Logo

Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
05.09.2021
Místo konání:
Borovnice
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14B     D14D     D16B     D18B     D20B     D21C     D21D     D35B     D35D     D40B     D45B     D45D     D50B     D55B     D55D     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H12D     H14B     H14D     H16B     H18B     H20B     H21C     H21D     H35B     H35D     H40B     H45B     H45D     H50B     H55B     H55D     H60B     H65B     H65D     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    

D10N 1.93 km, 75 m, 7 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 995845 80 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 8040713 80 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 80 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 80 Kč
VRL1251 Schmidtová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096245 80 Kč
JIL1351 Brožíková Johanka OK Jilemnice C 2139472 80 Kč
VRL1253 Nováková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126304 80 Kč
STH1451 Hakenová Kateřina SK Studenec C 2124786 80 Kč
VRL1254 Saturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 80 Kč
SJC1153 Krykorková Zuzana Sportcentrum Jičín C 2102075 80 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 80 Kč
LPU1354 Kárníková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 9201841 80 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 80 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 80 Kč

D10C 2.29 km, 50 m, 7 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 80 Kč
PHK1155 Hepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1398689 80 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2419956 80 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 8014454 80 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 80 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 80 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín C 2221500 80 Kč
SJC1351 Hanousková Michaela Sportcentrum Jičín C 8000334 80 Kč
SRK1152 Lepšová Julie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027219 80 Kč
JIL1151 Spilková Magdalena OK Jilemnice C 2122268 80 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 80 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 80 Kč
SNA1151 Maráková Sofie TJ START Náchod C 2148100 80 Kč
STH1251 Hakenová Petra SK Studenec C 2008984 80 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 2144152 80 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8042139 80 Kč
SNA1153 Matějková Eliška TJ START Náchod C 2419981 80 Kč
LPU1166 Helmeczi Ema OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 80 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 80 Kč
LPU1162 Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 80 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 80 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 80 Kč
PHK1380 Hrušová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 434594 80 Kč

D12C 2.90 km, 65 m, 6 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 8003655 80 Kč
OSN0990 Drápová Justýna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 80 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 80 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 80 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 2141921 80 Kč
SHK0953 Sochorová Kristýna OK Slavia Hradec Králové B 8461735 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 8071009 80 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice B 8482071 80 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 80 Kč
SRK0951 Lepšová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091531 80 Kč
SNA0951 Renská Adéla TJ START Náchod C 2148124 80 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 1008173 80 Kč
JIL0952 Jirsová Tereza OK Jilemnice C 2116443 80 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 80 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 80 Kč
CHC0953 Holingerová Alžběta K.O.B. Choceň C 2141896 80 Kč
JIL0955 Brožíková Barbora OK Jilemnice C 2139480 80 Kč
VRL0955 Záveská Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2127656 80 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 80 Kč
TJN0957 Zurynková Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2102694 80 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8014548 80 Kč
STH0951 Šimková Lucie SK Studenec B 2116482 80 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 80 Kč
TAP0952 Pompachová Natálie KOB Tretra Praha C 8226392 80 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 80 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 80 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 80 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 80 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 80 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 2103243 80 Kč
LPU0969 Kubíčková Nela OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 80 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 80 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 80 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice B 8013836 80 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 8109429 80 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 80 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 8022692 80 Kč
STH0954 Lánská Adéla SK Studenec C 2144167 80 Kč

D12D 2.62 km, 45 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8013976 80 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 80 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 80 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148107 80 Kč
LTU1050 Čapková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2143349 80 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 80 Kč
STH0952 Lánská Dagmar SK Studenec C 2008983 80 Kč

