Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Datum:
19.06.2021
Místo konání:
Bílichov
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Kategorie:
D10F     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10F     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     T4    
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 9690 80 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 80 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 80 Kč
LME1350 Straková Nora SK Los Mělník C 416325 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 80 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 8016029 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 80 Kč
KAM1250 Bašusová Olga OK Kamenice C 51561 80 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 80 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 80 Kč
SLA0950 Hill Daisy SKOB Slaný C 7210809 80 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 80 Kč
DKP1051 Kváčová Anna Oddíl OB Kotlářka C 2143331 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 8005127 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 8007179 80 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov B 2106736 80 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 411591 80 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 2148111 80 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany C 2420001 80 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 80 Kč
PGP1052 Řepková Anna SK Praga C 2134299 80 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 2103787 80 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 150 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 150 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 150 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 150 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 150 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 150 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 150 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 150 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 150 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov B 2103708 150 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8013858 150 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 150 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 150 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 150 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno B 2148141 150 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 150 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 2099509 150 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 150 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 8005141 150 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 150 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 150 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 150 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 150 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 2127645 150 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 9102146 150 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 2127659 150 Kč
KRL0757 Pokorná Anežka Kometa Kralovice C 150 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 150 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 150 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 150 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 2000608 150 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 150 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 2115671 150 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 150 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 150 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 150 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 150 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 150 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2116468 150 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 150 Kč
LTP0851 Fuchsová Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662332 150 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 150 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 190 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 190 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 190 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 190 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 190 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 190 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 190 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 190 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 190 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2111781 190 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 190 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 190 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice B 416314 190 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice A 9102084 190 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 2126299 190 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 190 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8224455 190 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 190 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 190 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 190 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 8140907 190 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 190 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 190 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha B 8516920 190 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 190 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 190 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 8033272 190 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 190 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 190 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 190 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 190 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 190 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 190 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 8660519 190 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8014458 190 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 8680610 190 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 190 Kč

D20B Rank. koef.: 1.04

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno B 8667952 190 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 190 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš A 8655463 190 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 190 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 190 Kč

D21B Rank. koef.: 1.04

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9051 Pangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 200 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 200 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 200 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 200 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 200 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 200 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 8516755 200 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 200 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 200 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 200 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 200 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 8667519 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 200 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 200 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 200 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 200 Kč
PGP9256 Havelíková Kateřina SK Praga C 8667999 200 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 8680605 200 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 200 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 200 Kč

D21C Rank. koef.: 1.04

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 200 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 200 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 200 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 190 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 190 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 190 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 190 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 190 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha 49639 190 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 190 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 190 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 190 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 8003620 190 Kč
TUR8557 Zakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 190 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 190 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 190 Kč
HCE8250 Dudová Irena TJ Hostivice C 8013859 190 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 190 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 190 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 190 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 190 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 190 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8226388 190 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 190 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 190 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 190 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 190 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 190 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 190 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 190 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 190 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 190 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 190 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 190 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 190 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 190 Kč
0010003 Jakubská Jitka 001 - JAK 2124803 190 Kč
ONO7850 Nejedlá Michaela SKOB Ostrov C 190 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 190 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 190 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 190 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 190 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník C 8013864 190 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 190 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 2118940 190 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 190 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 190 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 190 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 190 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 190 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 190 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 190 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 190 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 190 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 190 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 190 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 190 Kč
KPY7550 Varhaníková Halka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 190 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 190 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 190 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 190 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 190 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 190 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 190 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 190 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 190 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 190 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 190 Kč
LBE7450 Uhlířová Lada TJ Lokomotiva Beroun C 190 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 190 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 190 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 190 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8659388 190 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 190 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 190 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 190 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 190 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8226429 190 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 190 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 190 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 190 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 190 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 190 Kč
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 190 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 190 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 190 Kč
0040001 Hrubá Veronika 004 - 6YC 2080907 190 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 190 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 190 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 190 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 190 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 190 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 190 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 190 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 8013881 190 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 190 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 190 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 190 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 190 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 190 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 190 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 190 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 190 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 190 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 170 Kč
DKL5950 Rančáková Stáňa KOB Kladno C 1450164 170 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 170 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 170 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 170 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 170 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 170 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 170 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 170 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 170 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 170 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 170 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 170 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 170 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 170 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 170 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 170 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 170 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 170 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 170 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 170 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 170 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 170 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 170 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 170 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 170 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 170 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 170 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 170 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2419920 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
KPY1200 Galuška Viktor SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 80 Kč
0010002 Jakubský Filip 001 - JAK 2120646 80 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo C 51628 80 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 80 Kč
FSP1106 Bartál Dan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2000557 80 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
VSP1200 Arnošt Daniel USK Praha C 51648 80 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 200552 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 80 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 80 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 80 Kč
KRL1102 Haller Maxmilián Kometa Kralovice C 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
0010001 Jakubský Pavel 001 - JAK 2120625 80 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 80 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 80 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 80 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 80 Kč
PGP1100 Benda Daniel SK Praga C 7207866 80 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8421841 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno B 2121871 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 8005120 80 Kč
KPY0903 Galuška Radovan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 80 Kč
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 80 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 80 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 303939 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
KAM1004 Bašus Ondřej OK Kamenice C 8007178 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 2032189 80 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 80 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 1421927 80 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 80 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 150 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 150 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 8648622 150 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 150 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 150 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 150 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 150 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 150 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 150 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 150 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 150 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 150 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 150 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 150 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 8670812 150 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 150 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka B 8007188 150 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 150 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 150 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 150 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 150 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 150 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 8022656 150 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 150 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 150 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 150 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2420008 150 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 150 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 150 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 150 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering B 8660516 150 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 150 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 150 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 190 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 190 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 190 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 190 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 8149881 190 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 190 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 190 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 190 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 190 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 190 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 190 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 190 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha A 8028854 190 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 190 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 190 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 190 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 190 Kč
KPY0601 Galuška Jáchym SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 190 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha B 8667961 190 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 190 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 190 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 190 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 190 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 515401 190 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 190 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 190 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 190 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8033228 190 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany B 8670552 190 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662368 190 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 2419918 190 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole B 2099526 190 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 190 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 190 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 190 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 190 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 190 Kč
JJN0303 Řehoř Vojta Team Jizerky B 8662740 190 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 190 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 190 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 190 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 190 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 190 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 190 Kč

