Logo

Přihlášky závodu: West cup

Datum:
27.08.2021
Místo konání:
Nejdek, Vysoká Jedle
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     T4     TF/HDR    

D10

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 8013924 Ano Ano Ano 270 Kč
SKV1151 Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary C 2118939 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO1250 Hynková Anna SKOB Ostrov C 301730 Ano Ano Ano 270 Kč
KRL1153 Fáberová Hana Kometa Kralovice C Ne Ano Ne 80 Kč
KRL1351 Fáberová Lucie Kometa Kralovice C Ne Ano Ne 80 Kč
KRL1350 Gelnerová Karolína Kometa Kralovice C 2126273 Ne Ano Ne 80 Kč
KRL1152 Houbová Eliška Kometa Kralovice C 2126275 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM1155 Andělová Viktorie KOS Slavia Plzeň C 2127528 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA1150 Prinzová Lada MLOK Mariánské Lázně C 1421921 Ano Ano Ano 270 Kč
NEK1150 Cikhardtová Adéla Nejdek Orienteering C 2096262 Ano Ano Ano 270 Kč
NEK1250 Gregorová Vendula Nejdek Orienteering C 2146036 Ano Ano Ano 270 Kč

D12

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 2181940 Ano Ano Ano 270 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice C 2148246 Ano Ano Ano 270 Kč
0100001 Lebedová Veronika 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2118466 Ano Ano Ano 270 Kč
MFP0950 Blahutová Lucie Matfyz Praha C Ano Ano Ano 270 Kč
LPM0953 Šafránková Eliška OK Lokomotiva Plzeň C 2000560 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 8016054 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM1051 Beránková Julie KOS Slavia Plzeň C 2042508 Ne Ne Ano 80 Kč
ONO1050 Hynková Marie SKOB Ostrov C 8008269 Ano Ano Ano 270 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice B 9091907 Ano Ano Ano 270 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2102687 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 434836 Ne Ne Ano 80 Kč
SKV1052 Bártová Darina TJ Slovan Karlovy Vary C 2001907 Ne Ano Ne 80 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 8013914 Ano Ano Ano 270 Kč
NEK0851 Petýrková Karolína Nejdek Orienteering C Ano Ano Ano 270 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 2127659 Ano Ano Ano 270 Kč

D14

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda B 2143338 Ano Ano Ano 270 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 52893 Ano Ano Ano 270 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA0851 Hermannová Natálie MLOK Mariánské Lázně C 8016037 Ano Ano Ano 270 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2801009 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 8005429 Ano Ano Ano 270 Kč
SKV0755 Peřinová Eliška TJ Slovan Karlovy Vary C 2103720 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO0851 Ritterová Lída SKOB Ostrov B 2103708 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0750 Kadlecová Barbora KOS Slavia Plzeň C 434819 Ano Ano Ano 270 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice B 2143397 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO0750 Nejedlá Barbora SKOB Ostrov C 9201325 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň B 8013879 Ano Ano Ano 270 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 8116778 Ano Ano Ano 270 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice B 2127645 Ano Ano Ano 270 Kč
KRL0754 Kropáčová Zuzana Kometa Kralovice B 2127659 Ano Ano Ano 270 Kč
KRL0757 Pokorná Anežka Kometa Kralovice B Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 8013929 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA0752 Székelyová Viktória MLOK Mariánské Lázně C 1421911 Ne Ne Ano 80 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ne Ano Ne 80 Kč

D16

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0550 Kovandová Kamila SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0551 Svobodová Alžběta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8663139 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV0551 Peřinová Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary C 2106733 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0651 Pospíšilová Eliška SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov A 8667973 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM0653 Třísková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2082946 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 8004351 Ano Ano Ano 350 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 Ne Ano Ne 130 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov A 8660538 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice A 9102084 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL0658 Králová Lucie Kometa Kralovice C 232611 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice B 2126299 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0655 Pekárková Bára SKOB Ostrov B 21263914 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0555 Medunová Bára SKOB Ostrov C 8013853 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka A 8149896 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM0652 Kožíšková Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8008298 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0657 Halámková Jana SKOB Ostrov B 1428926 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice B 416314 Ne Ano Ne 120 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ne Ne 130 Kč

