Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Datum:
20.06.2021
Místo konání:
Bílichov
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Kategorie:
D10F     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10F     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     T6    
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 500290 80 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 80 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 80 Kč
ZVO1250 Mikulová Stella OB SK Zvole C 2116193 80 Kč
DOR1152 Magazu Sophia OK Dobříš C 8016029 80 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 80 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 80 Kč
PGP1150 Hrušková Gabriela SK Praga C 2125327 80 Kč
KAM1251 Rejšková Klára OK Kamenice C 2115703 80 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 80 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 80 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 80 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 8005127 80 Kč
KAM1051 Dobyášová Adéla OK Kamenice C 2088714 80 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš B 8007179 80 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 80 Kč
PGP0953 Hrušková Tereza SK Praga B 8140916 80 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov B 2106736 80 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 80 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany C 2420001 80 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 80 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029181 80 Kč
ZVO1052 Neubauerová Magdaléma OB SK Zvole C zapůjčit 80 Kč
FSP1051 Stará Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129210 80 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 80 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice A 8660576 150 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 150 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno B 2103252 150 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga B 2084992 150 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 150 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 150 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 150 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 150 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 150 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov B 2103708 150 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8013858 150 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 150 Kč
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 150 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 150 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno B 2148141 150 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 150 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole B 2099509 150 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 150 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 8005141 150 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 150 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 150 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 150 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka B 8116730 150 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 2127645 150 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice B 9102146 150 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 2127659 150 Kč
KRL0757 Pokorná Anežka Kometa Kralovice C 150 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 150 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 150 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 150 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor B 2000608 150 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 8515520 150 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor A 2115671 150 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8226406 150 Kč
ONO0750 Nejedlá Barbora SKOB Ostrov C 150 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 150 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 150 Kč
FSP0755 Leinweberová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2116468 150 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 150 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029170 150 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029171 150 Kč
LTP0851 Fuchsová Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662332 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 150 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 230 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 230 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha B 7208207 230 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662689 230 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 8680591 230 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov B 8014498 230 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 230 Kč
DOR0657 Magazu Annabelle OK Dobříš B 8033231 230 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 230 Kč
TJN0658 Podoubská Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2111781 230 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 230 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 230 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice B 416314 230 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice A 9102084 230 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 230 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8224455 230 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 230 Kč
ONO0555 Medunová Bára SKOB Ostrov C 8013853 230 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 230 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 230 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 2126299 230 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 230 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 230 Kč
VSP0450 Arnoštová Veronika USK Praha B 8516920 230 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 230 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 230 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 230 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 8033272 230 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 230 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 230 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 230 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 230 Kč
PGP0454 Řeháková Ludmila SK Praga C 8003663 230 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 8660519 230 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering B 8660520 230 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8014458 230 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 8680610 230 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 230 Kč

D20B Rank. koef.: 1.04

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662324 230 Kč
DKL0251 Rousová Lucie KOB Kladno B 8667952 230 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš A 8655463 230 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 230 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 8660518 230 Kč

D21B Rank. koef.: 1.04

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9051 Pangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 250 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 250 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 250 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 250 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 250 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 250 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 250 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 250 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 250 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 250 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 250 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 250 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8516925 250 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 250 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 250 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 250 Kč
PGP0157 Surkova Polina SK Praga A 8014405 250 Kč

