Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

Datum:
20.08.2021
Místo konání:
Kacanovy
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR1252 Havlová Tereza OOB TJ Turnov C 4406055 Ano Ano Ano 350 Kč
18D1350 Bader Tyra (GER) Post SV Dresden 1984 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1452 Šímová Klaudie KOS TJ Tesla Brno C 553446 Ano Ano Ano 350 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 2112774 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL1252 Štemberová Elen OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2124762 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN1153 Oravcová Amálie Team Jizerky C Ano Ano Ano 350 Kč
TTR1151 Dosbabová Magdaléna OOB Třebíč C 52247 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 Ano Ano Ano 350 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 350 Kč
JEN1350 Kalousková Aneta OB Jenišovice C 2134344 Ano Ano Ano 350 Kč

D10

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR1156 Kitto Klára OOB TJ Turnov C 1429020 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1155 Hepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1398689 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2127877 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 Ano Ano Ano 350 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 Ano Ano Ano 350 Kč
17S1150 Schwarzová Katarína (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7080080 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín C 4300 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP1150 Jirásková Mia USK Praha C 51747 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP1151 Jirásková Viola USK Praha C 52266 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 Ano Ano Ano 350 Kč

D12

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno B 8077877 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0989 Kotecká Marie Anna KOS TJ Tesla Brno B 440698 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno C 7300558 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1055 Šímová Julie KOS TJ Tesla Brno C 446329 Ano Ano Ano 350 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov B 411591 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2096243 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0954 Bucharová Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2214513 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL1053 Nová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8013842 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL1055 Jodasová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126310 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7201198 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN1052 Jiráková Adéla Team Jizerky C Ano Ano Ano 350 Kč
TJP1051 Pavlů Marie TJ Sokol Troja C 246874 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 2141921 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín B 0008071009 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 0002112770 Ano Ano Ano 350 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem B 8662284 Ano Ano Ano 350 Kč
17S0950 Schwarzová Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2112736 Ano Ano Ano 350 Kč
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 8003637 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0952 Jirásková Laura USK Praha C 8253 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha B 1398983 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 2181940 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV0999 Soldánová Pavlína Oddíl OS SK Prostějov C 49873 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 Ano Ano Ano 350 Kč

D14

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0951 Zabořilová Anna OOB TJ Turnov B 2060292 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov B 8680596 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 Ano Ano Ano 350 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 Ano Ano Ano 350 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0760 Šilerová Petra Oddíl OB Kotlářka B 8113509 Ano Ano Ano 350 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN0852 Nožičková Eva Team Jizerky B 8680401 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C 2115136 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN0853 Pražáková Nella Team Jizerky B 8662699 Ano Ano Ano 350 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8516430 Ano Ano Ano 350 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8013858 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín A 0008101007 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín B 0002114998 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC0853 Vyziblová Viktorie Sportcentrum Jičín B 0008226352 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL0752 Drašarová Magdaléna KOB Kladno C 2000567 Ano Ano Ano 350 Kč
ROU0851 Krátká Linda SKOB Roudnice nad Labem C 2134252 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL0850 Chudobová Eliška KOB Kladno B 2148141 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 1633330 Ano Ano Ano 350 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. A 8116754 Ano Ano Ano 350 Kč
84D0850 Knaupová Jana (GER) MTV Braunschweig 8080716 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA0753 Zapletalová Adéla Agnes MLOK Mariánské Lázně C 1421917 Ano Ano Ano 350 Kč
0070003 Vorlíčková Lucia 007 - (SVK) Sandberg 2049981 Ano Ano Ano 350 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA0851 Hermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně C 8016037 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové A 8660536 Ano Ano Ano 120 Kč

