Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Tetčice, Rybářská bašta
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    

D10N 3.90 km, 50 m, 5 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1361 Kroutilová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2120661 60 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 60 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 60 Kč
KSU1250 Růžičková Zuzana Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Brno Žabovřesky C 102 60 Kč
ZBM1351 Marková Lucie SK Brno Žabovřesky C 2092361 60 Kč
PBM1257 Stašková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 9900099 60 Kč
0160001 Redlichová Kateřina 016 - RBK Blansko 2026163 60 Kč
VBM1152 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno C 53312 60 Kč

D10 2.50 km, 50 m, 8 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2001996 0 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 2039072 60 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49682 60 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Brno Žabovřesky C 2092407 60 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Brno Žabovřesky C 2103690 60 Kč
ZBM1056 Smítalová Ester SK Brno Žabovřesky C 1180510 60 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Brno Žabovřesky C 2111752 60 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 60 Kč
CHA1150 Slavíková Anna OK Chrastava 1444010 60 Kč
TBM1157 Hustá Magdalena KOS TJ Tesla Brno C 2127859 60 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 2083415 60 Kč

D12 3.10 km, 75 m, 8 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 60 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 60 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 8077877 60 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Brno Žabovřesky B 8648635 60 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko C 8516957 60 Kč
TBM0856 Horká Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 446408 60 Kč
TBM0953 Mudráková Natálie KOS TJ Tesla Brno C 8149878 60 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno C 8670789 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 2103674 60 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Brno Žabovřesky C 8033247 60 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Brno Žabovřesky C 2061853 60 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Brno Žabovřesky C 2092385 60 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Brno Žabovřesky C 8517355 60 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 60 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Brno Žabovřesky C 2094514 60 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8033296 60 Kč
ABM0753 Hyánková Tereza KOB ALFA Brno C 2419866 60 Kč
BBM0850 Kutscherauerová Ella BETA URSUS Rosice C 0 Kč
PBM0952 Stašková Sofie TJ Spartak 1. brněnská C 8076002 60 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 8660375 60 Kč

D14 3.90 km, 95 m, 10 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 60 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 60 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 60 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 60 Kč
UBM0754 Ondrová Amálie MENISKOS Brno C 2126242 60 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 2067211 60 Kč
UBM0756 Vysočanová Edita MENISKOS Brno C 2419867 60 Kč
TBM0778 Sedláčková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083403 60 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 60 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Brno Žabovřesky C 8648551 60 Kč
ZBM0657 Mynářová Markéta SK Brno Žabovřesky C 49376 60 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky B 8116744 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Brno Žabovřesky B 8660429 60 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 60 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 2060216 60 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno B 361987 60 Kč
RBK0651 Vrbková Marta SK Radioklub Blansko C 2127554 60 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Brno Žabovřesky C 1633330 60 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 60 Kč
TBM0760 Ryšavá Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 90 Kč

D16 4.30 km, 110 m, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8414120 100 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Brno Žabovřesky A 8660424 100 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Brno Žabovřesky A 8660428 100 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Brno Žabovřesky C 2103279 100 Kč
RBK0454 Vrbková Magdalena SK Radioklub Blansko C zapůjčit 140 Kč
PBM0560 Ježková Ivana TJ Spartak 1. brněnská B 8660552 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Brno Žabovřesky A 8660409 100 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C 2083386 150 Kč

D18 4.60 km, 120 m, 15 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0252 Bašeová Klára SK Brno Žabovřesky B 2092389 100 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660403 100 Kč

D21C 5.70 km, 220 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 100 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 9101703 100 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 100 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 100 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Brno Žabovřesky E 8644883 100 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Brno Žabovřesky E 8660416 100 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 8202028 100 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 100 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Brno Žabovřesky E 8660431 100 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Brno Žabovřesky E 8660420 100 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 9101109 100 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 100 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 8033276 100 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 100 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8008870 150 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 200 Kč

D21D 3.40 km, 95 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020001 Dohnalová Květa 002 - Neregistrovaní - D 2144067 100 Kč
ZBM7756 Barnatová Hana SK Brno Žabovřesky C 2094532 100 Kč
ZBM8352 Košíková Jana SK Brno Žabovřesky C 8014554 100 Kč
ZBM9459 Molnárová Monika SK Brno Žabovřesky C 8122122 100 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov 49863 100 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 200 Kč

D35 4.40 km, 175 m, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 100 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 100 Kč
TBM7861 Kroutilová Eva KOS TJ Tesla Brno C 2120617 100 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 100 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 100 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 100 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 100 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 100 Kč
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 100 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 100 Kč
0070001 Rotková Gabriela 007 - nereg. 2103673 100 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno C 8680408 100 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 100 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8226322 0 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Brno Žabovřesky C 2087665 100 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Brno Žabovřesky C 2090859 100 Kč
ZBM7755 Coufalová Martina SK Brno Žabovřesky C 2067925 100 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 100 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 100 Kč
PBM7655 Tachovská Kamila TJ Spartak 1. brněnská C 2094550 100 Kč
PBM8255 Stašková Petra TJ Spartak 1. brněnská C 436987 100 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská C 8226315 100 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 8100026 100 Kč