D18

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. A 8226325 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 8116779 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS0450 Křížková Marie OOB Aš B 8660361 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov A 8116743 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8033230 Ano Ano Ne 250 Kč

D21

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 350 Kč
STB8650 Rickmeyer Tina TJ Stadion Nový Bor C 8028926 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 Ano Ano Ano 350 Kč
0020001 Stohanzlová Kristýna 002 - LPU 2085635 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ne Ano Ano 260 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 8033264 Ano Ne Ne 130 Kč
0120001 Vávrová Sára 012 - StillAliveCZ 7210925 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 8008510 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 Ne Ano Ne 120 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV8751 Žandová Monika TJ Slovan Karlovy Vary C 2085621 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka R 8654888 Ano Ano Ano 350 Kč

D35

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 8033229 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA8350 Kožíšková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421928 Ano Ano Ano 350 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 8013408 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7852 Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary C Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 8400082 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO8650 Hynková Jana SKOB Ostrov C 301498 Ano Ne Ano 250 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ne 250 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7755 Bartošová Milena OK Lokomotiva Plzeň C 2102775 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 8022362 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8060505 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8651 Trdá Lucie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2111818 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 Ano Ano Ne 250 Kč
VPM8350 Křenková Eva KOS Slavia Plzeň C 330653 Ne Ano Ano 240 Kč
MLA7752 Székelyová Erika MLOK Mariánské Lázně C 2059738 Ne Ne Ano 120 Kč
DKL8052 Lohová Monika KOB Kladno C 8008263 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7752 Němcová Klára OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ano Ano Ne 250 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ne Ano Ano 260 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 7209469 Ne Ne Ano 120 Kč
0210001 Bohuňková Veronika 021 - Veronika.Bohunkova 1459066 Ne Ano Ano 260 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ne Ano 360 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 7300472 Ano Ano Ano 500 Kč

D45

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 Ano Ano Ano 350 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice C 2143334 Ano Ano Ano 350 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ne Ano Ano 260 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 Ano Ano Ano 350 Kč
0060001 Kadlecová Zuzana 006 - USK Outdoor Plzeň zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 Ano Ano Ano 350 Kč
JES7251 Jandová Lenka OK Rakovník C 301670 Ano Ano Ne 260 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 Ano Ne Ne 130 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 8022372 Ne Ano Ano 240 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 8109404 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY7550 Varhaníková Halka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ano Ano Ne 250 Kč
0130003 Döhler Ute 013 - (GER) SV Pechbrunn 2790 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ano Ne Ne 130 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 8014441 Ano Ano Ano 500 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 Ne Ano Ne 180 Kč

D55

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 8656680 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano 350 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ano Ne Ne 130 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ne Ne 130 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 Ne Ano Ne 120 Kč

D65

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 Ano Ano Ano 270 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 Ano Ano Ano 270 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 Ano Ano Ano 270 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano 270 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 Ano Ne Ne 110 Kč
0160001 Nyklová Helena 016 - Rudné 301337 Ano Ne Ano 210 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka OOB Aš C 232364 Ano Ne Ne 110 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 270 Kč
NEK4950 Horáková Magdalena Nejdek Orienteering C 301414 Ano Ano Ano 270 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 Ano Ne Ne 160 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ano Ano Ne 320 Kč

D75

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ne Ano Ne 100 Kč

H10

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 1417127 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA1200 Placek Nikolas MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 270 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 270 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice C 2143387 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2146030 Ne Ano Ano 160 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM1101 Křenek Jan KOS Slavia Plzeň C 7209476 Ne Ano Ano 160 Kč
MLA1102 Kváč Martin MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ne Ano Ano 160 Kč
NEK1201 Soukup Ondřej Nejdek Orienteering C 2145642 Ano Ano Ano 270 Kč