D16

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno A 8667955 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8088288 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0667 Kurečková Klára KOS TJ Tesla Brno B 8008286 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno A 8149311 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8123459 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno A 8414120 Ano Ano Ano 700 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 Ano Ano Ano 700 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 2148090 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 Ano Ano Ano 700 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport A 7208086 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 Ano Ano Ano 700 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga B 8226321 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU0653 Krejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem B 8662337 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8667977 Ano Ano Ano 700 Kč
0070002 Vorlíčková Martina 007 - (SVK) Sandberg 2049985 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice A 8667985 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 2144047 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8670806 Ano Ano Ano 700 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole A 8116789 Ano Ano Ano 700 Kč

D18

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 2103259 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga A 8667539 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8670778 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem A 8517325 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662731 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662730 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660403 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 8226361 Ano Ano Ano 700 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek A 8648555 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0451 Porubská Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8668997 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0455 Tomášková Linda KOB Tretra Praha B 2134349 Ano Ano Ano 700 Kč
0190002 Jankowska Zuzanna 019 - (POL) trackcourse.com 871977 Ano Ano Ano 700 Kč

D20

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7208078 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU0252 Marková Ema SK Severka Šumperk A 8655379 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano 700 Kč
DOK0156 Dolejší Kateřina OK Doksy A 8006733 Ano Ano Ano 700 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport A 7208091 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN0251 Podrábská Marie Team Jizerky A 8660394 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové A 2049526 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 8033223 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0157 Janečková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111794 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660383 Ano Ano Ano 700 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN0252 Rýdlová Magdaléna Team Jizerky A 8662747 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660400 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0250 Dittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656732 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 8242002 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice B 8635809 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN0254 Linková Lucie Team Jizerky B 8659384 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 Ano Ano Ano 700 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8680379 Ano Ano Ano 700 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 700 Kč
33D9250 Uiboupin Kerstin (GER) USV TU Dresden 2 8080192 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov R 1210495 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno R 9101109 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 8080824 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 Ano Ano Ano 700 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 7200361 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové R 8656672 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 8660431 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice E 8670788 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 2102777 Ano Ano Ano 700 Kč
0050003 Polishchuk Maryia 005 - (POL) UNTS Warszawa 1 8444924 Ano Ano Ano 700 Kč
0050004 Fortuniak Weronika 005 - (POL) UNTS Warszawa 1 8646293 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 8005130 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 8282888 Ano Ano Ano 700 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice C 2070818 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga C 7207777 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 Ano Ano Ano 700 Kč
18D9750 Müller Dorothea (GER) Post SV Dresden 8606417 Ano Ano Ano 700 Kč
18D8950 Röhnert Anne (GER) Post SV Dresden 8061493 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 700 Kč
23P8952 Górska Kinga (POL) OK!Sport Warszawa 2034196 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN0151 Rýdlová Adéla Team Jizerky R 8655484 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 8659388 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA9850 Knížková Šárka OK Chrastava C 8659402 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 Ano Ano Ano 700 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga C 8350120 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 700 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 Ano Ano Ano 700 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice C 8100500 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9256 Havelíková Kateřina SK Praga C 8667999 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 Ano Ano Ano 700 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano 700 Kč
1CP8950 Miśkiewicz Martyna (POL) UKS Siódemka Rumia 8660530 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor C 2051502 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava C 2103679 Ano Ano Ano 700 Kč
SOB1 Juklickova Zuzana SOBSA 2134330 Ano Ano Ano 700 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 8655422 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové C 1398981 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 8008455 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 888602 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN8350 Švihovská Eva Team Jizerky C 8008017 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8658 Palasová Petra Sportcentrum Jičín C 0000500267 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8551 Srpová Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 Ano Ano Ano 700 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano 700 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL9051 Pangrácová Marie KOB Kladno C 8028804 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL9150 Pangrácová Anna KOB Kladno C 8518315 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN8951 Večeřová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8061451 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9956 Kopecká Johana SK Praga C 2021848 Ano Ano Ano 700 Kč
0050002 FIlipczak Jagoda 005 - (POL) UNTS Warszawa 1 8013838 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM8952 Ondráčková Dana OK Kamenice C 7201193 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 Ano Ano Ano 700 Kč
0050006 Lesia Polishchuk 005 - (POL) UNTS Warszawa 1 8001993 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9456 Hladíková Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 Ano Ano Ano 700 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8087800 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 700 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 Ano Ano Ano 700 Kč
LIT8353 Benešová Zuzana KOB Litvínov C 2106732 Ano Ano Ano 700 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano 700 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 8320290 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL8254 Poláková Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 Ano Ano Ano 700 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 700 Kč
23P9350 Horoszkiewicz Ewelina (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 8004126 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA9651 Vejstrková Martina OK Chrastava C 8194 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8853 Syslová Edita SK Praga C 52106 Ano Ano Ano 700 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 Ano Ano Ano 700 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 8033289 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 8113516 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 700 Kč
RUM8750 Kotyšanová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU9650 Hlavničková Vendula OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP9050 Müllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 8113498 Ano Ano Ano 700 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 Ano Ano Ano 700 Kč
17S9250 Ščehovičová Zuzana (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 305982 Ano Ano Ano 700 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 Ano Ano Ano 700 Kč
SVS8250 Barvíková Dana Orientklub Vsetín C 330696 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207020 Ano Ano Ano 700 Kč
0170001 Miturová Barbora 017 - Bára 52784 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 Ano Ano Ano 700 Kč
0230001 Štěrbová Veronika 023 - Agel 207822 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091521 Ano Ano Ano 700 Kč
0250001 Steblová Veronika 025 - nereg. 8775 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 8013918 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano 700 Kč
0310001 Müllerová Eva 031 - --- zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
0330002 Adriana Holcová 033 - Ekonom Praha Outdoor zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 Ano Ano Ano 240 Kč