D14B 3.76 km, 90 m, 7 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec B 2113415 150 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 150 Kč
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 80 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín B 8226352 150 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava A 2126366 150 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8081227 150 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8013911 150 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 150 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice A 8670769 150 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 150 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8516423 150 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 150 Kč
SHK0850 Jedličková Veronika OK Slavia Hradec Králové B 8022635 150 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033283 150 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 8000336 150 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové A 8515512 150 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 8101007 150 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice A 8116697 150 Kč
SHK0759 Šumpíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8014439 80 Kč
LTU0750 Závodná Zuzana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 426320 80 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 150 Kč
SHK0857 Hlavsová Tereza OK Slavia Hradec Králové C 51405 80 Kč
SHK0856 Dobiášová Johana OK Slavia Hradec Králové B 2144078 150 Kč
CHT0852 Kellerová Alice OOB SK Chrast B 2115706 150 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast B 2115709 150 Kč
SJC0854 Mužná Josefína Sportcentrum Jičín C 8116786 80 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast B 8022651 150 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 150 Kč
SHK0760 Chlupáčová Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8119417 150 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 2127635 150 Kč
SHK0758 Solařová Linda OK Slavia Hradec Králové C 8109378 80 Kč
STA0851 Plachá Nora OK Střelka B 8116821 150 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů B 2148137 80 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec B 8033224 150 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 150 Kč
KOR0850 Bašová Ema OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 80 Kč
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 8012867 80 Kč
LPU0857 Dominová Julie OK Lokomotiva Pardubice B 8663171 150 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 8013856 80 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice A 8663190 150 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 150 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8003654 80 Kč
STH0754 Hamáčková Táňa SK Studenec B 2008994 80 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 2133886 150 Kč

D14D 3.05 km, 70 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0854 Lapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 80 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů B 8016306 80 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027235 80 Kč
SHK0851 Čížková Alena OK Slavia Hradec Králové C 1428939 80 Kč
CHC0854 Nimshausová Helena K.O.B. Choceň C 2128449 80 Kč
VRL0854 Hamáčková Amálie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214541 80 Kč
VRL0753 Brdlíková Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2120624 80 Kč

D16B 4.31 km, 90 m, 8 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 230 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 230 Kč
PHK0664 Ballonová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2181282 110 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 230 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663141 230 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín B 8300479 230 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 8414128 230 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 230 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 230 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín B 8344417 230 Kč
CHC0658 Mimrová Kateřina K.O.B. Choceň B 206485 230 Kč
STA0551 Plachá Zita OK Střelka B 8116810 230 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 110 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha C 8033259 110 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 110 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 110 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 230 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 230 Kč

D18B 5.72 km, 85 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 230 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 8663172 230 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 230 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 230 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226362 230 Kč
PHK0454 Vrábelová Hana OK 99 Hradec Králové B 8007192 110 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8302004 230 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 230 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice A 8116671 110 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 7001029 230 Kč
CHT0353 Kropáčková Vendula OOB SK Chrast B 2148235 230 Kč
STA0451 Čápová Eliška OK Střelka B 8482108 230 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8109309 230 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8656514 230 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 230 Kč

D20B 6.30 km, 125 m, 10 kontrol Rank. koef.: 1.04

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 8242002 230 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 230 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 230 Kč

D21C 7.59 km, 190 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1.04

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 230 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2144189 230 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 230 Kč
PHK8951 Štěrbová Daniela OK 99 Hradec Králové C 1700076 230 Kč
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 7211249 230 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 230 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9536 230 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 230 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 230 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 230 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 230 Kč
NPA9051 Wiesnerová Monika SK LOB Nová Paka C 8516752 230 Kč

D21D 6.25 km, 175 m, 11 kontrol Rank. koef.: 1.04

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0100002 Voleska Alice 010 - Kamenice 2051530 230 Kč
SHK9352 Důrková Pavla OK Slavia Hradec Králové C 8014486 230 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 230 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 230 Kč

D35B 7.19 km, 165 m, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 110 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 110 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 110 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 110 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 110 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8517323 110 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 110 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 8008016 110 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 110 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 110 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 110 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 110 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 110 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice C 2025334 110 Kč