H12

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně B 8014515 Ano Ano Ano 270 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 Ano Ano Ano 270 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 Ano Ano Ano 270 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka B 8080823 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA1000 Beneš Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421924 Ano Ano Ano 270 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 270 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 Ano Ano Ano 270 Kč
PGP1004 Frýdecký Tomáš SK Praga C 766112 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO1000 Ritter Jakub SKOB Ostrov B 2117426 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0902 Materna Josef KOS Slavia Plzeň B 8007996 Ano Ano Ano 270 Kč
MAS1000 Křížek Vilém OOB Aš C 301515 Ano Ano Ano 270 Kč
0100002 Andresík Matyáš 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2419989 Ne Ano Ano 200 Kč
KPY0903 Galuška Radovan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52678 Ano Ano Ano 270 Kč
KRL1102 Haller Maxmilián Kometa Kralovice C Ne Ne Ano 80 Kč
KRL1002 Houba Vojtěch Kometa Kralovice C 2127628 Ano Ano Ano 270 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň B 8109411 Ano Ano Ano 270 Kč
0170002 Dlouhý Erik 017 - Úvaly zapůjčit Ano Ne Ne 150 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 1421915 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO1001 Černý Antonín SKOB Ostrov B 2148165 Ano Ano Ano 270 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 2067349 Ano Ano Ano 270 Kč
NEK1000 Gregor Josef Nejdek Orienteering 232229 Ano Ano Ano 270 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C Ne Ano Ne 100 Kč

H14

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 416180 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO0702 Maglia Šimon SKOB Ostrov C 8022369 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov A 8656617 Ano Ano Ano 270 Kč
JEJ0800 Hlaváček Jakub Ještěrky Jesenice C Ano Ano Ano 270 Kč
JEJ0700 Kouřil Vojtěch Ještěrky Jesenice C 2121097 Ano Ano Ano 270 Kč
JEJ0701 Králíček Jan Ještěrky Jesenice C zapůjčit Ano Ano Ano 390 Kč
MAS0801 Křížek Ivo OOB Aš B 301726 Ano Ano Ano 270 Kč
MAS0800 Mála Matyáš OOB Aš C 2026162 Ano Ano Ano 270 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam OOB Aš C 2087659 Ano Ano Ano 270 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň B 2082920 Ano Ano Ano 270 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 8014451 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO0701 Kule Oliver SKOB Ostrov B 8648612 Ano Ano Ano 270 Kč
SKV0801 Turek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary B 7791777 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 Ne Ano Ne 80 Kč
LPM0802 Bartoš Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C Ano Ano Ano 270 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň B 8022383 Ne Ano Ne 80 Kč
VPM0801 Krs Jakub KOS Slavia Plzeň C 8014479 Ano Ano Ano 270 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 8014558 Ne Ano Ano 160 Kč
MLA0801 Herman Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 1421926 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP0806 Šnejdar Martin SK Praga C 8076039 Ne Ano Ne 160 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C Ne Ano Ne 100 Kč

H16

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0504 Bozděch Tobiáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2091561 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0502 Holešta Jakub SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8517329 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0507 Valenta Martin SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole A 8667515 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 52891 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV0602 Ziegenfuss Denis TJ Aero Odolena Voda C 2148159 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0506 Slejška Jorik SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 515401 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0505 Žebrák Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8007190 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0603 Meduna Filip SKOB Ostrov A 8028820 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080821 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 8116803 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0602 Havlíček Viktor KOB Baník Sokolov B 8028801 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232239 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0603 Spiřík František KOB Baník Sokolov C 8683 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov B 8061404 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0601 Galuška Jáchym SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL0503 Kropáč Filip Kometa Kralovice B Ano Ano Ano 350 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8014568 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 8656638 Ne Ne Ano 180 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň A 8013478 Ano Ano Ne 360 Kč
LBE0501 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C Ne Ano Ne 130 Kč

H18

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM0304 Pavlásek Albert OK Lokomotiva Plzeň B 2113477 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov A 8631582 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM0303 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň A 8648588 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 8226408 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně B 1421923 Ano Ano Ne 250 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň A 8648544 Ano Ano Ne 250 Kč
NEK0301 Horák Jáchym Nejdek Orienteering C Ano Ano Ano 350 Kč

H20

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0050001 Snížek Filip 005 - Chelsea FC zapůjčit Ne Ano Ano 340 Kč

