Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
02.10.2021
Místo konání:
Brno - Bystrc, U křívé borovice
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65C     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     H80B     HDR     P    

D10N 2.09 km, 70 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
SBK1353 Daňková Viktorie KOB START Blansko C 219251 60 Kč
KVS1250 Štěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 8660374 60 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 7210864 60 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 60 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 53312 60 Kč
0560001 Pala Barbora 056 - SK Brno Žabovřesky zapůjčit 140 Kč

D10C 2.20 km, 60 m, 7 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
TBM1377 Kurečková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2060216 60 Kč
BFM1153 Burešová Sofie SKOB Frýdek - Místek C 428283 60 Kč
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 8140939 60 Kč
TBM1384 Šťastná Vendula KOS TJ Tesla Brno C 52476 60 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 49488 60 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 60 Kč
ZBM1155 Šichová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 2054644 60 Kč
ZBM1253 Dohnalová Eliška SK Žabovřesky Brno C 336762 60 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2127877 60 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 60 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 60 Kč
PBM1152 Vítková Kateřina TJ Spartak 1. brněnská C 2127521 60 Kč
PBM1153 Králová Marie TJ Spartak 1. brněnská C 2181325 60 Kč
PBM1257 Stašková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 8060908 60 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416062 60 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 8042134 90 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8008300 90 Kč

D12C 2.36 km, 75 m, 6 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 60 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 60 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 1400414 60 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 8013953 60 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 60 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 60 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek C 8035525 60 Kč
0170002 Volkova Maja 017 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071304 60 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 60 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín B 8670781 60 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 60 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 60 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 60 Kč
ZBM0961 Mazálková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2111802 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 60 Kč
ZBM1056 Smítalová Ester SK Žabovřesky Brno C 1180510 60 Kč
ZBM1057 Janíková Klára SK Žabovřesky Brno C 8011043 60 Kč
PLU1055 Ježková Žaneta TJ SOKOL Plumlov C 60 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 60 Kč
SKM1050 Myšáková Olga KOB Směr Kroměříž C 436930 60 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín B 8150409 60 Kč
TZL0959 Řezníčková Klára SKOB Zlín B 1400424 60 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 60 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno C 7300558 60 Kč
PBM0952 Stašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská C 8007609 60 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 60 Kč
ZBM0960 Vrtílková Marie SK Žabovřesky Brno C 90 Kč
STE0952 Gottwaldová Amálie SK SKI-OB Šternberk C 2122249 90 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 8013869 90 Kč
TBM1079 Francová Hedvika KOS TJ Tesla Brno C 53273 90 Kč

D14B 4.08 km, 160 m, 8 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 150 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8007275 150 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava A 8670475 150 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov B 8113502 150 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 150 Kč
TBM0856 Horká Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 8006750 150 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 150 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 150 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 150 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 8016304 150 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga A 8013933 150 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8654916 150 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA B 8667954 150 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680326 150 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 150 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 150 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 150 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 8022633 150 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov B 681869 150 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 1413719 150 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno B 361987 150 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno A 8660429 150 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660445 150 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno B 8076008 150 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Žabovřesky Brno B 8648635 150 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno B 8517355 150 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín B 2121125 150 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín B 8100137 150 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín B 331753 150 Kč
TBM0853 Skřivanková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2058523 150 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067388 150 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov A 8660375 150 Kč

D14C 3.18 km, 110 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 60 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 60 Kč
0170003 Valyavka Viktoriya 017 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071292 60 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 60 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 60 Kč
JPV0750 Balvanová Vendula Oddíl OS SK Prostějov C 2419923 60 Kč
RBK0852 Veselá Veronika SK Radioklub Blansko C 8014571 60 Kč

D16B 4.68 km, 180 m, 10 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno A 8008286 230 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 8012877 230 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 230 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 230 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 230 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec B 8033258 230 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 230 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava A 8670491 230 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín A 8680314 230 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 995815 230 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058482 230 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 230 Kč
VIC0650 Rosíková Růžena Eliška OB Vizovice B 2103241 230 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 230 Kč
MOV0553 Zahradníková Kateřina SKOB Ostrava B 2102874 230 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 230 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 230 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Žabovřesky Brno B 8116744 230 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8655461 230 Kč
PBM0651 Procházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 230 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno B 2083386 345 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 8013868 345 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 345 Kč