D35

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 8013926 Ano Ano Ano 700 Kč
18D8451 Bader Anne (GER) Post SV Dresden 8404290 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8062 Tomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno 2096221 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8452 Drábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 8100025 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 Ano Ano Ano 700 Kč
19D8450 Engelhardt Katja (GER) SSV Planeta Radebeul 8606482 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU8350 Hrádková Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 2143344 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN8251 Kopecká Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2148140 Ano Ano Ano 700 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 8005139 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU8250 Brožová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ano Ano Ano 700 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 Ano Ano Ano 700 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 Ano Ano Ano 700 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 700 Kč

D40

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 Ano Ano Ano 700 Kč
33D9751 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 2 690719 Ano Ano Ano 700 Kč
33D7850 Löhning Susanne (GER) USV TU Dresden 2 8041178 Ano Ano Ano 700 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 Ano Ano Ano 700 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 2120062 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC7751 Biolik Agnieszka K.O.B. Choceň C 8197778 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR8152 Dosbabová Magda OOB Třebíč C 2011822 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 Ano Ano Ano 700 Kč
DOK7850 Kmínková Michala OK Doksy C 2053501 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7553 Schmidtová Jana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8975 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN7750 Vokušová Dana Team Jizerky C 2104591 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 8109403 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2095943 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0008113000 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0008033285 Ano Ano Ano 700 Kč
84D7850 Knaupová Ivana (GER) MTV Braunschweig 8090278 Ano Ano Ano 700 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 8003634 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU7758 Krejčová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2127876 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL7750 Drašarová Dana KOB Kladno C 2000595 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL8052 Lohová Monika KOB Kladno C 8008263 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU7851 Komárková Lucie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662725 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108882 Ano Ano Ano 700 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 Ano Ano Ano 700 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8656664 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 9001060 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7858 Dlouhá Marta SK Praga C 1886930 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 700 Kč
0120001 Láčiková Sabina 012 - Nreg. zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 Ano Ano Ano 700 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 8516251 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7757 Habánová Anna Slavia Liberec orienteering C 7207861 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8518812 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 224888 Ano Ano Ano 700 Kč

