Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 9. kolo, ORIENT EXPRESS 2020

Datum:
20.09.2020
Místo konání:
Čachnov
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     OPEN     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
5.70 km, 55 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE1111 Hubáček Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 8680393 60 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 8660354 60 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C zapůjčit 110 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk zapůjčit 170 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 8680574 60 Kč
ZUP1000 Šňupárek Jenda MTBO ČZU Praha C 899160 60 Kč
SMR1102 Buriánek Max SNS Smržovka C 426395 60 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 8662687 60 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 8660585 60 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 110 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 2102077 120 Kč
10.50 km, 170 m, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK0800 Macháček Tomáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8044394 60 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 8005439 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8208112 60 Kč
ZUP0801 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha C 2113370 60 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 8662278 60 Kč
ZUP0802 Bílek Vojtěch MTBO ČZU Praha C 8517313 60 Kč
ABR0606 Žák Jakub A-team NOVO Bruntál C zapůjčit 110 Kč
STB1000 Stránský Daniel TJ Stadion Nový Bor C 8660579 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 8519565 60 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 60 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 8001103 60 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 8680577 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 8023023 60 Kč
VEY0600 Malý Rostislav YETTI Vejprty C 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8013870 60 Kč
TZL0701 Honner Jaroslav SKOB Zlín C 8033257 60 Kč
SMR0700 Weber Maxmilian SNS Smržovka C 8109423 60 Kč
SMR0900 Weber Sebastian SNS Smržovka C 8033278 60 Kč
18.20 km, 395 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
71P0300 Towarek Michał (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8629802 300 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 150 Kč
XHK0400 Černík Adam MTBO Racing team Hradec Králové C 8013922 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8028834 150 Kč
23.00 km, 615 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 8001809 150 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň A 8660913 150 Kč
27.20 km, 705 m, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 8660584 250 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 8662360 250 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 250 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 8116811 250 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 8068608 250 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 8662312 250 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 8444884 250 Kč
71P8600 Marcinkiewicz Grzegorz (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8660492 500 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 250 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk E 8662355 250 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 250 Kč
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team E 8518319 250 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 8663200 250 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko E 8401151 250 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 8656551 250 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 8667970 250 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 250 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 8656561 250 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 250 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 8033209 250 Kč
SPC0106 Břeň Daniel SPORTICUS team E 8644874 250 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava E 8660510 250 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 250 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň E 8656735 250 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka E 8028837 250 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 8656508 250 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 8656568 250 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 8667513 250 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 8660555 250 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 8662358 250 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 375 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 8656559 375 Kč
21.80 km, 560 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 8004355 250 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka A 8648591 250 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 8660467 250 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 8109421 250 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering A 8627111 250 Kč
XHK7804 Kříž Libor MTBO Racing team Hradec Králové A 8007804 250 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice A 8680422 250 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha A 8004120 250 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno E 8019217 250 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 8008780 250 Kč
ZUP8101 Bílek Ondřej MTBO ČZU Praha A 8516418 250 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 8303038 250 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 8040385 250 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 8200339 250 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering A 8662745 250 Kč
ZUP6949 Šňupárek Ondřej MTBO ČZU Praha A 8662695 250 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové A 8670498 250 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín A 8019937 250 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen A 8028830 250 Kč
SPC8108 Hegner Filip SPORTICUS team A 8116707 250 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové E 8028863 250 Kč
XHK8900 Šabatka Zdeněk MTBO Racing team Hradec Králové C 8660923 250 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 8206000 250 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno A 8200033 250 Kč
VSP7901 Müller Pavel USK Praha C 8116706 250 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové E 8662364 250 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 250 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8330550 250 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 8028855 250 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála A zapůjčit 300 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň A 8033218 375 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín E 8008104 375 Kč
