaroslav 009 - SKIVELO Olomouc 9453 150 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 150 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 150 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 150 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 150 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 150 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 150 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 150 Kč
celkem přihlášených: 275, vklad: 38500 Kč