D45

(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8013872 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7452 Jelínková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2126400 Ano Ano Ano 700 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 Ano Ano Ano 700 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 1400412 Ano Ano Ano 700 Kč
TUV7252 Gibbonsová Jitka SOK TJ Turnov C 2126365 Ano Ano Ano 700 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ano Ano Ano 700 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ano 700 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN7556 Menclová Jana OB Jenišovice C 7789 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 446360 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7656 Nová Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2126310 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7054 Škáchová Petra Oddíl OB Kotlářka C 7201760 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 700 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI7651 Hejnová Simona LOK-o Liberec C 2134282 Ano Ano Ano 700 Kč
17S1402 Bialekova Martina (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 7201767 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU7450 Hejcmanová Pavla SKOB Roudnice nad Labem C 2001925 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2075666 Ano Ano Ano 700 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8226398 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670830 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU7450 Kerhátová Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2181298 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 Ano Ano Ano 700 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 8170272 Ano Ano Ano 700 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 700 Kč
XHK7650 Macháčková Markéta MTBO Racing team Hradec Králové C Ano Ano Ano 700 Kč
0070001 Vorlíčková Barbora 007 - (SVK) Sandberg 2049984 Ano Ano Ano 700 Kč
0040001 Zámečníková Jitka 004 - NEREG. Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 8033206 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 700 Kč
0220001 Mašatova Zora 022 - nereg 207870 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 700 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 8014556 Ano Ano Ano 700 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ano 700 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano 700 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8149885 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 700 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano 700 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ano Ano Ano 700 Kč

D50

(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 2000571 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8670748 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 Ano Ano Ano 700 Kč
18D6850 Sihver Wiebke (GER) Post SV Dresden 8130668 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9461 Ano Ano Ano 700 Kč
1QD6750 Leonhardt Annette (GER) SV IHW Alex 78 Berlin Ano Ano Ano 700 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ano Ano Ano 700 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 700 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 700 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 292196 Ano Ano Ano 700 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN6950 Nožičková Renata Team Jizerky C 2070806 Ano Ano Ano 700 Kč
19D7050 Scheuermann Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 8606473 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN6951 Pokorná Hana Team Jizerky C 2073666 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN6850 Rýdlová Magda Team Jizerky C 8662737 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 7001407 Ano Ano Ano 700 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 8022672 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano 700 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 7000809 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 700 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 700 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ano Ano Ano 700 Kč
0130001 Wolek Ewa 013 - (POL) UNTS 8655942 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 700 Kč
4HP6800 Wolowczyk Mariola (POL) UNTS Warszawa 8000847 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 206478 Ano Ano Ano 700 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 Ano Ano Ano 700 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8013828 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 2801050 Ano Ano Ano 700 Kč
47S6950 Pánková Martina (SVK) TJ Rapid Bratislava 445621 Ano Ano Ano 700 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Ano Ano Ano 700 Kč
0210001 Hrubá Veronika 021 - 6YC 2080907 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 Ano Ano Ano 700 Kč
0320001 Varhaníčková Jana 032 - xxxxxKM 2092402 Ano Ano Ano 700 Kč

D55

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 700 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 8606498 Ano Ano Ano 700 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ano Ano 700 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano 700 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ano Ano Ano 700 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 700 Kč
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 2086530 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 8005133 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 700 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano 700 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 700 Kč
24D6350 Juckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 8606442 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ano Ano Ano 700 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 700 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 700 Kč

D60

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 Ano Ano Ano 550 Kč
18D5950 Kretzschmar Ute (GER) Post SV Dresden 901508 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK5652 Šabatková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 Ano Ano Ano 550 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 550 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 Ano Ano Ano 550 Kč

D65

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 8648580 Ano Ano Ano 550 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano 550 Kč
19D5450 Tonn Gisela (GER) SSV Planeta Radebeul 8012554 Ano Ano Ano 550 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 550 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano 550 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 550 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 8086619 Ano Ano Ano 550 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 Ano Ano Ano 550 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9201066 Ano Ano Ano 550 Kč