16.00 km, 380 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín A 8008015 250 Kč
LCE9910 Müller Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice A 8660384 250 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8149899 250 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha A 8660356 250 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko C 8663124 250 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 8014550 250 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 8201285 250 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 8197304 250 Kč
SPC9810 Mišoň Matěj SPORTICUS team C 8003616 250 Kč
DKP8801 Urbánek Jan Oddíl OB Kotlářka C 8013919 250 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB START Blansko C 8202202 250 Kč
ABR8200 Kaluža Luboš A-team NOVO Bruntál C zapůjčit 300 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 250 Kč
XBM8102 Gebas Miroslav PELLS ABND RACING TEAM C zapůjčit 300 Kč
TSU8246 Medlík Jan LKT 80 Šumperk C 8003641 250 Kč
TSU8540 Linhart Tomáš LKT 80 Šumperk C zapůjčit 300 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen C 8028843 250 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 8028848 250 Kč
SPC9212 Bláha Adam SPORTICUS team C 8116809 250 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové C 2073671 250 Kč
TSU8604 Reif Jan LKT 80 Šumperk C zapůjčit 300 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 8116828 375 Kč
23.00 km, 615 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 8250250 250 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 8028844 250 Kč
ZUP7400 Bašus Petr MTBO ČZU Praha C 8226400 250 Kč
SJC7400 Pucherna Eduard Sportcentrum Jičín C 8074101 250 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 300 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 8667984 250 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 8670480 250 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 8662350 250 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 8662295 250 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team C 8667508 250 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8001607 250 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 250 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 250 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 250 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 250 Kč
TZL7803 Honner Jaroslav SKOB Zlín A 8109412 250 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 250 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka C 8414103 250 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C zapůjčit 300 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín C 8226425 500 Kč
XBM7117 Michalík Petr PELLS ABND RACING TEAM zapůjčit 425 Kč
16.00 km, 380 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 8013937 250 Kč
TBM7301 Provazník Dušan KOS TJ Tesla Brno C 2127612 250 Kč
SJC7501 Fejk Zbyněk Sportcentrum Jičín C 8680423 250 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8680615 250 Kč
SLA7201 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028857 250 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko C 8000013 250 Kč
ABR7602 Nedopílek David A-team NOVO Bruntál C 8663195 250 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 8662311 250 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 250 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 8680595 250 Kč
SMR7701 Weber Roman SNS Smržovka C zapůjčit 300 Kč
18.20 km, 395 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8663203 250 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 250 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8122027 250 Kč
KVS6200 Janků Josef SKOB Kobra Vsetín C 8680377 250 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 250 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C zapůjčit 300 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 8680603 250 Kč
TZL6700 Nekoranec Petr SKOB Zlín C 8482067 250 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 8663159 250 Kč
XBM6834 Michalík Ivan PELLS ABND RACING TEAM zapůjčit 300 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 250 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 250 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 250 Kč
XBM7008 Suchánek Ladislav PELLS ABND RACING TEAM C 8116674 250 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 8660377 250 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 8000120 250 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 250 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 250 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 8645929 250 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 8414115 250 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C zapůjčit 300 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 8402555 375 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 8680411 375 Kč
13.80 km, 230 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 8660582 250 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8033205 500 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 8663197 250 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 250 Kč
SBK5400 Novák Miroslav KOB START Blansko C 8007006 250 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 250 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8662677 250 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 250 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 8100017 250 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 250 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8160171 250 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 8644826 250 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 250 Kč
1.50 km, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK1077 Alešová Anna KOB START Blansko 2092372 30 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 1985526 30 Kč
VSP1400 Horák Kryštof USK Praha C 8116691 30 Kč
ZUP1150 Šňupárková Barbora MTBO ČZU Praha C 51718 30 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník C 2118504 30 Kč
TZL1302 Honner Martin SKOB Zlín 8033257 30 Kč
XHK1202 Macháček Jakub MTBO Racing team Hradec Králové C 2141929 30 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno 2103788 30 Kč
SMR1150 Honsová Magda SNS Smržovka C 30 Kč
SJC1301 Drobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 1985821 30 Kč
SJC1502 Drobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 7431985 30 Kč
VSP1351 Müllerová Karla USK Praha C 887608 30 Kč
SJI1515 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 30 Kč
SJI1353 Lauermanová Eva OK Jihlava C 886813 30 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 30 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín 30 Kč
