Logo

Přihlášky závodu: Utkání TSM Brno-Pardubice-HK-Valašsko

Datum:
28.06.2020
Místo konání:
Nové Město na Moravě
Pořadatel:
ZBM - SK Brno Žabovřesky
Kategorie:
D16     D18     D21     H16     H18     H21     P    

D16 3.70 km, 120 m, 14 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 8116745 0 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 0 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 0 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec A 8226309 0 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Brno Žabovřesky A 8660409 0 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 0 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Brno Žabovřesky A 8660428 0 Kč
LPU0457 Brožková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8667532 0 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 8109315 0 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 0 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 0 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 0 Kč

D18 4.10 km, 120 m, 17 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové A 8020280 0 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 0 Kč
LPU0254 Jelínková Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2113360 0 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 0 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8109308 0 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 0 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 0 Kč

D21 5.40 km, 200 m, 18 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 0 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 0 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí A 8667525 0 Kč
TUR8989 Baierová Hana OOB TJ Turnov C 8001989 0 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 0 Kč

H16 4.30 km, 160 m, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 0 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky B 8663130 0 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Brno Žabovřesky A 8660412 0 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Brno Žabovřesky A 8660439 0 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 0 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 0 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 0 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 0 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 0 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 0 Kč

H18 4.80 km, 160 m, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 0 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky A 8660432 0 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky A 8660426 0 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 0 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8656535 0 Kč
LPU0222 Mareček Šimon OK Lokomotiva Pardubice A 8000543 0 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 0 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 0 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 0 Kč

H21 6.20 km, 220 m, 23 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 0 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 8636796 0 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Brno Žabovřesky E 8651709 0 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 0 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 0 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 8006654 0 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 0 Kč
OSN8900 Goncalves Joao SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 0 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Brno Žabovřesky C 8660423 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 0 Kč

P 3.90 km, 110 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 0 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 0 Kč
OSN0600 Močuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 0 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 0 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 0 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 0 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 0 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 0 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 0 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 0 Kč
OSN9273 Wurzel Goncalves Pavlína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52145 0 Kč
celkem přihlášených: 65, vklad: 0 Kč