D70

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano 550 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 550 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 550 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 550 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ano Ano Ano 550 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 8003656 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 8113523 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 550 Kč

H10

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK1313 Liška Albert OK 99 Hradec Králové C 8005148 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 Ano Ano Ano 350 Kč
18D1100 Bader Gustav (GER) Post SV Dresden 1853 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1213 Šíma Filip KOS TJ Tesla Brno C 446328 Ano Ano Ano 350 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN1102 Bahník Václav Team Jizerky C Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL1102 Chudoba Jiří KOB Kladno C 200552 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN1105 Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU1101 Brož Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108872 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 350 Kč
0150001 Nezveda David 015 - Malí draci 53161 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR1204 Zakouřil František OOB TJ Turnov C 51238 Ano Ano Ano 350 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1111 Liška Viktor OK 99 Hradec Králové C 8660393 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1402 Kotecký Jonáš KOS TJ Tesla Brno C Ano Ano Ano 350 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8987 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN1105 Lánský Šimon Team Jizerky C Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN1304 Fanta Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM1104 Hikl Martin SK Žabovřesky Brno C 9920011 Ano Ano Ano 350 Kč
0150002 Nezveda Adam 015 - Malí draci 53162 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP1201 Kužel Jonáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 Ano Ano Ano 350 Kč

H12

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0901 Lamač František OOB TJ Turnov C 1403060 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR0912 Louda Matyáš OOB TJ Turnov C 2144118 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR0908 Kutek Matěj OOB TJ Turnov B 8003260 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR0909 Žemlík Eduard OOB TJ Turnov B 8680592 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR0907 Wiedeman Nicolas OOB TJ Turnov C zapůjčit Ano Ano Ano 500 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1124 Kotecký Jáchym KOS TJ Tesla Brno C 52691 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 8058058 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 2073719 Ano Ano Ano 350 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC1002 Šimek Vojtěch K.O.B. Choceň B 8113489 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2001971 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8454321 Ano Ano Ano 350 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 8680602 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN1001 Tkáč Jakub Team Jizerky C 2027207 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1009 Pouchlý Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2139495 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1005 Lukeš Josef OK Slavia Hradec Králové C 8022334 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 Ano Ano Ano 350 Kč
ROU1000 Hrádek Vojtěch SKOB Roudnice nad Labem C 2143362 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL0903 Drašar Jakub KOB Kladno C 2000595 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU0903 Brož Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057580 Ano Ano Ano 350 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 2032189 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 8014515 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering B 2090845 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL1001 Tempír Lukáš SOB Olomouc C 2214531 Ano Ano Ano 350 Kč

H14

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov B 8667957 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR0707 Mizera Jan OOB TJ Turnov C 2144117 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 8208112 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0811 Navrátil Jakub KOS TJ Tesla Brno B 8014493 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8004271 Ano Ano Ano 350 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN0803 Král Matyáš Team Jizerky C 2035725 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN0800 Nožička Jan Team Jizerky B 8636193 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN0802 Oravec Viktor Team Jizerky C 2111800 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP0700 Pavlů Jakub Matfyz Praha C 1417136 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 Ano Ano Ano 350 Kč
JJN0700 Řehoř Hynek Team Jizerky C 2053559 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC0805 Pleva Stanislav Sportcentrum Jičín C 0008654389 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín B 0008109334 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín A 0008051111 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK0811 Macháček Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2141903 Ano Ano Ano 350 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem B 8662370 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 8519565 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8136464 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL0803 Spilka Petr OK Jilemnice C 2144174 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8028833 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 Ano Ano Ano 350 Kč
0140002 Hejcman Jaroslav 014 - ROU 2139470 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering A 8022656 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 Ano Ano Ano 350 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8482115 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 Ano Ano Ano 350 Kč

