Přihlášky závodu: Běhej s mapou - Tanvald

Datum:
27.06.2020
Místo konání:
Autokemp Tanvaldská kotlina, Tanvald
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D12     D14     D21K     D21E     D40     D50     D60L     D60K     DH10L     H12     H14     H21K     H21E     H40     H50     H60K     H60L    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 750
Náhradníků: 20
1.85 km, 95 m, 18 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0956 Janatová Violka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660508 100 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 100 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 100 Kč
TAP0860 Ellederová Eva KOB Tretra Praha C 2102816 100 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 100 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 100 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 100 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov C 2134259 100 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering C 2144105 100 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7201198 100 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 100 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 7000706 100 Kč
PDY1051 Kmochová Laura Běhej Poděbrady C zapůjčit 150 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 100 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 100 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 100 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102694 100 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 1420237 100 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2116464 100 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 100 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 100 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 100 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 100 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 100 Kč
19P1050 Hetnar Oliwia (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025013 100 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 100 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 100 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 2148111 100 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 100 Kč
2.58 km, 105 m, 27 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 100 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 8149880 100 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 100 Kč
TAP0655 Sotonová Šárka KOB Tretra Praha C 301182 100 Kč
TAP0657 Švábová Alžběta KOB Tretra Praha C 100 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 100 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C 2108884 100 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 0 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 0 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 100 Kč
19P0754 Nikołajuk Maja (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025002 100 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 100 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 100 Kč
19P0753 Szeliga Sonia (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8321123 100 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 100 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 100 Kč
19P0755 Roman Oliwia (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025012 100 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 100 Kč
3.16 km, 130 m, 25 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 150 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 150 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 150 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 0 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8033269 150 Kč
TUR0061 Paříková Iva OOB TJ Turnov B 1403056 150 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 150 Kč
0080002 Albrechtová Zuzana 008 - SMB zapůjčit 200 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 8670798 0 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 150 Kč
KDZ8750 Seemann Anna Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000604 150 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 150 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 150 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 150 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 0 Kč
PGP9163 Oľhavová Hana SK Praga C 7201826 0 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 150 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 150 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 150 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 150 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 150 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2148140 150 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 150 Kč
LDC9251 Kadlecová Daniela KOB Děčín C 7001408 150 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 0 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka C 8033266 150 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka 2011824 150 Kč
0020002 Pangrácová Marie 002 - SK Olympia Praha SPS 8028804 150 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 150 Kč
0170001 Wolker Zinaida 017 - Wolkeraci zapůjčit 200 Kč
RUM8551 Heinlová Iva ZOOB Rumburk C 5642 150 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 150 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 150 Kč
4.09 km, 160 m, 30 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 150 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 0 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662749 150 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 150 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 150 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 150 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656720 150 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 150 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 150 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 0 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 150 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 150 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 150 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 150 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 150 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 8680299 0 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 150 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 150 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 876522 150 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8116737 150 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 150 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 150 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 0 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 0 Kč
SCP8257 Tesařová Anna OK Sparta Praha C 51567 150 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 150 Kč
0100001 Pohlova Katerina 010 - X zapůjčit 200 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 150 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 150 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662171 150 Kč
19P9350 Pachnik Małgorzata (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8110693 150 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 150 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 0 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 8226308 150 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 150 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 150 Kč
0200001 Vahalová Petra 020 - Bezejmenní 8515519 0 Kč
0210001 Pecoldová Pavlína 021 - Cookies & Pancakes 8066680 150 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 150 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 150 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 150 Kč
SJC8952 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 8000426 150 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 150 Kč
3.15 km, 130 m, 29 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 150 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 150 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 150 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 150 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 150 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 150 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 150 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 150 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 150 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 150 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš C 2044893 150 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 150 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 150 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 150 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 0 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha C 2081363 150 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 150 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 150 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 150 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2103782 150 Kč
KDZ7650 Vostruhová Markéta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000605 150 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 150 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 150 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8663120 150 Kč
KDZ7551 Hoke Magdalena Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2144057 150 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 150 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 150 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 150 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 8210077 150 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 0 Kč
PDY7853 Kmochová Linda Běhej Poděbrady C zapůjčit 200 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 150 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 150 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 150 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 150 Kč
0120001 Hebelková Karla 012 - Jilemnice 8292 150 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 150 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 150 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka C 8033216 150 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 150 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 150 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 2115014 150 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 150 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 150 Kč
0240002 Tomandlová Radka 024 - HoRa 2099521 150 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 150 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 150 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 150 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 150 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 150 Kč