D21C Rank. koef.: 1.04

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 250 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 250 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 230 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 230 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2102787 230 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 230 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 8003620 230 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 230 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 230 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 230 Kč
KAM8052 Dobyášová Zuzana OK Kamenice C 2039085 230 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 230 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 230 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 230 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 230 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 230 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 230 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 230 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 230 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028838 230 Kč
DOR7853 Magazu Radka OK Dobříš C 2115078 230 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 230 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 8667963 230 Kč
DOR7754 Žižková Jaroslava OK Dobříš C 2104694 230 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 230 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 230 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 230 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 230 Kč
0010003 Jakubská Jitka 001 - JAK 2124803 230 Kč
ONO7850 Nejedlá Michaela SKOB Ostrov C 230 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 230 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 230 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 230 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 230 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 230 Kč
FSP8150 Stará Vendula VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2129205 230 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C 2118940 230 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 230 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 230 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 230 Kč
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 230 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 230 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 230 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 230 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 230 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 230 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 230 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 230 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 230 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8160178 230 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 230 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 230 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 230 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 230 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 8680576 230 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 2103709 230 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 230 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 230 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 230 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 230 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 230 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 8659388 230 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 230 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 230 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 230 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 230 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659401 230 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 230 Kč
KAM6952 Himmelová Marie OK Kamenice C 51681 230 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 230 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 230 Kč
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 230 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 230 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 230 Kč
0040001 Hrubá Veronika 004 - 6YC 2080907 230 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 230 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 230 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 230 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 230 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 230 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 230 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 230 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 230 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 8013881 230 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 230 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 230 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 230 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 230 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 230 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 230 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 230 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 230 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 170 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 170 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 170 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 170 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 2134274 170 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 170 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 170 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 170 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 170 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 170 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 170 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 170 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 170 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 170 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 170 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 7009782 170 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 170 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 170 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 170 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 170 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 170 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 170 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 170 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 170 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 170 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 170 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1300 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 80 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 80 Kč
0010001 Jakubský Filip 001 - JAK 2120646 80 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo C 51628 80 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 80 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 80 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 200552 80 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 8516913 80 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 80 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 80 Kč
0010002 Jakubský Pavel 001 - JAK 2120625 80 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 8003621 80 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2029180 80 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno B 2124767 80 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8421841 80 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno B 2121871 80 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 8005120 80 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 303939 80 Kč
KAM1002 Rejšek Čeněk OK Kamenice C 2135200 80 Kč
TAP1004 Čeněk Matyáš KOB Tretra Praha C 2148117 80 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 2032189 80 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 80 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 8007172 80 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C 1417257 80 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 80 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 150 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 150 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 8648622 150 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 150 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 150 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 150 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor B 8304111 150 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 150 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 150 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 150 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 150 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 8080819 150 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 150 Kč
DOR0805 Magazu Lukas OK Dobříš B 8663147 150 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 8670812 150 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 150 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka B 8007188 150 Kč
VLI0708 Beneš Filip Slavia Liberec orienteering B 8033275 150 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš B 2131194 150 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 150 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 150 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 150 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering B 8022656 150 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 150 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha B 2075699 150 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 150 Kč
DKP0819 Havlík Patrik Oddíl OB Kotlářka C 2420008 150 Kč
ZVO0805 Kolář David OB SK Zvole B 8109393 150 Kč
PGP0807 Zyma Petr SK Praga C 2113491 150 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 8304117 150 Kč
PGP0804 Tučný Kryštof SK Praga C 2801414 150 Kč
NEK0700 Pávek Štěpán Nejdek Orienteering B 8660516 150 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8116787 150 Kč
ZVO0704 Neubauer René OB SK Zvole C zapůjčit 150 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 150 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 230 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 8680587 230 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 230 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 8149881 230 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor C 8160188 230 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 230 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 230 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany B 8012037 230 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 230 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 230 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 230 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 8014512 230 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 8680578 230 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8680593 230 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 7300274 230 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice C 230 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha B 8667961 230 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 230 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 230 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 230 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 230 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 8005427 230 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 230 Kč
TUR0505 Hoetzel Hugo OOB TJ Turnov A 8680581 230 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 230 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8033228 230 Kč
DKP0613 Kopecký Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 2419918 230 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole B 2099526 230 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 230 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 8116720 230 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 230 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 230 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 230 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 8116788 230 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 230 Kč
JJN0303 Řehoř Vojta Team Jizerky B 8662740 230 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 230 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 230 Kč
JJN0302 Vitebský Lukáš Team Jizerky A 8662688 230 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 1204999 230 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 230 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 230 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 230 Kč

