Logo

Přihlášky závodu: Veteraniáda ČR na klasické trati

Datum:
20.09.2020
Místo konání:
Bystřice nad Pernštejnem
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    

D35 6.30 km, 325 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 300 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 300 Kč
PZR8181 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 04767 300 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 300 Kč
TUR8551 Neradová Alena OOB TJ Turnov C 886283 300 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8655463 300 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 300 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 300 Kč

D40 5.80 km, 320 m, 11 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 300 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 300 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 300 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 300 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 300 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 300 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 300 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 300 Kč
DOK7450 Dolejší Lenka OK Doksy C 8655448 300 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 300 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 8477774 300 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 300 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 300 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 300 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 300 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 300 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 300 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 300 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 8654887 300 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 300 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 8719071 300 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 300 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 300 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 600 Kč

D45 5.60 km, 285 m, 12 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 300 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 300 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 300 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 300 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 300 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 300 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 300 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 300 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 300 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 300 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 7210876 300 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 300 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 8648547 300 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8226398 300 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 8033239 300 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 300 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 300 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 8670820 300 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 300 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 300 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 300 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 8680334 600 Kč

D50 5.00 km, 260 m, 10 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 300 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 300 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 300 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 300 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 300 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 300 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 300 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 300 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 300 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 300 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 300 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 300 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 300 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 300 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52654 300 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 600 Kč

D55 4.30 km, 220 m, 9 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 300 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 300 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 300 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 300 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 300 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 300 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 300 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 300 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 300 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 7210067 300 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8670488 300 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 300 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670819 300 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 300 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 300 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 300 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 300 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 300 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 300 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 300 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 300 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 300 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 300 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 300 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 300 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 300 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8013832 300 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 8515518 600 Kč

D60 3.80 km, 190 m, 8 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 200 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 200 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 200 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 200 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 8516255 200 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 200 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 200 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 200 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655485 200 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 200 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 200 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 200 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 200 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 200 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 7210880 200 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 200 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 200 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 200 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 200 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 200 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 400 Kč

D65 2.90 km, 150 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 200 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 200 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 200 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 200 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 200 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 200 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 200 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 200 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 200 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 200 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 200 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 200 Kč

D70 2.60 km, 110 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 200 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 200 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 200 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 200 Kč

D75 2.50 km, 110 m, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 8200025 200 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 200 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 200 Kč

H35 8.30 km, 570 m, 17 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 300 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 300 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 300 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 300 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 300 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 300 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 300 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 300 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 300 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 300 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 8185818 300 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 300 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 300 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 300 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 300 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662439 300 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 300 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 0 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 8660510 300 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 300 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 300 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 300 Kč

H40 7.80 km, 470 m, 13 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 300 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 300 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 7210808 300 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 300 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 8116678 300 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 300 Kč
LCE7901 Glončák Peter OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670774 300 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 300 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 300 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 300 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 300 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 300 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 300 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 8003099 300 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 300 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 300 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 300 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 300 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 300 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 300 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 8655417 300 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 300 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 8226354 300 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 300 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 300 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 300 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 300 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 300 Kč
PLU8009 Špičák František TJ SOKOL Plumlov C 52410 300 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 300 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 300 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 7210862 300 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 600 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 600 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 300 Kč

H45 7.30 km, 530 m, 13 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8028816 300 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 300 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 300 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 300 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 300 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 300 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 8116758 300 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 8116756 300 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 300 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 300 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 300 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 300 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 300 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 300 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 300 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 300 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 300 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 300 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8004313 300 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 300 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 300 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 8210972 300 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 300 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 300 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 300 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 300 Kč
ZBM7529 Štěrbák Eduard SK Žabovřesky Brno C 8660412 0 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 300 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662343 300 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8160174 300 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8648570 300 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 300 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 300 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 300 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 300 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8582019 300 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 300 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 300 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 300 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 600 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 600 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 600 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 2088711 0 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 600 Kč

H50 5.90 km, 395 m, 13 kontrol

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 300 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 300 Kč
KYL7000 Škrabálek Jan SK SP Kylešovice C 2067260 300 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 300 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 300 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 300 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8670817 300 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 300 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 300 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 300 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 300 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 300 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 300 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 300 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 8670808 300 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 300 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 300 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 300 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 8660455 300 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 300 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8303052 300 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 8053367 300 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 8648561 300 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 300 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 8226334 300 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 300 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8645928 300 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662438 300 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 300 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 300 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 300 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 300 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 300 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 600 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 600 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 8482085 600 Kč

H55 5.00 km, 290 m, 10 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 300 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 300 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 300 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 8648546 300 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 300 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 300 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 300 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 300 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 300 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 300 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 300 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 300 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 300 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 300 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 300 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 300 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 300 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 300 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 300 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 300 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 8516924 300 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 300 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 300 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 300 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 300 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 300 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 300 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 300 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 300 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 300 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 8007255 300 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 300 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 300 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 300 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 300 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 300 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 8680285 300 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 300 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 300 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 300 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 300 Kč

H60 4.30 km, 235 m, 9 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 200 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 200 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 200 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 8414109 200 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 200 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 200 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 200 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 2126289 200 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 2096115 200 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 200 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 200 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 200 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 8660393 200 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel OB Kunvald C 9028 200 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 200 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 200 Kč
PZR5603 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 200 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 8109388 200 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 200 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 200 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 200 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 200 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 200 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 7210888 200 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 200 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 200 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 200 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 200 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 200 Kč

H65 4.30 km, 230 m, 10 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 200 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 200 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 200 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 200 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 200 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 7001410 200 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 200 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 200 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 200 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 200 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670777 200 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 200 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 8014457 200 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 1426021 200 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 200 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 200 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 200 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 200 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 200 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 200 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8663180 200 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 200 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 200 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 200 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 400 Kč

H70 4.20 km, 205 m, 9 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 200 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 200 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 200 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 200 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 200 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 200 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 200 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 200 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 200 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 200 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 200 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 200 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 200 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 200 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 8014465 200 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 200 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 200 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 200 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 200 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8516930 200 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 200 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 200 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 400 Kč

H75 3.70 km, 225 m, 8 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 200 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 200 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 200 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 200 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 200 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 200 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 200 Kč
DOR4400 Aschermann Michael OK Dobříš C 2031374 200 Kč

H80 3.70 km, 200 m, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 200 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 200 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 8680310 200 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8550 200 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 400 Kč
celkem přihlášených: 407, vklad: 112800 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.