Přihlášky závodu: Podkrkonošská liga žactva

Datum:
23.06.2020
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 500
Náhradníků: 0
1.53 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín C 8112770 0 Kč
SJC1451 Podlipná Klára Sportcentrum Jičín C 0 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 0 Kč
LTU1051 Rozsívalová Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144151 0 Kč
0020003 Česáková Api 002 - SA Špindl zapůjčit 0 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 0 Kč
STH1550 Chrástová Markéta SK Studenec C 9974 0 Kč
0030002 Hanousková Michaela 003 - Jičín 09919 0 Kč
JIL1051 Laštovková Zuzana OK Jilemnice C 2039176 0 Kč
0050002 Hakenová Petra 005 - Sportovní klub Studenec 888000 0 Kč
0050004 Valentová Adriana 005 - Sportovní klub Studenec 2008985 0 Kč
STH1051 Buďárková Laura SK Studenec C 2124779 0 Kč
STH1055 Nováková Věra SK Studenec C 2008988 0 Kč
STH1152 Fischerová Tereza SK Studenec C 2144185 0 Kč
2.17 km, 10 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 0 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín C 8226352 0 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 0 Kč
HOR0850 Bartošová Štěpánka TJ Jiskra Hořice C 2103258 0 Kč
JIL0953 Kolmanová Anna OK Jilemnice C 426360 0 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 0 Kč
JIL0855 Šišková Andrea OK Jilemnice C 425595 0 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice C 426308 0 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 2116443 0 Kč
0050003 Krebsová Viktorie 005 - Sportovní klub Studenec 2008995 0 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec C 2116482 0 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 0 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 2114998 0 Kč
SJC0854 Mužná Josefína Sportcentrum Jičín C 4348 0 Kč
2.49 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 0 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 52799 0 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové A 2091529 0 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 0 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 0 Kč
LTU0752 Potůčková Emílie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057582 0 Kč
LTU0750 Závodná Zuzana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 426320 0 Kč
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka C 2122274 0 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 0 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 0 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 2127639 0 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 2102084 0 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 0 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec B 9043 0 Kč
STH0752 Pavlová Karolína SK Studenec C 410777 0 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 0 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057584 0 Kč
1.83 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 52330 0 Kč
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 0 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 0 Kč
0010001 Řehák Jan 001 - Jičín 9916 0 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 0 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 0 Kč
HOR1001 Bartoš Šimon TJ Jiskra Hořice C 8680322 0 Kč
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 0 Kč
0030001 Hanousek Jan 003 - Jičín 04275 0 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 2122275 0 Kč
JIL1001 Ducháček Vojtěch OK Jilemnice C 425528 0 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 0 Kč
STH1104 Šimek Oldřich SK Studenec C 2134336 0 Kč
STH1101 Urbanec Patrik SK Studenec C 2144164 0 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 0 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 0 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 0 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 2115009 0 Kč
SJC1004 Ticháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 9914 0 Kč
SJC1102 Vejvoda Martin Sportcentrum Jičín C 0 Kč
2.33 km, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové C 2121002 0 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2133881 0 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 0 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 8014569 0 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 0 Kč
HOR0902 Bernard Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2078473 0 Kč
HOR0801 Kolátor Štěpán TJ Jiskra Hořice C 8680422 0 Kč
HOR0800 Šaršon Vendelín TJ Jiskra Hořice C 2059759 0 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 0 Kč
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 0 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice C 2124769 0 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 2144174 0 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 0 Kč
JIL0801 Horák Vít OK Jilemnice C 2144187 0 Kč
JIL0804 Auersvald Daniel OK Jilemnice C 425538 0 Kč
JIL0805 Jirouš Matouš OK Jilemnice C 425574 0 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 0 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 426380 0 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 0 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 0 Kč
STH0905 Trejbal Jakub SK Studenec C 2144175 0 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 2103299 0 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 8109334 0 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 2115011 0 Kč
2.45 km, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0606 Dolejší Matouš Sportcentrum Jičín C 2115000 0 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 0 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 0 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 0 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice B 8670765 0 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice B 8670737 0 Kč
LTU0703 Hrůza Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001920 0 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103289 0 Kč
0020004 Česák Nathan 002 - SA Špindl zapůjčit 0 Kč
0030003 Svoboda Matyáš 003 - Jičín zapůjčit 0 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 0 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice B 2127658 0 Kč
SJC0707 Pěnička Šimon Sportcentrum Jičín C 2102085 0 Kč
0050001 Anýž Edward 005 - Sportovní klub Studenec 8888 0 Kč
0050005 Baudyš Daniel 005 - Sportovní klub Studenec 2008984 0 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 0 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 0 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín B 8052360 0 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 0 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín B 8190207 0 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 2114992 0 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín B 8051111 0 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín C 8190806 0 Kč
2.74 km, 15 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 0 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 0 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 8242002 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 0 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 0 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 0 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 0 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662729 0 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 0 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 0 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 0 Kč
LTU0501 Potůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 0 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 0 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 0 Kč
LTU7450 Kerhátová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001923 0 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 0 Kč
JIL7502 Kohout Pavel OK Jilemnice C 7202888 0 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport 8516415 0 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 0 Kč
JIL7103 Zemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 0 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2108882 0 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 0 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 0 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 0 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 0 Kč
LTU7751 Hrůzová Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 0 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 0 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 0 Kč
0020001 Makaloušová Hana 002 - SA Špindl 8005424 0 Kč
0020002 Česáková Iva 002 - SA Špindl zapůjčit 0 Kč
HOR0301 Karban Mikuláš TJ Jiskra Hořice C 2032106 0 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 0 Kč
HOR0407 Novák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2127654 0 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 0 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 0 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001930 0 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 0 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 0 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 0 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 0 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 2134322 0 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 0 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 0 Kč
0040001 Pěnička Martin 004 - nereg zapůjčit 0 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 0 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 0 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 8300479 0 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec B 2035745 0 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec A 7207505 0 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 0 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 2078451 0 Kč
celkem přihlášených: 163, vklad: 0 Kč