D16C 3.57 km, 145 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8022346 100 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno C 2127522 100 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Rosice C 2112728 150 Kč

D18B 5.70 km, 225 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 8660355 230 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 230 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 230 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 230 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 230 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 7002089 230 Kč
0060001 Ježíková Natália 006 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8188801 230 Kč
TBM0451 Porubská Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8668997 230 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 230 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662732 230 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 230 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 8680430 230 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 230 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8680306 230 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 8663192 230 Kč

D18C 3.92 km, 160 m, 9 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0351 Olekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8022367 100 Kč

D20B 6.09 km, 250 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.04

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 230 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 230 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 230 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 8656721 230 Kč
LCE0256 Končáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 230 Kč

D21B 8.18 km, 320 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.04

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 250 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 250 Kč
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov R 8680323 250 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 250 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 8477774 250 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 8667516 250 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 250 Kč
ZBM9452 Klusáčková Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 250 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava C 8648576 250 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín R 8662719 250 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 250 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680368 250 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 250 Kč
PBM8951 Mádlová Věra TJ Spartak 1. brněnská C 995814 250 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 375 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha R 8654912 375 Kč

D21C 4.90 km, 215 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1.04

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0100001 Steblová Veronika 010 - nereg 8775 250 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 250 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 250 Kč
STE9572 Vlachová Eliška SK SKI-OB Šternberk C 2120659 250 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice C 2120658 250 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 8663157 250 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory C 331363 250 Kč
DKL9051 Pangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 250 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 250 Kč
UOL9053 Hornová Lenka SOB Olomouc C 8414094 250 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 250 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 250 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 250 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 250 Kč

D21D 3.57 km, 145 m, 9 kontrol Rank. koef.: 1.04

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 8014554 100 Kč
ZAM9752 Goňová Nikola OB TJ Sokol Žamberk C 436955 100 Kč

D35B 6.34 km, 255 m, 11 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 8660539 230 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 230 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 8680321 230 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 230 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 230 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 230 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 230 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 230 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 8482079 230 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 230 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 230 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 230 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská C 8226315 230 Kč
TBM7957 Stene Dana KOS TJ Tesla Brno 52474 345 Kč

D35C 3.92 km, 160 m, 9 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 100 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 2087698 100 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Žabovřesky Brno C 2067925 100 Kč
ZBM7954 Dohnalová Květa SK Žabovřesky Brno C 2144067 100 Kč
ZBM8053 Smítalová Jana SK Žabovřesky Brno C 1111280 100 Kč
ZBM8653 Kaděrová Jana SK Žabovřesky Brno C 8013892 100 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 100 Kč
PLU8350 Hubíková Iva TJ SOKOL Plumlov C 7208232 100 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2419928 100 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8013372 100 Kč
0360001 Sedláčková Alžběta 036 - Bafto 2127864 100 Kč
PBM7952 Vítková Barbora TJ Spartak 1. brněnská C 1403435 100 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 100 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 150 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 150 Kč

D40B 5.36 km, 220 m, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 230 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 230 Kč
UOL7051 Bartoňová Eva SOB Olomouc C 682350 230 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 230 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 8516754 230 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 230 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 230 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8113521 230 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 230 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 230 Kč
ZBM8051 Šichová Radka SK Žabovřesky Brno C 434829 230 Kč
JPV7777 Balvanová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 2419968 230 Kč
TZL7550 Kočová Eva SKOB Zlín C 8660396 230 Kč

D45B 4.67 km, 185 m, 10 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 230 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 230 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 230 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 230 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 230 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 230 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 230 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 230 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 230 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 230 Kč

D45C 3.18 km, 110 m, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 100 Kč
0220001 Tužilová Michaela 022 - Tužilovi 2020737 100 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 100 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž C 8660386 100 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 2067240 100 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 100 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 100 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 100 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 100 Kč
0380001 Varhaníčková Jana 038 - xxxxxKM 2222787 100 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. brněnská C 2094550 100 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 100 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 100 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 100 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 2260118 150 Kč

D50B 4.39 km, 175 m, 8 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 230 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 230 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 230 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 230 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 8071314 230 Kč
0090001 Ecke-Wihan Sonja 009 - (AUT) OJE-Wappler 8631099 230 Kč
SIT6951 Kovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 230 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 230 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 230 Kč

D55B 3.92 km, 160 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 230 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 230 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 230 Kč

D55C 2.46 km, 80 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 100 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 100 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 100 Kč

