Přihlášky závodu: Tour de Prague (11:00-13:00)

Datum:
12.12.2020
Místo konání:
Praha Klánovice
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
A     B     C     D    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 200
Náhradníků: 20
A
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 100 Kč
0030001 Stepanov Ilja 003 - žádný 8109367 100 Kč
0040001 Matěj Dlask 004 - RGA zapůjčit 100 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 7300471 100 Kč
TAP8400 Protiva Tomáš KOB Tretra Praha C 1420795 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
0070001 Macoun Lukas 007 - Triskáči OB zapůjčit 100 Kč
0080001 Šichová Jaroslava 008 - neregistrovaná zapůjčit 100 Kč
0080002 Šichová Jaroslava 008 - neregistrovaná zapůjčit 100 Kč
0090001 Fučík Martin 009 - Scpl zapůjčit 100 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 2801043 100 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 100 Kč
0140001 Šafář Matěj 014 - OK1KYP 1424647 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
0170001 Šimáček Ondřej 017 - ROB Pardubice 2067249 100 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 100 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 100 Kč
0200001 Bothe Filip 020 - ----- zapůjčit 100 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 100 Kč
0220002 Spurná Lenka 022 - Slovan Litoměřice zapůjčit 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
B
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 100 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
0020001 Horáková Petra 002 - SKP RAPID Praha 2148253 100 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 100 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 100 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 100 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 100 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 438628 100 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 100 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 100 Kč
0150001 Hruška Antonín 015 - - 2039155 100 Kč
VSP8800 Samek Jakub USK Praha C 1418767 100 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 100 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 100 Kč
0240001 Vít Jakub 024 - Cykloservis Petr zapůjčit 100 Kč
0240002 Troha Tinkara 024 - Cykloservis Petr zapůjčit 100 Kč
0250001 Vítová Jana 025 - TJ Radotín zapůjčit 100 Kč
0250002 Igor Vít 025 - TJ Radotín zapůjčit 100 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 100 Kč
C
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 100 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 2115758 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 100 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 100 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 100 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 100 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 8648617 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
0060001 Fořtová Johana 006 - FortMedica - 100 Kč
0060002 Karhánek Jakub 006 - FortMedica - 100 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha C 515033 100 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 100 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 100 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
0100001 Andrade Milena 010 - andrade 2081371 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 100 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 8008015 100 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 8008010 100 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 7996010 100 Kč
0130001 Černušák Štěpán 013 - Kladiváři 2029158 100 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice C 8223633 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 100 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 100 Kč
TAP9001 Nykl Jan KOB Tretra Praha 223158 100 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 100 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 100 Kč
0230002 Janeček Petr 023 - Hejvy's Intimmate Team 8226347 100 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha A 2035710 100 Kč
D
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 100 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 100 Kč
0010001 Vrátný Ondřej 001 - Alcedo Praha 2117431 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 100 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 100 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 100 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 100 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 100 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 100 Kč
0050001 Habásková Olajda 005 - 005 zapůjčit 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 100 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 100 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 100 Kč
DLP1100 Halfar Matyáš OOB TJ Dukla Praha C 100 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 100 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 100 Kč
0100002 Andrade Iris 010 - andrade 308380 100 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 100 Kč
0110001 Davidová Alžběta 011 - Opět na Kozla 53667 100 Kč
0120001 Szymanský Filip 012 - Klup zapůjčit 100 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
0110002 Barešová Jitka 011 - Opět na Kozla zapůjčit 100 Kč
ADA8401 Tejkal Pavel OOB Spartak Adamov C 2134259 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 682653 100 Kč
SOB5600 Beneš Radovan SOBSA C 682662 100 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 100 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 8084000 100 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 100 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 100 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2115001 100 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 100 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 100 Kč
0230001 Janečková Marketa 023 - Hejvy's Intimmate Team 8033270 100 Kč
SOB9300 Setnička Karel SOBSA C 53018 100 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 100 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 3073706 100 Kč
celkem přihlášených: 136, vklad: 13600 Kč