D45 3.40 km, 110 m, 10 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 100 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 100 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 100 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 100 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 100 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 100 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 100 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 100 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 100 Kč
0090001 Bašeová Magdalena 009 - Brno zapůjčit 140 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 100 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Brno Žabovřesky C 2067240 100 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Brno Žabovřesky C 2051480 100 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219256 100 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 100 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 100 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 100 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 100 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 100 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 8041173 100 Kč

D55 2.70 km, 75 m, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Brno Žabovřesky C 232005 100 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 100 Kč

D65 2.40 km, 65 m, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 100 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 100 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 100 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 100 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 100 Kč

H10N 3.90 km, 50 m, 5 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 60 Kč
PBM0901 Svoboda Jakub TJ Spartak 1. brněnská C 2111747 90 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 120 Kč

H10 2.70 km, 60 m, 8 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
UBM1002 Ondra Vít MENISKOS Brno C 2049609 60 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 60 Kč
ZBM1202 Pomikálek Antonín SK Brno Žabovřesky C 104 60 Kč
ZBM1203 Smítal Vendelín SK Brno Žabovřesky C 1280112 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53234 60 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Brno Žabovřesky C 52454 60 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 500884 60 Kč
ABM1002 Wandrol Šimon KOB ALFA Brno C 420418 60 Kč
TBM1029 Hustý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2127895 60 Kč
ZBM1104 Hikl Martin SK Brno Žabovřesky C 9920011 60 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 60 Kč
PBM1001 Svoboda Adam TJ Spartak 1. brněnská C 2127524 90 Kč

H12 3.50 km, 80 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0928 Kroutil Tadeáš KOS TJ Tesla Brno C 8117119 60 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno B 7080127 60 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2122243 60 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 60 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 60 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 60 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 60 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52038 60 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Brno Žabovřesky C 2103687 60 Kč
ZBM0807 Bulička Martin SK Brno Žabovřesky B 8660380 60 Kč
ZBM0811 Dohnal František SK Brno Žabovřesky C 232852 60 Kč
ZBM0913 Popovič Jan SK Brno Žabovřesky C 897391 60 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 8008044 60 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8660444 60 Kč
PBM0813 Ježek David TJ Spartak 1. brněnská B 8667953 60 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 8023023 60 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 90 Kč

H14 4.20 km, 105 m, 11 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8662367 60 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 60 Kč
TBM0712 Kroutil Jošt KOS TJ Tesla Brno B 8188288 60 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 60 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 60 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 60 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 60 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8670828 60 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8660418 60 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Brno Žabovřesky B 2092386 60 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Brno Žabovřesky B 8660413 60 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno B 8100019 60 Kč
TBM0610 Vybíral Vendelín KOS TJ Tesla Brno C 8170017 60 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno C 2083417 60 Kč
0130001 Vychodil David 013 - RBK 49681 60 Kč
PBM0712 Komenda Jakub TJ Spartak 1. brněnská B 2051534 60 Kč

H16 5.10 km, 200 m, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8654918 100 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 100 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky B 8663130 100 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Brno Žabovřesky C 2051518 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Brno Žabovřesky A 8660412 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Brno Žabovřesky A 8660439 100 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Brno Žabovřesky C 2092394 100 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko A 8000241 100 Kč
PBM0414 Ježek Filip TJ Spartak 1. brněnská B 8660425 100 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660407 100 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 100 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 8028817 150 Kč

H18 6.20 km, 220 m, 17 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 8670824 100 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52042 100 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky A 8660426 100 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Brno Žabovřesky C 1111187 100 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 100 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky A 8660432 100 Kč

H21C 10.10 km, 350 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 100 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 100 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 100 Kč
VBM8207 Šedivý Jiří VSK Mendelu Brno C 2121762 100 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 100 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 100 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8007171 0 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 8660402 100 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 100 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 100 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 100 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 2116498 100 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 100 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 100 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno C 8680585 100 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 100 Kč
PBM6708 Přikryl Petr TJ Spartak 1. brněnská C 8351967 100 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 8660410 100 Kč

H21D 6.10 km, 235 m, 13 kontrol Rank. koef.: 1

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Dohnal Pavel 002 - Neregistrovaní - D 2039117 100 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. brněnská C 52034 100 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 150 Kč

H35 7.60 km, 280 m, 16 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 100 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7204478 100 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 100 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 100 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 100 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 100 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 100 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 8100030 100 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Brno Žabovřesky C 1396843 100 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Brno Žabovřesky C 2088711 100 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Brno Žabovřesky C 8660405 100 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Brno Žabovřesky C 2103686 100 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 2103682 100 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Brno Žabovřesky C 2111737 100 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Brno Žabovřesky C 2419966 100 Kč
0100001 Kraus Martin 010 - KOB RA 2092384 100 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 100 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 100 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 8090147 100 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 8185818 100 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 100 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 8516931 100 Kč
PBM7609 Pátek Richard TJ Spartak 1. brněnská C 8007609 100 Kč
RBK7901 Procházka Jan SK Radioklub Blansko C 2127596 100 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 8667970 100 Kč