D60B 3.57 km, 145 m, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 170 Kč
0170005 Denysenko Tamara 017 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8012045 170 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 170 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 170 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 170 Kč

D65C 2.27 km, 70 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 100 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 100 Kč

D70B 2.78 km, 95 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 170 Kč

H10N 2.09 km, 70 m, 6 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 53138 60 Kč
0230002 Bárta Ladislav 023 - RBK zapůjčit 110 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov C 7790004 60 Kč
PLU1301 Ježek Oliver TJ SOKOL Plumlov C 60 Kč
PZR1201 Uchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 90 Kč
TBM1411 Svirák Timotej KOS TJ Tesla Brno C 2124790 90 Kč

H10C 2.20 km, 60 m, 7 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2108900 60 Kč
SIT1201 Kawulok Matyáš OK SILESIA C 7200589 60 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 8680301 60 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 60 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 60 Kč
ZBM1104 Hikl Martin SK Žabovřesky Brno C 9920011 60 Kč
ZBM1203 Smítal Vendelín SK Žabovřesky Brno C 1280112 60 Kč
TBM1108 Skřivanek František KOS TJ Tesla Brno C 7210862 60 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 60 Kč
TBM1212 Sedláček Martin KOS TJ Tesla Brno C 2127878 60 Kč
TZL1101 Jahudka Štěpán SKOB Zlín C 2113062 60 Kč
LCE1313 Macka Matyáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 60 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 60 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 60 Kč
PBM1310 Vítek Vojtěch TJ Spartak 1. brněnská C 2181329 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 90 Kč
TBM1110 Franc Jáchym KOS TJ Tesla Brno C 232708 90 Kč
TBM1125 Svirák Samuel KOS TJ Tesla Brno C 2111765 90 Kč
TBM1107 Stene Oskar KOS TJ Tesla Brno 1421892 90 Kč

H12C 2.69 km, 75 m, 8 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 8119519 60 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava B 307338 60 Kč
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 8117119 60 Kč
TZL0903 Hustý Matěj SKOB Zlín C 2096138 60 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 08594 60 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk B 8022645 60 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž B 8660358 60 Kč
SKM1002 Černoch Jakub KOB Směr Kroměříž C 08933 60 Kč
SKM0900 Rose Ondřej KOB Směr Kroměříž C 8482072 60 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko C 811213 60 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 60 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy B 8022666 60 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 60 Kč
ZBM0916 Václavek Petr SK Žabovřesky Brno C 2771493 60 Kč
ZBM0917 Cenek František SK Žabovřesky Brno C 0 60 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 2127531 60 Kč
ZBM1009 Keprt Ondřej SK Žabovřesky Brno C 8076014 60 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 60 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 60 Kč
PLU0903 Suchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 995816 60 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín B 8090714 60 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín B 8050910 60 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov B 8085198 60 Kč
TZL1007 Lunga Viktor SKOB Zlín C 2113077 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 8003624 60 Kč
LCE0901 Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2078474 60 Kč
TZL1006 Koč Juraj SKOB Zlín C 2091546 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
PBM1001 Svoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská C 2127524 90 Kč
PBM0901 Svoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 2111747 90 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 410254 90 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8116677 90 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 90 Kč
TBM0915 Svirák Benjamin KOS TJ Tesla Brno B 2111764 90 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 90 Kč

H14B 4.90 km, 215 m, 10 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 150 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín B 8240800 150 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 150 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava B 8004291 150 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava B 8004331 150 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 150 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín B 8660391 150 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec B 8116762 150 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 150 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 150 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín A 8648637 150 Kč
TZL0816 Čuda Ondřej SKOB Zlín B 8648628 150 Kč
TZL0711 Václavík Vojtěch SKOB Zlín B 2113089 150 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 150 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 150 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680351 150 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 150 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 8113535 150 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 150 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 150 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín B 8662733 150 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice B 8482099 150 Kč
0170004 Volkov Maksym 017 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071316 150 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž A 8660395 150 Kč
TZL0815 Jahudka Tomáš SKOB Zlín B 8680386 150 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 150 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno B 2092386 150 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Žabovřesky Brno B 8660380 150 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662739 150 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662435 150 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 2051534 150 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 150 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 225 Kč
TBM0817 Franc Kryštof KOS TJ Tesla Brno B 2083396 225 Kč