H16

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 446354 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660548 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka A 8028856 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 Ano Ano Ano 700 Kč
DOK0602 Dolejší Jan OK Doksy A 8116777 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2049594 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem A 8662349 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU0503 Krátký Štěpán SKOB Roudnice nad Labem B 2143364 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8085196 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 8116795 Ano Ano Ano 700 Kč
84D0600 Knaup Jonas (GER) MTV Braunschweig 8060724 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 8028832 Ano Ano Ano 700 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha A 8028854 Ano Ano Ano 700 Kč
0140001 Hejcman Jan 014 - ROU 2181949 Ano Ano Ano 700 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 8662672 Ano Ano Ano 700 Kč
PDY0601 Volejník Ondřej Běhej Poděbrady C 2181930 Ano Ano Ano 700 Kč

H18

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 8667507 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0310 Škácha Vít Oddíl OB Kotlářka A 8654883 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 Ano Ano Ano 700 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport A 7210074 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN0400 Pokorný Jan Team Jizerky A 8659408 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN0303 Řehoř Vojta Team Jizerky B 8662740 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN0401 Tkáč Matěj Team Jizerky A 8660911 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 7207030 Ano Ano Ano 700 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš A 8662308 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 8670467 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0403 Kerhát David OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2141913 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 8670770 Ano Ano Ano 700 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník A 8061505 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0411 Blaha Jiří USK Praha A 8655423 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0412 Blaha Michal USK Praha A 8655418 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha A 8151968 Ano Ano Ano 700 Kč
AKE0300 Novota Lukáš (SVK) Klub OB ATU Košice 2025333 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 Ano Ano Ano 700 Kč
0190001 Biolik Emil 019 - (POL) trackcourse.com 981644 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň 9553 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno A 1111187 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno A 8663130 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno A 8660439 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 515098 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662734 Ano Ano Ano 700 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8004345 Ano Ano Ano 700 Kč