D35D 5.94 km, 125 m, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 8033289 110 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 110 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 110 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 110 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 110 Kč
CHC8151 Nimshausová Hana K.O.B. Choceň C 9822 110 Kč
SNA8052 Knedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 110 Kč
SHK7950 Bohdanecká Barbora OK Slavia Hradec Králové C 8003669 110 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 110 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 110 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 110 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 110 Kč
LPU7761 Věříšová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2129221 110 Kč
LPU7868 Vörösová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9271 110 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 8076038 110 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 110 Kč
VAM7752 Mudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 110 Kč
PHK7851 Podlešáková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2127884 110 Kč

D40B 7.19 km, 165 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 230 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 230 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 230 Kč
SHK7754 Stránská Zuzana OK Slavia Hradec Králové C zapůjčit 150 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 8660534 230 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 230 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 230 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 8033285 230 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 110 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 8667517 110 Kč
SNA8053 Renská Lenka TJ START Náchod C 2148070 110 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 110 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 110 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 230 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 110 Kč
LTU7852 Čapková Eva OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9201756 110 Kč
SNA8051 Jiroutová Eva TJ START Náchod C 2144091 110 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 110 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 110 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 110 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 110 Kč

D45B 5.81 km, 195 m, 13 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 1000464 230 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 110 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové C 8109324 110 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 230 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 230 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 110 Kč
LIP7650 Kubečková Terezie SOS Mamuti z Lipovky C 995872 110 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 230 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 230 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 230 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 110 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 110 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8075000 110 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2144177 110 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 230 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 110 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 8680395 110 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 110 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 230 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 110 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 230 Kč

D45D 5.16 km, 185 m, 11 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 110 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 110 Kč
SHK7652 Jakubská Naděžda OK Slavia Hradec Králové C 8022650 110 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 110 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 110 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 110 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 110 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 110 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 110 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 110 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 110 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 110 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 110 Kč
HOR7651 Čiháková Olga TJ Jiskra Hořice C 2104603 110 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 110 Kč

D50B 5.81 km, 195 m, 13 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 230 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648571 230 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 230 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 230 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 110 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 230 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 110 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 110 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 110 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 110 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8230369 110 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 110 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 8117156 110 Kč

D55B 4.50 km, 120 m, 8 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 110 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 110 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219240 230 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 110 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 230 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 110 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 230 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 110 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 110 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 110 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 110 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 110 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 110 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 110 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 110 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 110 Kč

D55D 3.54 km, 75 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 110 Kč
LTU5650 Filipová Dagmar OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9111 110 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 110 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 110 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 110 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 110 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 110 Kč

D60B 4.50 km, 120 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 110 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 8000438 110 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 110 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 170 Kč

D65B 4.26 km, 90 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 170 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 170 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 170 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 170 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč

D70B 4.26 km, 90 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 80 Kč

H10N 1.96 km, 75 m, 7 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 80 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 80 Kč
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 80 Kč
SHK1105 Čížek Antonín OK Slavia Hradec Králové C 1428930 80 Kč
VRL1204 Satur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 80 Kč
SNA1401 Jirout Filip TJ START Náchod C 2148062 80 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 52178 80 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 80 Kč
VRL1140 Matějů Jonáš OOS TJ Spartak Vrchlabí 80 Kč

H10C 2.66 km, 85 m, 7 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 8056400 80 Kč
TJN1111 Janata Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8013463 80 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 80 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 80 Kč
SHK1110 Slavík František OK Slavia Hradec Králové C 410782 80 Kč
PHK1201 Pompach Tobiáš OK 99 Hradec Králové C 9433 80 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín C 8226418 80 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 8202261 80 Kč
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 80 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 2144069 80 Kč
SRK1206 Votroubek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2039811 80 Kč
SJC1103 Řehák Jan Sportcentrum Jičín C 9916 80 Kč
JIL1101 Nonner Prokop OK Jilemnice C 253359 80 Kč
SRK1207 Klabzuba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027216 80 Kč
SRK1101 Jičínský Antonín SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 80 Kč
TJN1107 Zurynek Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 49964 80 Kč
STH1104 Šimek Oldřich SK Studenec C 2134336 80 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 80 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
SNA1201 Jirout Jáchym TJ START Náchod C 9621 80 Kč
LPU1103 Domin Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 886271 80 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 80 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 80 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 80 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 2122275 80 Kč

