Logo

Přihlášky závodu: Večerník Praha

Datum:
20.12.2020
Místo konání:
Praha-Suchdol a možná ještě někde jinde
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Kategorie:
A    

A

(91)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0010001 Čáp Pavel 001 - Nechutná společnost 8116700 50 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 50 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 50 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 50 Kč
0020001 Hejna Martin 002 - XXX 0 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 9101101 50 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 50 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 50 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 50 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady B 8033215 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 50 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 50 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 8109328 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 8226391 50 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 50 Kč
ROZ6600 Valenta Jan OK Roztoky C 2129252 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
0040001 Volencová Kamila 004 - ekonom praha outdoor 2126389 50 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 50 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 50 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 50 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 50 Kč
0050001 Bouška Zdeněk 005 - - 8666869 50 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 50 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 50 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice C 53567 50 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 50 Kč
SPC7604 Matoušek Martin SPORTICUS team C 8109323 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 50 Kč
TUR9011 Trojan Karel OOB TJ Turnov C 8007187 50 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 7207777 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 50 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 50 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 50 Kč
0030001 Voprsalek Josef 003 - Hůrecký okrašlovací spolek 0 50 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 8226410 50 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 50 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice C 2087652 50 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice B 2075612 50 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 50 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 8656576 50 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 50 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 8028825 50 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 50 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 50 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 50 Kč
OKP7800 Marek Vladimír SK OK 24 Praha C 515143 50 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 50 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 50 Kč
0060001 Urban Hynek 006 - Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 50 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 7020417 50 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 50 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 50 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 50 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 50 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 50 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 50 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218851 50 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha C 8004355 50 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 50 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 50 Kč
0070001 Vyskočil Vít 007 - Dukla OB 2032140 50 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka A 8030301 50 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 50 Kč
0080001 Jeffer 008 - Jeffer 2113501 50 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 50 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 50 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice R 8221133 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
celkem přihlášených: 91, vklad: 4550 Kč