H20B Rank. koef.: 1.04

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 230 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 230 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 230 Kč
JJN0102 Růta Matyáš Team Jizerky B 8659386 230 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 230 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 230 Kč

H21B Rank. koef.: 1.04

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 250 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 250 Kč
DKL8500 Kubánek Adam KOB Kladno C 2104586 250 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 250 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655371 250 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 250 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka A 8656538 250 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 250 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 250 Kč
JJN0001 Šmaus Antonín Team Jizerky C 8680333 250 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 250 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 250 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 250 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 250 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 250 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 8003633 250 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 250 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 250 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 250 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 250 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 250 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 250 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 250 Kč

H21C Rank. koef.: 1.04

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 250 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 250 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 250 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 250 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš A 8116738 250 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 250 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 250 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 230 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 230 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 230 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 230 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 230 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028842 230 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 230 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 8482113 230 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 230 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 230 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 8667511 230 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 230 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 230 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 8226368 230 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 230 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 230 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 230 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 230 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 230 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 230 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 230 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 230 Kč
0010004 Jakubský Ondřej 001 - JAK 7701 230 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 230 Kč
FSP7800 Starý Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1450166 230 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 230 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 8140933 230 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 230 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 230 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 230 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 8116739 230 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 230 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 230 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 230 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 230 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 230 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 230 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 230 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 230 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 230 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 230 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 230 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 230 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8224477 230 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 230 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 230 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 8004051 230 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 230 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 230 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 230 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 230 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 230 Kč
FSP7401 Leinweber Ctirad VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 230 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 230 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 230 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 230 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 230 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 230 Kč
DOR7501 Foršt Jakub OK Dobříš C 236022 230 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 230 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 230 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 230 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 230 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 230 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 230 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 230 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 230 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 230 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 230 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 230 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8008281 230 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 230 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 8648566 230 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 230 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 230 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 8061462 230 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160177 230 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 230 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 230 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 230 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C 230 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 8116714 230 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 230 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 8670816 230 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 230 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 230 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 230 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 230 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 230 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 230 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 230 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 230 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 8667502 230 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 230 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 170 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 170 Kč
PGP6004 Pasnichenko Viktor SK Praga C 8116705 170 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 170 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 170 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 170 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 170 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 170 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 170 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 170 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 170 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 170 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 170 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 170 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 170 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 170 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 170 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 170 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 170 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 170 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 170 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 170 Kč
MAS5401 Hájek Jan OOB Aš C 8648556 170 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 170 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 170 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha C 8185555 170 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 8516253 170 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 170 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 170 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 170 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 170 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 170 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 170 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 8666868 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 170 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 170 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 170 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 170 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8022665 170 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 170 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 170 Kč
DKL4601 Novotný Jiří KOB Kladno C 51621 170 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 170 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 170 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 170 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 2260138 170 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 170 Kč

HDR

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 80 Kč
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 80 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2113047 80 Kč
ZVO1450 Mikulová Laura OB SK Zvole C 2127539 80 Kč
PGP1550 Svítilová Veronika SK Praga C 2131197 80 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 80 Kč
BOR1400 Kameník Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 80 Kč
VSP1600 Baldrian František USK Praha C 2075606 80 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 80 Kč
0030001 Hýblová Beáta 003 - 009 7211289 80 Kč
SLA8004 Najman Jiří SKOB Slaný C 8804 80 Kč
0060001 Franz Vojta 006 - Franzovi zapůjčit 80 Kč
0070001 Lejsek Mikulas 007 - Nereg 51675 80 Kč

T6

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7810 Svítil Petr SK Praga C 1450170 150 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 150 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 150 Kč
ZVO7901 Kolář Jan OB SK Zvole C 8667541 150 Kč
0020001 Tučný Jan 002 - Tučňáci OB 2131195 150 Kč
0020002 Malá Martina 002 - Tučňáci OB 2148228 150 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 150 Kč
0060002 Franz Jakub 006 - Franzovi zapůjčit 150 Kč
celkem přihlášených: 550, vklad: 106460 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.