2.50 km, 120 m, 27 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 8116687 150 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 150 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 150 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 150 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 150 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 150 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 150 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 150 Kč
0030002 Ondřichová Lucie 003 - JIL zapůjčit 200 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 150 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 150 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 150 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 150 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 150 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 0 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 150 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 150 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 150 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 150 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 150 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 150 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 150 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 150 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 150 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 150 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 150 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 150 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 150 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 150 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 150 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 940318 150 Kč
2.11 km, 120 m, 22 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 150 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 150 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 150 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov 8208 150 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 150 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 150 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 150 Kč
0150001 Bejvlová Jarmila 015 - Báječné ženy v běhu 2058463 150 Kč
2.05 km, 115 m, 23 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 150 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 150 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 150 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 150 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 150 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 150 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 150 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 150 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 150 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 150 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 150 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 150 Kč
2.02 km, 90 m, 11 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 100 Kč
TJN1156 Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 100 Kč
DKP1505 Frolov Roman Oddíl OB Kotlářka C 887925 100 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 100 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 100 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 100 Kč
KDZ1350 Spieszová Rebeka Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000576 100 Kč
KDZ1451 Seemann Eliška Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 434811 100 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 100 Kč
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 100 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 100 Kč
DKP1056 Uhlíková Augustina Oddíl OB Kotlářka C 2144044 100 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C 2120061 100 Kč
0090001 Řehák Jan 009 - Jičín 9916 100 Kč
RUM1501 Heinl Štěpán ZOOB Rumburk 100 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 100 Kč
VLI1251 Zemanová Karolína Slavia Liberec orienteering C 4411250 100 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 100 Kč
LDC1600 Duben Jan KOB Děčín C 7001411 100 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 100 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8537 100 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C doplníme později 100 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 2111720 100 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 51554 100 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 100 Kč
DKP1551 Nová Eliška Anna Oddíl OB Kotlářka C 51787 100 Kč
PDY1002 Molič Jan Běhej Poděbrady C zapůjčit 150 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 100 Kč
DOR1351 Hezká Zuzana OK Dobříš C 2125345 100 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 100 Kč
KDZ1103 Svatuška Matyáš Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2000577 100 Kč
0230002 Fajglová Anna 023 - Sokol Cítov zapůjčit 150 Kč
0230003 Fajglová Šárka 023 - Sokol Cítov zapůjčit 150 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 100 Kč
0250001 Melich Kryštof 025 - TJ Tanvald zapůjčit 150 Kč
0250002 Melichová Beáta 025 - TJ Tanvald zapůjčit 150 Kč
SCP1351 Tesařová Frida OK Sparta Praha C 2127559 100 Kč
SCP1550 Tesařová Karin OK Sparta Praha C zapůjčit 150 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 100 Kč
1.93 km, 100 m, 20 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8277 100 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 100 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 100 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 100 Kč
TAP0811 Donát Cyril KOB Tretra Praha C 100 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 100 Kč
TAP1010 Elleder Jan KOB Tretra Praha C 2801022 100 Kč
TAP0914 Sotona Filip KOB Tretra Praha C 100 Kč
TAP0913 Pazák Eduard KOB Tretra Praha C 2419970 100 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 100 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 100 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 100 Kč
JEN0801 Kadečka David OB Jenišovice C 411527 100 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 100 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 100 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 100 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 51544 100 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 100 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 100 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 100 Kč
19P1000 Pachnik Antoni (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025004 100 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 2115010 100 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 100 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 150 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 100 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 100 Kč
2.78 km, 120 m, 28 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy B 8116777 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 100 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 100 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 100 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 8007173 100 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 100 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 100 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha C 2039206 100 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 100 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 100 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 100 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 100 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha B 8667961 100 Kč
TAP0611 Mazánek Vojta KOB Tretra Praha C 2141902 100 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 100 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 100 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering B 8116802 100 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 100 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 100 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 100 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 8116815 100 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 100 Kč
SJC0606 Dolejší Matouš Sportcentrum Jičín C 2115000 100 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 100 Kč
19P0602 Dwojak Gracjan (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025008 100 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 100 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 100 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8660394 100 Kč
3.92 km, 160 m, 29 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 150 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 150 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 150 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 150 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 150 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 150 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 150 Kč
0010001 Červinka Mário 001 - SKN HRADEC KRÁLOVÉ 2104589 150 Kč
0020001 Klíma Kamil 002 - SK Olympia Praha SPS 8667960 150 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 150 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 150 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 150 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 0 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga B 8516919 0 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 150 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 2115757 150 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 150 Kč
DKL7100 Švorc Martin KOB Kladno C 2144087 150 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 150 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 150 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103747 150 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 150 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 150 Kč
LDC8501 Duben Jan KOB Děčín C 416132 150 Kč
0130001 Šrek Ondřej 013 - neregistrovaný zapůjčit 200 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 150 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 150 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 150 Kč
19P0600 Pachnik Jędrzej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8000568 150 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 150 Kč
0210002 Dvořáček Dan 021 - Cookies & Pancakes 8629750 150 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 150 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 7207877 150 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2419985 150 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 150 Kč
