Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A - veřejný závod

pro kategorii: H21A

Datum:
31.10.2020
Místo konání:
Ždírec (CL)
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1300
Náhradníků: 200
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 200 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 200 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 200 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 200 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 200 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 200 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 200 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 200 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 200 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 200 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 8660448 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 200 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 200 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 200 Kč
0020002 Chareyre Valentin 002 - (FRA) Nantes Atlantique Orientation 8075007 200 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 200 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 200 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 200 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 200 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 200 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 200 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 200 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 8650386 200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 200 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 200 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 200 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 200 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 200 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 200 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 200 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 8656686 200 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 200 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 200 Kč