H14C 4.08 km, 160 m, 8 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Žabovřesky Brno C 232852 60 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682687 60 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 60 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 90 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 90 Kč

H16B 6.53 km, 265 m, 13 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 230 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava A 8670493 230 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava B 8670495 230 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 446354 230 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 230 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 230 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8680281 230 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 230 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 230 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670827 230 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680413 230 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 230 Kč
TZL0606 Čepický Šimon SKOB Zlín C 7848411 230 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 230 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 230 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 230 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 230 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 8005438 230 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 7210097 230 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice A 8670814 230 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 230 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 345 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 345 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 8662672 345 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno B 2087656 345 Kč

H16C 4.68 km, 180 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0504 Řepka Michal SKOB Ostrava C 436424 100 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 8660379 100 Kč
ZBM0614 Václavek Jan SK Žabovřesky Brno C 2181948 100 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 8482098 100 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 100 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 100 Kč

H18B 8.15 km, 315 m, 16 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 230 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 230 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 230 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 230 Kč
SIT0401 Kovařík Tomáš OK SILESIA B 8656740 230 Kč
SIT0402 Mrózek Paweł OK SILESIA B 8002604 230 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 230 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 230 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680339 230 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 230 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 230 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov A 8061407 230 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 230 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 8680338 230 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 8109360 230 Kč

H20B 8.54 km, 325 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.04

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 230 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8516416 230 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 8028879 230 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 230 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 230 Kč

H21B 11.80 km, 390 m, 25 kontrol Rank. koef.: 1.04

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9001 Melecký Martin SK Severka Šumperk R 8680373 250 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 250 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 250 Kč
TBM9502 Šrom Jakub KOS TJ Tesla Brno C 2042538 250 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 250 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 250 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 250 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 8662296 250 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 250 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 250 Kč
MOV9100 Fousek Jan SKOB Ostrava C 52945 250 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 250 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662437 250 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8016299 250 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 8003668 250 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 8136474 250 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 250 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 8482075 250 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 8109348 250 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 250 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 250 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 8022629 250 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 250 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 250 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc C 2090849 250 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec R 8655466 250 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 8005132 250 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 8185818 250 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín R 8050013 250 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice E 8645928 250 Kč
PBM8509 Pauschek Karel TJ Spartak 1. brněnská C 8660430 250 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 250 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 375 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 8656758 375 Kč

H21C 9.41 km, 340 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.04

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0100002 Pluške Zbyněk 010 - nereg 8763 250 Kč
DKL8500 Kubánek Adam KOB Kladno C 2104586 250 Kč
SHK9500 Červinka Mário OK Slavia Hradec Králové C 8003603 250 Kč
PLU8419 Ježek Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7203337 250 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 250 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 250 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 250 Kč
0400001 Hartoš Radim 040 - SSK Vítkovice 2103250 250 Kč
TRI9500 Kostkan Tomáš TJ TŽ Třinec C 2060276 250 Kč
UOL9400 Semerád Jan SOB Olomouc C 8014522 250 Kč

H21D 4.90 km, 215 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1.04

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040001 Žáček Matěj 004 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2032123 100 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 100 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 8003633 100 Kč
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 100 Kč
0260001 Kovařovic Vojtěch 026 - Kovar 2083362 100 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 100 Kč
0430001 Pinkas Jan 043 - Žamberk zapůjčit 150 Kč

H35B 9.41 km, 340 m, 20 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 8014474 230 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 230 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 230 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 230 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 230 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 230 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 230 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2419966 230 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 230 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 230 Kč

H35C 6.09 km, 250 m, 12 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Špak Zdenda 001 - Multisport361 428279 100 Kč
0050001 Lasota Marek 005 - Lasota neregistovan 2087636 100 Kč
0070001 Cenek Radim 007 - - zapůjčit 150 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 8670809 100 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 100 Kč
ZBM7804 Janováč Dušan SK Žabovřesky Brno C 2181920 100 Kč
ZBM7903 Smítal Rostislav SK Žabovřesky Brno C 1260179 100 Kč
ZBM8003 Polách David SK Žabovřesky Brno C 2144039 100 Kč
ZBM8005 Dohnal Pavel SK Žabovřesky Brno C 2039117 100 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 100 Kč
ZBM8404 Jurák Adam SK Žabovřesky Brno C 0 100 Kč
ABM8101 Kozel Jiří KOB ALFA Brno C 2260169 100 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 100 Kč
PLU7901 Novotný Michal TJ SOKOL Plumlov C 896972 100 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 8670811 100 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 100 Kč
0370001 Šulák Ondřej 037 - Blansko zapůjčit 150 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 100 Kč
0440001 Šťastný Jan 044 - _ 9005227 100 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 150 Kč
KTI7801 Václavek Lukáš Klub orientačních sportů Tišnov C 7300282 150 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8226438 150 Kč