H45 5.20 km, 210 m, 13 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C 2000581 100 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 100 Kč
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 100 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 100 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2000591 100 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 100 Kč
0060001 Novotný Petr 006 - DUKLA Blansko 2067992 100 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 100 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 100 Kč
ZBM6602 Kruml Tomáš SK Brno Žabovřesky C 130 100 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Brno Žabovřesky C 8660434 100 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Brno Žabovřesky C 2103688 100 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 100 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 100 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 8648589 100 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 100 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 100 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 100 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 100 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8100027 100 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 8022288 100 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. brněnská C 232344 100 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 8231271 100 Kč

H55 4.10 km, 165 m, 10 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 100 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8050030 100 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 100 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 100 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 100 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 100 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 100 Kč

H65 3.00 km, 85 m, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 100 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 100 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 100 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 100 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 8320135 100 Kč

HDR 3.90 km, 50 m, 5 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020003 Dohnalová Eliška 002 - Neregistrovaní - D 335762 60 Kč
0040001 Urbánková Gabriela 004 - TBM zapůjčit 100 Kč
VBM1451 Vernerová Johanka VSK Mendelu Brno C 49679 60 Kč
VBM1553 Dokoupilová Simona VSK Mendelu Brno C 53306 60 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 60 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Brno Žabovřesky C 2104609 60 Kč
VBM1251 Sychrová Markéta VSK Mendelu Brno C 2116456 60 Kč
VBM1352 Sychrová Hana VSK Mendelu Brno C 2116459 60 Kč
TBM1212 Sedláček Martin KOS TJ Tesla Brno 2127878 60 Kč
SBK1414 Urban Mio KOB START Blansko C 1985526 60 Kč
0120001 Slavík Martin 012 - není 04129 60 Kč
ABM1352 Kurečková Zuzana KOB ALFA Brno C 337648 60 Kč
ABM1400 Karafiátová Adéla KOB ALFA Brno 0 60 Kč
BBM1051 Němcová Irena BETA URSUS Rosice C 2134342 0 Kč
BBM1100 Bureš František BETA URSUS Rosice C 0 Kč
RBK1352 Vrbková Mariana SK Radioklub Blansko zapůjčit 100 Kč
PBM1501 Trš Josef TJ Spartak 1. brněnská C 2126288 60 Kč
0170001 Kalinová Jasmína 017 - Kalinová 53723 60 Kč
VBM1301 Chloupek Filip VSK Mendelu Brno C 330657 60 Kč
ADA1701 Strýček Matěj OOB Spartak Adamov 2073679 60 Kč
PBM1101 Pospíšil Matěj TJ Spartak 1. brněnská 434571 60 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 896975 60 Kč
PBM1150 Robotková Tereza TJ Spartak 1. brněnská C 52027 60 Kč
PBM1151 Ramachová Michaela TJ Spartak 1. brněnská C 52051 60 Kč

P 3.90 km, 80 m, 10 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7651 Kadlecová Gabriela BETA URSUS Rosice C 2117693 0 Kč
BBM0551 Kadlecová Adéla BETA URSUS Rosice C 0 Kč
0010001 Částková Veronika 001 - nejsem členem žádného klubu Si 52688 100 Kč
UBM7754 Ondrová Barbora MENISKOS Brno C 2419865 100 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 100 Kč
UBM6902 Vysočan Pavel MENISKOS Brno C 2126246 100 Kč
0030001 Baláč Radek 003 - J+R 53264 100 Kč
0030002 Baláčová Jana 003 - J+R 410196 100 Kč
TBM7555 Mudráková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 232377 100 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8656712 100 Kč
0050001 Navrátil Ondřej 005 - KMCH 2122287 100 Kč
0080001 Krumlová Andrea 008 - Nezabloudíme zapůjčit 140 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 100 Kč
TBM7607 Ryšavý Miloš KOS TJ Tesla Brno C 9891 100 Kč
ZBM7552 Mynářová Jana SK Brno Žabovřesky C 136 100 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Brno Žabovřesky C 2094517 100 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 100 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2081392 100 Kč
TBM7105 Hanousek Radim KOS TJ Tesla Brno C 438040 100 Kč
0110001 Sedláčková Alžběta 011 - neregistrovaná zapůjčit 140 Kč
0110002 Sedláček Petr 011 - neregistrovaná zapůjčit 140 Kč
ABM0000 Hyánková Eva KOB ALFA Brno 0 100 Kč
0140001 Račanský Martin 014 - Neregistrovaný 2116189 100 Kč
BBM7550 Kutscherauerová Andrea BETA URSUS Rosice C 0 Kč
TTR7601 Křivan Václav OOB Třebíč 2127872 100 Kč
0150001 Suchomelová Olga 015 - Nezabloudíme zapůjčit 140 Kč
TBM7803 Kroutil Petr KOS TJ Tesla Brno C 2067978 100 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 100 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 100 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. brněnská C 232339 100 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 100 Kč

T 5.90 km, 195 m, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 100 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno 8352018 100 Kč
0180001 Kuhn Matyáš 018 - Bez klubu zapůjčit 190 Kč
celkem přihlášených: 364, vklad: 31130 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.