19P8100 Nikołajuk Bartek (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2146537 150 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 150 Kč
NNN9999 Havlena Jiří Neregistrovaní 232132 150 Kč
4.58 km, 180 m, 33 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 0 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 150 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8656507 150 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 150 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 150 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 150 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 0 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 150 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 0 Kč
TJN9104 Kazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 150 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 150 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 8663146 150 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 150 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 8033221 150 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 150 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 0 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 150 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 150 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 150 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 150 Kč
DKP9205 Kubina Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7202574 150 Kč
PGP8803 Vereš Lukáš SK Praga C 7207615 0 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 150 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 150 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 2056261 150 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 150 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 8116782 150 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A zapůjčit 200 Kč
PGP8909 Oľhava Rastislav SK Praga C 8670464 0 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 150 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 150 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 150 Kč
19P9100 Pachnik Wojciech (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8210991 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 150 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 0 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 150 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 0 Kč
TJN9602 Kočíb Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103719 150 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 150 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 150 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 8656580 150 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 150 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka C 8656561 150 Kč
19P0300 Pachnik Stanisław (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8632433 150 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 150 Kč
0190001 Harom Tomáš 019 - EPO zapůjčit 200 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 150 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 865655 150 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 682096 150 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín A 8499900 150 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 150 Kč
TUR0201 Mencl Jan OOB TJ Turnov B 2108873 150 Kč
0220001 Hruška Antonín 022 - void* ptr = NULL zapůjčit 200 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 150 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 8109351 150 Kč
19P9201 Wojnowicz Marek (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 505127 150 Kč
19P9202 Madej Mateusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 1396723 150 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 150 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 150 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 150 Kč
3.39 km, 150 m, 27 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 150 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 150 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662701 150 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 150 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 150 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 150 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 150 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 150 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 150 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 150 Kč
0040001 Novotný Vít 004 - Maxidum zapůjčit 200 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 150 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 150 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 0 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 150 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 150 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 150 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 150 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 150 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 150 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 150 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 8210075 150 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 150 Kč
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 2120665 150 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 150 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 150 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 150 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 150 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 150 Kč
PDY8001 Kmoch Michal Běhej Poděbrady C zapůjčit 200 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 150 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 150 Kč
JEN7301 Mencl Martin OB Jenišovice C 411613 150 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 0 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 150 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 150 Kč
0180001 Holátko Karel 018 - VNK zapůjčit 200 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 150 Kč
DOR7504 Hezký Vítězslav OK Dobříš 2127571 150 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 150 Kč
JIL7103 Zemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 150 Kč
0230001 Fajgl Luboš 023 - Sokol Cítov zapůjčit 200 Kč
0240001 Tomandl Jan 024 - HoRa 2090861 150 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670752 150 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 150 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 150 Kč
NNN7015 Havel Petr Neregistrovaní 8663117 150 Kč
2.69 km, 130 m, 27 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 150 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 150 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 150 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 150 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 150 Kč
0030001 Chrz Martin 003 - JIL zapůjčit 200 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 150 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 150 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 150 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 150 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 150 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 301113 150 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 150 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 0 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 150 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160188 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 150 Kč
DKP6603 Uhlík Jan Oddíl OB Kotlářka C 2144079 150 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 150 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 0 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 150 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 150 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 150 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 150 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 150 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 150 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 150 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 150 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670801 150 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 150 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 150 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 150 Kč
JEN6101 Mareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 150 Kč
19P6900 Pachnik Dariusz (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8170969 150 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 150 Kč
2.00 km, 120 m, 23 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8656720 150 Kč
TJN5601 Vokuš Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148156 150 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 150 Kč
0080001 Albrecht Miloslav 008 - SMB 7717 150 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 150 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 150 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 150 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 150 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 150 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 150 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 150 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 150 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 150 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 150 Kč
2.30 km, 125 m, 25 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 150 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 150 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 150 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 150 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 150 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 150 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 150 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 150 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 150 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 150 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 150 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 150 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 150 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 150 Kč
0140002 Miloslav Bejvl 014 - Lokomotívka Praha 2056265 150 Kč
71DXX01 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 150 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 150 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 150 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 150 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8644556 150 Kč
celkem přihlášených: 545, vklad: 71150 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.