SJC1212 Musil Jakub Sportcentrum Jičín C 8251251 30 Kč
SJC1550 Musilová Alžběta Sportcentrum Jičín C 8351351 30 Kč
XHK1100 Šafář Martin MTBO Racing team Hradec Králové C 8116710 30 Kč
XHK1350 Jedličková Michaela MTBO Racing team Hradec Králové C 1398686 30 Kč
0100003 Veruňáková Žofie 010 - Veruňákovi 0 30 Kč
0100004 Veruňák Jiří 010 - Veruňákovi 0 30 Kč
13.10 km, 305 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Plíšek David 001 - TJ Sokol Nasavrky zapůjčit 150 Kč
0020001 Fišerová Zuzana 002 - GIG zapůjčit 150 Kč
0030001 Punčochářová Simona 003 - SP zapůjčit 150 Kč
0040001 Kornfeldova Lena 004 - N/A 8670772 100 Kč
0050001 Březina Vojtěch 005 - TSU zapůjčit 150 Kč
0060001 Matulova Dana 006 - Nereg zapůjčit 150 Kč
0080001 Černá Lucie 008 - LPM 8116672 100 Kč
0100001 Veruňák Jiří 010 - Veruňákovi zapůjčit 150 Kč
0100002 Veruňáková Petra 010 - Veruňákovi zapůjčit 150 Kč
TZL0000 Hodová Eliška SKOB Zlín 8680304 100 Kč
5.70 km, 55 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK1150 Macháčková Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 8109324 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 8003648 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 110 Kč
KVS0951 Janků Markéta SKOB Kobra Vsetín C 8660367 60 Kč
KVS0952 Štěpánková Anna SKOB Kobra Vsetín 8670781 120 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 2083415 60 Kč
0090001 Vozková Veronika 009 - Bitters Superior Cyklolive team 120 Kč
XHK1050 Jedličková Lucie MTBO Racing team Hradec Králové C 8028847 90 Kč
8.60 km, 160 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0851 Hubáčková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 8482100 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 8013908 60 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8680330 60 Kč
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor C 8660578 60 Kč
14.70 km, 235 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 8660529 150 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 150 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033294 150 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 8033220 150 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno A 8635873 150 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 8670799 150 Kč
16.00 km, 365 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662431 150 Kč
71P0651 Nyga Julia (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8627432 300 Kč
71P0650 Polewka Aleksandra (POL) Polski Związek Orientacji Sportowej 8515550 300 Kč
SMR0150 Mišoňová Magdalena SNS Smržovka E 8013830 225 Kč
23.00 km, 615 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín E 8350350 250 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 8660472 250 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 250 Kč
TBM9950 Králová Vilma KOS TJ Tesla Brno E 8656725 250 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary E 8008510 250 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 8660544 250 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 8656501 250 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 8482121 250 Kč
TSU9191 Kamarytová Marie LKT 80 Šumperk E 8656581 250 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 8662726 250 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 8660564 250 Kč
TSU8889 Reifová Naděžda LKT 80 Šumperk E 8656575 250 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 8028810 250 Kč
16.00 km, 365 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 250 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 8000318 250 Kč
SPC8853 Vedralová Veronika SPORTICUS team A 8660565 250 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk A 8033234 250 Kč
SBK8383 Jirková Lenka KOB START Blansko A 8076001 250 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 8660581 250 Kč
XHK9750 Červená Adéla MTBO Racing team Hradec Králové C 8663209 250 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko E 8010108 250 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 8202028 250 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 8656667 250 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno E 8100026 250 Kč
SMR8451 Svobodová Katu SNS Smržovka A 8033266 250 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín A 8052217 250 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS A 8090145 250 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 8352000 250 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka E 8033216 250 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 8660557 250 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A zapůjčit 300 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava E 8033211 250 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 375 Kč
13.80 km, 230 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 8008010 250 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8516414 250 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška A 8660522 250 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8517330 250 Kč
TSU8894 Coufalová Markéta LKT 80 Šumperk C 8013846 250 Kč
XPU9952 Barnetová Veronika PARDUBICE BIKERS C 8116790 250 Kč
SMR7450 Buriánková Ivka SNS Smržovka C 410730 250 Kč
BLI7650 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen C 8028812 250 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko A 8000002 250 Kč
SPC9356 Hejnová Aneta SPORTICUS team C 8660588 250 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 8670497 250 Kč
15.70 km, 345 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha C 8201275 250 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8660363 250 Kč
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník C 8013864 250 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 8028831 250 Kč
KVS7450 Janků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 8482074 250 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 250 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 8020233 250 Kč
SMR7650 Weberová Ivana SNS Smržovka C zapůjčit 300 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka C 8116767 250 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 8663118 250 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8033284 250 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 250 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 8226378 500 Kč
14.70 km, 235 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 8660583 250 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 8662711 250 Kč
14.70 km, 235 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 8663184 250 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 8662287 250 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 250 Kč
celkem přihlášených: 308, vklad: 64920 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.