H21

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně B 8656612 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 8109363 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8003619 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň B 8149876 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 1428929 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor R 8655456 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 8116796 Ano Ano Ano 350 Kč
LOU7600 Šunka Jan SK Moravan Louňovice C 7205005 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS9600 Frank Jiří OOB Aš C 301505 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS9302 Šulc Marek OOB Aš C 2026166 Ano Ano Ano 350 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov C 9102149 Ne Ano Ne 120 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 8663206 Ne Ano Ano 240 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2181301 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 1421922 Ano Ano Ne 250 Kč
0200001 Radim Hartoš 020 - SSK Vítkovice 2103250 Ano Ano Ne 260 Kč

H35

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 8109418 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 Ano Ano Ano 350 Kč
ODV7703 Dudl Jan TJ Aero Odolena Voda C 2134286 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 2104586 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL8500 Kubánek Adam KOB Kladno C 8648608 Ano Ano Ano 350 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM8201 Rauch Stanislav KOS Slavia Plzeň C 887624 Ne Ano Ano 240 Kč
0070001 Kábrt Filip 007 - OK Offie 51473 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 8116735 Ano Ano Ne 250 Kč
JEJ8000 Procházka Vít Ještěrky Jesenice C 2067930 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 7003021 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich OOB Aš C 7003022 Ano Ano Ano 350 Kč
MAS7800 Křížek Filip OOB Aš C 8660453 Ne Ano Ano 240 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 Ne Ano Ano 260 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7302 Turek Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 7464855 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 8116753 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM7202 Beránek Jan KOS Slavia Plzeň C 887603 Ne Ne Ano 120 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 8303079 Ano Ano Ne 250 Kč
KPY7700 Galuška Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL7801 Houba Petr Kometa Kralovice C 2134275 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 8028884 Ne Ano Ne 120 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 Ne Ano Ano 240 Kč
ONO7203 Pekárek Martin SKOB Ostrov C 8022619 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 1470170 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7200 Fišer Pavel TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ne Ne Ano 160 Kč
3LD8000 Fell Tobias (GER) Berliner Turnerschaft 8110680 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM7502 Křenek Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 2060397 Ne Ano Ano 240 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM8501 Rauch Tomáš KOS Slavia Plzeň C 887625 Ne Ano Ano 240 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ne Ano Ano 260 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 7300471 Ano Ano Ano 350 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8662745 Ano Ano Ano 500 Kč

H45

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STB6400 Müller Rico TJ Stadion Nový Bor C 8020222 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801249 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8116750 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA7601 Beneš Marek MLOK Mariánské Lázně C 1421929 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 8123400 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 Ano Ano Ano 350 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 7210112 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 8013394 Ano Ano Ano 350 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ne Ano Ne 130 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 Ano Ne Ne 130 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 Ne Ano Ne 120 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 8109364 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7502 Holík Jaromír SKOB Ostrov C 2087685 Ne Ano Ano 240 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7000 Hynek Petr SKOB Ostrov C 301490 Ano Ano Ano 350 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 8061462 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL7301 Bodurka Jaroslav Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 350 Kč
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 51477 Ano Ne Ne 130 Kč
KRL6702 Kropáč Jiří Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 350 Kč
0130001 Döhler Thomas 013 - (GER) SV Pechbrunn 1800 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 Ano Ano Ne 250 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 Ano Ano Ne 250 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ne Ano Ne 130 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 Ano Ano Ano 350 Kč
ONO7101 Černý Jan SKOB Ostrov C 2061825 Ano Ano Ano 350 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 Ne Ano Ne 120 Kč
DCH7105 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 8030 Ne Ano Ne 180 Kč
DCH7403 Jirásek Petr Radioelektronika Cheb C 8042 Ne Ano Ne 180 Kč
DCH7404 Jirásek Pavel Radioelektronika Cheb C zapůjčit Ne Ano Ne 220 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 500 Kč
LBE7400 Kapoun Luděk TJ Lokomotiva Beroun C Ne Ano Ne 130 Kč

H55

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8226340 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 Ano Ano Ano 350 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 Ano Ano Ano 350 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ano Ne Ne 130 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 Ano Ano Ano 350 Kč
0090001 Kirsch Stefan 009 - (GER) TV Coburg-Neuses 8060959 Ano Ano Ano 350 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 Ne Ano Ano 240 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 Ne Ano Ano 240 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 Ano Ano Ano 350 Kč
SKV6002 Hnyk Michal TJ Slovan Karlovy Vary C 2075610 Ne Ne Ano 120 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 8160183 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 Ne Ano Ne 120 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano 350 Kč