H12C 2.99 km, 100 m, 9 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 2060279 80 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 8042133 80 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 80 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 80 Kč
SHK0903 Sochor Jakub OK Slavia Hradec Králové B 8022640 80 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2139495 80 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové B 8005119 80 Kč
SHK0905 Jakubský David OK Slavia Hradec Králové B 8014481 80 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice B 2124769 80 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 8519562 80 Kč
LTU0901 Kobík Kryštof OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103286 80 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 80 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 80 Kč
SJC1005 Hanousek Jan Sportcentrum Jičín C 8519812 80 Kč
PHK0903 Zídek Jakub OK 99 Hradec Králové C 2113363 80 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 80 Kč
SNA0903 Renský Matěj TJ START Náchod C 2148119 80 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2001971 80 Kč
JIL0903 Nonner Hynek OK Jilemnice C 426343 80 Kč
JIL0902 Valenta Jakub OK Jilemnice C 2139477 80 Kč
SNA1001 Jirout Vilém TJ START Náchod C 2124797 80 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 80 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8119518 80 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 80 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 80 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 8109417 80 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 80 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109396 80 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 80 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice B 8014569 80 Kč

H12D 2.69 km, 75 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111664 80 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 80 Kč
DOR1004 Vaculovič Matěj OK Dobříš C 2079491 80 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
VRL1003 Novák Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126253 80 Kč
LPU1006 Peška Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 80 Kč

H14B 4.11 km, 125 m, 9 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8226302 150 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 150 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava B 2103300 150 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 150 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové B 2144092 150 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 150 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2141903 80 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 150 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 9616 150 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové B 2122288 150 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové B 2122266 150 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 150 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 150 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 150 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 8051111 150 Kč
SNA0803 Kubeček Antonín TJ START Náchod B 8022684 150 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín B 8109334 150 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín B 8654570 150 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662709 150 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast B 8061440 150 Kč
CHC0701 Borovec Šimon K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
PHK0706 Zídek Filip OK 99 Hradec Králové C 2124787 80 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 150 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 80 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 2144174 80 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8024756 150 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654389 80 Kč
SHK0806 Šlambora Kryštof OK Slavia Hradec Králové C 8076016 80 Kč
SHK0703 Beneda Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 2122253 80 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 150 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 80 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2103289 80 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín B 8226384 150 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 150 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice B 2122259 80 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 150 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 80 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 150 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 150 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 80 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 150 Kč

H14D 3.06 km, 70 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0801 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2143370 80 Kč
STH0709 Lánský Jan SK Studenec C 2144183 80 Kč

H16B 5.80 km, 180 m, 10 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové B 8226370 230 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 8003611 230 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 110 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové B 2082901 230 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8085196 110 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8670741 230 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8061489 230 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 8000239 230 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 8076025 230 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 230 Kč
SRK0507 Zounar Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8516923 110 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8680305 230 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 110 Kč
CHT0503 Keller Filip OOB SK Chrast B 2115707 230 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast B 2127613 110 Kč
CHC0502 Nimshaus Viktor K.O.B. Choceň B 8012872 110 Kč
SHK0507 Podolský Petr OK Slavia Hradec Králové B 8014546 110 Kč
CHC0503 Pirkl Jakub K.O.B. Choceň C 2128454 110 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 8000142 230 Kč
VRL0608 Setunský Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2139488 110 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 110 Kč
KOR0503 Baše Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 110 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 110 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín B 8515867 230 Kč
SJC0606 Dolejší Matouš Sportcentrum Jičín C 2053584 110 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 230 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2102530 110 Kč
LPU0515 Pekárek Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8014532 110 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 230 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 230 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 110 Kč

