Event entries: Školení trenérů 2. třídy orientační sporty (licence)

Date:
2021/01/22
Place:
Vyšší odborná škola ČUS s.r.o., Vaníčkova 6/100, Praha 6, 160 17, Velká učebna – Aula
Organiser:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Classes:
T2    
Action
Entries limited
Regular: 35
Stand-by: 0
(30)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany 8667980 0 CZK
PBM7201 Komenda Kamil TJ Spartak 1. brněnská 8516931 0 CZK
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 0 CZK
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov 8516754 0 CZK
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno 8660415 0 CZK
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno 8660402 0 CZK
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno 1111097 0 CZK
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 0 CZK
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno 8660422 0 CZK
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno R 8644886 0 CZK
ZBM7205 Fiala Jan SK Žabovřesky Brno 8636192 0 CZK
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí 2017664 0 CZK
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8655375 0 CZK
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor 8200008 0 CZK
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga 8014514 0 CZK
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný 7300545 0 CZK
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 0 CZK
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov 8656594 0 CZK
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga 8071491 0 CZK
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 0 CZK
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno 8007013 0 CZK
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava 52780 0 CZK
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové 7208023 0 CZK
SIT7701 Kovařík Martin OK SILESIA C 7200588 0 CZK
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 0 CZK
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 0 CZK
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice 7205005 0 CZK
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor 8304110 0 CZK
VSP6201 Němeček Jan USK Praha 8028885 0 CZK
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové 8660534 0 CZK
entered total: 30, fee: 0 CZK