Logo

Přihlášky závodu: LIBEREC CITY RACE

Datum:
21.02.2021
Místo konání:
Liberec - Výstaviště
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Kategorie:
A     B    

A 8.20 km, 24 kontrol

(76)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8160184 50 Kč
TUR0253 Martanová Elin OOB TJ Turnov A 8659420 50 Kč
TUR0555 Martanová Lea OOB TJ Turnov A 8662713 50 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 50 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering 8629811 50 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 8662717 50 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 50 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 50 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 50 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 8636797 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 50 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 8680353 50 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8109376 50 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 50 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 8005121 50 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 8022688 50 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 8022673 50 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 50 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 50 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 50 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 50 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 50 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 50 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 50 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov R 7205003 50 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering A 8663117 50 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 50 Kč
TJN9602 Kočíb Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416836 50 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 50 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 50 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga A 8003639 50 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 8033263 50 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov A 8680598 50 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 50 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha A 8660513 50 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava A 8116690 50 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8670479 50 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 8516430 50 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 8518330 50 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 50 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 8517454 50 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 8116704 50 Kč
TUR0711 Tomášek Prokop OOB TJ Turnov A 8226402 50 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 50 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 50 Kč
TUR0156 Matějková Barbora OOB TJ Turnov R 8191119 50 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 50 Kč
TUR0151 Vejražková Rozárka OOB TJ Turnov R 8680323 50 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 50 Kč
TJN9303 Kočíb Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232511 50 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 50 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 50 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 50 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 50 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 50 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 301631 50 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 50 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2104596 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 50 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 2058477 50 Kč
DKP8207 Fröhlich Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014440 50 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 50 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 50 Kč
0030001 Lisy Ondrej 003 - VLI 52179 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 8004315 50 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 8178320 50 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 50 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 50 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8112522 50 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8014458 50 Kč
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 2120665 50 Kč
JLI7700 Štryncl Pavel OB Jizerky C 2095954 50 Kč
JLI7600 Keltner Marek OB Jizerky C 2120656 50 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8028885 50 Kč

B 4.50 km, 19 kontrol

(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 50 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 50 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 50 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
VLI1400 Votava Jan Slavia Liberec orienteering C 2106735 50 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 2131185 50 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 50 Kč
JEN9001 Švarc Lukáš OB Jenišovice C 8003645 50 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4663 50 Kč
VLI1450 Horáčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402235 50 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 50 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 50 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 50 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 50 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 50 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 50 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk B 8662375 50 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk B 2801013 50 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8226439 50 Kč
DLP5500 John Vladimír OOB TJ Dukla Praha 8185555 50 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 50 Kč
0010001 Švarc Tomáš 001 - Svarcovi 8140908 50 Kč
0020001 Pech Richard 002 - Och421 2148088 50 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 50 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 50 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 50 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8670761 50 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 50 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 50 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662700 50 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering B 8518320 50 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8517331 50 Kč
LLI6051 Štičková Eva LOK-o Liberec C 7200361 50 Kč
PGP7763 Lošťáková Ivana SK Praga C 8014514 50 Kč
PGP0957 Lošťáková Ela SK Praga B 8013933 50 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 8226405 50 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 50 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 2103239 50 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 50 Kč
JEN7700 Horáček Tomáš OB Jenišovice C 411599 50 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 50 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8421841 50 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 8421842 50 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 50 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 8013858 50 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 8033274 50 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 50 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 50 Kč
JEN0902 Kutek Matěj OB Jenišovice B 8003260 50 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 50 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 8033243 50 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov B 8656542 50 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor B 8518329 50 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 50 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 50 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor B 8160172 50 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 50 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 50 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 1055 50 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 50 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 50 Kč
VLI0906 Maděra Jakub Slavia Liberec orienteering C 2126375 50 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 50 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 2059750 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 9540001 50 Kč
LTP0851 Fuchsová Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662332 50 Kč
DKP8251 Blažková Kristina Oddíl OB Kotlářka C 8014545 50 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 50 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 8226424 50 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 8660556 50 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 50 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 8033217 50 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice B 8116775 50 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice B 8116673 50 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 50 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov C 8656585 50 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 8014450 50 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 50 Kč
celkem přihlášených: 160, vklad: 8000 Kč