H18B 7.93 km, 250 m, 14 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 8662342 230 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8515514 230 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 230 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 230 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 230 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 230 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 2092373 230 Kč
SHK0406 Jakubský Adam OK Slavia Hradec Králové B 8014452 230 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 110 Kč
LIP0400 Kubeček Josef SOS Mamuti z Lipovky C 2124794 110 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 230 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 230 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod B 8022679 110 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň B 8113508 230 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 230 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 110 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 110 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 230 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 110 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 230 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 2122280 230 Kč

H20B 8.91 km, 300 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1.04

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8648549 230 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 230 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice B 8109304 230 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425565 110 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 230 Kč

H21C 10.63 km, 300 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1.04

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 230 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 230 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 230 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 230 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662680 230 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure C 2027232 230 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 230 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 230 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 230 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 230 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 230 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8656629 230 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 230 Kč
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 1417129 230 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 230 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 230 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 230 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 230 Kč
JJN0001 Šmaus Antonín Team Jizerky C 2025357 230 Kč

H21D 8.48 km, 275 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.04

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0100001 Volesky Leos 010 - Kamenice 2049553 230 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 230 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 230 Kč
CET9501 Záveský Jan TJ Loko Česká Třebová C 8656510 230 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 230 Kč

H35B 8.52 km, 240 m, 16 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 230 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 8226348 110 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 230 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 110 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 110 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 8024748 110 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 110 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 8205000 110 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8663113 110 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 110 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8261111 110 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 7204619 110 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 110 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 110 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 110 Kč

H35D 7.36 km, 250 m, 14 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 110 Kč
PHK7604 Vrábel Petr OK 99 Hradec Králové C 9352 110 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 110 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 110 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 110 Kč
JEN8200 Kalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 110 Kč
KOR7701 Baše Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083356 110 Kč
CET7001 Šafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 110 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 110 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7206 110 Kč
SNA7602 Matějka Luboš TJ START Náchod C 9645 110 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 110 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 110 Kč
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 110 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 110 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 110 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 110 Kč
0130001 Hruša Petr 013 - Vysoká nad Labem 416203 110 Kč

H40B 8.52 km, 240 m, 16 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 8237700 230 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 8109421 110 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 230 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 2127589 230 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 110 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 110 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 110 Kč
CHC7701 Macháček Milan K.O.B. Choceň C 9545 110 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 110 Kč
VRL7902 Novák Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 51598 110 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 110 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 110 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 230 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 230 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 230 Kč
LTU7803 Čapek Karel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 420417 110 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 110 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 110 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 110 Kč

H45B 7.58 km, 225 m, 13 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Tomandl Jan 001 - NOK HoRa 2090861 110 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 110 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 230 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 230 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 8109416 230 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 110 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 110 Kč
LIP7600 Kubeček Štěpán SOS Mamuti z Lipovky C 7207623 110 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 230 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8482086 110 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 230 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 230 Kč
PHK7303 Zídek Jan OK 99 Hradec Králové C 2102685 110 Kč
JIL7103 Zemánek Mojmír OK Jilemnice C 9702 110 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 110 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 8116718 110 Kč
CHC7608 Biolik Grzegorz K.O.B. Choceň C 8210276 110 Kč
SJC7601 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 8654390 110 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 110 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 230 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 110 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 230 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 110 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 110 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 2102522 110 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 110 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 219206 110 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 8516912 110 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 230 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 110 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 8680311 110 Kč

H45D 6.51 km, 175 m, 10 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 110 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 110 Kč
SJC7307 Bílek Tomáš Sportcentrum Jičín C 8515100 110 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 110 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148069 110 Kč
VRL7408 Buchar Marcel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09005 110 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 110 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 110 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 110 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 110 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 110 Kč
DOR7505 Vaculovič Radim OK Dobříš C 2058524 110 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 110 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 110 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 110 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 110 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 110 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 110 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 110 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 110 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144103 110 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 110 Kč

H50B 7.58 km, 225 m, 13 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 110 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 230 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 230 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 110 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 230 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 230 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 230 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 230 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 230 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 110 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 110 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 110 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 110 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 110 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 110 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8648565 110 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 8680335 110 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 110 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 230 Kč