H20B Rank. koef.: 1.04

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 190 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 190 Kč
JJN0102 Růta Matyáš Team Jizerky B 8659386 190 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 190 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 190 Kč

H21B Rank. koef.: 1.04

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 200 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 200 Kč
DKL8500 Kubánek Adam KOB Kladno C 2104586 200 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 200 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 200 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 200 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 200 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 200 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 200 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 200 Kč
JJN0001 Šmaus Antonín Team Jizerky C 8680333 200 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 200 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 200 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 200 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 200 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 200 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 200 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 200 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 8003633 200 Kč
TUR7500 Zakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 8014534 200 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 200 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 200 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 8226400 200 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 200 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 200 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 200 Kč
JJN0302 Vitebský Lukáš Team Jizerky A 8662688 200 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 200 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 200 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 200 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 200 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 200 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 200 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 200 Kč

H21C Rank. koef.: 1.04

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208219 200 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 200 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 200 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš A 8116738 200 Kč
VSP8102 Ehler Tomáš USK Praha C 339016 200 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 190 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 190 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 190 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 190 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 190 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 190 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 190 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 190 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 190 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 8482113 190 Kč
HCE8200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1421894 190 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 8004547 190 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 8667511 190 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 190 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 190 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 190 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 8226368 190 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 190 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 190 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 190 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 190 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 190 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 190 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 190 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 190 Kč
KPY7700 Galuška Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 190 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 190 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 190 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 190 Kč
0010004 Jakubský Ondřej 001 - JAK 7701 190 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8660454 190 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 190 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 190 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 190 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 190 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 190 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 190 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8022689 190 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 190 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 190 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 190 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 190 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 190 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 190 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 190 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 190 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 190 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 190 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8014490 190 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8224477 190 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 190 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 190 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 190 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 190 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8226312 190 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 190 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 190 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 190 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 190 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 190 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 190 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 190 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 190 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 190 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 190 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 190 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 190 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 190 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 190 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 190 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 190 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 190 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008281 190 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 190 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 190 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 190 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 190 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 51477 190 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 190 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 190 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 190 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 190 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 190 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 8116714 190 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 190 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 8670816 190 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 190 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 190 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 190 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 190 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 190 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 190 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 190 Kč
KAM6503 Himmel Petr OK Kamenice C 303918 190 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 190 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 8667502 190 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 170 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 170 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 170 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 170 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 170 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 170 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 170 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 170 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 170 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 170 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 170 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 170 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 170 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 170 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 170 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 170 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 170 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 170 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 170 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 8648556 170 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 170 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 170 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 170 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 170 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 8516253 170 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 170 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 170 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 170 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 170 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 170 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 170 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 8516753 170 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 170 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 170 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 170 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 170 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 170 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 170 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 170 Kč
DKL4601 Novotný Jiří KOB Kladno C 51621 170 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 170 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 170 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 2260138 170 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 170 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 170 Kč

HDR

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 80 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8537 80 Kč
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 80 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2113047 80 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 80 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 80 Kč
BOR1400 Kameník Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 80 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 80 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 80 Kč
0030001 Hýblová Beáta 003 - 009 7211289 80 Kč
0050001 Benešová Ema 005 - Žádný 2099508 80 Kč
PGP1501 Matějů Antonín SK Praga C 682623 80 Kč
0070001 Lejsek Mikulas 007 - Nereg 51675 80 Kč

T4

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 150 Kč
PGP7810 Svítil Petr SK Praga C 1450170 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 150 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 150 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 150 Kč
TAP7401 Cichra Pavel KOB Tretra Praha C 2127555 150 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 150 Kč
celkem přihlášených: 609, vklad: 101590 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.