Přihlášky závodu: Školení trenérů 2. třídy orientační sporty (licence)

Datum:
22.01.2021
Místo konání:
Vyšší odborná škola ČUS s.r.o., Vaníčkova 6/100, Praha 6, 160 17, Velká učebna – Aula
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
T2    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 35
Náhradníků: 0
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany 8667980 0 Kč
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská 8516931 0 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 0 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov 8516754 0 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno 8660415 0 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno 8660402 0 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno 1111097 0 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 0 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno 8660422 0 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno R 8644886 0 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno 8636192 0 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí 2017664 0 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8655375 0 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor 8200008 0 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga 8014514 0 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný 7300545 0 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 0 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov 8656594 0 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga 8071491 0 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 0 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno 8007013 0 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava 52780 0 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové 7208023 0 Kč
SIT7701 Kovařík Martin OK SILESIA C 7200588 0 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 0 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 0 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice 7205005 0 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor 8304110 0 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha 8028885 0 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové 8660534 0 Kč
celkem přihlášených: 30, vklad: 0 Kč