Přihlášky závodu: Hejkal o-cup (ZÁVOD 2) & Běhej s mapou

Datum:
05.07.2020
Místo konání:
Odranec, výletiště za kulturním domem (49.6135431N, 16.1380350E)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D12     D14     D21K     D21E     D40     D50     D60     DH10L     H12     H14     H21K     H21E     H40     H50     H60    
2.52 km, 55 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 100 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 7209279 100 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 100 Kč
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 100 Kč
PZR0952 Ptáčková Ema UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 100 Kč
3.23 km, 70 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř B 8003607 100 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8670796 100 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 100 Kč
0050002 Andrade Miriam 005 - andrade 2800322 100 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 100 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 100 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast B 2124755 100 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 2120999 100 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava B 2126366 100 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 100 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 8014456 100 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 100 Kč
4.09 km, 80 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 2059751 150 Kč
0020001 Pangrácová Marie 002 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8028804 150 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 150 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 150 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 150 Kč
0010002 Spilková Pavlína 001 - SK Olympia Praha SPS 2104589 150 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 150 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 150 Kč
LTU9250 Škodová Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 150 Kč
RIC8350 Proxová Lada OB Říčany C 2111736 150 Kč
TJN0454 Vokušová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102560 150 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 150 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 150 Kč
0080001 Novotná Barbora 008 - PHK 219236 150 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 150 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 150 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 150 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 150 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 150 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 150 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 150 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 150 Kč
PBM8485 Uhnavá Markéta TJ Spartak 1. Brněnská C 8010108 150 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 04767 150 Kč
5.27 km, 95 m, 24 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec C 995864 150 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 150 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2113360 150 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 150 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 150 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 150 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 150 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 150 Kč
0100001 Pecoldová Pavlína 010 - Cookies & Pancakes 8066680 150 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 150 Kč
CET8351 Šuterová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 8662347 150 Kč
3.49 km, 60 m, 17 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 150 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 150 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 150 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 150 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 150 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9021 150 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 150 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 150 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 150 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 150 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 150 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 150 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 150 Kč
0050001 Andrade Milena 005 - andrade 2081371 150 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 150 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 150 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 150 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 150 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 8033239 150 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 150 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 150 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 150 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 150 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 150 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 150 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 150 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 150 Kč
CHT8054 Kellerová Lenka OOB SK Chrast C 2148247 150 Kč
3.15 km, 70 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 150 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 150 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 150 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 150 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 150 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 150 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 150 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 150 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 150 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 150 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 150 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 150 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 150 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 150 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 150 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 150 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 150 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 2025202 150 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 150 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 150 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 150 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 150 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 150 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 150 Kč
2.15 km, 50 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 150 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 150 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 150 Kč
2.03 km, 65 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 100 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 100 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 100 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 100 Kč
0050003 Andrade Iris 005 - andrade 308380 100 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 100 Kč
RIC1350 Proxová Veronika OB Říčany C 2115715 100 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 2102555 100 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 100 Kč
CST1751 Málková Antonie OB Strakonice C 1418753 100 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 100 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 100 Kč
2.54 km, 60 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 100 Kč
RIC1003 Prox Jan OB Říčany C 8226428 100 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 100 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 100 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 2088159 100 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 100 Kč
3.65 km, 75 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 100 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 100 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 2127589 100 Kč
4.89 km, 80 m, 24 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 1421292 150 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 150 Kč
0010001 Klíma Kamil 001 - SK Olympia Praha SPS 8667960 150 Kč
0020003 Spilka Marek 002 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2104586 150 Kč
0020004 Semerád Jan 002 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 2083362 150 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 150 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 150 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 150 Kč
0030001 Červinka Mário 003 - SKN HRADEC KRÁLOVÉ 2104589 150 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 150 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 150 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 150 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 150 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448931 150 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 7209659 150 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 150 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 8000243 150 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 150 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 150 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 150 Kč
0100002 Dvořáček Dan 010 - Cookies & Pancakes 8629750 150 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654884 150 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 1414506 150 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 150 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 150 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec C 2113419 150 Kč
0020005 Josef Procházka 002 - Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 8126756 150 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast C 2115707 150 Kč
6.41 km, 135 m, 27 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 150 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 682096 150 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 150 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 8014563 150 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 150 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 150 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8007603 150 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 150 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 150 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 150 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 150 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno C 8680585 150 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 150 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8656535 150 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 150 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 150 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 150 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 150 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 150 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 150 Kč
OSN8900 Goncalves Joao SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 150 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 150 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 150 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 150 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 150 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 150 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 150 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 150 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 150 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 150 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 8116725 150 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 150 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 150 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 150 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 150 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 150 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 150 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 150 Kč
CET7901 Šutera Josef TJ Loko Česká Třebová C 8663125 150 Kč
4.27 km, 85 m, 49 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 150 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 150 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 150 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha 515016 150 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 150 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 8090147 150 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 150 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 150 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 150 Kč
RIC7406 Prox Jakub OB Říčany C 2111745 150 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 150 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 8226334 150 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 150 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 150 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 150 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 150 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 150 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 150 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 150 Kč
LPU7422 Šípek Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2049521 150 Kč
PBM7606 Šafek Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 8000013 150 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 150 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 150 Kč
3.79 km, 70 m, 17 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 150 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 150 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 150 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 150 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 150 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 150 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 150 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 150 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208208 150 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 150 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 150 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 150 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 150 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 150 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 150 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 150 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 150 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 150 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 150 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 150 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 150 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 150 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 150 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8116757 150 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 150 Kč
2.58 km, 40 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 150 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 150 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 150 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208201 150 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 150 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 150 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 150 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 150 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 150 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 8719038 150 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9028 150 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 150 Kč
VTA5401 Khýn Miroslav SC vebr-sport C 2025212 150 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 150 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 150 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 150 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 150 Kč
celkem přihlášených: 263, vklad: 37500 Kč