H65

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano 270 Kč
DKL4601 Novotný Jiří KOB Kladno C 51621 Ano Ano Ano 270 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 270 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301725 Ano Ano Ano 270 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 Ne Ano Ne 100 Kč
JES4701 Janda Josef OK Rakovník C 301667 Ano Ano Ano 270 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ne Ano Ne 100 Kč
0120002 Vávra Petr 012 - StillAliveCZ 7210810 Ano Ano Ano 270 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 Ne Ano Ano 160 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 Ano Ano Ano 450 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ne Ne 160 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 Ano Ano Ne 320 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 Ano Ano Ano 450 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 Ne Ano Ano 320 Kč

H75

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ne Ano Ne 80 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ne 190 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8116748 Ano Ano Ano 270 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 Ano Ano Ano 270 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ne Ano Ne 100 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 8014467 Ano Ano Ano 270 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA1250 Benešová Marie MLOK Mariánské Lázně C 1421918 Ano Ano Ano 250 Kč
VPM1300 Rauch Tobiáš KOS Slavia Plzeň C 52376 Ne Ano Ano 180 Kč
LIT1414 Pavlík Přemek KOB Litvínov C 8109 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM1100 Zámečník Lukáš OK Kamenice C zapůjčit Ano Ano Ano 370 Kč
MLA1550 Petrušová Anna MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ne Ano Ne 90 Kč
0100004 Slezák Martin 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2134269 Ano Ano Ano 250 Kč
0100005 Rutrle Michal 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2419996 Ano Ano Ano 250 Kč
0100006 Dragoun Jan 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2419986 Ano Ano Ne 180 Kč
0100009 Svitáček Matěj 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2134264 Ano Ano Ne 180 Kč
0100012 Volný Oliver 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2118473 Ne Ano Ne 90 Kč
KPY1200 Galuška Viktor SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 Ano Ano Ano 250 Kč
LPM1251 Bartošová Magdalena OK Lokomotiva Plzeň C Ano Ano Ano 250 Kč
0150001 Burešová Jůlie 015 - LK Slovan K. Vary zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
SKV1152 Nduwimana Ania TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
VPM1301 Křenek Martin KOS Slavia Plzeň C 2097292 Ne Ano Ano 180 Kč
SKV1251 Vlašímská Anna TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ne Ne 90 Kč
KAM1203 Pelikán Vít OK Kamenice C 2148226 Ano Ne Ano 180 Kč
0150006 Dvořáková Nikol 015 - LK Slovan K. Vary zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč

T3

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ODV8900 Kocur Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 2148160 Ano Ano Ano 250 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ne Ano Ne 90 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ne Ano Ano 180 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ne Ano Ne 90 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 250 Kč
LCV9401 Kraus Jindřich TJ Lokomotiva Chomutov 253146 Ne Ano Ano 180 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov B 8667289 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY8050 Kameníková Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2091542 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY8300 Grabmüller Radek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2419985 Ne Ano Ano 180 Kč
TEP7950 Vacíková Jana Tempo Praha C 7210928 Ne Ne Ano 90 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 250 Kč
0140001 Váchová Ilona 014 - Ski klub Karlovy Vary 2113446 Ano Ano Ano 250 Kč
LPM7400 Tříska Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 682338 Ano Ano Ano 250 Kč
0150002 Šperlová Anna 015 - LK Slovan K. Vary zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0150003 Šperlová Iva 015 - LK Slovan K. Vary zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0150004 Ciprysová Magdaléna 015 - LK Slovan K. Vary zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0150005 Ciprysová Alžběta 015 - LK Slovan K. Vary zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
SKV0952 Nduwimana Lisa TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0180001 Píšová Jitka 018 - Píšovi 2035170 Ano Ano Ano 250 Kč
ONO7852 Davidová Jana SKOB Ostrov C 2061777 Ano Ano Ano 250 Kč
0190001 van Dorp Vianne Mirron 019 - (NED) Groningen Orienteers zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
SKV4201 Frűhauf Ladislav TJ Slovan Karlovy Vary C 301523 Ne Ne Ano 90 Kč
0230001 Šnejdar Ondřej 023 - - 2001953 Ne Ano Ne 90 Kč
0230002 Šnejdarová Miroslava 023 - - 2420046 Ne Ano Ne 90 Kč