H40B 8.48 km, 330 m, 18 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 230 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 230 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 8051252 230 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 230 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 230 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 8237667 230 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 230 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8013460 230 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8680419 230 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 230 Kč
0170001 Volkov Alexander 017 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071296 230 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 230 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 230 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 230 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 230 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 8140919 230 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 230 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 230 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 345 Kč

H45B 7.43 km, 305 m, 13 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 230 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C 2000581 230 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 230 Kč
TZL6502 Kusák Ivan SKOB Zlín C 7211007 230 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 8670823 230 Kč
0130001 Čulen Peter 013 - Kobra Bratislava 406920 230 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8003592 230 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 230 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 230 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 8670802 230 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 230 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 8680285 230 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno C 8636192 230 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 230 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662710 230 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662438 230 Kč
OTK7300 Sadílek Ondřej OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8116712 230 Kč

H45C 4.67 km, 185 m, 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov C 2000579 100 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Rosice C 2127611 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 8648589 100 Kč
0300001 Novotný Petr 030 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 100 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8109428 100 Kč
0360002 Sedáček Petr 036 - Bafto 2087653 100 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 100 Kč
0410001 Cudek Libor 041 - MOV zapůjčit 150 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. brněnská C 2131192 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 8008296 100 Kč
UBM7201 Šilar Radek MENISKOS Brno C 2049605 100 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 100 Kč
PBM7609 Pátek Richard TJ Spartak 1. brněnská C 7700077 150 Kč
PBM7523 Svoboda Ladislav TJ Spartak 1. brněnská C 52001 150 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 7200377 150 Kč
XBM7117 Michalík Petr PELLS ABND RACING TEAM C 416108 200 Kč

H50B 6.73 km, 275 m, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 8014529 230 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 230 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 230 Kč
0030001 Tornai Szabolcs 003 - (HUN) Szabi SE 8434004 230 Kč
DLP7100 Žáček Zbyněk OOB TJ Dukla Praha C 2032122 230 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 230 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 7210094 230 Kč
STE6901 Gentric Marc SK SKI-OB Šternberk C 8013403 230 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 230 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 230 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 230 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662441 230 Kč

H55B 5.70 km, 225 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 230 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 230 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 230 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 230 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 230 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 230 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 230 Kč

H55C 3.57 km, 145 m, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6108 Štěpánský Václav KOS TJ Tesla Brno C 1210961 100 Kč
0220002 Tužil Petr 022 - Tužilovi 2045249 100 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 100 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 100 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 100 Kč
0340001 Buráň Zdeněk 034 - BzB 2127637 100 Kč
0450001 Fuchs Vladimír 045 - VF 2139485 150 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 8471958 150 Kč

H60B 5.36 km, 220 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 8091212 170 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 170 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 170 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 170 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 170 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 170 Kč

H65B 4.90 km, 215 m, 10 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 170 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 170 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 170 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 170 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 170 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 170 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 170 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 170 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 170 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 170 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 170 Kč
0420001 Cigoš Pavel 042 - OB Česká 53292 170 Kč

H65C 2.46 km, 80 m, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 51368 100 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 100 Kč

H70B 4.39 km, 175 m, 8 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 170 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 170 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 170 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 8680346 170 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 170 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 170 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 170 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 170 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 170 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 170 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 170 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 170 Kč

H75B 3.92 km, 160 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 8006768 170 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 170 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 170 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 170 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 170 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 170 Kč

H80B 3.18 km, 110 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 170 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 170 Kč

