Logo

Přihlášky závodu: Maudicup 2020, 12. ročník, 6.11.2021

Datum:
06.11.2021
Místo konání:
Master Horse Club Svojetice, U Šajby 194
Pořadatel:
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
Kategorie:
Deti     Muzi     Prichozi     Zeny    

Deti 1.80 km, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1303 Duda Wiktor Oddíl OB Kotlářka 2124772 50 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 2057920 50 Kč
KNC1350 Andrlová Hana Sokol Kostelec n. Č. l. 51400 50 Kč
0090002 Kirchnerová Tereza 009 - Generali Česká Pojišťovna a.s. zapůjčit 70 Kč
VSP1450 Bartošová Natálie USK Praha C 887910 50 Kč
VSP1700 Bartoš Martin USK Praha C 9101187 50 Kč

Muzi 15.10 km, 25 kontrol

(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team E 8518319 150 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 8033200 150 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň A 8028813 150 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team C 8033207 150 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 8667520 150 Kč
ZUP7400 Bašus Petr MTBO ČZU Praha C 7200592 150 Kč
SPC8109 Havlík Ctibor SPORTICUS team C 8121538 150 Kč
DKP8107 Duda František Oddíl OB Kotlářka C 8028883 150 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko B 8201285 150 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga 8003627 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering A 8662745 150 Kč
SPC6201 Hejna Jiří SPORTICUS team C 8663134 150 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 8028802 150 Kč
0040001 Coufal Ctibor 004 - Hostivařské šlapky 8113511 150 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 8116755 150 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8013870 150 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8160171 150 Kč
0050001 Marusič Petr 005 - Chromý koně 8003601 150 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála A 8013432 150 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec 8003611 150 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec 8237700 150 Kč
SJC9000 Stránský Vojtěch Sportcentrum Jičín E 8656552 150 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 1000505 150 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 515098 150 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha E 8631579 150 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný A 8656731 150 Kč
0060001 Mátl Radek 006 - TK Rado 2035153 150 Kč
0080001 kozák Jakub 008 - Knecht team Říčany 428274 150 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 8116733 150 Kč
0090001 Kuttler Petr 009 - Generali Česká Pojišťovna a.s. zapůjčit 170 Kč
SPC7204 Lesage Martin SPORTICUS team 8076040 150 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen A 8028843 150 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen A 8028830 150 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen C 8028848 150 Kč
STB8100 Stránský Jiří TJ Stadion Nový Bor E 8663143 150 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering A 8662686 150 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 8656570 150 Kč
SPC9212 Bláha Adam SPORTICUS team B 8116809 150 Kč
SLA4202 Němec Vladimír SKOB Slaný C 8100015 150 Kč
0120001 Vrbický Tomáš 012 - Lužnice Team zapůjčit 170 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 8660511 150 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 8680572 150 Kč
SPC8404 Merenus Štěpán SPORTICUS team C 1984420 150 Kč
SPC8207 Pruner Petr SPORTICUS team E 8660573 150 Kč
0130001 Klapka Jakub 013 - _ zapůjčit 170 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8014442 200 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 200 Kč
0150001 Buňata Tomáš 015 - EPO 2113499 200 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 8028825 200 Kč
SLA0301 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028872 200 Kč
SLA7201 Čepička Václav SKOB Slaný C 8028857 200 Kč
VIP6501 Řízek Jaroslav SK VIPrahlo C 995791 200 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 8028814 200 Kč
ZUP6949 Šňupárek Ondřej MTBO ČZU Praha A 8662695 200 Kč

Prichozi 9.10 km, 21 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53267 150 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 8014488 150 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 8461111 150 Kč
0030001 Števica Mojmír 003 - Bez klubové příslušnosti zapůjčit 170 Kč
KNC1000 Andrle Hynek Sokol Kostelec n. Č. l. 7260002 150 Kč
KNC8050 Andrlova Vendula Sokol Kostelec n. Č. l. 515078 150 Kč
SPC0807 Lesage Radek SPORTICUS team C 8022647 150 Kč
0020001 Pinkavová Hanka 002 - Pinčes gang zapůjčit 170 Kč
0020002 Pinkava Lukáš 002 - Pinčes gang zapůjčit 170 Kč
0020003 Pinkava Matyáš 002 - Pinčes gang zapůjčit 170 Kč
0020004 Pinkava Jonáš 002 - Pinčes gang zapůjčit 170 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 150 Kč
BLI1050 Vozková Veronika MTBO Bludný kořen C 8028812 150 Kč
0100001 Návarová Jana 010 - 010 zapůjčit 170 Kč
0100002 Ployhar David 010 - 010 zapůjčit 170 Kč
STB1000 Stránský Daniel TJ Stadion Nový Bor C 8660579 150 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 150 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8226358 150 Kč
0110001 Benešová Jana 011 - FSP 8665 150 Kč
0110002 Beneš Jiří 011 - FSP 8668 150 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 8004347 150 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8116688 150 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 8116818 150 Kč
SPC8853 Vedralová Veronika SPORTICUS team A 8660565 150 Kč
0140001 Dudová Agnieszka 014 - __ 416154 200 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8680391 200 Kč
0160001 Pačes Martin 016 - Neregistrovaní - Pačes 2134271 200 Kč
0160002 Pačes František 016 - Neregistrovaní - Pačes 2115704 200 Kč
0170001 Volf Karel 017 - Neregistrovaní - Volf zapůjčit 220 Kč
0180001 Jirátová Lucie 018 - Neregistrovaní - Jirátovi 8013920 0 Kč
0180002 Jirát Jan 018 - Neregistrovaní - Jirátovi 8670499 0 Kč
0180003 Vlachovský Vojtěch 018 - Neregistrovaní - Jirátovi 51395 0 Kč

Zeny 12.20 km, 21 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team E 8629752 150 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team E 8667533 150 Kč
0010001 Vavříková Klára Franc 001 - Šemberské stezky zapůjčit 170 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 8013833 150 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8033294 150 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 8656571 150 Kč
GIG0450 Chamraďa Natali GIGANT Orienteering A 8656746 150 Kč
SMR8950 Hanáková Terka SNS Smržovka A 8226317 150 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 8028858 150 Kč
BLI7650 Matoušková Petra MTBO Bludný kořen A 8014528 150 Kč
STB0851 Stránská Sofie TJ Stadion Nový Bor C 8660578 150 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 8028810 150 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha C 8020233 150 Kč
SPC9271 Hnátková Tereza SPORTICUS team A 8660537 150 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 8116699 150 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany 8656564 150 Kč
0150002 Magdalena BŘ 015 - EPO 8013890 200 Kč
VIP6251 Dohnalová Jindra SK VIPrahlo C 8635828 200 Kč
celkem přihlášených: 110, vklad: 16510 Kč