H20

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 8663127 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662326 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové A 8663181 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 8666867 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 700 Kč
STH0106 Dostál Jakub SK Studenec B 8670450 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno A 8100060 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc A 8655429 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 8516416 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice R 8680302 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0207 Charousek Matěj SK Praga C 814906 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno E 8100023 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno R 8660432 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 Ano Ano Ano 700 Kč
0290001 Hewitt Kryštof 029 - Hewittovi zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 Ano Ano Ano 700 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 8606439 Ano Ano Ano 700 Kč
18D8800 Müller Philipp (GER) Post SV Dresden 8606488 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov C 1180295 Ano Ano Ano 700 Kč
18D8201 Bader Leif (GER) Post SV Dresden 8211110 Ano Ano Ano 700 Kč
33D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 2 1986035 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň R 8656615 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8648562 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 Ano Ano Ano 700 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 8663123 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 8076028 Ano Ano Ano 700 Kč
DOK9602 Fürst Matouš OK Doksy R 8651739 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN8306 Janata Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. R 8303050 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga R 8636798 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 Ano Ano Ano 700 Kč
1DP8900 Jankowiak Paweł (POL) Indywidualnie 8640247 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov R 8651708 Ano Ano Ano 700 Kč
0050005 Mossakowski Wojciech 005 - (POL) UNTS Warszawa 1 8220398 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0005 Goldschmidt Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 8200031 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 Ano Ano Ano 700 Kč
4HP9500 Wolowczyk Krzysztof (POL) UNTS Warszawa 8640915 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 Ano Ano Ano 700 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 700 Kč
1CP9300 Niewiedziała Robert (POL) UKS Siódemka Rumia 8516905 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín R 8050013 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7209346 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno R 8655419 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 8660474 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 8606459 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK9100 Důrek Milan OK Slavia Hradec Králové C 1417129 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové R 8670465 Ano Ano Ano 700 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 Ano Ano Ano 700 Kč
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 Ano Ano Ano 700 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 7205016 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8862676 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 9002029 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové R 8656633 Ano Ano Ano 700 Kč
18D8900 Röhnert Max (GER) Post SV Dresden 1051289 Ano Ano Ano 700 Kč
33D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 2 8003139 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 8151151 Ano Ano Ano 700 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8811 Polášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8518311 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 Ano Ano Ano 700 Kč
23P9302 Mazurkiewicz Jakub (POL) OK!Sport Warszawa 8000837 Ano Ano Ano 700 Kč
23P0000 Cwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 8001132 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP7903 Dvořáček Dan Matfyz Praha C 8629750 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 Ano Ano Ano 700 Kč
JJN8000 Švihovský Jaromír Team Jizerky C 8008018 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 0008008014 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 Ano Ano Ano 700 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP9305 Toman Viktor SK Praga C 8140923 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem C 8516425 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8045215 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027208 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680399 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662680 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN9902 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662728 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec C 8656716 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 8656591 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice C 8680382 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava R 8656540 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno C 7204496 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Žabovřesky Brno C 8002099 Ano Ano Ano 700 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha C 8005124 Ano Ano Ano 700 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha C 8667979 Ano Ano Ano 700 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8022671 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 Ano Ano Ano 700 Kč
4HP9700 Wolowczyk Michal (POL) UNTS Warszawa 9200094 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 Ano Ano Ano 700 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 Ano Ano Ano 700 Kč
1CP0000 Ogdowski Bartlomiej (POL) UKS Siódemka Rumia 8650887 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 0 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8662685 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano 700 Kč
TAP8101 Hejna Martin KOB Tretra Praha C 8022652 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN8200 Petr Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8282288 Ano Ano Ano 700 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 8680318 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 Ano Ano Ano 700 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU2222 Hladík Jiří OK Lokomotiva Pardubice 2141918 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU2223 Hoidekr Jan OK Lokomotiva Pardubice 51209 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9114 Léhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 Ano Ano Ano 700 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano 700 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano 700 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 Ano Ano Ano 700 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8656629 Ano Ano Ano 700 Kč
33D7301 Birnstock Jan (GER) USV TU Dresden 2 8337338 Ano Ano Ano 700 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 8666865 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA8604 Ježek Lukáš OK Chrastava C 8001212 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 0008008104 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL8201 Klíma Kamil KOB Kladno C 8667960 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 2104586 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662742 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8061438 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 Ano Ano Ano 700 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9200 Rýdel Jiří OK Kamenice C 428234 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 8648633 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 Ano Ano Ano 700 Kč
PVP9000 Havelík Jaroslav VSK Přírodní vědy Praha C Ano Ano Ano 700 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ano Ano Ano 700 Kč
0050007 Hetman Grzegorz 005 - (POL) UNTS Warszawa 1 8000844 Ano Ano Ano 700 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 8656528 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8499979 Ano Ano Ano 700 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN8401 Král Luboš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103747 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 Ano Ano Ano 700 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 8662291 Ano Ano Ano 700 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 Ano Ano Ano 700 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 2127589 Ano Ano Ano 700 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ano Ano 700 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 Ano Ano Ano 700 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 Ano Ano Ano 700 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 8226348 Ano Ano Ano 700 Kč
17S8901 Gajdoš Martin (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2039802 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 8008306 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL8500 Kubánek Adam KOB Kladno C 2104586 Ano Ano Ano 700 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ano Ano Ano 700 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc C 2090849 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK8804 Vojta Marek OK 99 Hradec Králové C 8656695 Ano Ano Ano 700 Kč
0030001 Smékal Aleš 003 - Pro Radost zapůjčit Ano Ano Ano 850 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ano Ano Ano 700 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 336081 Ano Ano Ano 700 Kč
PBM9902 Komenda Jan TJ Spartak 1. brněnská C 8660415 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno C Ano Ano Ano 700 Kč
0210002 Hrubý František 021 - 6YC 2115729 Ano Ano Ano 700 Kč
0250002 Pluške Zbyněk 025 - nereg. 8763 Ano Ano Ano 700 Kč
0270001 Kalousek Zdeněk 027 - Kalouskovi 51544 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 Ano Ano Ano 700 Kč
0330001 Holec Jakub 033 - Ekonom Praha Outdoor 1409876 Ano Ano Ano 700 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 Ano Ano Ano 240 Kč