T4

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0080001 Lhotka Ondřej 008 - Lhotkovi 301415 Ano Ano Ano 250 Kč
0110001 Koldinská Veronika 011 - vkoldi 2103717 Ne Ano Ne 90 Kč
SKV8051 Nduwimana Eva TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ne Ano Ne 130 Kč
0120003 Maratová Klára 012 - StillAliveCZ 7001404 Ano Ano Ano 250 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 2127655 Ne Ano Ne 90 Kč
0180002 Píša Pavel 018 - Píšovi 2111813 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ne Ano Ne 90 Kč
KAM8200 Pelikán Tomáš OK Kamenice C 2420069 Ano Ne Ano 180 Kč
KAM8350 Pelikánová Lenka OK Kamenice C 2181334 Ano Ne Ano 180 Kč
SKV8301 Frűhauf Ladislav TJ Slovan Karlovy Vary C 301523 Ano Ano Ne 180 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 Ne Ne Ano 90 Kč
LME6852 Dittrtová Lucia SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ne 180 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STB1453 Müller Ronja TJ Stadion Nový Bor C 2032226 Ano Ano Ano 250 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 682506 Ano Ano Ano 250 Kč
0010001 Eliáš Vojtěch 001 - neregistrovani 022222222222 Ne Ano Ano 180 Kč
0030001 Nedas Jan 003 - (SVK) Neregistrovaný 8580 Ne Ano Ano 180 Kč
VPM1500 Rauch Jonáš KOS Slavia Plzeň C 01499 Ne Ano Ano 180 Kč
0080002 Lhotková Martina 008 - Lhotkovi 301409 Ano Ano Ano 250 Kč
LIT1717 Pavlík Eliáš KOB Litvínov C 8106 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA1650 Pivcová Lucie MLOK Mariánské Lázně C 1421925 Ano Ano Ne 180 Kč
JEJ1550 Procházková Anna Ještěrky Jesenice C 08166 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY1500 Kameník Matěj SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 301391 Ano Ano Ano 250 Kč
BSO1400 Rambousek Marek KOB Baník Sokolov C 7872 Ne Ano Ne 90 Kč
BSO1650 Rambousková Daniela KOB Baník Sokolov C 232238 Ne Ano Ne 90 Kč
0100003 Děrgel Antonín 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2113398 Ano Ano Ne 180 Kč
0100007 Hering Antonín 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2134268 Ano Ano Ano 250 Kč
0100008 Svitáčková Johanka 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2118481 Ano Ano Ne 180 Kč
0100010 Lebeda Lukáš 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2117425 Ne Ano Ano 180 Kč
0100011 Volná Laura 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2420010 Ne Ano Ne 90 Kč
0100013 Děrgel Václav 010 - TJ Radon Vysoká Pec 2118502 Ano Ano Ne 180 Kč
KPY1700 Kameník Lukáš SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 8061469 Ano Ano Ano 250 Kč
TEP1450 Němcová Rozárie Tempo Praha C 7210118 Ne Ne Ano 90 Kč
VPM1616 Bouchal Vít KOS Slavia Plzeň C 995860 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 Ano Ano Ne 180 Kč
VPM1515 Rauch David KOS Slavia Plzeň C Ne Ano Ano 180 Kč
ONO1850 Mašková Isabela SKOB Ostrov C 49619 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM1451 Pelikánová Jitka OK Kamenice C 2214540 Ano Ne Ano 180 Kč
0220001 Děrgel Antonín 022 - Pernink zapůjčit Ne Ne Ano 130 Kč
0220002 Děrgel Václav 022 - Pernink 2221476 Ne Ne Ano 90 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 Ano Ne Ano 180 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C 49546 Ano Ne Ano 180 Kč
LPM7750 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2104599 Ano Ne Ano 180 Kč
celkem přihlášených: 470, vklad: 126340 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.