H55B 5.39 km, 200 m, 13 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 230 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 110 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 230 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 110 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 230 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 230 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 2025343 110 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 110 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 110 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 110 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 110 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 110 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 110 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 7208214 110 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 110 Kč

H55D 4.83 km, 165 m, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 110 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 110 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 110 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 110 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 110 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 8008020 110 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 110 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 110 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 110 Kč
LPU6103 Jánek Ladislav OK Lokomotiva Pardubice C 7200905 110 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 110 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 995884 110 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680333 110 Kč

H60B 5.39 km, 200 m, 13 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 110 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 2112740 170 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 230 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 170 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 110 Kč
SHK5902 Číža Petr OK Slavia Hradec Králové C 2102550 110 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 110 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8648580 170 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 170 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 170 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 170 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 110 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 170 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 170 Kč

H65B 4.48 km, 125 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 80 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8662306 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 170 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč

H65D 4.17 km, 110 m, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč

H70B 4.48 km, 125 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 170 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 170 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 80 Kč

H75B 4.30 km, 125 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč

H80B 4.30 km, 125 m, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 170 Kč

HDR 1.99 km, 75 m, 9 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 80 Kč
PHK1600 Čapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 80 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 80 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
SHK1600 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové C 4145 80 Kč
PHK1501 Hepner Martin OK 99 Hradec Králové C 9133 80 Kč
0050001 Bílek Tomáš 005 - Vojice 2114991 80 Kč
PHK1303 Culek Tibor OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 120 Kč
CHT1451 Matrasová Marie OOB SK Chrast C 232883 80 Kč
CHT1402 Matras Štěpán OOB SK Chrast C 51980 80 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 1398686 80 Kč
VRL1451 Kutlvašrová Marta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2001908 80 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 80 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 9956 80 Kč
PHK1500 Vrábel Ondřej OK 99 Hradec Králové C 51176 80 Kč
SNA1601 Sokolář Vojtěch TJ START Náchod C 2113361 80 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
STH1651 Haken Václav SK Studenec 2001961 80 Kč
CET1402 Šafář Jan TJ Loko Česká Třebová C 320290 80 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 80 Kč
LPU1401 Lučan Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 515134 80 Kč
LPU1951 Maclová Adina OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
0100003 Volesky Viktor 010 - Kamenice 2102864 80 Kč
0160001 Holý Lukáš 016 - SK Kosořín 2085010 80 Kč

P 3.87 km, 105 m, 7 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 80 Kč
0060001 Hanousek Václav 006 - Jičín 002 8482063 80 Kč
0070001 Culková Dita 007 - OK99 zapůjčit 120 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027231 80 Kč
0080001 Severová Radka 008 - :) 2143367 80 Kč
0090002 Borovičková Vendula 009 - Sportcentrum Jičín - neregistr. 2115757 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 80 Kč
HJL7550 Kaplanová Alena Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2420049 80 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126259 80 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 80 Kč
VRL7655 Záveská Ladislava OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 80 Kč
TAP7754 Pompachová Alexandra KOB Tretra Praha C 2133911 80 Kč
0110001 Beneda Jan 011 - NN 2419932 80 Kč
SJC7550 Pešková Renata Sportcentrum Jičín C 8230510 80 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 2122267 80 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 80 Kč
LPU9155 Maclová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 80 Kč
VRL7254 Dostálová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1413338 80 Kč
jilxxxx Jónová Markéta OK Jilemnice 2078453 80 Kč
VRL0000 Ulvrová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí 80 Kč
0140001 Šumpíková Katka 014 - Slavia HK 2039160 80 Kč
0140002 Šumpík Michal 014 - Slavia HK 2039174 80 Kč

T 7.13 km, 250 m, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 8116751 110 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 110 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 110 Kč
0150001 Kopecká Tereza 015 - Sovy Bělečko 2419864 110 Kč
celkem přihlášených: 764, vklad: 98620 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.