H35

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 8232425 Ano Ano Ano 700 Kč
TBM7903 Tomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno 2096247 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7702000 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 Ano Ano Ano 700 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8087305 Ano Ano Ano 700 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU8301 Hrádek Tomáš SKOB Roudnice nad Labem C 2143402 Ano Ano Ano 700 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232523 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ano Ano Ano 700 Kč
0050001 Lesisz Kamil 005 - (POL) UNTS Warszawa 1 8150384 Ano Ano Ano 700 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 700 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 Ano Ano Ano 700 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 8426644 Ano Ano Ano 700 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ano Ano Ano 700 Kč
0180001 Albrecht David 018 - HO Skol 8116731 Ano Ano Ano 700 Kč
SLA8500 Fiala Jakub SKOB Slaný C 2148075 Ano Ano Ano 700 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 700 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7400 Kočárek Michal OK Chrastava C 4445 Ano Ano Ano 700 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1000505 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 7300471 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 700 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 Ano Ano Ano 700 Kč
0300002 Lehmann Karsten 030 - (GER) USV TU Dresden 8076031 Ano Ano Ano 700 Kč

H40

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7817 Kadaně Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 8014567 Ano Ano Ano 700 Kč
33D7300 Löhning Michael (GER) USV TU Dresden 2 8300373 Ano Ano Ano 700 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN7901 Kadečka Jakub OB Jenišovice C 2085628 Ano Ano Ano 700 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 Ano Ano Ano 700 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 2134359 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 2121756 Ano Ano Ano 700 Kč
CHC7901 Šimek Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 Ano Ano Ano 700 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 Ano Ano Ano 700 Kč
DOK7801 Kmínek Jan OK Doksy C 2053502 Ano Ano Ano 700 Kč
23P7900 Stefaniak Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 8230779 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 Ano Ano Ano 700 Kč
19D8000 Roessler Karsten (GER) SSV Planeta Radebeul 8662454 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 700 Kč
ZBP7602 Zoubek Petr OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8008267 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2095964 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 Ano Ano Ano 700 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 Ano Ano Ano 700 Kč
SJC8106 Jakubec Petr Sportcentrum Jičín C 8115757 Ano Ano Ano 700 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 8005150 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL7800 Lukavský Jiří KOB Kladno C 8660907 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL7600 Drašar Tomáš KOB Kladno C 2039798 Ano Ano Ano 700 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 Ano Ano Ano 700 Kč
84D7700 Knaup Jan (GER) MTV Braunschweig 8011177 Ano Ano Ano 700 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 Ano Ano Ano 700 Kč
TJN7900 Pražák Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C Ano Ano Ano 700 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 Ano Ano Ano 700 Kč
LTU8000 Brož Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057588 Ano Ano Ano 700 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ano Ano Ano 700 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ano Ano Ano 700 Kč
XHK7601 Macháček Jiří MTBO Racing team Hradec Králové C 8109421 Ano Ano Ano 700 Kč
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 Ano Ano Ano 700 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 Ano Ano Ano 700 Kč
TTR8101 Dosbaba Marek OOB Třebíč C 2115132 Ano Ano Ano 700 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 Ano Ano Ano 700 Kč
66P7900 Tkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8160579 Ano Ano Ano 700 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 Ano Ano Ano 700 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano 700 Kč
1VD8100 Härtelt Daniel (GER) SG Zittau Süd 8120051 Ano Ano Ano 700 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ano Ano Ano 700 Kč