HDR 2.10 km, 50 m, 7 kontrol

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 60 Kč
UOL1450 Paulíčková Veronika SOB Olomouc C 2069082 60 Kč
VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 49679 60 Kč
0110001 David Pikula 011 - neregistrovaný 2081368 60 Kč
0110002 Adélka Pikulová 011 - neregistrovaný 2080973 60 Kč
0150001 Ježková Anna 015 - ---- 08895 60 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 60 Kč
STE1500 Tomášek David SK SKI-OB Šternberk C 2049563 60 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 60 Kč
ADA1551 Matulová Markéta OOB Spartak Adamov C 4781 60 Kč
SKM1550 Pěčková Natálie KOB Směr Kroměříž C 52199 60 Kč
0190001 Autrata Jiří 019 - Teslička 2323552323552232355 60 Kč
0210001 Skoba Martin 021 - Mistři slabé vůle zapůjčit 110 Kč
0210002 Skobová Petra 021 - Mistři slabé vůle 416055 60 Kč
VBM1151 Fučíková Ema VSK Mendelu Brno C 49674 60 Kč
0240001 Smítalová Meda 024 - ZBM zapůjčit 110 Kč
OSN1456 Voráčková Karolína SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8009 60 Kč
0320001 Janováč Marek 032 - K+K zapůjčit 110 Kč
0320002 Janováčová Tereza 032 - K+K zapůjčit 110 Kč
ABM1501 Kozel Kryštof KOB ALFA Brno C 2260173 60 Kč
VBM1553 Dokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 60 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 60 Kč
0370002 Šuláková Karolína 037 - Blansko zapůjčit 110 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 330657 60 Kč
SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín C 253143 60 Kč
CTB1551 Hübnerová Johana SK OB Chotěboř C 2082923 60 Kč
PBM1501 Trš Josef TJ Spartak 1. brněnská C 2126288 60 Kč
PBM1155 Králová Emilie TJ Spartak 1. brněnská 101 60 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 8611 60 Kč
0200001 Dvořák Jakub 020 - Dvorak 52011 60 Kč
0560002 Pala Tereza 056 - SK Brno Žabovřesky zapůjčit 110 Kč
0610001 Milone Luca 061 - Milone zapůjčit 110 Kč
TBM1453 Stene Selma Vilemina KOS TJ Tesla Brno 52461 60 Kč
0630002 Drašarová Eva 063 - Drašar Martin 2102719 60 Kč

P 2.81 km, 75 m, 9 kontrol

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 100 Kč
VIC7950 Kubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 100 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 2115745 100 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 7207881 100 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 100 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 8004042 100 Kč
0080001 Švarcová Jana 008 - Prštice 307336 100 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52661 100 Kč
SIT7351 Mrózková Olga OK SILESIA C 7206554 100 Kč
0110003 Alena Pikuová 011 - neregistrovaný 231248 100 Kč
BFM7855 Burešová Petra SKOB Frýdek - Místek 49460 100 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 100 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 100 Kč
0230001 Bártová Petra 023 - RBK zapůjčit 150 Kč
0250001 Šplíchal Martin 025 - Running zone Brno H45C 100 Kč
TRI7000 Cymorek Petr TJ TŽ Třinec C 53180 100 Kč
0270001 Václavková Petra 027 - Bez Registrace zapůjčit 150 Kč
0290001 Spilková Pavlína 029 - I. PSKN Praha 2104586 100 Kč
0310001 Vítek Michal 031 - 157 1421294 100 Kč
0330001 Jordanová Blanka 033 - nereg3 410321 100 Kč
0340002 Buráňová Hana 034 - BzB 2108870 100 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 100 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 100 Kč
PBM8255 Stašková Petra TJ Spartak 1. brněnská C 49692 100 Kč
0460001 Vrtílek Roman 046 - Vrtas 73 zapůjčit 150 Kč
0460002 Hesová Iva 046 - Vrtas 73 zapůjčit 150 Kč
0460003 Vrtílek Vojtěch 046 - Vrtas 73 zapůjčit 150 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 2091596 100 Kč
0470001 Navrátil Ondřej 047 - KMCH 2122287 100 Kč
0480001 Mikula Martin 048 - -- 2127857 100 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 100 Kč
0530001 Konečná Marcela 053 - Konecna zapůjčit 150 Kč
0550001 Vlasáková Alžběta a Viktorie 055 - 0 zapůjčit 150 Kč
0340003 Macků Jan 034 - BzB zapůjčit 150 Kč
TBM7806 Svirák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 2135173 100 Kč
TBM0851 Vrbková Adéla KOS TJ Tesla Brno 2127867 100 Kč
0580001 Francová Martina 058 - TBM zapůjčit 150 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 100 Kč
0630001 Drašar Martin 063 - Drašar Martin 2102691 100 Kč
celkem přihlášených: 704, vklad: 111525 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.